Opinie o greenpoint.pl - Greenpoint S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenpoint S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Greenpoint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenpoint S.A. w Kraków

Kriss

Żadnych plusów. Brak rozwoju, stagnacja. Płacą słabo i nie inwestują w ludzi. Omijać szerokim łukiem....

@Kriss

Cała prawda, zarobki to śmiech na sali, pracownicy dla firmy nie liczą się kompletnie, masz sie zarobić i dostać za to 1500, nie jest to praca na dłuższa metę. Nie polecam

Julita

@To fakt, mówisz, że na zamknięcie jest 3 osoby ,to mało? Jedna osoba obsługuje kasę, druga w przymierzalni a kolejna sprząta np, sklep. Jeżeli uważacie ,że jest was za mało to nie zgłaszacie tego nigdzie? Może trzeba zasugerować ,że jeszcze jedna osoba się przyda?

Hehe
@Julita

Tak i czwarta w tym czasie sprzata magazyn i wlasnie tej na magazynie nam brakuje hahahaha. DOBRY PR naprawde .

klientka

Firma jak firma z ubraniami, ale obsługa w sklepach bezguścia, starają się ukrywać swoją niewiedzę za wszelakimi zbędnymi wypowiedziami które są wyczytane gdzieś z jakiegoś "Życia na gorąco" i wyolbrzymione... Powinni jakieś testy na inteligencję wprowadzić podczas przyjęcia do pracy.

Zoofia
@klientka

Jak coś nie pasuje to nie przychodź do sklepu. Zawsze możesz zamówić sobie ciuchy w sklepie internetowym. Nie będziesz musiała oglądać pracowników

sprzedawca

Mi ostatnio pościła „elegancka Pani”, bąka na sklepi i zaczęła się ironicznie śmiać... i mówi ups wypsnęło mi się . To mają być „eleganckie Panie”!? Zdarzają się też takie Panie, które NIE umieją po sobie posprzątać, tylko zostawiaj (usunięte przez administratora) na przymierzalni. A później niech Pani da rabat bo bluzka jest brudna!!! I awantura murowana na sklepie.

@klientka

Nie wiem,gdzie Szanowna Pani trafiła ale polecam Pradę,Gucci,tam zapewne obsługa spełni Mości Pani oczekiwania :) I również będą dysponować bluzeczkami "z jedwabiu" za 39,99 ha ha ha ha ;) Swoją drogą,że oczekiwania firmy wobec pracowników są faktycznie z wyższej półki a zarobki to śmiecr h na sali....Szkoda,bo odchodzą pracownicy z faktyczną wiedzą i rewelacyjnym podejściem do klienta .Niestety ta firma, tego nie docenia!!! 1500 zł co m-c i zawsze dadzą próg premii nie do wyrobienia...Niedługo sam nasz Pan Dyrektor ,wraz z kierownikami regionalnymi będą musieli stanąć za kasą ;)

To fakt
@ja

Do tego dochodzi oszczednosc na roboczogodzinach, etatach. Za mala obstawa na sklepach. Odechciewa sie. W innych sklepach na zamkniecie w sobote stoja trzy osoby przy takiej samej wielkosci sklepu, a u nas jedna, swieto lasu gdy sa dwie... Ciekawe co by sie stalo, jakby ktoras dziewczyna bedac sama na sklepie by zaslabla albo spadla z drabiny.

ktoś

Najgorszy był brak wpółpracy z przełożoną. ŻADNEJ pomocy od niej.O nic nie można było zapytać. Pisze o Olsztynie.

Dariaaaa
@ktoś

Praca w sklepie dawała mi wiele satysfakcji,niestety pojawił się moment,że kierownik regionalny z dnia na dzień nas przekreślił ,do końca twardo trzymał się słów że sklep ma rację bytu i wszystko jest super. Niestety wparował do sklepu i kazał pakować towar ,z dnia na dzień zostaliśmy bez niczego,bez pracy. Zgadza się ,zamieszanie zawsze było dużo jednak z centrala można było się porozumoec,nawet z Panem Wojtkiem mieliśmy dobry kontakt. Co prawda wynagrodzenie kierownika nie jest powalające a niektóre progi premium to masakra ale mimo to lubilam swoją pracę,zmiany aranżacji ,kontakt ze stałymi klientkami,dużym plusem pracy w sklepie były paczki ,życzenia świąteczne ,karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.

Dariaaaa
@ktoś

Również nie słyszałam pochlebnych opinii na temat tej kierowniczki oraz sklepu w Olsztynie

Zoo
@Dariaaaa

A w którym mieście tak was potraktowali?

Zoo
@Dariaaaa

A cóż za wspaniały regionalny kierownik was odwiedził.

gree
@Dariaaaa

a o którym sklepie mowa? Wiem o jednym, który zamknięto w tamtym roku i tak samo potraktowano dziewczyny. Kierownik regionalny do samego końca mówił, że są bezpieczne...

Magazynier

nawet jakby nic się nie powiedziało to ciebie chcą, za takie pieniądze to nawet ludzie z Ukrainy nie chcą pracować

praktycznie zadnych

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
rose pink

na każdym stanowisku płacone jest mniej niż na analogicznym stanowisku w innej firmie, mowie tutaj o sklepach i centrali, wiedza krąży miedzy ludźmi, niestety jakaś tam wyrobiona "elita" tego nie dostrzega i myśli ze wszystko jest ok, bo tajemnica jest dochowana, niestety tak nie jest. Jeśli komuś nie przeszkadza praca w totalnym bałaganie, bez jakiejkolwiek logiki, z wykluczającymi się decyzjami, nawet jednego dnia, z kierownikami i ich zastępcami chodzącymi z głową w chmurach ( wspomniana " elita") za pieniądze mniejsze niż w innych firmach, w świecie pełnym kłamstw i fałszywości to zapraszamy do greenpoint s.a.

Chodzę_na_piechotę
@rose pink

Rose Pink, skąd masz takie info? Bardzo mnie to zaciekawiło i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w tej firemce

zocha

Wyjątkowa dziewczyna potrzebuje Twojej pomocy!

IZAA

Większość pracowników centrali głowe wyrzej trzyma niż....Pani o ktorej mowa-zgadzam się w 100 proc.. pieniądze marne..sprzedawca 1400 a kierownik 1750... co to ma być za kasa-niech się Szanowny zarząd obudzi. LUDZI co na wasz chleb charują w sklepach i sklepikach w ogole nie szanują.... jak ktoś pisze ze,za tą darowiznę już 10 lat pracuje to gratuluję ambicji..... ja załuje bardzo czadu spędzonego w greenpoint-odrzuciłam kilka fajnych propozycji pracy i na pewno lepiej płatnych... bo atmosfera w sklepie była fajna... teraz już wiem ze nie było warte siedzenia w tej firmie- trzeba się rozwijać drogie Panie

Ol

Ten kto to narzeka jest po prostu nierobem , zapraszam do prawdziwych" obozów pracy", tam zobaczycie czym jest praca i brak szacunku. W Greenpoincie pracownicy sa wręcz rozpieszczani. Pracuje od 10 lat i przestać nie mam zamiaru. I przez te 10 lat nigdy nie odczułam braku , szacunku i żadnego " koszmaru " o którym sie tu pisze . Po prostu zacznijcie pracować i doceniać pracę. Chyba ostatnia z sieciówek jaka została- traktująca godnie pracowników.

Lala

A paczek na święta nie będzie?

nte
@Lala

sa

Bruno

W centrali placa koszmarnie, jak ta firma jeszcze przedzie to niewiem

izaaa

czy ktoś słyszał o tym ze greenpoint szykuje się do podwyżek od nowego roku... podobno takie słuchy chodzą...?!

nick

Witam. Jaką stawkę ma kierownik w Greenpoincie? Czy jest taka sama w miastach? Chodzi mi o KIelce, jest ogłoszenie.

aluuna
@nick

Stawka jest różna z tego co wiem.... warszawka i kraków maja podobno dużo więcej niż inne regiony... W greenpoincie sa równi i równiejsi....

gość

ale mature zdawala w czerwcu wiec kiedy nabyla doswiadczenia?

Jak to jest kierownikiem jednego z salonów została dziewczyna po technikum...

zarja

No wiem, myślałaś, źe Tobie zaproponują a tu klapa, Byłaś taka pewna, o K-Ce pewnie chodzi?

Misia

Więc po technikum nie nadaje się na kierownika?..

łoł

trochę się naczekałam na umowę na czas nieokreślony...

łoł

dają nawet na czas nieokreślony :-))))))

nnx

Taaak... dadzą Ci umowę o pracę. A potem wypowiedzenie, bo ktoś inny załatwił sobie, że zajmie Twoje miejsce. Takie ludzkie. Pocieszające jest to, że karma wraca :)

Żaneta

oj chyba kogos zabolala prawda;-) pozdrawiam

ala

to jest naprawdę w porządku firma, praca jest ok, ludzie są ok. Każdemu bym polecała. Nie tak łatwo znaleźć pracę na umowie wszędzie tylko zlecenia a tu dbają o pracownika

Lala

No a co z tajnym klientem,był u kogoś ostatnio? A może już zrezygnowali z tych ankiet,wiecie coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenpoint S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Greenpoint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenpoint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenpoint S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenpoint S.A.?

Kandydaci do pracy w Greenpoint S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenpoint S.A.