logo W.Kruk S.A.

W.Kruk S.A.

Poznań

Opinie o W.Kruk S.A.

admin 2015-06-23 17:03:51
Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.
kool 2015-09-05 13:46:53
CZY KTOŚ WIE JAKIE SĄ ZAROBKI W W.KRUK - JAKA PODSTAWA - JAKIE Są wyrabiane minimalne kwoty premii do podstawy
OJOJ 2016-02-08 10:00:56
Zarobki w tej firmie to skandal, lepiej złożyć cv do konkurencji . Ja właśnie szukam pracy bo nie opłaca mi się poświęcać swojego czasu. Jest odpowiedzialność, trzeba się wykazać pewną wiedzą i nie ma w tym nic złego , ale problem tej firmy to nie poszanowanie pracownika. Jak można sprzedając brylanty i diamenty zarabiać najniższą krajową. Wstyd...jak mówię znajomym ile zarabiam w tak wytwornym salonie , to nie mogą przestać się ze mnie śmiać.Jestem osobą po 30-stce, więc naprawdę tracę czas. I zastanawiam się czy pracodawcy płacący takie ochłapy to ludzie biznesu, czy no nie wiem jak to nazwać...chyba coś nie tak z ich rozwojem firmy.
far 2016-05-21 12:38:39
ta taką jak są teraz oferty aktualne czyli stanowiska takie jak przedstawiciel handlowy, planner, doradca klienta i kierownik salonu. takie wakaty są do wzięcia
Zostaw swoją opinię o W.Kruk S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.Kruk S.A.