logo Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.

Bielsko-Biała

Opinie o Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.

seitenberg 2016-01-27 11:03
Profesjonalna firma nie tylko dla klientów ale również dla pracowników. Fantastyczna atmosfera pracy, wsparcie, szkolenia i płace na rewelacyjnym poziomie. Na pewno nie dla tych, którzy chcą tylko przetrwać i poleżeć sobie w pracy za najniższą krajową bo jaka płaca taka praca. Jest to miejsce dla osób ambitnych, kreatywnych. Jakkolwiek długo by ta przygoda z tą firmą nie trwała dostaniesz ogrom wiedzy, doświadczenia i motywacji. Przyda się wszędzie, gdziekolwiek będziesz potem :) Pozdrawiam i dziękuję firmie Projekt Efektywny i całej ekipie a wspaniałe chwile i wszystko co otrzymałem.
2
будь ласка 2016-01-27 11:56
Współpraca z firma Projekt Efektywny to sama przyjemność, nazwa firmy nie jest przypadkowa w 100% efektywna :) Organizacja na najwyższym poziomie, szybki rozwój, ciekawe pomysły, kreatywność... W pracy motywacja, miła atmosfera, wsparcie i pomoc przy realizacjach, można by było wymieniać bez końca lecz jak wiadomo, dobry produkt nie potrzebuje reklamy. Pozdrawiam :)
2
Aicha 2016-01-27 12:18
Wspaniała atmosfera pracy w gronie ambitnych i kreatywnych osób . Ogromne możliwości rozwoju dla ludzi chcących realizować się w branży artystycznej i eventowej . Współpracuje z tą firmą od roku i jestem mega zadowolona . Bardzo profesjonalne podejście do klienta , wszystkie realizacje na wysokim poziomie . Godny polecenia pracodawca .
2
Jacek vel Chomik 2016-01-27 23:50
Od ponad roku jeżdżę z nimi na realizacje. Pięć razy na tak!!! Po pierwsze primo - profesjonalne przygotowanie, po drugie primo - szalenie ciekawe pomysły scenariuszy, po trzecie primo - wspaniała ekipa współpracowniczek i współpracowników, po czwarte primo - zawsze zadbają o mój brzuszek, a to ważna kwestia na wyjeździe... po piąte primo - zawsze rzetelnie płacą umówione kwoty!!! Mógłbym tak wymieniać jeszcze sporo zalet, ale ktoś pomyśli... "że włażę bez mydła do d..." A właśnie, że tak... Zasłużyli sobie na to!!! ;-):-)
4
Aicha 2016-01-28 10:17
W tej chwili poszukują animatorów i handlowców , zarobki w zależności od stanowiska , ale jak dla mnie bardzo dobre . Mając porównanie do innych tego typu firm stwierdzam iż są nieco wyższe . Najlepiej kontaktować się bezpośrednio http://www.projektefektywny.pl
Pozdrawiam
1
marek 2016-02-05 15:05
Miałem możliwość poznać właściciela jeszcze zanim rozpoczął Projekt efektywny. Ludzie którymi kierował bardzo pozytywnie oceniali pracę dla niego. Zawsze zaangażowany, odpowiedzialny za swoich ludzi. Praca z nim daje dużo satysfakcji i pozytywnego nastawienia do życia, sam dobrze wspominam współpracę z nim. Jestem pewien, że praca w jego firmie daje satysfakcję i możliwość, naprawdę polubienia swojej roboty.
1
Mirek 2016-10-05 21:06
Dobre stawki, pozytywna ekipa, ciekawe animacje, polecam!
2
monia 2016-10-05 22:50
@mirek a właśnie wiesz więcej o pracy animatora? Najbardziej chodzi mi o to czy jak z nimi wyjeżdżam to czy oni opłacają mi pobyt i wyżywienie czy jednak nie ma co na to liczyć?
1
Robercik 2016-12-12 07:40
Są uczciwi, to chyba najważniejsze. Brałem udział w 4 realizacjach eventowych, zawsze było wszystko zgodnie z umową.Kasa też się zgadza. Szefa mają też spoko gościa.
1
Marta 2017-07-03 17:57
Ta firma to synonim profesjonalizmu, zaangażowania i kreatywnosci. Pracownicy elastyczni, otwarci na ciągły rozwój.
Zapinają każdy projekt na ostatni guzik.
Realizacja, satysfakcja klienta i pracownika na bardzo wysokim poziomie.
Polecam z całą odpowiedzialnością :)
Edyta 2017-07-20 14:16
Ostatnie komentarze pokazują firmę z perspektywy klienta. A jakim pracodawcą jest Projekt Efektywny Events&Travel? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Czy warto pracować właśnie w tej firmie?
Zostaw swoją opinię o Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.