Opinie o PUT TOTERM-INSTAL w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PUT TOTERM-INSTAL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUT TOTERM-INSTAL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUT TOTERM-INSTAL w Płock

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z PUT TOTERM-INSTAL? Oddzwaniają zawsze?

Karolina Nowy wpis

@Olgierd czy dalej jesteś pracownikiem PUT TOTERM-INSTAL? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na jakie warunki zatrudnienia i benefity można liczyć obecnie? Czy coś się w tej kwestii zmieniło na przestrzeni ostatnich miesięcy? Takie informacje będą cenne dla osób, które obecnie poszukują zatrudnienia.

Szybki Nowy wpis
@Karolina

Firma fizycznie nie funkcjonuje ale szefostwo dosyć aktywnie działa w kilku firmach w Polsce. Widać uczą się na błędach i podnoszą poprzeczkę bo dobrze o nich słychać. Ja pracowałem w Gdańsku jestem zadowolony.

Olgierd Nowy wpis

@czarek ja wychodzę z założenia, że za atmosferę jestem tak samo odpowiedzialnym, jak mój pracodawca :)

miodzio

Teraz zatrudniają elektryków do Niemiec. Z tego co mi wiadomo wszystko ok.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PUT TOTERM-INSTAL? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kaziu

Dostałem ofertę do Niemiec - monter rurociągów, ale znajomy powiedział mi, że ten koleś był właścicielem tej firmy a tu komentarze słabe. Ktoś teraz jeżdził od niego? Jak sprawdzić jak firmy nie ma?

Mat

Czy to prawda, że właściciel współpracuje z firmą niemiecką i jakąś z Łodzi, która wysyła ludzi do Belgii i Holandii? Wie ktoś coś? Jak można się skontaktować?

edgardo

to prawda, sporo czasu nikt nie pisał, ja obecnie szuka pracy i kolega mi polecił właśnie tą firmę, teraz się zastnawiam czy na pewno nie pomyliła mu się nazwa, bo faktycznie jakoś od dwóch lat jest cisza na forum i zastnawiam się czy oni faktycznie istnieją czy jednak nie? mam nadzieje, ze coś się wyjaśni.

lego

Czy ta firma w ogóle istnieje? Słyszałem, że Pani (usunięte przez administratora) otworzyła biznes ze swoim bratem i ukradła najważniejsze kontrakty, pogrążając firmę. Z tego co mi wiadomo tak samo załatwiła poprzednie firmy z którymi współpracowała. Nikt tam już nie odbiera. Zresztą w Labour Force też robiła ludzi w (usunięte przez administratora)

podzielam opinie innych to firma krzak a ten śmieszny prezes sam się niech za robotę weźmie nic nie warty kmiot a wielkiego biznesmena udaje zero kultury osobistej nawet wysłowić się nie potrafi typowy margines spod monopolowego firmę otworzył i uczciwych ludzi okrada bo w inny sposób nie potrafi zarobić pieniędzy

pp

Ludzie przecież widać gołym okiem że te wszystkie pytania to ten śmieszny właściciel pisze żeby wybielić swoją firmę. Dlaczego sam sobie więc na nie nie odpowie. Potwierdzam opinie innych ludzi że to [usunięte przez moderatora]. Sam się o tym przekona gdy odpowiednie instytucje za niego się zabiorą. Własnych pracowników od różnych wyzywa a sam co reprezentuje. Mało razy pijany pod drzwiami lub na trawie przed domem spał. Pogadajcie z chłopakami z Bielska oni wam powiedzą co reprezentuje ten pożal się cwaniak.

Czy nikogo nie zdziwiło, że firma funkcjonuje od sierpnia i przez rok pojawiła się jedna negatywna opinia i nagle od dwóch miesięcy znalazło sie tylu niezadowolonych pracowników?

Wiedza ZEROWA tego młokosa szacun dla ludzi, którzy muszą z nim pracować i proponuje uciekać czym prędzej!!! Co do doświadczenia to ma jedno jest mistrzem w robieniu ludzi w [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Nie wierzcie mu w nic. Wystawia lewe papiery ale to już wie każdy kto takie dostał. Pan Prezes nie zasługuje na miano PREZESA to cwaniak jak ich mało.I do tego ta Pani PREZES, o której też już ładna Historia krąży. Tak więc Żenada to mało powiedziane. Wszyscy, którzy mieli okazje tam pracować nie mają dobrego zdania na ich temat.Proponuje popytać za nim tam zaczniesz pracować!!!!

To chyba sam właściciel opisał się tak pięknie, bo t tej firmie nikt od sierpnia 2012roku nie pracował. Można do sprawdzić, gdyż dopiero wtedy otworzono firmę, a pierwszą pracę jaką mogli zaoferować byłą w Warszawie pod koniec września. Znam dobrze przebieg tej firmy, kilkakrotnie obiecywali mi pracę zagranicą, ale jeszcze nie załatwili kontraktu. A jeżeli chodzi o alkohol to chyba właściciel miał na myśli samego siebie. Dziwię się tylko że szkaluje na swoją wspólniczkę-chyba ostra kłótnia byłą między nimi. Prawda jest taka że pracował kilka miesięcy zagranicą jako izoler i teraz myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Pewnie nie chciało mu się pracować fizycznie i teraz na krzywdzie innych ludzi chce się wzbogacić. Na niczym się nie zna ale wielkim szefem jest. NIKOMU NIE POLECAM!!!!

Troszkie jestem zdziwiony poniewaz pracuje od początku czyli od sierpnia 2012r.w twej firmie i zawsze dostaje pieniądze co do grosza co prawda z lekkim opoznieniem lecz szef o tym informuje.Jak do tej pory nie mialem problemu z kontaktowaniem sie z szefem.Jesli wynikły jakies problemy to jedynie z panią z biura [usunięte przez moderatora] jesli ktos jedzie niby do pracy a upija sie i nie wstawia sie w miejscu gzie ma byc tylko zostaje w miejscu gdzie nocuje.To kazdy wyciąga z tego konsekwencjie.Zadna firma nie trzyma takich pracownikow. niestety.czyli to nie szef ma problem tylko pracownik ktory naduzywa alkoholu a a wiec czasem trzeba sie powstrzymac z piciem bo wyrwie sie od zony i rodziny jest panem

opóźnienia w firmie to jedno, brak kontaktu w niby właścicielem to drugie, ale jeśli czegoś potrzeba, pieniędzy na powrót, czy rękawic to właściciela nie interesuje, najlepiej sam sobie człowiek musi załatwić, zjechać po trzech tygodniach do domu pracownik powinien najlepiej stopem. Zero zainteresowania czy wszystko w porządku, brak ubezpieczeń zdrowotnych, a obietnic to jest multum - zarobki tak wysokie jak w żadnej innej firmie, wszystko zapewnione, niestety rzeczywistość jest całkiem inna. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY. TAM DŁUŻEJ NIŻ TRZY MIESIĄCE NIKT NIE PRACOWAŁ.

Opóżnienia w firmie to mało. Pseudo właściciela trudno zastać w biurze, telefonów nie odbiera. Pracowałem jeden miesiąc a na pieniądze czekałem trzy miesiące. jak nie postraszysz sądem to o kasie możesz wogóle zapomnieć. NIE POLECAM!!!!

Właścicielem jest burak z Bielska myśli że otworzył firmę i szybko się kasy nachapie. Na jakiekolwiek pieniądze czeka się 4 - 5 miesięcy. "Pan" właściciel jest wiecznie nieosiągalny a jak już się pracownik z nim skontaktuje to zawsze obiecuje że oddzwoni i kasa za dwa trzy dni będzie. Dale ładne stawki ale co z tego jak później się ukrywa i ludziom nie płaci. Pracownicy już się zmawiają jak sprawy mu pozakładają to zamknie firmę wcześniej niż ją otworzył.

Nie polecam tej firmy na wyjazdy zagraniczne , warunki kwaterowe tragedia ,, szczurza nora '' brak jakich kol wiek naczyń sztucy i na dodatek lodówka znajdująca się w łazience ,balkon przerobiony na pokój , bez ogrzewania ,wszędzie grzyb , zero pomocy po wyjeździe , pieniędzy brakuje przy wypłacie TRAGEDIA NIE POLECAM TEJ FIRMY

czy ta firma jest napewno wypłacalna???jakie warunki zapewnia??prosze o szybką odpowiedz......

dell

lego - 2013-01-04 15:46:26 Jak narazie wszystko ok. Dobre stawki jak na Płock.Jak rozumiem można tu sprubować

Zostaw merytoryczną opinię o PUT TOTERM-INSTAL - Płock

PUT TOTERM-INSTAL