Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Czy jest możliwość pracy w TK MAXX na część etatu?

kandydat Nowy wpis

czy można liczyć w tej firmie na umowę zlecenie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TK MAXX?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TK MAXX?

Irena

Witam, da się wytrzymać, jeśli nie ma innych możliwości.

Wiktoria
@Irena

No, Amazon pisała w 2017 roku, że 3000 brutto. To ile w 2022? Napisałaś tak barwnie w odpowiedzi, że nic nie wiadomo :D Każdy może wytrzymać co innego, pamiętaj ;)

Irena Nowy wpis
@Wiktoria

Witam, obecnie z dodatkami różnie, od 3500 zł do 4000 zł..To już. nie ten Amazon co był. Potężna rotacja, została garstka pracowników z długim stażem. Atmosfera w pracy nie raz trudna do opanowania ale to my taką stwarzamy. Pozdrawiam Irena.

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Amazon zakończył trzeci coroczny przegląd wynagrod

Odnośnie kasy w TJX pracownik stopnia początkowego zarabia miesięcznie 3000 zł brutto czyli 2200 - 2300 zł na rękę po za bonami na święta 2 x 300 zł i dodatek do urlopu, chcesz więcej zarobić musisz pracować na nadgodzinach podwyżka raz na rok około 40 zł czyli + 0,30 groszy do godziny pracy dla porównania kasa w Amazonie pracownik stopnia początkowego będzie zarabiać miesięcznie ponad 3400 zł brutto czyli 2400 - 2500 zł na rękę - Poza wynagrodzeniem podstawowym osoby zatrudnione w Amazon otrzymują premię pieniężną za frekwencję i produktywność w wysokości do 15 proc., co oznacza 3400 zł brutto * 15% = 3900 zł brutto około 2800 zł na rękę podwyżka raz na rok około 160 zł czyli + 1 zł do godziny pracy TJX pod względem wynagrodzenia i premiami wypada bardzo słabo.

Ona.
@Amazon zakończył trzeci coroczny przegląd wynagrod

Porównujesz Tjx czy To Maxx do Amazona A moje pytanie jest takie Dlaczego nie przedstawisz zarobków pozostałych 4 magazynów w Europie np.Niemcy? I przeprocesowanych sztuk? Prawda jest taka że robimy 3 razy więcej od każdego magazynu i 3 razy mniej zarabiamy . Jak to wytłumaczysz? Może tym że jak na Polskę to i tak dobrze? A ja powiem tak mało mnie to obchodzi jaki na Polskę skoro firma jest Amerykańska i powinna płacić nam równo wartość tego ci dostają wszyscy. Tym bardziej że najgorsze (usunięte przez administratora) jest przesyłane do Polski. A każdy z pracowników słyszy tylko "pobiliśmy następny rekord najwięcej sztuk jeszcze nikt tyle nie zrobił " A ja pytam kto pobił? Kierownicy somowie A może ktoś jeszcze nad somami? Kto dostaje premię za te sztuki? Pracownicy produkcyjni czy Ci wyższą rangą? ... Wymagania rosną A nasze pensje podniesione o 6 procent kpina... Dlaczego mieliśmy tak duży "PIK" odpowiedź jest prosta Bo w Niemczech magazyn stał bo był strajk przez 2 tyg i kto to nadrabial? Oczywiście Polacy A czy dostali premię za tak ogromna ilość sztuk? Jeśli chodzi o pracownikow magazynowych to na pewno NIE

Do Ona
@Ona.

Czlowieku piszesz bzdety i farmazony. Takiego debilizmu jeszcze nie bylo tu. Chcesz to wy.... do magazynow za granice i se zarabiaj ta kase i zyj w 10 w jednym mieszkaniu i zryj zarcie z asdy albo inny szajs. Nie bylo nigdy zadnego strajku u niemcow. Hlehlehle debiliada

xyz
@Amazon zakończył trzeci coroczny przegląd wynagrod

To jaka jest stawka godzinowa? Rok temu byłem na rozmowie o pracę i było to 18 brutto a po miesiącu 19, a 2300 na rękę dostaję w maku z 16 brutto.

Magda

Czy pracownicy maja zniżkę na produkty firmy ?

Piotrek
@Magda

U mnie nie jak będę podpisywał :) ale (usunięte przez administratora) z tej tamtej wcześniejszej ....

były pracownik tjx
@Magda

tak, 10 % w sklepach tkmaxx

Kamila

Witam.Orientuje się ktoś czy są przyjęcia do TK MAXX na magazyn -Psie Pole ? Dziękuję

@Kamila

Tak, są już przyjęcia :)

@Kasia

Super, ze o tym napisałaś. Dodaj na jakie stanowiska są przyjmowani nowi pracownicy i jakie kwalifikacje muszą posiadać. To ważne informacje dla osób zainteresowanych zatrudnieniem, więc warto je dodać na forum.

Edward

Prywatne sprawy pracowników nie powinny być rozpatrywane na forum. Jeśli możesz dodaj jakąś informację o wysokości wypłaty lub dodatkowych benefitach. Liczę na Ciebie.

Kalosz
@Edward

Szykują się zwolnienia wiec nie ma o czym pisać.

Ann
@Kalosz

Skąd wiesz o zwolnieniach? Z tego co widzę ludzi wręcz przyjmują...

Justyna
@Ann

Może zależy w jakiej konkretnie lokalizacji we Wrocławiu? W jakich Wy pracujecie? I jak w poszczególnych sklepach TK MAXX z atmosferą?

Alka

Słuchajcie, słyszałam, ze Was masowo zwalniają. Jeżeli nadal chcecie pracować w sprzedazy to polecam pracę w Monnari. Pracowałam tam przez wakacje na cały etat, a teraz przeszłam na pół. Wynagrodzenie zawsze jest na czas.

sylwia

nie zatrudniajcie sie tam bron Boże! prawie jak Auschwitz...

Natalia
@sylwia

Twoja wypowiedź jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera żadnych konkretnych informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie TK MAXX. Możesz rozwinąć swoją opinię? Co spowodowało, że tak źle oceniasz tę pracę? Słaba atmosfera, niskie wynagrodzenie?

Mariola

Czy firma stosuje jakieś benefity, zniżki dla swoich pracowników ?

Anita

To dlaczego nie zmienicie pracy jeśli jest tak źle? Przecież siłą nikt nie trzyma!

ninaaa
@Anita

A skąd wiesz że nie zmienili pracy. Ja tam pracowałam i już nie pracuje. I sporo moich znajomych którzy pracowali już nie pracują.

stm

TJX- TK MAXX najlepsze marki, znani producenci...Tak się firma reklamuje. Ale warto wspomnieć jaki towar jest puszczany na sklepy. Odzież często jest potargana od detraszu, podziurawiona od pinów którymi odzież jest zabezpieczana. Buty często są spleśniałe, jedna para dwa różne rozmiary i różne odcienie. Działy przemysłowe gdzie są gadżety od skarpetek po garnki. Towar jest często uszkodzony, wybrakowany. Nie ma żadnych standardów , żadnej jakości. Ważne są sztuki.

FLM TO KPINA

Nawet nie można spokojnie skorzystać z toalety bo od razu opiernicz że za często że za długo. To samo jak chcesz skorzystać z wodopoju i się napić to tez pojawiają się komentarze że za długo że kradzież czasu. Ale kierownicy co chwile biegają do kantyny ogladac tv i jeść i na fajki do palarni. Oni mają cały czas przerwe , na działach są rzadko kiedy.

Weronika

@byly "magazynier" Wrocław czyli w firmie nie ma jasnego podziału obowiązków? Możesz napisać o tym coś więcej? Jest on ważny w przypadku ponoszenia odpowiedzialności, ale też często minimalizuje nieporozumienia. W wielu firmach zdarza się, że pracownicy są delegowani na inne stanowiska, ale czy tutaj jest to porządek dzienny?

dzięki Twojemu wpisowi
@Weronika

Jak na dziale jest mało pracy, to wysyłają ludzi gdzie indziej. Na zebraniu mówili, że będą ścigać ludzi kradnący czas pracy ! Nie ma możliwości, że staniesz i nic nie robisz bo nie ma pracy. Do pracy przyjmują każdego jak leci plus Ukraińców TAK jest to obóz pracy, dostajesz numerek i strój obozowy. W tej firmie jesteś jedynie cyferką w tabelce :/ Zagraniczne korpo ciśnie polaka za 500 euro/m-sc zagranicą dostajesz za identyczna prace w identycznym magazynie 1500 euro/m-sc brawo TK MAXX

Fiśka
@dzięki Twojemu wpisowi

Trzeba było się uczyć to nie musiałbyś/-łabyś pracować na magazynie. Idź na inny magazyn to będziesz jeszcze bardziej zapierdzielać za mniejsze pieniądze. Nierobom nigdy nikt nie dogodzi!

............................
@dzięki Twojemu wpisowi

SAMA SIĘ DOUCZ tak samo w biurze powinni im liczyć czas trener fikcyjne stanowisko jeszcze parę lat temu tego nie było po prostu pracownik doświadczony cię szkolił ale normalnie pracował każdy zawód zasługuje na szacunek a do pracy biurowej nie trzeba studiować tylko znać język ,komputer gdyby nie ci nie wykształceni to by nawet tych koszul na sprzedaż nie mieli do kibla byś nie weszła wieśniaro gdyby rolników nie było co byś jadła matole

Ona
@Fiśka

Tu nawet nie chodzi o to czy jesteś nierobem czy dajesz z siebie 110%. Napocisz się jak świnia i tak marne 50%, a inna laska, która robi przez cały dzień skarpetki i mydełka wyrabia 150%... No kurcze :/ mega niesprawiedliwość. Rozumiem, że starsi pracownicy powinni być premiowani za staż, jednak też nie chodzi o to żeby gnoic nowych za to, że mają mniej procent przez "gorszy"w obrobieniu towar. Podsumowujac, praca mega słaba.

rozczarowany
@Ona

No niestety od niedawna pracuje w tej firmie i musze przyznac racje .... te wszystkie komentarze......to prawda...przykre :(

lucy

jeśli mogę wyrazić opinie o tym zakładzie to niestety ale nie mam najlepszego zdania o tej firmie. reżim totalny. w powyższych komentarzach większość jest prawdą. STM tak selekcja totalna, silniejsze osoby dostają gorszą robotę, norma do zrobienia dziennie min. 1050szt jedna przerwa 30min na hale można wnieść tylko i wyłącznie czystą wodę żadnych soków, coli, pepsi itp i co dla mnie najbardziej chore nawet wody smakowej. telefonu i nawet zegarka nawet również nie można mieć. na przerwę wychodzi się o wyznaczonej godzinie i broń cię abyś się spóźnił/ spóźniła o minute wtedy gwarancja zj..ki! cieszę się że odeszłam z tej firmy i szczerze nikomu jej nie polecam!!! jeśli zobacza że jesteś szybka/szybki i wyrabiasz się z normą masz gwarancję że będziesz miał zaje...cie ciężką robotę

debiizmy sie zerzy
@lucy

lol :D możę trzeba było się zapytać dlaczego nie można wnosić kolorowych napoi czy też wody smakowej oraz zegarków?? nikt sobie tego nie bierze z (usunięte przez administratora) wystarczy pomyśleć co się stanie jak rozlejesz wode smakową kolorową na ubranie czy też inne przedmioty? po wodzie przynajmniej nie będzie plamy. A co do zegarków to dziwnie jakby pozwolili wnosić skoro na dziale STM są procesowane!

Ona
@lucy

Zgadzam się w 100%

Ciekawski

Pracuję tutaj od jakiegoś czasu i nasuwają mi się pewne wnioski- przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną poczytałem sobie tutaj, jak to nie jest strasznie i tak dalej, ale nauczony doświadczeniem po prostu to olałem- uznałem, że w razie czego przecież nikt mnie tu nie będzie trzymał na siłę i mogę odejść. Co innego czasem bywa w ogłoszeniu o pracę, co innego na rozmowie, ale chodzi tu tylko o dział, na który jesteście rekrutowani- w okresie wdrożenia sprawdzają, gdzie najlepiej sobie radzicie oraz gdzie jest zapotrzebowanie i tam zostaniecie dołączeni. Trening/okres wdrożenia (2 tygodnie) nie był jakoś super trudny- nie oszukujmy się, ta praca to nie składanie promów kosmicznych i na upartego małpy dałoby się tego nauczyć. Widziałem, że za dziewczynami chodzą trenerki, a chłopaki po prostu robią i tyle- pomaga im ktoś z dłuższym stażem na danym dziale, co też wydaje mi się całkiem ok. Nikt nie będzie was jakoś super ganiał, początek jest bardzo spokojny, uczycie się, macie robić bardziej dokładnie niż w tempie- w końcu nikt nie wymaga, żebyś umiał wszystko od razu. Coś, co jest bardzo niemile widziane to nieprzychodzenie do pracy, ale to chyba nic dziwnego. Wiadomo, są wypadki losowe, ale właśnie po to dostajecie telefon na "trening", żeby w takich sytuacjach dać im znać. Zarobki mogłyby być większe, no ale tak jak mówiłem wcześniej- to nie składanie promów kosmicznych, poza tym jeśli chodzi o chłopaków to mogą starać się o pracę typowo magazynową- rozładunek tirów, układanie palet itp, gdzie ma się te 2.5 net na start. Są dużo gorsze firmy. Pozdro NCC

Daria

Do pracy idzie się pracować a nie robić wrażenie. Trzeba zmienić firmę z lżejszą pracą!

as

wykorzystują ludzi na maxa ... praca tam to totalna porażka....stracicie zdrowie i czas w tym (usunięte przez administratora) okłamują na kazdym kroku

ya

Więzienie o zaostrzonym rygorze.

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX