Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o giżewski

Pracowałeś w firmie giżewski i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
wykasowane opinie - 2013-08-01 15:37:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
weź sie nie kompromituj "została zwolniona" za złe warunki ??? pracodawca zwalnia za złe warunki pracy? bezsens. A powiedz ile zarabiasz w tym G. Masz na umowie tą kwotę czy zarabiasz najniższą krajową? z czego będzie twoja emerytura? tak tam dobrze? dostajesz ustawowy urlop w jednym ciągu 10 dni? płaci ci za nadgodziny? dostajesz dni wolne na dziecko? samochody nie sa przeładowane? jak kogoś zabijesz na drodze to jest oczywiście wina kierowcy. Auta mają AC a uszkodzenia potrąca sie kierowcy z wypłaty. sorry jak nie znasz kodeksu prawa to zamilcz albo napisz prawdę. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
draka - 2013-08-02 18:25:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam, czy wiecie może na jaki rodzaj umowy zatrudniają u (usunięte przez administratora)? czy jest jakieś ubezpieczenie dla pracownika?
zdjecie uzytkownika
draka - 2013-08-05 09:51:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
myślałem może, że coś się zmieniło jednak.. a tu lipa. czy dużo ludzi u niego pracuje? skoro taki (usunięte przez administratora), to pewnie odchodzą, co?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie giżewski

Twoj email:
Wiadomość: