Opinie o CK Logistics Sp. z o.o w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CK Logistics Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CK Logistics Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CK Logistics Sp. z o.o w Kielce

Jak się pracuje z ludźmi z CK Logistics Sp. z o.o?

Kris Nowy wpis

Ludzie są super , ja jestem zadowolony z atmosfery jaka panuje

Praca totalna porażka. Pracuje się po całych dniach nie ma się swojego życia na tygodniu. A po 2 tygodniach pracy można otrzymać 200 zł!!! Żałosne warunki pracy. Nie polecił bym tej pracy nikomu..

prawdaniefałsz

Tobie się coś totalnie pomyliło, na pewno nie pracowałeś w IN POST

@prawdaniefałsz

Inpostu kierownicy zero szacunku do pracowników, A Ty pisz za siebie

@prawdaniefałsz

Pracowałem w In Post i nie polecam pracy w In Post , napisałem na tej grupie bo Ck Logistics świadczy usługi dla Inpostu i u każdego pracodawcy będę ostrzegał . A Ty Panie KSK.. skup się na pracy

prawda

Coś Ci się przyśniło chłopie. Wystarczy przyjsc pod firme około 9, magazynierzy koncza prace i nie widze żeby byli niezadowoleni jak obok przejeżdzam , a sam pracowałem i było ok. Praca fizyczna dobrze płatne jak na NASZE wojewodztwo.

@prawda

Hehehehe nie zły jajcarz dobrze płatna szczególnie do godzin pracy i obowiazków ciągłego napięcia żart.

Krystek Nowy wpis

Racja

Kris Nowy wpis
@Krystek

pretensje do KSK bo to oni dyktuje warunki twojej pracy , zmieniłem pracę i jest spokojniej

załamka

Pracowałam tam 3 miesiące jako pracownik biurowy, z czego po dwóch miesiącach szukałam już innej pracy. Praca na umowę zlecenie za najniższą krajową. Program, w którym się tam pracuje jest bardzo złożony a każą na nim pracować niemal z marszu, bez żadnego gruntownego przeszkolenia. Praca co prawda pn-pt po 8h, za to pracowaliśmy pod presją czasu. Nie ma tam czegoś takiego jak podział na stanowiska pracy, w których każdy jest odpowiedzialny za coś innego. Wszyscy muszą umieć wszystko. Pracowników jest za mało w stosunku do ilości obowiązków. Kiedy zgłosiliśmy kierowniczce, że biuro wewnętrzne ma za dużo obowiązków i się nie wyrabia to ona część tych zadań przerzuciła na biuro obsługi klienta, które też się z nimi nie wyrabiało. Ale to jeszcze nic, bo najgorszym elementem w tej układance jest szef. Sadystyczny socjopata, którego głównym zadaniem jest chodzenie po firmie i szukanie do czego by się tu dopie***lić oraz patrzeniem w swoje wszędobylskie kamerki, czy czasem się ktoś nie opie***la. Byłam tam nowym pracownikiem, więc szybko stałam się jego kozłem ofiarnym. Obrażał mnie i poniżał. Po prostu chory człowiek, który nie powinien znajdować się na tym stanowisku. Dziewczyny, które pracowały tam dłużej powiedziały mi, że parę osób poszło z tym do sądu, ale i tak nic nie ugrały, bo gościu ma furę kasy i wszystko potrafi załatwić, a nagrania z jego cudownych kamerek, jakimś cudem nagle poznikały. Aż nie mogę uwierzyć, że mimo, że rotacja wśród pracowników jest tak duża, to niektóre osoby pracują tam już ponad 7 lat. Syndrom Sztokholmski, czy jak?

Biuro
@załamka

Weź nie sciemniaj bo biuro obsługi klienta jest nie czynne od rozpoczęcia Pandemii. Z twojego wpisu nic nie wynika tylko narzekanie że wymagał ktoś od Ciebie że masz zrobić swoje zadania . Nie potrafisz systematycznie pracowac to zmienilas prace i nikt nie ma o to pretensjii . Ja pracuje 6 lat i nie narzekam , stabilna , stała praca więc nie obrażaj nas .

Pracownik biura
@załamka

Incognito pisać fajnie jest tak jak i gdy inni pracuja za Ciebie, ciągle się nie wyrabiałaś bo trzeba było za Ciebie robić. Sama masz syndrom Sztokholmski bo całe życie córeczka tatusia . Jesteśmy zgrana grupa i lubimy tu pracować bo każdy dzień jest inny.

@Biuro

Dokładnie, najważniejsze żeby mieć stałą i stabilna praca a taka jest

@Biuro

A gdzie w mojej wypowiedzi napisane jest, że pracowałam tam podczas pandemii? Tak się składa, że pracowałam 3 lata wcześniej. Jeżeli stabilną pracą nazywasz pracę na umowę zlecenie na 1/4 etatu to śmiechu warte.

@Pracownik biura

Trochę mieszasz się w obierzy własnych słów. Sam jak stwierdziłeś, piszę incognito, więc skąd wiesz kim jestem i dlaczego nazywasz mnie córeczką tatusia? I czy to nie uważasz, że to hipokryzja wypominać komuś, że pisze incognito, skoro samemu tak piszesz? Chociaż nie trudno się domyślić, że jesteś kimś z kierownictwa i że większość odpowiedzi broniących firmy pisze jedna i ta sama osoba. Panie G. (lub Pani A.), wzięlibyście się lepiej do roboty zamiast odpisywać na komentarze, bo to i tak nie zmieni dramatycznej sytuacji w waszej firmie :)

Dorotka
@załamka

3 lata temu pracowałas i chce Ci się jeszcze wchodzić i obsmarowywac firmę? Musisz mieć niezły uraz albo być mściwym babskiem. No albo mieć nuuuudna pracę i hejtujesz żeby Ci czas szybciej leciał

Pan Psycholog
@załamka

Czyżby stresor traumatyczny? Przykre ....ale to można leczyć. Zasuwaj migusiem do terapeuty, kilka sesji i oswoisz się z tą trauma a kto wie, może wyleczysz. Życzę Ci tego. Jesteśmy z Tobą. I pamiętaj, nie ma sytuacji bez wyjścia.

Ala
@Dorotka

Ona Pisze z zazdrości , szkoda odpowiadać na jej złośliwości. Praca mogła się jej nie podobać i niech sobie krytykuje ale trzeba mieć nie po kolei żeby pracowników z którymi podobno pracowała ...obrażać.

@Ala

Nie oskarżam pracowników, tylko szefa szefów. Dziewczyny z którymi pracowałam były naprawdę miłe i sympatyczne. To szef psuje całą atmosferę w tym miejscu, a ktoś kto ma jakiś rozum i godność człowieka woli odejść, niż pozwalać się tak traktować. Myślisz, że zazdroszczę? Niby czego? Umowy zlecenie za najniższą krajową?

@Dorotka

Nie hejtuję, tylko piszę, jak tam było. Może teraz się coś zmieniło i jest inaczej, ale wątpię. Jak ja zaczęłam tam pracować to nie było tu tylu negatywnych opinii. Gdyby takie były na pewno bym się tu nie zatrudniła. A Ty się Dorotka nie ciskaj. Sama narzekałaś na szefa i marudziłaś, że za mało płacą.

Dorotka
@załamka

Hejtujesz chyba z braku zajęcia lub jakiegoś innego powodu bo do wszystkich się (usunięte przez administratora)ktorzy sa innego zdania niz ty .Wiele się zmieniło przez 3 lata i gdyby było tak źle jak opisujesz z uporem maniaka to nikt by tu nie pracował ze starych pracowników .

Dobre .......

@Pan Psycholog

Masz racje, jadu starczyło babie na 3 lata .(usunięte przez administratora) wie co się zmieniło w tym czasie .

Hahaha Jesteś prawdziwa zalamka

Pracownik biura
@załamka

Jak zaczynałas dopiero pracę i miałaś umowę zlecenie to znaczy że byłaś bez doświadczenia . Może wypadało by pokazać zaangażowanie a dopiero wymagać. Nikt nie miał ochoty za Ciebie pracować i było wielokrotnie zglaszane .

heisdick
@Pracownik biura

Gdzie jest napisane, że ludziom z doświadczeniem nie dają UoP?

Agata
@Biuro

Widzę, że tutaj gruntownie odmienne opinie. A co do tego stabilnego zatrudnienia, to jak to wygląda? Umowy na czas nieokreślony rozumiem?;-)

@Agata

W Inposcie co najwyżej umowa zlecenie na 3 miesiące, a później nowe są przyjmowane żeby premi nie wypłacać

@załamka

Tylko tyle powiem szczera prawda.

@załamka

Witam Cię masz prawdziwą rację co tam się dzieje jest nie do pomyślenia ten mały karakan lata po całej firmie i tylko pilnuje komu jakąś karę dać normalnie szok przepracowałem tam niecałe 3 miesiące jako kurier od 6:00 do 21:00 za 2500 i tylko nacisk i nacisk na robotę a jak coś mu się nie spodoba to kary pieniężne. Ciekawe kiedy weźmie mu się inspekcja pracy do (usunięte przez administratora) chyba też ma tam jakiś znajomych a jak nie to ja tych znajomych podam sam do sądu bo tak dalej tam nie może być jedyna firma w chyba w Kielcach co tak traktuje ludzi.

Zaproponowali mi żeby przez 3 miesiące pracować za darmo dla nich na okresie "próbnym". Sorry ale ja podziekuje. SZOK

@Kandydat

Dlaczego ten sam komentarz piszesz w profili dwóch firm, IN POST i Ck Logistics??????????

Aplikowałeś do firmy CK Logistics Sp. z o.o? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Magazynier

Pracowałem w CK Logistics a pozniej w Inpost i naprawdę polecam CK Logistik jako pracodawcę. Stabilna praca i na czas wynagrodzenie . Inpost po 3 miesiącach nie przedłużył mi umowy bo niby słabo wydajny i to było podziękowanie za lata ciężkiej pracy dla Inpost . Po porównaniu tych dwóch firm polecam pracę w CK Logistics

Jarosław
@Magazynier

Płaca też lepiej niż u konkurencji? Jaka stawkę ci zaproponowali jak masz już takie doświadczenie w firmach kurierskich? Podasz chociaż widełki?

Jędrala
@Jarosław

Powiem ci ze tutaj płacą dobrze.

Krzysztof

Fajni ludzie i miła atmosfera wśród kierowców w firmie, zapraszam

Ja jestem zadowolony , praca wymagająca i teraz przed świętami mocno stresująca . Polecam mimo wszystko bo fajni ludzie

Jak wygląda sprawa grafiku w CK Logistics Sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

prawdaniefałsz

Jakiego grafiku, na jakim stanowisku ?

Noe

Ogółem praca jak każda inna jak jesteś dobry to zarabiasz fajnie, jak leniem to i tak 2700 zarobisz na rękę. Porażką jest Pan (usunięte przez administratora)który nie wiadomo jak dostał się na ksk i nie ogarnia ani tras ani co się do niego mówi. Zostaje ci 2 paczki przed wyjazdem w teren zamiast puścić kuriera to każe mu szukać jakby to było realne wśród tysięcy paczek i przetrzymuje wszystkich bo sam nie ogarnia po czym i tak pozwoli ci łaskawie wyjechać bez tych dwóch paczek bo stwierdzi ze późno jest xd.

@Noe

Ty pracowałeś w Inposcie , nigdy nie dostaniesz tego co obiecali KSK a ich niewiedza przeraża. Kierowniczka i Regionalny przymykaja na wszystko oczy żeby tylko ludzie przepracowali kolejny miesiąc za najniższą krajową.

@Noe

Kierowniczka nie reaguje to KSK robi co chce , dlatego się zwolnilam

Jerry
@Noe

Piszesz o Inposcie czy CK Logistics ??

Pirat

Z jednej strony mnie to cieszy że nie muszę tu pracować, z drugiej żałuję że w ogóle pracowałem. Zalegają mi z wypłatą, wypowiedzenie dostałem zaraz po tym jak pożarłem się z ksk, szkoda tylko że powód wypowiedzenia był kompletnie nie zgodny z prawdą ale co ja tam wiem, przynajmniej jak widać gdy chcą się kogoś pozbyć wymyślają sobie na szybko jakieś powody by mieć jakieś wytłumaczenie w razie pytań. Warto wspomnieć też o łysej pale w okularkach, tego osobnika nie obowiązują żadne zasady, w końcu to coś zarządza tym oddziałem, szkoda tylko że nie ma za grosz szacunku do pracowników oraz przy każdej okazji próbuje pokazać że jest wyżej poniżając pracowników. Taka rada jeśli kogoś się uczepi, jeśli mu się odpowie odpowiednim argumentem krótko i na temat z reguły daje sobie spokój i już się nie odzywa przez jakiś czas ;)

@Pirat

Za co Ciebie wywalili z Inpostu?? KSK ma kierownika nad sobą, mogłeś iść do Pani A i przedstawić sytuację . Potrzebują kierowców

Jerry
@Pirat

Piszesz o Inposcie czy CK Logistics ?? Tu jest wszystko pomieszane , nie rozumiem

Robson

Czy w firmie o takim potencjale z tak dobrymi pracownikami magazynowymi musi być źle? Mam na myśli traktowanie przez szefostwo wykorzystywanie dobrych pracownikow zamiast ich doceniać przezucanie odpowiedzialności brak ścisłych obowiązków nie trzymanie się procedur znaczy trzymanie tylko podczas kontroli a w każdy inny dzień robienie jak im wygodnie nie rozumiem kiedy jakąś wyższa instancja za interweniuje porozmawia z pracownikami żeby nie byli za straszani tlamszeni karani za bzdury i mieli normalne prawa do funkcjonowania w tej pracy jak ludzie czy tu się kiedyś coś zmieni czy skończy się jak zwykle na obietnicach kłamstwach i kolejnych wymaganiach i obowiązkach pytanie do ludzi którzy za to odpowiadają?

@Robson

Gościu to się nazywa odpowiedzialność pracownika, sami pracownicy tworzą miejsce pracy.

Jarosław
@Lotr

Napisałeś dokładnie to co sam myślę. Atmosfera w pracy zwykle zależy od tego jakie są relacje między pracownikami. Z przełożonym zawsze się można dogadać jak się odpowiedzialnie zajmuje swoją pracą. Małymi krokami i do przodu nie?

Grzesiek 2223133

Ciekawe jak InPost zrekompensuje ludziom którym obiecali że paczki nadane 21.12 dotrą do nich do świąt moje 2paczki od 20 .12 są w doręczeniu i do dziś ich nie mam

@Grzesiek 2223133

Co to ma wspólnego z pracą w tej firmie ???

@Grzesiek 2223133

Dzwon na infolinię to dostaniesz odpowiedź

Qwerty

Czy praca na magazynie jest ciężka? W jakich godzinach się pracuje?

@Qwerty

Zależy która zmiana

Qwerty
@Jack

Są trzy zmiany?

Tobi

Jestem magazynierem juz 9miesiecy mam umowe o pracę i satysfakcjanujace wynagrodzenie co nie znaczny ze wraz z podnoszeniem swoich umiejętności nie bedzie jeszcze wyższe dzięki tej pracy którą bardzo lubię rozwinalem sie na wielu plaszczyznach jest to chociazby praca z ciekawymi ludźmi dzieki tej pracy osiagnalem spokój i stabilizację życiową nie twierdzę ze wszystko mi sie podoba bo jest wiele rzeczy do zamiany chociazby np. Brak palarnii ale myślę ze idzie ku dobremu jak organizacja pracy obserwuję chociazby na tej płaszczyźnie ogromny progres jak i w wielu innych ale nie wszystko odrazu powoli sukcesywnie do przodu mam fajnych kolegow koleżanki w pracy co za tym idzie miła atmosferę mówią ze wszedzie dobrze gdzie nas niema a prawda jest taka ze ciesze się moja pracą czerpie z niej satysfakcję i sie rozwijam jest to firma o ogromnym potencjalne który rośnie z kazdy dniem

Zofia
@Tobi

Oj to chyba kierowniczka kurierów pisała haha. Ale niech będzie....cieszę się „Pana” szczęściem, choć kompletnie w nie nie wierzę. Dla mnie firma InPost to wyzysk po stokroć a moje doświadczenie z tą firmą nie jest małe. Szkolenie pracowników, żeby tłamsić kierowców jest niewyobrażalne. Żadna szanująca się firma nie zatrudnia psychopatów, chyba ze sama jest od szpiku psycho i nie potrafi inaczej. Zdzierstwo, wyzysk i dramaty ludzkie po kontakcie z nimi... niestety uważają się za lidera ale liderami są w tym złym słowa znaczeniu. Zero taktu i szacunku do pracowników jak również przedsiębiorców z którymi podpisują umowy. Tylko czyhają na łatwy pieniądz aby zabrać pracownikowi lub Klientowi i odprawić z kwitkiem informując ze cała odpowiedzialność nie jest po ich stronie. Cieszę się, ze znalazłam prace i mogłam zlozyc im wypowiedzenie. Nie polecam

Rafaello
@Zofia

Skoro miałaś tak zle to po co tyle tam siedzialas ? raz piszesz o pracy biurowej raz o przedsiebiorcach hahaha wszechwiedząca. Najlepiej siedzieć i wylewać swoje żale.... słabiutko.

@Tobi

Dokładnie, też pracuje na magazynie i jest fajnie, szczególnie fakt że już dłużej wszyscy pracujemy i robimy swoje bez nerwów że ktoś udaje że coś robi . Umowa o pracę i wynagrodzenie na czas to standard. Polecam

@Zofia

Dość liczne są Pani komentarze, Pani Zofio :) miło by było gdyby ktoś aktualnie tam pracujący wyraził swoją opinię. Może było jak było, nie twierdzę, że Pani kłamie, ale kto powiedział, że nie dążą do jakiś zmian. Chętnie również poznam opinie , jak to tam jest obecnie.

Paweł magazynier
@Kandydat

Jest o wiele lepiej niż na starym magazynie

Były magazynier
@Magazynier

Tak najlepsze w pracy jest to że na 8h pracy nie ma przerwy bo towar musi być wyrobiony ta firma to porażka

Cukierkowy post.Ambitny magazynier!

Palarnia juz jest

Mam zacząć pracę na okres prob
@Tobi

O której zaczyna się pracą na magazynie w inpost

Mam zacząć pracę na magazynie
@Tobi

Chciałem się zapytać czy jest ciężko i o której zaczyna się prace

@Tobi

Ooo widzę że Inpost Kielce też ma osobę odpowiedzialną ( jak i inne firmy) za łagodzenie komentarzy.

Byly kurier

Za marzec kary naliczone na kurierow suma laczna 6970zl to sa noty z tablicy wyszczegolnione nazwiskami kurierow za co kara i ile bedzie obciazony niewiem czy to jest zgodne z regulaminem pracy oraz wydaje mi sie ze niezgodne jest pracowanie po 15h codziennie uwazam ze jutro czas to zglosic do PIP i innych instytucji zeby podjeli kontrole nad tym inpostem oddzial kielce

Pokero
@Byly kurier

jak się nie umie jeździć i jest się powolnym to się pracuje 15h, nikt Cie nie siłe nie zmuszał.... Najwidoczniej gościu słabo wydajny byłes hahaha

Wawa
@Pokero

Przyjdź na paczkomaty, gdzie masz małe maszyny i nie ma możliwości magazynowania przesyłek (brak POP i innych paczkomatów) i zobaczymy jaki jesteś szybki i wydajny :-)

@Pokero

Dokładnie, jak się wozi po 30 paczek i problem z organizacją pracy to żadna praca nie pomoże, w piątek 104 paczki , jedno awizo i o 15,30 po pracy . Lubię tu pracować bo jak się robi swoje to nikt nawet że mną nie rozmawia z KSK

@Byly kurier

Za fałszywe statusy i nie trzymania sie procedur to Centrala nakłada kary na przewoźnika za konkretnego kuriera , więc jeśli nie oszukujesz to kary nie dostaniesz , od 5 lat nie dostałem żadnej kary więc nie sciemniaj że byłeś taki dobry ale cos nie pykło . Pozdro

@Wawa

To trzeba podjechac dwa lub trzy razy do paczkomatu , a nie liczyć że wszystko wejdzie na raz

@Byly kurier

Za fałszywe statusy i podrobione podpisy to na Policję powinni zgłaszać. A tu tylko kara 20 zł. Ja nigdy nie dostałem kary

Kary za fałszywe statusy , czytać nie umiesz , masakra

Kacper
@Pokero

Całkowicie zgadzam się z Tobą . Jak nie ogarnięty trzeba być żeby 15 godzin jeździć. Ile zajmuje ci czasu praca to tylko od Ciebie zależy. Lubisz z klientem pogadać to jeździsz długo

@Kacper

Ależ to prawdziwe

@Byly kurier

I Bardo dobrze że są kary bo niektórzy mają wywalone . Ja żadnych kar nie dostaje bo robię pracę

Magazynier

Pracuje po 8 godzin od 2 miesięcy i to jakaś sciema z tymi komentarzami że każą pracować po 12 . Byłem na umowie próbnej A od 1 mam mieć już na stałe, Mszczenie sie negatywnymi komentazami za kradzież paczek z Iphonami to moze o tym nie wiesz ale w każdej firmie wyprowadza w kajdankach. Pisze negatywne komentarze koleś co paczki kradł bo taki pokrzywdzony.... i jeszcze namawia innych na Fb innych do tego . Naczytałem się tych komentarzy Ale pomyślałem spróbuję, zawsze mogę zmienić ale nikt nie bedzie robil ze mnie (usunięte przez administratora) bo z akcją na FB to już przesada . Polecam pracę .

@Magazynier

Ludzie są mściwi stąd te opinie , mój kolega pracuje 1,5 roku i sobie bardzo chwali A ja zaczynam za tydzień

Kandydat na magazyniera
@Magazynier

Potwierdzam , też czytałem żeby źle opinie pisać. Totalnie nic nie pokrywa się z tym co tu piszą. Piękna dziewczyna prowadzi rozmowę rekrutacyjną i warunki pracy proponowane są normalne jak na Kielce

Kacper
@Magazynier

Tak jest , marny byly pracownik , ciagle za niego jezdzilismy bo nie przychodzil do pracy . Koles nawołuje na FB do komentarzy negatywnych A pracował czy nie pracował to nie ważne

Jarek
@Kandydat

Jak zostałeś przyjęty ? Napisz coś jakie są warunki na początku??

Szybki Miś
@Kacper

A wie ktoś kto nawołuje na FB ???? Chętnie poznamy kolegę cwaniaka.

@Magazynier

Byłem na okresie próbnym. Tylko dlatego, że byliśmy we dwóch skończyliśmy po 11h. Niektórzy kurierzy zaczynają tam o 5 rano, żeby nie kończyć roboty wieczorem.

Czesław
@Kandydat

A dlaczego tak chwali pracę w CK Logistics i na jakim stanowisku pracuje? Możesz mi powiedzieć co jeszcze wiesz od znajomego na temat tej firmy? Fajnie jeśli niedługo się odezwiesz z nowymi informacjami. :)

Tom
@Lotr

Coś sciemę walisz , o 5 są bo chcą !!!! wyjeżdżają już o 7 przed wszystkimi . Wożą po 150 - 180 stopów wiec zarabiają . Próbowałem i może za pół roku

Magazynier

Pracuje 6 miesiecy i jest spoko , po okresie próbnym dostałem umowę o pracę.

@Magazynier

Jak się dostać do was do pracy ???

@Kandydat

Zapraszamy na rozmowe rekrutacyjna :)

Ola

Dziewczyny na magazynie pracują??

Nati
@Magazynier

Dziewczyny też przyjmują na magazyn ??

Krzys
@Ola

Tak

@Nati

Tak , przyjmują. Wbijaj będzie fajnie :)))

@Ola

Pracują. Dają radę

Tom
@Magazynier

Potwierdzić tylko mogę że praca jest w porządku

Robert

Pracuje na magazynie i jest tak samo jak w DHL i DPD. Myślałem że mniej będzie pracy ale wszędzie tak samo jest . Fajni i pozytywni ludzie

Nie dajcie się nabrać!

Większość pozytywnych komentarzy pisane jest przez jedną osobę. Podpisuje się Pracownik biura, Biuro, Pracownik, Kurier, Magazynier i jakimiś randomowymi ksywkami. Skąd wiem? Ta osoba robi te same błędy interpunkcyjne, stawia spację przed kropką i przecinkiem. Jak w zdaniu jest A to jest z dużej litery i często pojawiają się o takie buźki :)))). Wszystkie komentarze pisane na jedno kopyto, pojawiają się te same teksty o stałej, stabilnej pracy i miłej atmosferze.

Tak i Mnie się wydaje.

A Kopernik była kobieta

Jacek
@Nie dajcie się nabrać!

Trzeba mieć fantazję żeby to wymyśleć

Witam

Mam zacząć pracę okres próbny chciałem się zapytać o której tam się pracuje i czy jest admosfera dobra

@Witam

To jest praca , atmosfera jest fajna i ładne dziewczyny

Zostaw merytoryczną opinię o CK Logistics Sp. z o.o - Kielce

• Jak się pracuje w CK Logistics Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy CK Logistics Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CK Logistics Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CK Logistics Sp. z o.o
4.5/5 Na podstawie 128 ocen.

CK Logistics Sp. z o.o