Opinie o greenpoint.pl - Greenpoint S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenpoint S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Greenpoint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenpoint S.A. w Kraków

Czy pensja w Greenpoint S.A. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierownik Sklepu, ich ogłoszenie jest 13 listopada na Pracuj.pl.

Podstawa + premia sprzedażowa + ewentualnie premia kierownicza pod warunkiem ze Twój sklep wyrobi wszystkie plany miesięczne - inaczej zapomnij. :)

Danuta

Kto właściwie przydziela te premie kierownicze? Ktoś z centrali czy kierownik danego sklepu? I ile tej premii może być? Jest stała kwota, dla każdego sklepu taka sama?

Danuta

Czyli są cele do zrealizowania. Skoro sa takie cele, to czy firma oferuje szkolenia z realizacji tych celów? Uczy jak je osiągnąć lub pokazuje techniki, by je zrealizować?

Mariola

Chciałabym polecić sklep Greenpoint w Wałczu zawsze chętnie tam wracam . Panie tam pracujące są bardzo pomocne i miłe. Zawsze dobrze doradzą i dobiorą fajne promocje. Polecam

Klaudia

Pracuję w Greenpoincie już 6 miesiąc, na szczęście ostatni. Od początku były jakieś problemy - pierwsze co, to nie mogłam dostać swojej karty - musiałam wszystkie zakupy nabijać na kartę koleżanki, tzn. zero premii, nawet za 'moich klientów'. Kolejny problem był z umową o pracę - ciągle mi mówiono, że za miesiąc ją dostanę, i co? Pracuję 6 mies. na umowę zlecenie. Um. o pracę dać nie chcą, choć spełniam warunki. Regionalna M.K. to porażka... (usunięte przez administratora), zero jakiegokolwiek wsparcia, motywacji to codzienność - tylko plan, plan, plan. Zarobki nieadekwatne do obowiązków (sprzatanie, odbior towaru, pakowanie i zwroty zalando. aranżacje i duzo wiecej). Nie ma możliwości rozwoju - jednyne co mozesz robic w tej pracy to stanie na kasie. Generalnie pracy w GP nie polecam. Tak samo jak samych ubran - jakość nie adekwatna do ceny. Pozdrawiam

Danuta

Z tymi premiami, to firma wcale nie zakłada premii, czy sa jakieś cele czy wyniki sprzedaży, które trzeba osiągnąć, aby dostać premię? Jak to wygląda?

Asia

Ja pracuje już prawie rok i jestem zadowolona, nie podzielam tych negatywnych opinii, zdaje się że piszą to dziewczyny które nie do końca były przygotowane na prace w sieciach odzieżowych. W Greenpoincie mam umowę o prace powyżej najniższa krajowej, premię, fajny zespół, dobrze nam się pracuje. Postanowiłam wyrazić swoją opinię bo taka jest rzeczywistość moja i moich koleżanek. Pozdrawiam

@Asia

Możesz dać znać jak jest z dostępnością urlopów? Bez problemu udzielają dni wolnych? Trzeba jakoś się dogadać z pozostałymi?

Magazynier

nawet jakby nic się nie powiedziało to ciebie chcą, za takie pieniądze to nawet ludzie z Ukrainy nie chcą pracować

praktycznie zadnych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Stala klientka

Bardzo lubie zakupy w sklepie Greenpoint w Ostrowie Wlk ,panie pracujące tam są bardzo pomocne i miłe a przy tym nie nachalne i nie wciskają.Zawsze do nich wracam bo bardzo dobrze się tam czuję.Polecam!!!

Człowiek myślący.
@Stala klientka

Czy na prawdę bardzo ciężko zobaczyć, że ta strona nie jest do pisania swoich opinii jako klient? Od tego są np. Opinie google. Tutaj piszą opinie pracownicy.

Over

ma ktoś wiedzie jak wygląda praca na magazynie / w logistyce ? jaka kasa, jak zespół i przełożeni ?

Olga

Powie ktoś mi troszkę więcej o tych dodatkach? Ktoś tutaj pisał, że premie są raczej niskie. Tak ogólnie to dobrze byłoby wiedzieć, czy coś się zmieniło zarówno w kwestii premii, ale podstawy też. W końcu przyszła ta cała inflacja, ceny tak poszły do góry.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Greenpoint S.A. jako Sprzedawca. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Danuta

Mało konkretna opinia. Ona dotyczy pracy w sklepie tylko, czy też w biurze w centrali? Bo mnie interesuje posada Specjalista ds. obrotu towarowego. Skąd takie słowa, chodzi o pensję czy o co? O kulturę organizacji? Jako zainteresowana pracą, chętnie poznam detale.

Fiol
@Danuta

Organizacji co? Kulturę? Dobre :)

@Fiol

Ale się czepiasz słówek... Możesz podzielić się swoją opinią? Pisali wcześniej, że zarobki są nie adekwatne do obowiązków. Prawda to jest? Ile wynoszą? Daj znać bo chciałam składać CV

Gil
@Anna

Jak się już czepiam to pisze się "nieadekwatne" razem. Sprzedawca robi milion rzeczy za najniższą krajową. Premie są śmieszne. Gdzie indziej za ten hajs róznosisz tylko rzeczy z przymki i klienci Cię nie interesują ;)

Ewelina

A masz jakieś dowody że jakieś niefajne zachowania wobec pracowników miały miejsce? Czemu jeszcze nikt tego nigdzie nie zgłosił skoro takie rzeczy się dzieją?

Klient
@Ewelina

Bo z nimi się nic nie ugra .Liczba pracowników przewijająca się w tak krótkim czasie mówi sama za siebie.Jakoś odgórnie nikt nie zainteresował się tym co się dzieje .....Tyle ludzi nie nadaje się do pracy?Ciekawe..

@Ewelina

Szkoda , ze nawet nie można wyrazić swojej opinii na forum gowork bo podjęto stosowne działania , abyśmy nic nie pisali bo podobno sprawdzają ,No nie wiem jak bo wystarczy wejść na regulamin gowork by wykluczyć taka możliwość , przecież inaczej by ta strona nie maila racji bytu i każdy pracodawca ja blokował. Prawda jest taka ze od ponad dwóch lat zmienia się kultura organizacyjna której praktyki dowiedzą niskiego poziomu kultury osobistej wysokiego ryzyka ze skłonnościami do ,, nadinterpretowania prawa ,,

@Klient

Bzdur, praca jak każda inna. Tutaj akurat stabilna forma zatrudnienia, robisz swoje to nie ma się czego obawiać.

Ewelina
@Gdańsk

To jaka ta forma zatrudnienia? Podpisują z wami umowę o pracę na czas nieokreslony?

Aga
@Ewelina

Oczywiście ze tak. Jak chcesz pracować i robisz co do ciebie należy to o stabilną prace się nie musisz martwić

@Aga

Stabilna współpraca to pierwszy krok a jak rzetelna praca jest tu nagradzana? Pytam, bo ktoś pisał o premii w wysokości 80 pln... naprawdę taka jest?

Hdd
@Anna

Możesz ewentualnie wygrać ciuszka w konkursie bez regulaminu.

Rekrutacja

Ogólnie nie polecam, bardzo nieprofesjonalne podejście rekrutacyjne do nowych kandydatów. Zero informacji odnośnie stanowiska nawet po zapytaniu, wyglądało jakby same nie wiedziały czego oczekują. Pojęcie o sprzedaży exportowej zerowe, wiec widać w jakim kierunku idzie firma. Panie patrzące z góry prześmiewczo, dawno nie byłam na rozmowie z tak niskim poziomem.

Jessi
@Rekrutacja

Taka czarna brzydula z krzywymi ustami rekrutowała ?

Kamila
@Rekrutacja

ile trwała sama rekrutacja, był tylko jeden etap i zero odpowiedzi po nim ?

Rekrutacja
@Kamila

Może z 20 minut, niestety nie wiem ile było etapów bo nawet maila wysłać z informacją nie potrafili, że jednak wybrali innego kandydata a Pani zapewniała że zadzwoni z informacją....

@Rekrutacja

To proponuję się przyzwyczaić bo na pracowników też tak mają (usunięte przez administratora)

@Rekrutacja

Ale kto twoim zdanie nie ma pojęcia o sprzedaży exportowej? Te osoby od rekrutacji czy kto?

Kaśka
@Rekrutacja

Ja też zostałam poinformowana ,że regionalna oddzwoni -z odpowiedzią że tak czy nie ..i cisza . Pomijam fakt że po rozmowie z regionalna (rekrutacja na kierownika w Krakowie) wiedziałam że nie chce tam pracować !! Generalnie pani dała mi test do wypełnienia ?!! Jedno z pytań:jak zmotywuje pracownika do poprawienia swoich wskaźników...miałam wrażenie że brak pomysłów z jej strony dlatego o to pytała,a z kolei na moje pytanie jakie są benefity w firmie uzyskałam informacje że benefitem jest odzież służbowa...porażka.

Mariola

Super dziewczyny w salonie Słupsk, jestem bardzo zadowolona z zakupów. dziewczyny znają sie na rzeczy. ;) Nie wpychają nc na siłę, jak w innych sklepach tego typu

Czarna

Praca w Firmie Greenpoint to porażka. Nie polecam!

Halina Szczepanska
@Czarna

Szanowni Państwo , w salonie Gliwice Forum Kierownik salonu nagminnie nie wydaje paragonów , namawiając do łączonych zakupów. Już dwukrotnie zwróciłam uwagę Pani Katarzynie ,uprzedzam następnym razem przekieruje temat do odpowiednich instytucji. Nie mieści mi się w głowie podobna praktyka od lat jestem Państwa klientka.

Nzjs
@Halina Szczepanska

Już wiemy czemu sztuki zawsze tam takie wysokie xd ale tego regio nie widzi, za to doskonałe wysuwa wnioski i szerzy pomówienia o innych kierowniczkach.

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Jaka rekrutacja ?

@Kandydat

Jesteś kandydatem? Byłeś w końcu na jakiejś rozmowie? Jakie pytania zadawali? Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo pilnie poszukuję pracy.

Dorota Polak

Bardzo dziękuję pani Natalii oraz pani Barbarze za wszystkie rady i profesjonalną pomoc. Dzięki Wam moje zakupy dziś (03.09.2022r.) były udane. W Galerii Krakowskiej Greenpoint robię zakupy w miłej atmosferze, otrzymuję zawsze natychmiastową pomoc i poradę.

Nowy pracownik

Jak wygląda teraz okres próbny? Umowa zlecenie na miesiąc? Czy ktoś miał taką sytuację ze był rekrutowany na stanowisko zastepcy a okazuje się że będzie na innym ? Czy serio są takie fajne premie za sprzedaż ?

??
@Nowy pracownik

jak to na innym stanowisku? jakim?

@Nowy pracownik

Nie nie ma to ściema

Hej, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest okres wypowiedzenia umowy o prace w tej firmie? Bo w umowie nie mam tego zapisane nigdzie a nie chce na razie pytać kierowniczki o to. Pozdrawiam :))

Janka

3 dni poniżej 2 tyg, 2 tygodnie do 6 miesięcy , powyżej 6 miesiąc powyżej 3 lat 3 miejsce , sprawdź umowę zawsze jest zapis dotyczący okresu wypowiedzenia czy odwołanie do art 33 jak nie ma zapisu to w sumie okres równie dobrze nie obowiązuje ale wątpię , aby go nie było

Monia

Premie w tej firmie są mega śmieszne nie dosyć że premia to 1 czy 1.5% to jeszcze biorą ci z tego podatek. Dla regionalnych nie liczy się utarg, liczą się tylko tabelki i zakupy powyżej 2 szt na paragonie. Pierwsza taka dziwna firma w której pracuje. Żeby się tam utrzymać trzeba być obojętnym na wszystko. Będzie okazja to ucieknę jak najdalej!

Poli
@Monia

Dokładnie. Ogólnie te sztuki to jest hit nad hitami. Nieważne , że w tabelce sklep ma utargu -50% do zeszłego roku. Ważne, że ma sztuki. I taka tabelka jest wysyłana na sklepy z pochwałami więc sprzedawcy mają gdzieś utarg tylko cisną kobiety, które są zdecydowane na więcej rzeczy a od reszty uciekają bo przecież zrobią swoją robotę . 2 sztuki są więc nikt się czepiać nie bedzie. I niby te sztuki pokazują, że ktoś się stara i pracuje. koło prawdy to nie leżało. Nie wspominam nawet o tym, że nie ma czym handlować. Ale hej! To nie moja firma. Nie wiedziałam, że firma płaci za wydatki związane z funkcjonowaniem sztukami a nie w złotówkach.

@Poli

Haha podejście do KPI na wzór Orsay i Lavard ... Lavard ledwie się wybronił po zmianach dyrektorki od upadku a orsay No cóż

Cyrk

Istny cyrk, dla mnie to wygląda jakby firma za moment miała ogłosić upadłość. Zero logiki w działaniu.

Porażka

Pracowałam w GP ponad 10 lat i uwielbiałam tą pracę, ale za czasów Pana J.O i A.D. To byli wspaniali ludzie, traktowali pracownika z godnością, teraz to co robi I. G. To porażka, niszczy całą Firmę !!!

Była pracownica
@Porażka

Mam podobne odczucia , też pracowałam parę lat ... nie mają szacunku do pracowników " nie ten będzie inny"

Zaćma
@Porażka

Błagam proszę niech ktoś przyjrzy się pracy regionalnej ze śląska ... nic a nic nie robi zajmuje się swoją firma nic nie wie , na nic na czas nie odpisze o wszystkim nie pamieta , ludzie serio za to jej płacie ? Za robienie prezentacji na pokaz i nabijanie dyrki w butelkę , swoją droga niezłe iq skoro tego nie widzi

Gosia

Sama prawda

Pięknie napisane , brawo. Czysta prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Greenpoint S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Greenpoint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenpoint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenpoint S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenpoint S.A.?

Kandydaci do pracy w Greenpoint S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenpoint S.A.