brak logo

Ruszt-mont

Warszawa

Opinie o Ruszt-mont

Rudy 2015-03-12 19:12
Nie polecam wręcz odradzam jaka kolejek współpracę z ta firma, obiecują złote góry a na końcu oszukują człowieka
3
Pracujący 2015-12-04 14:30
Firma dużo obiecuje a jak przychodzi do płatności to się stwarzaja problemy człowiek po 2 miechy czeka na swoje pieniądze ... z czego zarząd w du... ma ten fakt i nawet przestaja odbierać telefony !!!!! Wstyd jak na taka duża firme... NIEPOLECAM!!!!!!
2
do pracujacy 2015-12-18 23:02
No opoznienie 2 miesiace to mi sie nie zdarzylo, gora miesiac, ale co fakt ze jak jest problem z kasa to telefonow nie odbieraja tu sie zgodze, w biurze wiecznie niema nikogo , ksiegowa nigdy nic nie wie, kierownik NIE JEST UPOWAZNIONY, zarzad ma wyje......ne telefonow nie odbiera, osobiscie odradzam, nikomu nie polecam, odszedlem z firmy i mam teraz swiety spokoj. SARNA opoznienia moga byc i tu sie zgodze ale inaczej jest jak sie dostaje jakies konkretne informacje i wiesz na czym stoisz a nie bicie piany jak jest kolorowo a co sie okazuje jest szaro i ponuro. poczawszy od prazesow zarzadu do kierownikow budow to smiech na sali.
2
gjk 2016-04-24 11:26
@do pracujący poowiem szczerze najbardziej przerażają mnie te problemy z płatnościami i że nikt nie odbiera, że ni ma żadnej informacji i ajkim cudem kierownik może byc nieupowaznieony - to jest ciekawe.
monter 2016-11-27 23:44
Pracuję dopiero parę lat ale nie powiem nic złego , jak trzeba to pożyczki udzielą a zarobki są na czas i nie źle płacą . wiem że najstarsi monterzy jeżdżą samochodami służbowymi a niektórzy pracują w tej firmie ponad dziesięć lat. Każdy może sam ocenić.
3
RUSZTOW-ANIOWIEC 2016-11-28 18:39
Napiszę parę zdań prawdy

Tak to jest prawdą ze były kiedyś problemy z kasą ,buło to związane z tym ze chłopcy otworzyli sobie firmę podwykonawczą Było to za zgodą właścićeli i firmy i nas samych żebyśmy zarabiali więcej , mieliśmy się dzielić kasą po równo tak to ustaliliśmy I co jak pan MAREK ( podwykonawca ) dostał przelew na konto to mu się pod kopułą popie...oliło i normalnie wywalił na kasę nas .
Tak nas jeszcze zmanipulował ze mu ufaliśmy bezgranicznie ze firma ruszt mont nie płaci , co najgorsze ze w biurze mówili co innego ze kasa idzie na czas i tak było jak to prawda zawsze wyjdzie na jaw .Ta cała sytuacja trwała ponad rok . I co firma ruszt-mont tyle ile mógła to wypłaciła za pana marka a mogła nic nie wypłacić . Prawdą jest tez to ze pracują tam osoby od samego początku firmy i takie które
odeszły i chciały sobie polepszyć i wróciły i co przyjęli ich . Mogę jeszcze dodać od siebie ze naprawdę dbają o fachowców . A kasa jest nie najgorsza jak chcesz pracować i naprawdę znasz się na rusztowaniach to zarobisz . Przymykają oko tez na obecności ja nie zauważyłem problemów z kasą czasem się mogą spóźnić najwyżej o tydzień a zaliczki jak potrzeba to zamawiasz i dostajesz nawet do
przodu . A jak pracujesz długo to i pożyczkę dostaniesz ja osobiście polecam

PS a pierwszy wpis RUDY cały czas pracuje .
3
ryj 2017-02-10 16:38
Zgadzam się z przedmówcą. Była kiedyś opinia o rusztmoncie, że nie płacą, ale to przez podwykonawce - Marka Miniaka. Chłopaków tak omamił, że chyba do piekła by poszli za nim. Wypłaty są na czas. Jeśli pracujesz i dajesz trochę od siebie to źle nie zarobisz. Są bonusy na święta (nie duże, ale nigdzie indziej nie dają). Nowi jak przychodzą do pracy to pierwszego dnia dostają umowę o pracę, jadą z kierownikiem na badania i do hurtowni po ubrania. Organizacyjnie jest różnie, ale taka chyba specyfika tej branży. Pracowałem w kilku firmach rusztowaniowych i zawsze jakieś problemy się pojawiają. Dają też szanse rozwoju. Jeden chłopak z magazynu został kierownikiem. Monter, który się wyróżniał został też kierownikiem. Jest wiele rzeczy, które można by poprawić, ale ogólnie oceniam na plus. Jeśli szukasz pracy na rusztowaniach w Warszawie to polecam.

Ps. A pierwszy wpis -RUDY- faktycznie dalej tu pracuje i ciągle na coś narzeka. A zaznacze, że trzy razy się zwalniał i trzy razy pozwolili mu wrócić.
1
Zostaw swoją opinię o Ruszt-mont - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruszt-mont