brak logo

Ruszt-mont

Warszawa

Opinie o Ruszt-mont

Rudy 2015-03-12 19:12:28
Nie polecam wręcz odradzam jaka kolejek współpracę z ta firma, obiecują złote góry a na końcu oszukują człowieka
2
Pracujący 2015-12-04 14:30:47
Firma dużo obiecuje a jak przychodzi do płatności to się stwarzaja problemy człowiek po 2 miechy czeka na swoje pieniądze ... z czego zarząd w du... ma ten fakt i nawet przestaja odbierać telefony !!!!! Wstyd jak na taka duża firme... NIEPOLECAM!!!!!!
2
do pracujacy 2015-12-18 23:02:56
No opoznienie 2 miesiace to mi sie nie zdarzylo, gora miesiac, ale co fakt ze jak jest problem z kasa to telefonow nie odbieraja tu sie zgodze, w biurze wiecznie niema nikogo , ksiegowa nigdy nic nie wie, kierownik NIE JEST UPOWAZNIONY, zarzad ma wyje......ne telefonow nie odbiera, osobiscie odradzam, nikomu nie polecam, odszedlem z firmy i mam teraz swiety spokoj. SARNA opoznienia moga byc i tu sie zgodze ale inaczej jest jak sie dostaje jakies konkretne informacje i wiesz na czym stoisz a nie bicie piany jak jest kolorowo a co sie okazuje jest szaro i ponuro. poczawszy od prazesow zarzadu do kierownikow budow to smiech na sali.
2
gjk 2016-04-24 11:26:33
@do pracujący poowiem szczerze najbardziej przerażają mnie te problemy z płatnościami i że nikt nie odbiera, że ni ma żadnej informacji i ajkim cudem kierownik może byc nieupowaznieony - to jest ciekawe.
Zostaw swoją opinię o Ruszt-mont - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruszt-mont