Wulkan. odlewnia żeliwa

Częstochowa

Opinie o Wulkan. odlewnia żeliwa

amba 2009-02-19 07:35:21
Beznaiejna praca, beznadziejna kasa, poroniony zarząd! Stabilności zero, długów po uszy mają! Nie warto - odradzam
fiop 2009-02-25 20:43:30
popieram, praca w bardzo trudnych warunkach za bardzo małą kasę.maksymalnie 11zł brutto dla fizola, żadnych premii i nadgodzin
anonim 2009-03-16 11:06:01
[usunięte przez admina]znowu tydzień stoją a prezes we Włoszech
anonim 2009-05-25 15:38:12
katastrofa ODRADZAM pracy w Wulkanie syf brud nie ma nawet gdzie się wysrać zakład nie na dzisiejsze czasy
yyy 2009-12-03 21:47:16
człowiek traktowany jak śmieći robić za darmo
aaa 2009-12-31 23:38:13
jedna wielka katastrofa
marek 2010-01-04 18:37:19
jest aż tak źle? szukam pracy
wes 2010-02-17 13:41:23
pracowałem tam pare lat ,tego nie da się opisać słowami, trzeba by zobaczyć samemu ale odradzam.Robotnik 1000zł, poganiacz 5000 zl.
kicha 2014-03-14 18:44:44
Przed wulkanem strzeżcie się,Tam 19 wiek panuje,wszystkie prace są ciężkie,zarobki marne,(usunięte przez administratora)
kicha 2014-03-25 21:56:35
Prawda boli ale Was wyzwoli-napisałem prawdę a admin skasował mój post.To chyba dobrze nie swiadczy o tej firmie.Tam praca dla ułomnych z dużą tężyzną fizyczną.
haha 2014-09-21 13:18:56
jakby ludzie zaczeli czytać te regulaminy to świat stanąłby na głowie
ania80 2015-01-30 15:49:52
dla mnie też najważniejsze są pieniądze i nie ma się co oszukiwać. wiem że praca ciężka jest, już się tym zajmowałam kilka lat, dlatego zarobki muszą w pełni rekompensować mi fizyczne wyniszczenie. ile w takim razie jestem w stanie na rękę netto zarobić w Wulkanie? interesuje mnie też na jakie zmiany i w jakich godzinach się pracuje, napiszcie proszę
adfe 2015-01-30 20:24:06
olek, z całym szacunkiem, ale o jakich Ty paczkach mówisz?? dzisiaj?? paczki?? dodatki ?? premie?? weź zapomnij... nie ten czas.
ciekawy 2015-05-07 18:27:30
Czy zna ktos moze Blazeja Bukalaka, ktory tam pracowal pare lat temu? Kim byl w zakladzie?
gość 2015-06-17 12:15:58
A jak wygląda praca na stanowiskach biurowych?
Nigdy więcej 2015-08-29 21:30:23
Praca w Wulkanie,to wypisz,wymaluj XIXw. Musicie mieć końskie zdrowie,siłę byka i najlepiej być do tego głupim. Na zakładzie panuje totalny brud. Można to zrozumieć,ponieważ to przemysł ciężki,ale nijak nie można pojąć,dlaczego w firmie,której prezes jeździ Lexusem,nie ma się gdzie wysrać! Świnie w chlewie,mają lepsze warunki socjalne niż pracownicy! Wchodząc pod prysznic,bałem się że jeszcze bardziej się ubrudzę! Totalny syf,kafelki pamiętające chyba lata '70-e,nigdy nie myte! Opiszę wam pracę na wsadzie,gdzie pracowałem. Robota na dwie zmiany,od 5.00-13.00 i od 13.00-21.00. Załadunek różnych metali,koksu i dodatków na taczki i ładowanie do pieca. Piec musi być pełny,wszystko odbywa się praktycznie w biegu. Jest gorąco jak w piekle,pot płynie strumieniami,koszulkę można wykręcać praktycznie po 15-tu min. pracy. W ciągu dniówki wypija się ok.5-ciu litrów wody,która momentalnie wychodzi na zewnątrz. W taczkach po 160kg,totalny hałas i wszechobecny pył koksowy. Na skierowaniu na badania lekarskie,nie ma oczywiście mowy o hałasie i zapyleniu. Na końcu dniówki nie można się rozpoznać w lusterku z powodu nabrzmiałej twarzy. Przez dwa tygodnie,nie mogłem spać z powodu bólu kręgosłupa,rąk,nóg a nawet flaków! To strasznie ciężka i wyniszczająca praca,za 1600zł na miesiąc.Jeśli prezes ma humor,to wpadnie wam jeszcze premia,pod warunkiem że przyjdziecie do roboty jeszcze w dwie soboty. Zatrudniają przez agencję pracy,a po roku jak nie zdechniecie,to może przejdziecie do firmy bezpośrednio. Na szlifierni jest lżej,ale praca w akordzie i wokół zestaw konfidentów. Przychodzili tam różni kolesie do pracy,a najwięcej zabawy było z "karkami". Odpadali po dwóch godzinach. Pracowałem wcześniej fizycznie i jestem przyzwyczajony do wysiłku,ale tam po prostu człowiek czuje,jak skraca sobie życie!
ja15 2015-09-05 12:45:14
Dokładnie bardzo dobrze ktoś napisał wyżej, syf, brud i dziadostwo, też tam pracowałem przez rok i odradzam każdemu. Mądrze napisane, świnie mają lepsze warunki, ale niestety taka jest przykra prawda. To jest nieludzkie co się tam dzieje i w jakich warunkach ludzie pracują. Totalna masakra.
ja15 2015-09-25 12:44:49
takiego syfu jak tam nigdzie nie widziałem, ale jak nikt z zarządu nie chce się tym zainteresować to tak będzie. Ważne że portfel pełny jest i to się liczy. Ludzie pracują w tak ciężkich warunkach a zarabiają dosłownie grosze.
kierowca 2016-03-21 12:29:31
to może tam na taczkę się przyjmij?Podejrzewam że w piekle będziesz miał lepiej.
operator 2016-07-25 14:57:46
Pracuje w Wulkanie ponad 3 lata i jestem zadowolony. Można całkiem nieźle zarobić a i atmosfera calkiem całkiem. Moja dziewczyna pracuje w w koncdernie, tam dopiero jest wyzysk nawet do ubikacji nie wyjdziesz bez informacji dla lidera. Jak chcesz pracować, to praca jest pewna.
Łoś 2016-08-08 20:02:55
Premie sa.Choc nie zawsze. Zazwyczaj od 25 do 30 % od postawy.Nie dotyczy pracy w akordzie.
Były 2016-09-25 20:51:20
A jak się sprawuje nowa księgowa, młode pokłosie głównej księgowej ? Słyszałem ze podpiernicza na kazdym kroku ?
jeden 2016-09-27 14:52:21
Hej, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie urozmaica warunki finansowe.
Zostaw swoją opinię o Wulkan. odlewnia żeliwa - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wulkan. odlewnia żeliwa