Opinie o Fashion Trends Group w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fashion Trends Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fashion Trends Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion Trends Group w Skawina

Jak długo trwa proces awansu w Fashion Trends Group?

Nowy wpis

Szanowny/a Pan/Pani dziękujemy za zadane pytanie. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pana/Pani strony.

Były kandydat Nowy wpis

Firma jest w regresie. Niedawno na licznych portalach znajdowało się wiele ofert pracy, teraz zatrzymują rekrutacje. Koleżanka miała przyjść do nich pracować, zwolniła się w swojej firmie i teraz jest bez pracy. Przeprosili i tyle.

Nowy wpis

@Były kandydat

Szanowny "Były kandydat'', Przedstawione przez Pana/Panią zdarzenie nie miało miejsca. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby takie okoliczności nie zaistniały w naszej firmie. W przypadku przesłania dodatkowych informacji, prosimy o przesłanie ich na adres: care@ftggroup.com

Proszę o opinie od pracowników biurowych. Pojawiły się ogłoszenia na księgowego i asystenta księgowego, chętnie dowiem się czy warto na nie aplikować.

Alicja
@Kandydat

A co chcesz konkrernie wiedzieć? Jak atmosfera, zarobki czy może coś innego?

@Alicja

Tak, jakie zarobki atmosfera...czy w firmie można liczyć na podwyżki np wraz ze wzrostem obowiązku/doświadczenia. I takie pytanie, jak z korkami rano i oo pracy jadąc od strony Krakowa?

Potencjalny pracownik
@Alicja

Jaka atmosfera wśród pracowników? Te częste ogłoszenia o prace są przez dużą rotację czy zatrudniają coraz więcej osób?

@Kandydat

Korki niestety są permanentne, a nie ma możliwości pracy zdalnej.

Maria

Oj... A na czym polega problem z pracą z domu? Nie można zabierać sprzętu, czy ściągać oprogramowania na własny?

JW

Polecam

Rozmowę kwalifikacyjną w Fashion Trends Group masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Country Sales Manager?
Vlad

Praca tutaj byla wporzadku po prostu pracownik magazynu. Zbieraj zamowienia nastepnie wysylaj do klienta utrzymuj porzadek miejscu pracy organizuj zapasy. Proste prace pieniadze na czas. Polecam

@Vlad

Szanowny ,,Vlad'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że polecasz pracę w naszej firmie. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, (usunięte przez administratora) IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Zainteresowana

Dzień dobry, czy firma przyznaje premie pracownicze?

@Zainteresowana

Szanowna ,,ZAINTERESOWANA'' dziękujemy za zadane pytanie. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, (usunięte przez administratora) IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Jak w Fashion Trends Group wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Szanowny ,,Pytanie'' dziękujemy za zadane pytanie. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pana/Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

zainteresowana kandydatka;)

Na jakie stanowiska obecnie Państwo rekrutują, gdzie można przejrzeć wymagania i na jaki rodzaj umowy można liczyć?

@zainteresowana kandydatka;)

Szanowna ,,ZAINTERESOWANA KANDYDATKA;)'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Warunki umowy są zależne od danego stanowiska i wymiaru etatu. Aktualne rekrutacje: Graphic Designer (Grafik Webowy), Senior Graphic Designer, Marketing Automation Specialist, Specjalista ds. afiliacji i porównywarek cenowych, BaseLinker & Marketplace Specialist, Sprzedawca w salonie SneakerStudio PRM. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje rekrutacyjne zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

zainteresowana

Dzień dobry. Na jakie stanowiska prowadzą Państwo obecnie rekrutacje i gdzie można przejrzeć wymagania odnośnie kandydatów?

@zainteresowana

Szanowna ,,ZAINTERESOWANA'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Aktualne rekrutacje: Graphic Designer (Grafik Webowy), Senior Graphic Designer, Marketing Automation Specialist, Specjalista ds. afiliacji i porównywarek cenowych, BaseLinker & Marketplace Specialist, Sprzedawca w salonie SneakerStudio PRM. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje rekrutacyjne zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Kandynat

Dzień Dobry czy dla Kobiet są wolne miejsca do pracy

@Kandynat

Szanowna ,,Kandydatko'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Udział w rekrutacji może wziąć każdy bez względu na płeć. Aktualne rekrutacje: Zastępca Managera Salonu Programista JS/React Specjalista ds. SEO Graphic Designer Magazynier Sprzedawca w Salonie SneakerStudio Specjalista ds. afiliacji i porównywarek cenowych Marketing Automation Manager Social Media Manager Główna Księgowa / Główny Księgowy Manager ds. E-commerce Manager ds. Marketingu Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje rekrutacyjne zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Maryna

Dzień dobry! Czy można dostać pracę w FTG magazynie (Skawina)? Jestem z Ukrainy . Czy tylko przez firmy pośredniczące? (HRQuality) Z góry dzięki za odpowiedź!

@Maryna

Szanowna ,,MARYNO'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Aktualnie są wolne miejsca na stanowisko magazyniera. Udział w rekrutacji może wziąć każdy bez względu na obywatelstwo. Wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje rekrutacyjne zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pani strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fashion Trends Group?

Szanowny ,,KANDYDACIE'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami na dane stanowisko pracy. W każdym stanowisku są inne wymagania i umiejętności. Warunki do spełnienia zawsze są szczegółowo opisane. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pana strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Czym w Fashion Trends Group zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Szanowny ,,PYTAJĄCY'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Wszelkie informacje na zadane pytania zostaną udzielone za pośrednictwem kontaktu: +48 534 099 692 office@ftggroup.com Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia, są one zależne od danego stanowiska pracy. Standardowo przekazane pracownikowi najpóźniej w ciągu 7 dni od podpisania umowy o pracę, nawet jeżeli data rozpoczęcia pracy jest późniejsza (pracownik nie rozpoczął jeszcze pracy). Dokładnie: -obowiązującej pracownika dobowej i tygodniowej normie czasu pracy, -częstotliwości wypłat wynagrodzenia za pracę, -wymiarze przysługującego pracownikowi urlopu wypoczynkowego, -długości okresu wypowiedzenia umowy o pracę. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Czekamy na kontakt z Pana strony. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

REMIK

Szczerze polecam prace w dziale IT. Młody ambitny i otwarty zespół. Mimo trudnego okresu walczy i daje radę :)

@REMIK

Szanowny ,,Remik'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że jesteś zadowolony z pracy w dziale IT. Jesteśmy w trakcie długofalowej walki z kryzysem, ale optymistycznie — widać już dużą poprawę, która niebawem nastąpi. Mamy nadzieję, że wszystko wróci do normy zarówno w naszej branży, jak i innych. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Liczyłem na dłuższy okres zatrudnienia w tej firmie. Każdą kolejną umowę otrzymywałem na zlecenie czas maksymalnie 3 miesiące. Po czym u progu pandemii na 3 dni przed wygaśnięciem kolejnej umowy zalecono mi nie pojawiać się już w pracy. Zwyczajnie zostałem na lodzie.

Szanowny ,,BYŁY PRACOWNIKU'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie przykro z powodu sytuacji, którą Pan opisuje. W dzisiejszych czasach ,,pandemii'' zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy jest bardzo ciężko. Mamy nadzieję, że wszystko zakończy się pozytywnie. Dla naszej firmy to bardzo ciężki okres i czas walki o przetrwanie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie okoliczności już nigdy nie zaistniały w naszej firmie. W przyszłości zapraszamy do nowych procesów rekrutacji. Życzymy Panu wszystkiego dobrego i dużo zdrowia w tym ciężkim czasie. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

jakeboy

I've only been at FTG for a short period of time, but thus far I'm loving it. Having never driven a van prior to this job, I was slightly nervous about driving. However, all the colleagues were welcoming and friendly and I was trained by them to a high standard, I never felt as though I was being scrutinised, but that they were there to help, which made me feel at ease considering it was the first time ever driving a van. The colleagues are always happy to go through my route with me to take the time to ensure that I know where I'm going, what obstacles my route may have and any issues or tips that they may have encountered whilst delivering there. Management are amazing and respect the student/work balance, they are always happy to ensure that I have shifts that fit my University work and understand that University comes first. The hardest part of the job is lugging heavy items to their stores, but it's a small price to pay for the benefits of working in a close knit team. As long as you do the work you to a satisfactory standard and can take a joke you will get on just fine!

@jakeboy

Dear ,,Jakeboy" Thank you for taking the time to leave a review about the experience you have received in our company. This means a lot to us. We are very pleased with the quality of your work. We wish you much success in your studies and our company. Yours sincerely, Maciej IndividualCustomerSupport FashionTrendsGroup

Keyty

W FTG pracę rozpoczęłam już jakoś ponad rok temu i jestem tam do dziś. Przekonuje mnie tu szczególnie stabilność zatrudnienia, bo po okresie próbnym dostałam bez problemu umowę o pracę na czas nieokreślony. Grafik mam elastyczny mogę dogadać się z koleżankami, kolegami z pracy i najważniejsze z przełożonymi. Ważne, że wszystko mogę ustawić tak, jak mi pasuje. Pieniądze są ok, chociaż myślę, że zawsze może być lepiej większa premia od sprzedaży. Największym minusem, jak to zwykle w handlu bywa są klienci. Narzekają, zawracają głowę głupotami, dopytują się sto razy o to samo… No ale trzeba być cierpliwym ;)

@Keyty

Szanowna ,,Keyty'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że jesteś z nami już ponad rok w naszej firmie. Cieszmy się, że czujesz się tu dobrze i bezpiecznie. Wszystkie opinie są dla nas ważne a najważniejsze te prawdziwe. Oczywiście sprawdzimy poziom premii wynagrodzenia od sprzedaży. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej i samych dobrych Klientów. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

eryk

Polecam praca jak praca na magazynie. Normalna umowa wypłata na czas. Dobry dojazd ze Skawiny.

@eryk

Szanowny ,,Eryku'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że polecasz pracę w naszej firmie. FTG stawia na lokalny rynek pracy. Czas wesprzeć naszych miejscowych pracowników. Jesteśmy w trakcie modernizacji miejsca pracy, stale powiększamy swoją ofertę o nowe miejsca. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Zażenowany

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie, nie szanują pracownika, dużo osób ucieka co widać po ofertach pracy. Straszna rotacja. Atmosfera okropna.

agent
@Zażenowany

negatywne opinie pisze cały czas jedna i ta sama osoba, siedzi z nami kret , uśmiecha się i jednocześnie nas obgaduje, wszyscy wiemy że atmosfera jest bardzo dobra, mam nadzieje że zrobią z tym Smrodem porządek i wkrótce go nie będzie wśród nas, z tego co wiem podjęte są działania w tym kierunku, ja obstawiam jednego diabła który przekazuje info na zewnątrz, jest ktoś nowy w zarządzie kto w końcu dostrzegł moją pracę, a jednocześnie dostrzegają takiego pseudo grafika , po którym oczyściła się atmosfera, ogłoszenia ? przecież firma rozwija się w zawrotnym tępie, ponoć w tym roku liczba osób ma przekroczyć 200 osób ! to po co jakiś kretyn pisze coś o nowych ogłoszeniach o pracę, w szoku jestem że między nami siedzą tacy (usunięte przez administratora) mam nadzieje że wkrótce dołączą do pseudo grafików , sprzedawczyków których już u nas nie ma, ale oprócz tego że w tym roku ma zostać przyjętych kilkadziesiąt osób ma też kilka wylecieć , na nasze szczęście drodzy koledzy !

@agent

Szanowny ,,AGENT'' dziękujemy za pozostawienie opinii. Sprawa nagłego ataku nieprawdziwych i negatywnych komentarzy została zgłoszona i jest w trakcie postępowania. Nowych ogłoszeń o pracę z kolejnym miesiącem będzie przybywać. Naturalnie firma się rozwija i ciągle potrzebujemy nowych pracowników. Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Maciej IndywidualneWsparcie KlientaFashionTrendsGroup

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion Trends Group - Skawina

• Jak się pracuje w Fashion Trends Group?

Zobacz opinie na temat firmy Fashion Trends Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fashion Trends Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fashion Trends Group
2.7/5 Na podstawie 65 ocen.

Fashion Trends Group