logo The Lorenz Bahlsen

The Lorenz Bahlsen

Stanowice

Opinie o The Lorenz Bahlsen

Bogdan 2016-03-29 07:17
Ile godzin dziennie średnio trzeba jeżdzić jako przedstawiciel? Czy auto można mieć pod domem?
Nick 2016-05-12 21:05
auto musisz trzymać na parkingu strzeżonym,natomiast dzienny czas pracy to ok 12-14 godzin.jeżeli szybko biegasz to może wyrobisz się w 10 ale wówczas twój kier.w końcu się przyczepi o np.brak ekspozycji,stojaków itp.generalnie zawsze żle
lala 2016-06-10 21:52
do stanowic od dłuższego czasu poszukują ludzi do kadr i logistyki czy planowania, wie ktoś może jakie warunki pracy i placy proponują i jaka w biurach panuje atmosfera.
Kelce 2016-06-11 06:47
Ile zarabia sie średnio na vanie we wrocku? Po ile godzin się pracuje?
Wrona 2016-06-11 08:36
Sądzę, że jak dostaniesz Wrocław to będzie ok, pewnie mało km i dużo sklepów. Gorzej jak będziesz jeździł po pipidówach, dużo km i mało sklepów.
kiki 2016-06-19 22:19
zatrudnili juz kogos do kadr. byly jakies rozmowy kwalifikacyjne???
gość 2016-07-05 23:39
A czy ktoś się coś więcej wie na temat programu stażowego w Dziale Produkcji? Jak przebiega rekrutacja? Na jakim poziomie wymagany jest język angielski?

Z góry dzięki za info. :)
Milena 2016-07-08 21:20
A gdzie w Brzegu na dworcu trzeba czekać na autobus który dowozi pracowników? Naprzeciw dworca obok kiosku na tyn przystanku? A moze na dworcu głównym obok wejścia? Może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie? Bo wiem tyle, że mam czekać na dworcu głównym
admin 2016-08-12 09:54
zgadzam się z kolegą superfergi tylko jest często o wiele gorzej,
Romuś 2016-08-13 07:25
Premie uzależnione tylko od tego ile sprzedałeś
lolo 2016-10-07 08:47
Podobno zwolnili dyra z produkcji? Ktoś coś wie?
Witek 2016-10-07 10:19
A który to był?
Nowy 2016-10-09 17:15
W jakim systemie pracuje dział utrzymania ruchu i czy trzeba mueć duże doświadczenie. Słyszałam że są dobre zarobki?
megi' 2016-10-09 19:35
w wiekszosci firmach tak jest, ze premia zalezy od tego ile wyrobisz i dobrze, bo wtedy masz wieksza motyacje do działania.
Tomass 2016-12-10 22:29
Jakie są warunki pracy w planowaniu produkcji w Stanowiących? Jaka jest atmosfera w biurach? Pytam bo widzę wiele ofert pracy do planowania a nie wiem czy warto aplikować
Bumi 2016-12-11 17:48
Biurko, krzesło, laptop, telefon i niezła kasa
Japa 2016-12-19 17:07
Słyszałem że operatorzy maszyn się tam zwalniają to naprawdę musi być kiepsko
Benek 2016-12-20 18:56
Ike zarabia operator?
Admin 2016-12-29 08:17
Nie warto, daj sobie spokój. Jest wiele innych lepszych firm.
Kowal 2016-12-29 12:18
I dużo gorszych też, niestety.
Milos 2016-12-29 12:25
Mam aplikować do tej firmy bo słyszałem że warto. Jakie są zarobki?
Kubik 2016-12-29 14:01
No to tutaj na pewno znajdziesz obiektywną ocenę:-)
Adam 2017-02-13 06:10
Ile vanów jest na Wrocław?
Dawid 2017-02-15 14:01
wezcie nie piszcie o tej z wylupiastymi oczami wyglada jak kupa z krzywymi nogami haha
Ciekawy 2017-02-15 18:34
Ile się zarabia?
jebać polaczków 2017-02-17 21:29
jedyne co to fajnie płacą pracowałem jako elektromechanik miałem 4,2 tys brutto maszyny banalnie proste same taśmy przyprawiarki pakowaczki troche zaworów ale warunki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gorąco i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polityka zakładu wszyscy wiecznie się trześli z w kurwienia jak cos nie poszło po myśli zjebani ludzie dyrektor to największa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaką poznałem mówie takmimo tego że osobiście mi dał podwyżke ale spotkam to oharam frajera a jaskuła wielki kierownik dur który nie znał nawet schematu elektrycznego kradł na potęge potem przez jego decyzje trzeba było czyścić instalacje kotłowni za 3 mln euro produkcja stała miesiąc przez parówe .... tam jest kolesiostwo ręka ręke myje podnoszą se wypłaty za byle co jakies premie uznaniowe itp zwykłe pedały co nie potrafią docenić ludzi.....także zastanówcie sie zanimtam pójdziecie pracowac....
Natalia 2017-02-18 16:32
???? Jaka inter kadra.????
Zjadacz 2017-02-18 21:47
Lubię Crunchipsy!
zniesmaczony 2017-02-19 14:23
taaa lubisz cipsy a ja kapitalne remonty maszyn robilem na linii wstępnej to co widziałem co było w maszynach pozapychane przez to nie jem już chipsów pozdrawiam
3z 2017-02-21 11:30
Dmitrij ty jeszcze nie wyjechałeś do twojej ukochanej Russia nic się nie nauczyłeś dalej obrażasz ludzi którzy cie przygarnęli jak bezdomnego psa
Pozytywny 2017-02-23 01:06
Az zal to czytac,masz cos do kogos to stan twarza w twarz i mu to powiedz. Twardy jestes bo chowasz sie za nikiem w internecie? Sracie we wlasne gniazdo,nie jeden gdyby nie lorenz to do gara by nie mial co wlozyc. Piszesz do kobiety masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Bucu! Do mamy tez tak sie zwracasz? Totalne prostactwo i chamstwo.
OP 2017-02-24 17:54
Ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale cyrk :-)
POZYTYWNY 2017-02-25 10:11
Magda nie jestem niczyim obronca,zal ci duoe sciska bo ciebie nikt nie chce nawet kije dotknac? Kazdy ma swoj sposob na awans a skoro ty nie potrafisz nawet porzadnie obciagnac by awansowac to trudno,polecam praktyke za granica lub przy autostradzie bo w zakladzie furory nie zrobisz
Levis 2017-02-25 17:33
Żenada
MAGDA 2017-02-26 09:56
Zaskoczyles mnie to prawda nie umiem obciagnac za awans zato Dominika umie :-) aha masz racje ona miala praktyke za granica w fabryce Volvo ale tak ja wykopcili ze wytrzymala tylko nie caly miesiac popytaj ludzi dowiesz sie wiecej o niej prawdy niz myslisz pozdrawiam :-)
Zirytowana. 2017-02-26 10:47
Po pierwsze ona nie była w żadnym Volvo masz zle informacje koleżanko. Po drugie nie była tam miesiąc i nie wyrzucili jej z tej pracy tylko sama zrezygnowała. Nie rozumiem dlaczego jesteś taka zawistna i aż tak bardzo interesujesz sie jej życiem zamiast pilnować swojego? Widać wiesz o niej więcej niż ona sama. Cały czas ją tutaj krytykujesz zamiast powiedziec jej prosto w twarz co o niej myślisz? Śmieszą mnie tacy ludzie naprawdę. Kozak w necie a p*** w świecie!!!
MAGDA 2017-02-26 11:27
Ten ostatni tekst to jak gimbus z neta napisales to raz dwa ja tam pracowalam niech nie mysli i nie gada ze pracowala w Bmw bo jebne i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja bo nawet jako kontroler jakosci nie umiala liczyc az wstyd po trzecie powiedzialam jej nie raz to co o niej kazdy wie od amfetaminy brzuch tylko ma a na gebie kosci widac wiadomo od czego ja wysuszylo zirytowany na adwokata idz ogolnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zawracam sb nia glowy ale wiedz Dominiko ze jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] im predzej sb to uswiadomisz tym lepiej dla cb ps w Lorenzie juz wszystkie penisy mialas :-)??
Neutrolny 2017-02-26 12:03
Nie wierze we wszystko co tu teraz pisza ,ale jak to mowią ,W kaźdym kłamstwie jest szczypta prawdy
ONA 2017-02-26 17:47
Dajcie spokoj nie ma co zawracać sb glowy osobą pokroju D.W. nie szkoda wam marnować czasu Na pisanie o niej ?? Tylko dajecie powód aby była zadowolona ze gadacie o niej !to forum o pracy , a nie prywatny blog D.W. Pozdrawiam wszystkim normalnych z brygady C :-)
Pozytyw 2017-02-26 20:01
Juz wiem ktora to Magda,na twoja koscista [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt sie nie polakomi? Nawet ten twoj smieszny mezus pewno nie korzysta,nie nis glowy tak wysoko bo jestes nic nie warta i nic soba nie reprezentujesz.Ambitna jestes jak ten twoj facet chyba a i tempo pewno masz podobne do niego,mul z ciebie i tyle.
Lewiatan 2017-02-26 20:23
Magdo, Natalio, Dawidzie i Radku, czyli jedna i ta sama osobo na tym forum. Kto zrobił Ci taką krzywdę w życiu, że potrafisz tylko uwłaczać innym anonimowo na forum? Jak podłe musi być Twoje życie, że szukasz pocieszenia w obrażaniu innych osób? Jak wielkie kompleksy musisz skrywać, za fasadą tych fałszywych nicków? Dlaczego Twoje życie, sprowadza się tylko do tych kilku sekund, kiedy wciskasz "dodaj opinię", czy masz z tego satysfakcję, której nie doświadczasz w "realu"? Pewnie nie masz znajomych, ani kolegów, o przyjaciołach nie wspomnę, bo sądzę, że wtedy inaczej spędzałbyś czas wolny. Ile zła w Tobie tkwi, jakim człowiekiem jesteś, jaka jest Twoja wartość dla społeczeństwa? Czy wiesz jak wielką krzywdę mogą wyrządzać Twoje słowa, tak proste i wulgarne, uwłaczające istocie ludzkiej? Musisz być bardzo ubogą emocjonalnie osobą, której nikt nie kochał i nie kocha. Masz wiele kompleksów i na siłę starasz się je leczyć tutaj na tym beznadziejnum formu. Ty naprawdę potrzebujesz pomocy i to pilnie!!!
NormalnyCzłowiek 2017-02-26 20:30
Dobre i prawdziwe, ten gość (lub laska0 to musi być nieźle zakompleksiony frustrat, brawo!
Bateria 2017-02-26 21:02
No to teraz tylko czekać na błyskotliwą, elokwentną i przede wszystkim kulturalną odpowiedź od naszego miłego i kochającego forumowicza.
Pozytyw 2017-02-26 22:20
Wystraszyla sie dziecina bo ja zdemaskowali,chcecie wiedziec kto to magda? Ja wiem,pani pracuje juz sporo lat i dalej do niczego nie doszla, wiec w ten sposob moze sie wyrzywac na innych kryjac sie za nikiem.
Lewiatan 2017-02-27 14:09
Dominika ciagnie mi druta dlatego ja bronie :-)
Lewiatan 2017-02-27 15:58
Ale Ty jesteś pusty
Lewiatan 2017-02-27 16:05
Ale jestes przyglupi
Matii;) 2017-02-27 19:54
Hej chciałbym spytać jakie są zarobki ,ale widze źe pracują tam same wybitne osoby jedni kogoś krytykują a drudzy jeszcze odpisują udając wykształconych pracując na tasmie pierd.... ide do Toyoty
Laura 2017-02-27 21:47
Nie ma co narzekać , troszkę pracowałam nie jest najgorzej . Kasa nie jest zła , no i słodziak Grześ jest co nie odpuści żadnej :) , zakładowy Fanfan Tulipan
Znudzony 2017-03-11 15:31
No niestety nie zgodzę się z panią,taka kasę dostaniesz w każdym Oławskie zakładzie. A nawet większa bo inne zaklady płacą za nadgodziny,system pracy jest tragiczny,zero czasu prywatnego,zero weekendów,idziesz na 1 ZM w sobotę a ludzie wracają z imprez. Zarobki,nędza mało tego zaczynają kombinować z urlopami za dzień urlopu dostajesz 26 zł,wspomnę też o socjalnym,którego nie ma niestety. Paczki na święta od niechcenia i kasa uzależniona od zarobków. Nie polecam tego zakładu nikomu!
Zostaw swoją opinię o The Lorenz Bahlsen - Stanowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Lorenz Bahlsen