Opinie o Purzeczko Grupa Securitas Łomża w Łomża

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Purzeczko Grupa Securitas Łomża. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Purzeczko Grupa Securitas Łomża o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Purzeczko Grupa Securitas Łomża w Łomża

Czy Purzeczko Grupa Securitas Łomża zapewnia kartę multisportu?

Murarz

Wredna firma ,zwodząca kandydatów ,gotowa do wszelkich podłosci ,aby zaoszczędzić parę złotych. Chetnie podejmę ewntualne wyzwanie decydentów aby potwierdzić te słowa faktami.

@Murarz

Waham się co do aplikowania włąśnie do tej firmy, no i przyznam że słabo to brzmi... Możesz podac jakieś konkrety? :) Zwodzą kandydatów, czyli było coś nie tak w rozmowie rekrutacyjnej rozumiem? No i zastanawiam się o co chodzi z tym zaoszczedzeniem kilku złotych

@Monika

Nowa firma nowe możliwości :D

murarz
@Monika

podtrzymuję podła firma,spotkam się znimi w sądzie ,wydawało mi si,ę że jestem ich pracownikiem ,i byłem w tym mniemaniu fałszywie podtrzymywany, okazało że się myliłem, mimo że poświęciłm im swój czas i zrezygnowałem wczesniej z innej oferty , z pewnych wzgledów nie będę rozwijał tematu .

Danuta Nowy wpis

Jakie te nowe możliwości niby są w tej firmie? :P

Aleksandra Nowy wpis
@murarz

nie rozumiem... wydawało Ci się że jesteś pracownikiem? to byłeś czy nie byłeś? o co chodzi?

Murarz Nowy wpis
@Aleksandra

Mozna Zrezygnować z innej oferty ,podpisac wymagane papiery /bezskutecznie oczekując na swój egzemplarz 40 dni/, odbyć wielodniowe szkolenie,być ujętym w grafiku , zachorować ,trafić w ciężkim stanie do szpitala i WON nawet bez poinformowania o tym fakcie , cisza jakby w ogóle nie było żadnych wzajemnych zobowiązań , a w trakcie choroby fałszywe podtrzymawanie że wszystko jest normalnie , gdybym nie miał ubezpieczenia zdrowotnego żony ,to musiałbym zapłacić za szpitatal z własnej kieszeni, bO PODŁA FIRMA anulowala moją umowę i ubezpieczenie , NAWET MNIE O TYM NIE INFRMORMUJĄC , dowiedziałem się o tym dopiero podczas próby wizyty u lekarza . PODŁOSC tej firmy nie zna granic ,chciałoby się zacytować...

Onufry

Macie tak dobrze w pracy , że przestaliście tu zaglądać? Warto starać się o pracę?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Purzeczko Grupa Securitas Łomża o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracowmik

Szkoleń żadnych nie ma a jak pracownik zechce się sam rozwijać to szybko traci pracę .Być dobrym pracownikiem to bardzo źle też być .Byłem pracownikiem dobrym i straciłem pracę ,bez żadnych wyjaśnień koniec .NIE POLECAM NIKOMU TĘ FIRMĘ .

Aplikowałeś do firmy Purzeczko Grupa Securitas Łomża? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy ELEKTROINSTALATOR, ELEKTROMONTER praca za granicą
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
eryk

to fakt, jako ochroniarz musisz być żywy i żwawy. Jedyne o co ja bym walczył, to wyższe stawki, przydałyby się :)

jan
@eryk

A propos żwawości, zgodzę się - przełożeni powinni dawać przykład nam, pracownikom niższego szczebla i np. nurkować, biegać, strzelać, uprawiać jakikolwiek sport, a nie zarastać brzuchem i tluszczem na tylku jak na scenie z tv i wcinać sezamki. Niestety, nie ma wojska - tam byłby wycisk. Ale od czegoś są nadzorujący - mają na zawołanie odbierać telefony, wozić pracownika kiedy on chce do pracy, dostosowywać się do niego, mają być elastyczni, zgarniają opieprz, itp.,itd, także fizyczna forma aktywności jest potrzebna - czy dla zdrowia, rekreacji czy nerwów. :) Trzeba być wyrozumiałym.

Eugeniusz

Chcialbym nadal pracowac w tej firmnie , bo jest to firma ktorej zależy na dobrym wizerunku swoim i pracowników . Byłem pracownikiem i jeżeli będzie taka możliwość to wrociłbym i nadal wykonywałbym swoje obowiązki tak aby firma mniala dobra opinie .

kazik

Jedna wielka banda, traktują pracownika jak psa, nie jeden raz w pokoju pozal sie boze prezesa- slychac byl [usunięte przez moderatora] stad. taka to kultura a sam sie nie ume zachawac, ta firma to jedne wielkie [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Purzeczko Grupa Securitas Łomża - Łomża

• Jak się pracuje w Purzeczko Grupa Securitas Łomża?

Zobacz opinie na temat firmy Purzeczko Grupa Securitas Łomża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Purzeczko Grupa Securitas Łomża