Opinie o greenpoint.pl - Greenpoint S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenpoint S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Greenpoint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenpoint S.A. w Kraków

Inna 3

Kasa marna czy robisz 2 czy 10 lat... premie czasami są ale raczej po kilkadziesiąt złotych, bardzo rzadko więcej... Obowiązków mnóstwo, po pracy żyjesz nadal pracą, kierownik grafik robi pod siebie... zero pochwał, super tajny klient porażka... Odradzam!!!

Inna 3

Marlena

Dziewczyny,zarabia się na st.sprzedawcy 1350 zł na rękę.Praca jak praca,jeśli zespół jest zgrany i ma się chęci do pracy a nie tylko do stania i plotkowania,idzie wytrzymać.Płace małe jak na taką odpowiedzialność,no ale cóż...Jak ktoś myśli,że w takiej pracy tylko się "stoi i dobrze wygląda" no to raczej długo nie popracuje.

zadowolona

Wiecie co jestem kierownikiem już pare dobrych lat. Do tejfirmy nie dostałam się po znajomości. Premie sa zalezne od utargu i wierzcie potrafia byc piekne, potrzebny zespół i zaangażowanie. Praca na wyskoim poziomie a nie obijanie sie. Wybaczcie ale jeśli dla kogos problemem jest TK to znaczy ze sam wie ze zle pracuje ..pracujesz dobrze masz dobry wynik TK. Masz dobry wynik TK przenosi sie to na obroty i masz PREMIE.Pracuje tu pare lat nigdy nam nie zabrali premi za inwentaryzacje. Ale kochane trzeba pilnować towaru , sprawdzac klipsy....Jak byscie miały własna firme i skelpy by miały duże braki towaru to co płaciłybyście za to???!!! Bez jaj... Za duzo w tych czasach księzniczek z dwiema lewymi rekami i ambicjami zarobków za 2 tys bez doświadczenia . Najlepiej nic nie robić , grafik zeby był pod Ciebie bo masz jpge, fryzjera, i 1000 innych wymówek. Prosze Was...

Magazynier

nawet jakby nic się nie powiedziało to ciebie chcą, za takie pieniądze to nawet ludzie z Ukrainy nie chcą pracować

praktycznie zadnych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
mika

ponawiam pytanie koleżanki: "A kto wiec co stało się z Andrzejem ? Dlaczego odszedł?"

nmn

ciekawe gdzie tyle zarabia? :DD

kuku

1350 na rękę płacili jeszcze parę miesięcy temu, teraz pozmieniały się władze w firmie, więc jak jest ciężko powiedzieć... nie sądzę żeby dawali więcej...

izaaa

Dziewczyny,powiedzcie jaki jest nowy rks,jak się z nim pracuje?

łoł
@izaaa

dla mnie super pracuje się z Michałem

kiki

A kto wiec co stało się z Andrzejem ? Dlaczego odszedł?

OLA

Dajcie znać czy ktoś poznał rks Michała? jak sie z nim układa współpraca?

OLA

Czy ktoś już może poznał nowego regionalnego Michała R..?

olga

Nie ona jedna! !!!! Ona jedynie na wieksza skale! !!!! Ale to domena tej firemki! !!!

Lila

Wow..co ja czytam. Szkoda, ze tak późno się zmienił RKS bo to własnie przez nia odeszłam. Miałam fajny zespół no i sporo lat pracy. Doprowadziła do sytuacji, że zaczęłam sie bać o siebie i po prostu odeszłam. Nie powiem bo brakuje mi atmosfery...tej naszej sklepowej, było fajnie u nas Może nowy rks wyprowadzi reputacje na prostą.

:-(

Szok!!! Wspolczuje Ci bardzo!! Magda zasluzyla na to,co ja spotkalo. Traktowala ludzi jak smieci,jak robale-nie ten to inny przyjdzie na wolne miejsce.. awansowala kogo chciala,a doswiadczonych pracownikow pozostawiala bez mozliwosci rozwoju. Moze obecny regionalny uporzadkuje balagan po poprzedniczce i naprawi reputacje firmy. Pan Andrzej o wielu rzeczach nie wiedzial. M nie widziala potrzeby przekazywania mu istotnych informacji. Warszawa zasluguje na szczegolna uwage i nowy RKS powinien sie dobrze przyjrzec,co sie dzieje na sklepach. Czekam na efekty i chetnie uscisne mu reke,jesli uda mu sie zapanowac nad sklepami

ona
@:-(

A co z Tą Warszawą nie tak? :-)

michalina
@:-(

uuu W warszawie coś nie tak :-)

Żanet
@:-(

Ale zaraz zaraz, ja po wpisie "oszukanej" nie widze winy po stronie Pani Magdy....

oszukana

od kilku dni szukałam portalu, na którym mogłabym napisać jak zostałam oszukana i potraktowana przez tę firmę i Pana Michała RKS. Otóż 2.11 przeszłam rozmowe rekrutacyjna z Panią M na sprzedawcę w Warszawie. Zostałam przez nią wybrana, dostałam skierowanie na badania i je zrobiłam. zwolniłam się z dotychczasowej pracy bez wypowiedzenia za porozumieniem stron i czekałam na informacje o szkoleniu i terminie rozpoczecia pracy. Gdy nic nie przychodziło zadzwoniłam pod numer Pani M i odebrał Pan Michał. Oznajmił, ze dla niego decyzje Pani M mają zerowe znaczenie. jak udało mi się ustalić - zatrudnił swoje koleżanki z poprzedniej pracy, a ja zostałam nawet bez możliwości przejścia na "Kuroniówkę". Za takie bezduszne traktowanie ludzi, firma powinna płacic ogromne odszkodowania.

@oszukana

Idź z tym do Sądu Pracy. Masz sprawę wygraną w 100%. Umów, nawet tych ustnych, trzeba dotrzymywać. Spokojnie wywalczysz odszkodowanie. Szczególnie, jak masz wszelkie dokumenty z firmy Greenpoint (skierowanie do lekarza itp.) Powodzenia koleżanko.

karola

Oki :-) dzieki za info.

karola

Czy ktos potrafi powiedziec cos na temat Rks Anny N? Dziewczyny powiedzcie cos?

pracownica
@karola

Mało z nią miałam do czynienia, bo to nie mój region, ale z tego co było mi dane wywnioskowałam, że jest najbardziej kumatą i ogarniętą osobą w firmie - wie i umie najwięcej - inni regionalni uczyli się u niej, więc to o czymś świadczy. A co do charakteru to nie mam pojęcia :)

anty

Ostre słowa to ostre słowa - ale tekst, że nie powinyśmy się stresowac TK skoro dobrze obsługujemy tak samo jak się nie stresujemy dawaniem du.. dla męża bo też na pewno robimy to dobrze, a jak coś się robi dobrze, to się przy tym nie stresuje... No błagam Was? To jest normalne - chyba nie! I ona nie przeklinała czasem, tylko ciągle. Kazała sobie na przykład wysr.. z du.. klientów kiedy były małe utargi! To też nie jest normalne ....

kra

zgadzam się z Żanetą - każdy czasem przeklnie lub użyje ostrzejszego słowa, szczególnie gdy ma do tego powody i uzywa tych słów jako "przecinka". A sam Pan dyrektor handlowy A.D ma na biurku karteczkę z napisem "zakaz zawracania (usunięte przez administratora) quot; - czy jemu to przystoi? Czy to jest profesjonalne?

xxxx

A czy ktos wie jaka jest Rks Anna N?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenpoint S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Greenpoint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenpoint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenpoint S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenpoint S.A.?

Kandydaci do pracy w Greenpoint S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenpoint S.A.