A&J Partners

Opinie o A&J Partners

ANDRZEJ.MURAWSKI

FIRMA Aj PARTNERS JEST OD PONAD 16LAT NA RYNKU OFERT PRACY PRZODUJACA UDCIWA PłACI TERMINOWO I DOBRZE>PRACUJĘ PONAD 2 LATA DBAJĄ O SWYCH PRACOWNIKÓW PANIE KORDYNATORKI SĄ DOSTEMPNE POD TELEFONEM DORADZĄ WYTŁUMACZĄ SĄ BARDZO MIŁE PANI EWELINA.W PANI ANETA.S . POLECAM PRACĘ W Aj.PARTNERS

@ANDRZEJ.MURAWSKI

Tak pani Aneta to anioł.zawsze pomocna ,wesprze doradzi .interesuje jak na Szteli ..za bardzo dziękuję

Syla

Rozmowa przebiegła bardzo miło i profesjonalnie, dowiedziałam się wszystkiego co było mi potrzebne na temat firmy. Wrażenia z rozmowy o pracę bardzo pozytywne, informacje dla mnie przekazane w jasny, rzetelny sposób.

@Mia

Odpowiedzi udzielamy do 2 tygodni po rozmowie rekrutacyjnej. Szkolenia są różne - od wprowadzających na samym początku, przez stanowiskowe, aż po indywidualne kompetencyjne - czyli pomagające doszkolić słabsze strony pracownika. Szkoleniami objęci są wszyscy pracownicy z działu obsługi klienta - zależy nam nie tylko na podnoszeniu kompetencji, ale również na polepszaniu komfortu pracy - dlatego pomagamy swoim Pracownikom, by czuli się pewnie w tym co robią.

Pracuje w biurze

Jestem z firmą 2 lata. Pracuję w biurze i mogę powiedzieć bszczerze, mimo że praca nie jest łatwa bo wymaga skupienia i cierpliwości to jestem bardzo zadowolona! Nawet jak rozmawiam z koleżankami to mówią, że warunki mam u nas naprawdę dobre. Wynagrodzenie, dodatki, uczciwie urlop. Dla mnie dofinansowanie do parkingu jest super bo wcześniej mi tego inne firmy nie proponowały a teraz prawie wszędzie trzeba kombinować jak zaparkować. Dziewczyny są świetne, teraz trudno bo covid, ale wcześniej udawało nam się raz na jakiś czas spotkać po pracy i pogadać tak o wszystkim. Cieszę się bo o to na prawdę trudno w większych firmach. Jak zawsze, najlepiej samemu sprawdzić ale ja mówię za siebie i jestem bardzo zadowolona. Polecam pracę :) ;)

@Anna

Pani Anno, każdy ma prawo do wypowiedzenia się, ponieważ temu służą takie serwisy jak ten. Dlatego też prosimy o szanowanie zdania innych, a jeśli się Pani z tym nie zgadza, to nadal o uprzejme zwracanie się do innych użytkowników. Pani wpis jest anonimowym oczernianiem firmy oraz Pracowników, którzy są zadowoleni i chcą polecić pracę w A&J Partners, a na takie zachowanie nie wyrażamy zgody. Dlatego zachęcamy do podpisania się pod swoją opinią, tak aby każdy miał możliwość zapoznawania się wyłącznie z wiarygodnymi komentarzami, a nie działaniami promującymi hejt w sieci, których nie popieramy. A&J Partners

Martyna

Jestem opiekunka juz 20 lat a z ajpatnersem 6 lat, nie zaluje, polecam, bo mam moją koordynator i wszystko załatwię co potrzebuje. Dziękuję za pomoc bo jak było tyle zamieszania z wyjazdami bo covid to dostawałam smsa o tym co się dzieje i mogłam zadzwonić poradzić się. Najważniejsze że kasa na czas i to co jest na umowie. Jadę znowu na sztele za tydzień, teraz akurat do nowej rodzinki, trzymajcie kciuki. Pozdraiwam!

@Martyna

Dziękujemy Pani Martyno za wpis i oczywiście pozostajemy w kontakcie. To faktycznie niełatwy dla nas wszystkich czas, szczególnie na początku, ale wszyscy byliśmy i jesteśmy w pełnej gotowości do pomocy w związku z wyjazdem, formalnościami, oraz wsparciem na miejscu. Dlatego jesteśmy dostępni w razie potrzeby pod telefonem alarmowym, telefonem Pani indywidualnej Koordynatorki, czy nieocenionego Pana Psychologa i Ratownika, który chętnie podpowie jak sobie lepiej radzić na co dzień w pracy. Pozdrowienia od całego zespołu A&J Partners!

Obserwator

Na stronie firmy wisi oferta dla opiekunki lub opiekuna w Niemczech. Tak przynajmniej wynika z tytulu, bo w opisie jest już mowa tylko o opiekunce. Czy opiekunowie też mogą zatem aplikować?

Nowy wpis

@Obserwator

Oczywiście! współpracujemy z wieloma Opiekunami - co prawda rodziny niemieckie najczęściej pytają o kobietę Opiekunkę, ale gdy mamy odpowiedniego Opiekuna to często jesteśmy w stanie przekonać klienta, że to też bardzo dobre rozwiązanie. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu z naszą firma +48 395 88 83

Andzia Nowy wpis
@A&J Partners

Czy wtedy faceci mają takie same warunki pracy jak kobiety? Syn chciałby wyjechać z Waszą firmą i przegląda te ogłoszenia. Ale faktycznie większość ofert dotyczy opiekunek. Czy w takim razie mężczyźni mogą wysyłać cv na wszystkie Wasz ogłoszenia?

Nowy wpis

@Andzia

pani Andzio, naturalnie - z mężczyznami współpracujemy na takich samych warunkach jak z kobietami, a w Niemczech mają takie same obowiązki. Zapraszamy syna do aplikowania na naszej stronie www.opiekunki.ajpartners.pl - wystarczy wypełnić formularz i oddzwonimy, lub prosimy o telefon" +48 32 395 88 83. Po rozmowie będziemy dzwonić z ofertami dedykowanymi dla mężczyzn.

Kazimierz Nowy wpis

Mam przyjemność współpracować z panią Kingą S(usunięte przez administratora) z firmy A&JPartners. Poraz pierwszy pracuję w tej firmie i jestem zadowolony. Pani Kinga jest profesjonalistką w tym co robi. Mogę zawsze liczyć na pomoc z jej strony w różnych sytuacjach. Pracowałem w przeszłości w innych firmach i bywało różnie. Gratuluję państwa firmie tak sympatycznych i kompetentych pracowników.

Iwona

Bardzo polecam pracę w Tej Firmie .Szczególne podziękowania dla Pani Koordynator Anety .. Zawsze pomocna ,doradzi wesprze ,za bardzo dziękuję .Z Wyrazami szacunku dla pani Anety .❤️

Esmeralda
@Iwona

Czy to są jakieś żarty?! Ja nie doczekałam się wsparcia że strony tej pani...

@Esmeralda

Pani Esmeraldo - zapraszamy do opisania problemu na maila opinie@ajpartners.pl w celu weryfikacji, ponieważ w bazie nie mamy żadnej Pani Opiekunki o Pani imieniu. Różne osoby mają różne preferencje i oczekiwania - to, co może być odpowiednie dla jednej osoby, nie zawsze musi odpowiadać drugiej. Ważne jest, abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron - dlatego u nas Opiekunowie mogą bez problemu zmieniać Koordynatora! wystarczy zadzwonić i poprosić o rozmowę z kierownikiem, lub napisać na opinie@ajpartners.pl Mamy wielu różnych Koordynatorów - właśnie po to, by każdy mógł znaleźć kogoś, kto będzie mu odpowiadał. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu :)

Esmeralda
@A&J Partners

Próbowałam się do was dodzwonić aby omówić i wyjaśnić moja sytuacje w sprawie nieudzielenia mi wsparcia i niestety nie można się dodzwonić! Albo zajęta linia albo nikt nie odbiera! To już dużo mi mowi o was... takie osoby jak pani A u was to jakieś nieporozumienie .

@Esmeralda

Pani Esmeraldo - biuro jest czynne od 8:00 do 16:00 -i nie ma takiej możliwości by nikt nie odbierał. Owszem - dzwoni do nas wiele osób i czasem linia może być zajęta, jednak zazwyczaj wystarcza chwila cierpliwości. Chętnie bym Pani pomogła, jednak nie mam w systemie nikogo o takim imieniu. Ponownie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub podania danych na maila opinie@ajpartners.pl. Pozdrawiam serdecznie :)

@A&Partners

Pracuje w firmie już od czterech lat Jestem zadowolona Moją koordynator Pani Luiza O(usunięte przez administratora) jest osobą sumienną odpowiedzialną i empatyczna To człowieczeństwo mówi o nas samych Pozdrawiam Bożena z legnicy

Ina

A pracował ktoś bezpośrednio w firmie jako konsultant ds. rekrutacji? Taką ofertę znalazłam i wydała mi się ciekawa, bo główny focus jest postawiony na social media. Znajomość języka niemieckiego jest jedynie mile widziana, a czy firma po zatrudnieniu zapewnia kursy językowe? Fajnie byłoby się przy okazji nauczyć. Jest coś takiego jak coroczny budżet szkoleniowy?

Firma AJPartners jest sprawdzoną i dobrą instytucją. Nasza współpraca układa się wzorowo. A obecna moja koordynatorka Pani Oliwia M(usunięte przez administratora) jest miłą,sympatyczną i profesjonalną osobą. Szybko i skutecznie reaguje na moje prośby i chetnie udziela potrzebnych mi rad. W tej agencji chciałabym zostać jak najdłużej. POZDRAWIAM wszystkich pracowników i MOJĄ OPIEKUNKĘ PANIĄ OLIWIĘ M(usunięte przez administratora).

ANDRZEJ.MURAWSKI

@ANDRZEJ.MURAWSKI

Dziękujemy serdecznie Panie Andrzeju za te słowa i ślemy pozdrowienia od całego zespołu i Pana Koordynatorki! Wszystkiego dobrego. A&J Partners

Ekaterina
@ANDRZEJ.MURAWSKI

Firma nie dba o swoich pracowników,maja podany telefon alarmowy całodobowy dla opiekunek i nikt nie odbiera!!!To jest dbanie o pracownika na którym zarabiają pieniądze???

@Ekaterina

Dzień dobry Pani, dla naszych pracowników dostępny jest numer alarmowy, a dodatkowo każdy pracownik ma swojego Opiekuna kontraktu, który jest pod indywidualnym numerem telefonu w razie nagłych sytuacji. Dlatego jeśli Pani nie połączyła się z numerem alarmowym proszę o przedstawienie się, sprawdzimy co się stało, bądź wysłanie smsa na telefon swojego Opiekuna, który do Pani oddzwoni i wyjaśni sprawę. Pozdrawiamy, A&J Partners

Gabka
@ANDRZEJ.MURAWSKI

to prawda - pieniądze zawsze na czas, od 8 lat! czasem nawet wcześniej. Koordynatorki pomocne - tylko raz trafiła mi się średnia, ale z tego co wiem to już tam nie pracuje - nie było zbędnych pytań gdy poprosiłam o jej zmianę - szybko dostałam inną fajną panią.

Hanna
@Gabka

tutaj jest w razie czego możliwość wystawienia opinii odnośne koordynatora w celu weryfikacji? firma bada takie rzeczy po zakończonej współpracy?

@Hanna

Pani Hanno - zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego cenimy sobie każdą uwagę, zgłoszenie czy reklamację - jeśli chciałaby Pani przekazać swoją opinię czy też zastrzeżenia do konkretnego pracownika, to proszę napisać bezpośrednio do nas na E-maila opinie@ajpartners.pl. Nawet jeśli dany pracownik zakończył z nami współpracę - warto zrobić zgłoszenie bo będzie analizowane i być może pomoże nam w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Pani wiadomość.

Olo
@ANDRZEJ.MURAWSKI

Andrzeju Mur.przestań się podlizywać Dyrekcji,i tak parasol z logo firmy dostaniesz po 10latach Pracy w AJ

@Olo

@OLO - to bardzo przykre, że popiera Pan jedynie negatywne komentarze, a dla osób które są zadowolone i wyrażają to na portalu - który właśnie do tego służy - ma Pan takie niemiłe słowa. Widać, że nie jest Pan naszym pracownikiem - nigdy nie rozdawaliśmy firmowych parasoli naszym Opiekunom - ale dziękujemy za pomysł - przekażemy do działu marketingu. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy mniej negatywnych emocji w Nowym Roku.

Alpaka
@Olo

Nie warto się podlizywać tej firmie, ani tym bardziej angażować bo przy pierwszej lepszej okazji i tak Panu podziękują i zwolnią bez żalu

@Alpaka

Pani/Panie Alpaka - z naszymi Opiekunami rozstajemy się z wielkim żalem i nigdy bez ważnego powodu - tylko w przypadku spożywania alkoholu na zleceniu lub stwarzania innego zagrożenia życia i zdrowia podopiecznego - zakańczamy współpracę. W innych sytuacjach zawsze najpierw wyjaśniamy problemy i myślimy nad ich rozwiązaniem.

Agnieszka
@A&J Partners

Tra ta ta ta. Ja prosiłam u was o zlecenie. Nie pije i nie palę i nigdy tego nie robiłam. Odpowiedzieluscie mi, że są o mnie źle opinie Mam wygrana sprawę w sądzie z jedną firma Ta firma oskarżała mnie o zniesławienie za wystawienie jej złej opinii na portalu zGoWirk o sama poszła do sądu i przegrała na własne życzenie. Nie wymienię nazwy bo nie chce ale wyrok mogę opublikować i całkowicie mnie uniewinnia, ponieważ byłam głosdzona, na co były dowodu. Ja tamtej firmy nie oskarzylsm. Rozstałam się i do widzenia. Więc na jakiej podstawie powtarzacie że opiekunka ma złą opinię.. Wynika z tego, że nie chcecie także opiekunek z innych powodów. Ja z takimi firmami nie podejmuje współprac.Sa firmy e porządku, które się tak nie zachowują. Bzdury wg mnie i tyle.

@Agnieszka

Pani Agnieszko, wywiady wstępne z kandydatami na Opiekunkę/Opiekuna przeprowadzają wykwalifikowani rekruterzy. To oni, na podstawie rozmowy podejmują decyzję, czy chcemy podjąć współpracę z danym kandydatem czy też nie. Nie znając Pani danych, trudno mi powiedzieć, czy rekruter podjął decyzję by nie podejmować z Panią współpracy i co się do tego przyczyniło - jednak nie mamy dostępu do opinii innych agencji, więc powód musiał być inny. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego - mamy nadzieję, że nie będzie pani chować do nas urazy.

Agnieszka Salamon
@A&J Partners

Dziwne, że rekruter sypie tekstem, że mam złą opinię, ponieważ kultura osobista powinna my na to nie pozwalać. Proszę bardzo dajcie mi sztele a jak pokazane wam rantem wyrok sądowy. Oby wam miny nie zrzedły. Prawda jest taka, że w większości (usunięte przez administratora) agencje. Proszę nie oskarżać opiekunek.

Aga
@A&J Partners

Poza tym rekruter to nie sędzia w sadzie. Jak widać zostałam całkowicie uniewinniona a tamta firma opłaciła koszty procesu więc rekruter nie ma prawa powiedzieć do mnie, że mam złą opinię. To tylko świadczy i braku profesjonalizmu Tamta firma też miała ze mną umowę i obowiązek mnie chronić , a jak się nie livzyi i chcieli zarobić to dostali po tylko. Zresztą na własne zyczenie. Tyle w temacie.

Pani Agnieszko, rekruter jest od przeprowadzania rozmów wstępnych z kandydatami i oceny, czy chcemy jako firma podjąć z taką osobą współpracę, czy też nie. Podczas takiej rozmowy kandydat również poznaje naszą firmę, to co możemy zaoferować i podejmuje decyzję, czy chce wyjechać właśnie z nami. Jest to jak najbardziej zgodne z prawem - by doszło do podpisania umowy, obydwie strony muszą tego chcieć.

@Aga

Pani Agnieszko, rekruter z pewnością nie posiadał wiedzy na temat tego jak Pani pracowała w innej firmie, czy też z kim prowadziła Pani spory sądowe - chyba że sama mu Pani o tym powiedziała. Trudno mi się również wypowiadać w temacie tej sprawy, ponieważ ona w żaden sposób nas nie dotyczy.

Aga
@A&J Partners

Rekruterzy nie są ministrami sprawiedliwości, nie piszą kodeksu cywilnego, więc nie im oceniać. Nie można też kogoś ponowić e rozmowie. Os wyrażania sprawiedliwości to są sądy. A więc ja na dzień dzisiejszy mam o was negatywne zdania

Dorota Krzyzaniak

Witam..byłam poraz pierwszy z tą Firmą..powiem szczerze że ta Firma zasługuje na 5 gwiazdek o ile nie na więcej.. jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki na zleceniu przez Panią Kingę P.. mogę wymieniec same superlatywy. Wypłata na czas jak wyżej wspominałam opieka i zainteresowanie na zleceniu. Całym moim sercem polecam Firmę A&J Partners.

@Dorota Krzyzaniak

Czy kontakt z opiekunem jest przez całą dobę, chociaż na samym początku, kiedy wszystko jest zupełnie nowe? Firma załatwia wszystkie formalności przed pierwszym wyjazdem? Można dogadać się na indywidualny termin wypłaty czy każdy raczej dostaje w tym samym dniu?

Pani/Panie FL - każda wyjeżdżająca osoba dostaje numer alarmowy oraz numer komórkowy do swojego Koordynatora. Załatwiamy wszystkie formalności przed każdym wyjazdem :) Termin wypłaty jest dla wszystkich taki sam - z uwagi na ilość wypłat, wszystkie są realizowane w tym samym dniu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy :)

@

Tak

Czy ktoś pracował jako opiekunka 86-letniej Pani w Koln? Chciałam dopytać o kilka szczegółów przed wyjazdem, ale tak od doświadczonej osoby. Widełki płacowe różnią się o 200e, od czego konkretnie zależy ta kwota, od doświadczenia? Oferowany jest też bonus za przejście 400zł, ale nie bardzo wiem o co chodzi z tym przejście, proszę o wytłumaczenie.

@ Pracodawca

Pracuje jako opiekunka z firma AJPartners jest to moje pierwsze zlecenie Jestem bardzo zadowolona Koordynatorka Pani Aneta S(usunięte przez administratora) to bardzo miła i kontaktowa osoba dbająca o dobro opiekunek Pozdrawiam serdecznie Korczak Maria

Obecnie jestem na moim pierwszym zleceniu z firmy A&J Partners. Dziękuję mojej koordynatorce Pani Eliz(usunięte przez administratora)kiej, która znalazła mi bardzo dobre zlecenie. I co najważniejsze, opis zlecenia zgadza się ze stanem rzeczywistym. Pani Eliza Orłowska, to bardzo zaangażowana, kompetentną i serdeczną koordynatorka. Dziękuję i pozdrawiam. Liczę na dalszą udaną współpracę.

Gosia

Witam podjęłam się opieki w firmie A,J .po raz pierwszy i jestem zadowolona z rozmowy z panią Kinga S(usunięte przez administratora) rozmowa przebiegła bardzo miłe i pozytywnie wpłynęła na mój wyjazd super mnie poprowadziła i zainteresowała się moją osobą,podopieczna jak i rodzina i ja jesteśmy pozytywnie nastawieni na pobyt opieki,pozdrawiam panią Kingę i firmę A,j ????????

Czy na etat rekrutera mogą aplikować zarówno kobiety jak i mężczyźni, płeć nie ma tu znaczenia? Jeśli tak, jak zapewnia ogłoszenia, praca jest głównie na telefonie i laptopie to można tych narzędzi spodziewać się od firmy?

Betti

Pracuję od kilku lat i nigdy nie miałam problemu z wyjazdem.Od stycznia tego roku coś się popsuło gdyż posiadam umowę ,a firma mi nie zapewnia pracy .

@Betti

pani Betti - zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kierownikiem, lub na maila opinie@ajpartners.pl w celu zweryfikowania sytuacji o której Pani pisze. Codziennie mamy nowe oferty, a osoby z podpisaną umową traktujemy jako priorytet - dlatego takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt.

Betti
@Betti

Rozmowa z Kierowniczka nie przyniosła żadnego rozwiązania.,rozmawiałam..

@Betti

proszę o informację na opinie@ajpartners.pl bo nie jesteśmy w stanie sprawdzić co jest przyczyną. Czasem zdarza się, że Pani Opiekunka życzy sobie konkretną miejscowość, chce jechać ze zwierzątkiem, lub zaznacza że podopieczny nie może mieć pampersów - wtedy czas oczekiwania na taką ofertę może się wydłużyć - ale zazwyczaj nawet wtedy znajdujemy dopasowanie. Zachęcamy do napisania maila.

Krystyna

Chciałam podjąć pracę w opiece i usłyszałam o AJPartners w samych dobrych słowach. Postanowiłam spróbować i mogę serdecznie polecić. Pani która ze mną jako pierwsza rozmawiała była bardzo sympatyczna i przemiła. Potrafiła szybko i rzetelnie odpowiedzieć na moje pytania. Po całej rozmowie otrzymałam telefony z zleceniami. Polecam serdecznie Panią Jesice

Opiekunka Teresa

Wspolpracuje z firma od jakiegos czasu, proces rekrutacji przebiegl w bardzo w przyjemnej atmosferze, przemila Pani z rejestracji odpowiedziala na kazde moje pytanie. Szybko dostalam zlecenie za dobra stawke. Polecam Pania Wiktorie S oraz cala firme AJ PARTNERS!!

@Opiekunka Teresa

A pamiętasz po jakim czasie dostałaś pracę jak zgłosiłaś się do agencji? Zastanawiam się czy jak się odmówi to z chęcią szukają innej oferty czy jest się trochę skreślonym. Pisząc o rekrutacji masz na myśli rozmowę, bo jeśli to nie problem to napisz jakie pytania Tobie zadawali.

Szczerze polecam AJ .Partners,panie są bardzo miłe panie w rozmowie ,wszystko jasno i klarownie zawsze wytłumaczą,o wszystko można zapytać,i dostanie się odpowiedź,można w każdej chwili liczyć na ich pomoc.

Katarzyna.R

Pracuje w ajotce ponad 5 lat,zawsze mogę liczyć na pomoc mojej koordynator Kingi P(usunięte przez administratora).Pani Kinga to przyjazna duszyczka.Pozdrawiam też serdecznie Panią Anete S(usunięte przez administratora),też miałam okazję na współpracę.Obydwie Kobietki są zajefajne ????

KasiaLy

Chciałam bardzo podziękować mojej pani koordynator pani Kiwior Wiktori. Szukałam pilnie pracy aby móc uratować moja sytuację finansową. Pani koordynator zaregowala szybko i skutecznie. Dziękuję pani i firmie za możliwości to wiele dla mnie znaczy. Wczoraj dojechałam na miejsce Pani Kiwior od razu zainteresowała się nawet w weekend czy dojechałam na miejsce i czy wszystko jest w porządku.jest pani moim stróżem. Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam moja super firme i najlepsza koordynator

Izabella

Polecam współpracę z firmą AJPartners, z którą współpracuję już jakiś czas. Stawki dla opiekunek konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami, dobre miejsca pod względem warunków mieszkaniowych, wynagrodzenie zawsze na czas, dokumenty, sprawy wyjazdowe zawsze dopilnowane. Bardzo sobie cenię współpracę z Panią koordynatorką Kingą i Panią Oliwią. Już miły i uśmiechnięty głos obu Pań nastraja pozytywnie. Obie Panie zawsze dostępne, a jeśli są akurat zajęte, oddzwaniają. Słuchają uważnie prośby opiekunki i zawsze w tym kierunku działają. Polecam, Izabella

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 123 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A&J Partners