Opinie o Stratiforme Polska Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stratiforme Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stratiforme Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stratiforme Polska Sp. z o.o. w Żyrardów

Szkoda zdrowia

Od kilku lat szukają pracownika na stanowisko biurowe, w tym czasie przewinęły się już cztery dziewczyny i żadna nie dała się wykorzystać do tego stopnia aby mogła zostać tam na stałe. Obiecują gruszki na wierzbie za marne pieniądze, praca na dwóch stanowiskach z prymitywną panią P. Szczerze odradzam!

Wypłata do 10-go, teraz wypada akurat w sobotę 10-ty, czyli powinna być 9-tego, dzwonię i dowiaduję się że przelewy dopiero będą wysłane, więc dotrą do mnie 12-go, brak ubrań roboczych i obuwia, wiadomo że ubranie zachlapane żywicą nadaje się tylko do wyrzucenia, ekwiwalentu na to brak, bhp w tej firmie nie istnieje, opary acetonu wszędzie obecne, wystarczy iskra elektryzującego się ubrania i problem gotowy, potwierdzam że praca odbywa się bez masek.

A poza takimi opóźnienia wypłaty spowodowanymi weekendem czy świętami zdarzają się jakieś poślizgi? A te ubrania jakieś w ogóle dostajecie tylko jednorazowo czy w swoich pracujecie?

Chciałbym pracować jako Inżynier Produkcji w mieście Żyrardów. Czy rzeczywiście można zarobić 6300 ? W jakich firmach?

Z czego tako statecznie mogą wynikać te wspomniane zaległości? od jakiego czasu występują i jak praca wcześniej w takim razie była zorganizowana jeżeli dopiero teraz dochodzi do przytaczanych sytuacji? jak do tego ma się bieżąca rotacja? chyba nie znalazłam aktualnego ogłoszenia

Były pracownik Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

Laminarzy tutaj nie często szukają? Pytam, bo oferta jest dostępna a tu mało co pisaliście o takiej pracy, w sumie nie ma nawet aktualnych komentarzy. Jakie więc są opinie? warto aplikować? mam doświadczenie 3-letnie i ciekaw byłbym ile zaproponują? Wiecie?

Szkoda zdrowia

I to na rękę :)

@:)

i to tak na spokojnie, że dałoby radę jeszcze więcej? a za jaką konkretnie pracę, jakie warunki tam mają? jaki zespół i narzędzia do roboty tu dają?

@Ewa

O zarobkach, o których pisze ktoś wcześniej można jedynie pomarzyć. Prawda jest taka, że w Stratiforme nikt poza dyrektorem kokosów się nie dorobi. Firma ma ogromne zaległości w płatnościach, na pewno nie ma na mowy o stabilnym zatrudnieniu, szacunku czy normalnej atmosferze. Szkoda zdrowia na pracę w tym cyrku!

Czy urlop w Stratiforme Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Awos

Od tego nie jest forum tylko kodeks pracy

Jak chcesz możesz zawsze wziąć bezpłatny.

Hejka wpadłam na ich ogłoszenie jako Technolog. Interesuje mnie, jak wyglądają te elastyczne godziny? Można je sobie dowolnie dostosowywać? Wiecie jak taki grafik tygodniowy wygląda?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

Słaba atmosfera to jedynie gwóźdź do trumny w przypadku pracy w Stratiforme. Zawiść, zakłamanie i krętactwo ... tak w kilku słowach można opisać prace w tej firmie. Jeśli posiadasz kręgosłup moralny to absolutnie odradzam pracę tutaj na jakimkolwiek stanowisku!

Janek

Witam chcę spytać czy firma w ogóle zatrudnia nowych pracowników w dobie pandemi i jeśli tak to gdzie możne ewenualne oferty znaleść

Kolombo
@Janek

Najlepiej pójść do firmy, zapytać o wakansje.

Czy Stratiforme Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

kolombo

Pierwsze trzy miesiące - zlecenie. Po okresie zleceń który jest okresem wdrożenia w pracę - podpisywana umowa o pracę.

Miły pan

Witam was mam pytanie macie tam wtryskarki tworzywowe jak tak jak tam praca jako ustawiacz jakie zarobki i atmosfera pozdrawiam

@Miły pan

Wtryskarki? No niestety, nie ten rodzaj produkcji.

Tito

Witam chciałbym spytać czy firma w niedalekiej przyszłości zamierza przyjmować nowych ludzi na laminowanie bo chętnie bym wrócił ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

KOLOMBO

Bardziej francuski, firma z kapitałem francuskim

ZbigniewŻrdw

Cpunska firma odradzam wszyscy tam zażywają amfetamine, i co najwyzej zone lub dziewczyne wam wyruchaja, marna placa,(usunięte przez administratora)

Dawid
@ZbigniewŻrdw

Poważne oskarżenie skierowałeś w stronę osób pracujących w tym miejscu. Mógłbyś napisać, skąd w ogóle masz tak szokujące informacje? Jeżeli tam pracowałeś, to napisz coś więcej.

całkowite kłamswo

Pracus
@ZbigniewŻrdw

Zbyciu o kim mówisz. Kto ćpun kto podrywasz. Więcej odwagi w wypowiedziach. A nie tylko oskarżenia . Czy tobie ktoś załatwił dziewuszke. Zwykły gnida z Ciebie. Nazwiska A nie domysly

Czy dyżury międzyświąteczne w Stratiforme Polska Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Odpowiedź

Nie.

Iza

@kolombo Tę informację przekazał Ci jeden z pracowników, czy może więcej osób Ci o tym mówiło? I jeszcze jedna rzecz. Nie rozumiem tego, co ma znaczyć ten kawałek o pracownikach z Ukrainy, którzy w firmie Stratiforme Polska pracują. Mógłbyś proszę to rozwinąć?

@Iza

pracują tam moi znajomi, nie narzekają. I pracują tam stabilnie od 5 lub 4 lat.

Nat

Pracuje na produkcji 4 lata premie ucinane za wszystko zależy czy dogadujesz z kierownictwem możesz dobrze robić i nie mieć premi. Wszyscy obrabiają (usunięte przez administratora) I donoszą. Brak narzędzi do pracy 'oszczędność' " (usunięte przez administratora) Brud i (usunięte przez administratora)

Zofia
@Nat

Mimo swojej negatywnej opinii, jak sama mówisz pracujesz w Stratiforme Polska już cztery lata. To dosyć długi staż pracy. Mimo tego faktu dostrzegasz same minusy związane z pracą w tej firmie? Co zatem Ciebie w niej trzyma?

tytus

@Pal Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania takich pseudo opinii?

Pal

Nie polecam jedno wielkie (usunięte przez administratora)

darek

(usunięte przez administratora) pracuje od roku na stanowisku szlifierza , premie cała moze wiedzialem 2 razy w ciagu roku ,a robilem 80% normy , gdzie 100% jest wrecz nie realne robiąc 8h bo elemnty sa tak chu*owe ze szok , raz ze formy sa złe ,a dwa ze laminiarze ciagle sa inni , a czemu inni bo nikt nie chce tu pracowac i jest przemiał ludzi ,chlop nam daje 50 % premi gdzie poiwnno byc 100 no i co tu jeszcze.. a tak , jak masz dobra wydajność to powiedza ze slaba jakosc , a jak dobra jakosc to slaba wydajność.. takze jezeli nie robisz 40 nadgodzin to nie masz na co liczyc na pelną premie

Zostaw merytoryczną opinię o Stratiforme Polska Sp. z o.o. - Żyrardów

• Jak się pracuje w Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stratiforme Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stratiforme Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stratiforme Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stratiforme Polska Sp. z o.o.