Wulkan S.A.

Opinie o Wulkan S.A.

Szukam pracy i dawno na żadnym forum pracowniczym nie widziałem takiego zainteresowania ze strony kandydatów. Firma oferuje jakieś konkurencyjne warunki i dobre pieniądze? Czy o co chodzi?:) Żałuje trochę ze nie ma tu odpowiedzi od was, ale może jednak ktoś napisze jak mu się tu pracuje? Prawdopodobnie będę wysyłał cv na stanowisko konstruktora. Miał ktoś z nim styczność? Jak wyglądają kwestie finansowe? Warto nastawić się na jakieś konkretne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? Jest rozmowa techniczna?

Dzień dobry, chętnie odpowiem na Pańskie pytania, co do konkurencyjności ciężko powiedzieć. Zmieniliśmy nieco sposób wypłacania premii itd więc liczę, że to poprawiło nasze notowania. Co do stanowisk typu konstruktor wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata. Jeśli chodzi o rozmowę wstępną większość rozmowy będzie dotyczyła spraw technicznych. Pozdrawiam

doxa

Cześć, a gdzie znalazłeś ofertę na to stanowisko? Możesz podesłać link?

doxa
@Wulkan S.A.

Dzień dobry, od czego w takim razie obecnie zalezy przyznawanie premii? Czy o takich szczegółach rozmawiają państwo dopiero na rozmowie z kandydatem?

Nowy wpis

@doxa

Premia jest przyznawana za wykonanie wskaźników. Premia jest co miesiąc.

Kornela Nowy wpis
@Wulkan S.A.

No a w jaki sposób się ta premia zmieniła ? W sensie zaczęliście dawać premie uznaniowe ? Indywidualne ? Bo przyznam ze to dla mnie dość istotna sprawa i zależy mi na tym żeby to były premie „do wyrobienia”, zastanawiam się jak jest u was ?

Wiszą ogłoszenia na produkcje. Jak wyglada praca? Jest duży wykon do zrealizowania Czy na spokojnie można wyrobić normę godzinową. Jak wygląda praca w święta i weekendy? Chodzicie i czy są dodatkowo płacone?

Nowy wpis

Zapraszamy na rozmowę, pokażemy zakład i na miejscu powiemy co i jak wygląda. Pozdrawiam

Magazynier

Witam. Jest ogłoszenie o pracę w Firmie na stanowisku kierowca wózka widłowego. Chciałbym wiedzieć czy jest to praca zmianowa tak jak 3 zmiany. Chciałbym też wiedzieć jak wygląda uposażenie. Czy jest to tylko minimalną krajową czy może minimum plus premia. Pozdrawiam

hej, na stronie mają info, że szukają Specjalistę ds. systemu zarządzania jakością IATF 16949. Niestety w ogłoszeniu nie napisali nic poza oczekiwaniami....może ktoś napisze co dają w zamian pracownikowi? Mam na myśli jaki rodzaj umowy i jakie są widełki płacowe na tym stanowisku? Zanim bym zaaplikował, to chciałbym wiedzieć czy warto w ogóle na rozmowę czas poświęcać.

Konstruktor

Bardzo mi się podobało że rozmowa była konkretna, odrazu dostałem feedback gdzie się widzi moje słabe strony. Dzięki temu będę bardziej przygotowany na kolejne rozmowy. Ps. Ra 0.4 na pierścieniu fi 140 wysokości ok 70mm z tokarki jest trudne i da się zrobić, teraz wiem to napewno.

Generalnie rozmowa, kilka pytań o rysunek, znajomość obróbki CNC, znajomość CADa raczej nic trudnego jeśli ktoś miał styczność z tym to napewno się dostanie. Ja się nie dostałem ze względu na moje małe doświadczenie, wysokie wymagania odnośnie zarobków i totalne nieprzygotowanie do tej rozmowy. Szkoda bo uważam że nauczył bym się tam bardzo wiele.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Wulkan S.A.?

Katy

Siema, jaki jest system zmian w firmie? Bo widzę ze aktualnie szukają do pracy w branży odlewniczej i ponoć maja uczyć osób bez doświadczenia? Ktoś się zgłosił i faktycznie przeprowadzone były szkolenia? Czy można było uzyskać jakieś certyfikaty ? Mówię dokładnie o stanowisku produkcyjnym. Czy tez bez problemu można przyjść jeśli się nie zna na obsłudze maszyn CNC ?

Anula

Hej, czy oferty pracy ze strony firmy są aktualne? Bo widziałam tam ogłoszenie na specjalistę ds systemu zarządzania jakością i mnie zainteresowało, tyle że czytałam tutaj, że ktoś już o to stanowisko pytał, parę miesięcy temu. Jest nowy wakat czy o co chodzi? Dajcie znać bo nie wiem czy się zgłaszać. Chętnie poznam też aktualne widełki płacowe.

Praca odnośnie pracownika produkcji jest aktualna? Czy są normy robienia elementów na dniówkę?

AAA

Cześć, interesowało mnie ostatnio jedno z ogłoszeń, możesz napisać coś więcej na ten temat? Warunki, które ci zaproponowali były okej? Zastanawiam się jakie stawki u nich są w tym roku. Na jaki okres pierwsza umowa z nimi jest podpisywana?

Zuzanna

Konstruktor w Dziale Technologii, można poznać stawkę? Jeśli ktoś orientuje, to proszę o informację, ile płacą teraz na tym stanowisku. Bardzo dziękuję.

Halina

czyli wiecznie pracować się tu nie da? a ile wynosi taki najdłuższy staż pracy teraz? i za co mieliby ją w sumie zwolnić?

Loloo
@Zuzanna

Czy jako konstruktor z 5 letnim stażem pracy, można dostać 6k netto?

Ryszard

Siema. Co możecie powiedzieć o stanowisku asystenta zarządu? Szukają tu teraz takiej osoby i nie ukrywam, że mam ochotę aplikować. Tylko kilka pytań mam. Po 1 o wynagrodzenie. Bo ile tu dają ktoś wie? Bo wiem, że umowa o pracę ale jakieś takie widełki też dobrze by było poznać. Już na zaś zapytam ,bo też pisali o możliwościach podnoszenia swoich kompetencji, co oczywiście super brzmi ale czy przynosi to efekt w postaci awansu na samodzielne stanowisko? Bo mam kolegę, co w jednej firmie, jak to powiedział, jest wiecznym asystentem ;)

@Ryszard

Witam, temat asystenta jest już nieaktualny. Pozdrawiam

Łucja

Hej, a ja chciałabym zatrudnić się do nich na stanowisko Specjalista ds. systemu zarządzania jakością IATF 16949. Powiedzcie mi proszę, jak często są przeprowadzane te audyty zewnętrzne w skali miesiąca? Bo tego wymagają. Przede wszystkim chciałabym wiedzieć jaką oferują umowę i czy są jakieś benefity np. opieka medyczna? Bo napisali wymagania i obowiązki, ale to co oferują to już tak nie za bardzo.

Ktoś się może wypowiedzieć o pracy w biurze? Konkretnie dział kadr i płac. Na jakie zarobki mniej więcej można liczyć i jakie są benefity?

Mirosław

No ale chyba nie wszyscy odeszli skoro piszesz że jeszcze tam ktoś pracuje? Nowych nie będą przyjmować? Ty nadal jesteś zatrudniony czy też zrezygnowałeś?

demon
@Mirosław

Prawda jest taka, że narzekają Ci, których zwolnili bo nic nie robili lub Ci dla których celem w życiu jest wyjść po skończonej zmianie i iść do sklepu po „setę” i nic więcej. Ci, którzy solidnie i uczciwie pracują są doceniani i szanowani. Zarobki może nie są jakoś bardzo wysokie, ale da się z wypłaty godnie żyć jak na realia Częstochowskie. No i praca nie jest skomplikowana, takie są fakty

Julia
@demon

W jaki sposób są doceniani i szanowani? Pytam, bo chłopak chce tu pracować, raczej z setką po pracy mu nie po drodze :P jest szansa na to, abyś podał widełki? :) Jak ogólnie szefostwo reaguje na podwyżki np. inflacyjne, za staż pracy? Są skłonni, aby negocjować stawkę?

Xxx

Motywacją w tej firmie jest podniesiona norma a obniżenie stawki

Czy w Wulkan S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Choleryk

Występują paczki dla dzieci na Mikołaja. Na święta dostaniesz z 150 zł ale to nie zawsze,i musisz być zatrudniony przez wulkan,żadne agnecje pracy.

Tak

Gabriela
@.

A powiesz o tym coś więcej? Jakie paczki dawali w tamtym roku na święta?

Wulkan S.A. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Konstruktor w Częstochowa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

znajomy

Konstruktor z tego co wiem to zarobek 4.500zł.

Gabriela
@znajomy

No to w sumie spoko. A na jakieś podwyżki z biegiem doświadczenia można liczyć?

@Gabriela

brutto :D

Matek

Witam, czy operator wózka widłowego jest w stanie zarobić 2800 netto bez nadgodzin ? staram się dostać do Wulkan S.A. dlatego pytam. Pozdrawiam

metalowy2

Witam, na co można liczyć tam w kontroli jakości? Da radę zarobić 4k na rękę?

Wp
@metalowy2

Buhaha. Żartujesz sobie? Ty tak poważnie? Ale poważnie??

KJ

Myślę że za 2 miesiące powinieneś dać radę

Odlewnia
@metalowy2

Trójki nawet nie zarobisz.

Byly
@metalowy2

Jak ja tam pracowałem 2 lata temu to wiem ze zarabiali najnizsza krajowa xD Pewnie sie wiele nie zmienilo

@metalowy2

(usunięte przez administratora) jakich mało.Smrod brud ubóstwo. Małe zarobki.Dali mi do podpisania umowę 11 złotych .Odmówiłem,to mi powiedziano że na moje miejsce mają 5 Ukraińców.I kazali szukać nowej pracy.

bucowaty
@Byly

Przez te 2 lata niewiele się zmieniło z wypłatami, jedynie normy do wyrobienia przez ten czas wzrosły :) "WIĘCEJ ZA MNIEJ", takie powinno być motto tej firmy

Lawoslaw
@Byly

(usunięte przez administratora) Prezes dał nam podwyżki o 20 procent. Ale zajebal premie 30 i zabronił nadgodzin. Nic tylko iść na L4!

Ktoś

Mogą Ci dać na umowie nawet 5 zł ale i tak na końcu muszą wyrównać do najniższej krajowej (wtedy wychodzi 16 zl przy 168 h/miesiąc

Mariusz

Czy w Wulkanie można zarobić 3000 zł na rękę za normalny tydzień pracy. Bo tyle mi obiecywano w rozmowie telefonicznej.

Cooo
@Mariusz

Chyba mówisz o miesiącu ???? I jeszcze ciekawe na jakim stanowisku.. Może na akordzie robiąc 300% normy pracując 16h dziennie przez 7dni. Ale może tak być, że dla tych geniuszy to normalny tydzień Pozdro nie wierz im naopowiadaja bajek żeby złapać naiwniaków..

Maciej
@Cooo

czego nie kumasz? chłop zapytał czy da radę zarobić 3 k na rękę (na miesiąc dla niekumatych) pracując normalnie (40 h tygodniowo bez nadgodzin)

Zostaw merytoryczną opinię o Wulkan S.A. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wulkan S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wulkan S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wulkan S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wulkan S.A.?

Kandydaci do pracy w Wulkan S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wulkan S.A.