Opinie o First Class Financial Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy First Class Financial Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w First Class Financial Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o First Class Financial Group w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy urlop w First Class Financial Group jest płatny 100%?

lina Nowy wpis

Pewnie @Łukasz.. tylko czy firma idzie takim rozwijającym się osobom na rękę, dostosowuje grafik do kolejnych studiów, czegoś takiego

kaja Nowy wpis

przeciez gdybyśmy nie podnosili ciągle kwalifikacji to by się to zkończyło bardzo źle.. dla nas samych. Cały czas ludzie się dokształcają, zdobywają wiedze, nowe certyfikaty i jakoś nikt nie narzeka na to, raczej rozwój jest wpisany w kazdy zawód, a jak sie stanie w miejscu.. to niestety odpada się z gry!

korasty Nowy wpis

no mysle ze zwiekszanie kwalifikacji jest bardzo istotne na dzisiejszym rynku pracy wszystko jest cenne i potrzebne z doswiadczeniem wiadomo ze latwiej sie dostac na pewno a czy zarobki sa w miare dobre mozna troche zarobic zeby wystarczylo jak to jest w tej firmie z góry dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie First Class Financial Group na stanowisko Operator maszyn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
nasty

No ciekawie jakie warunki zatrudnienia i pracy sa teraz preferowane przez pracodawce - wiecie nikt nie chcialbym zarabiac mniej niz 2000 zl miesiecznie. zdecydowanie chcialbym sie wykazac czyms wiecej i nakierowac swoje dziala nia nie tylk ona zarabianie pieniedzy ale tez zwiekszenie kwalifikacji

Kuq

Zastanawiam się właśnie czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej, bo to chyba niezły pomysł, żeby zacząć tam pracę. FCF wydaje się nieźle ułożoną firmą pod względem organizacyjnym i pod względem jakościowym. Pracownicy też raczej na warunki nie mogą narzekać. Koło 2,5 tyś można spokojnie dostać nie ?

gert

A wiesz pojawiło się u nich na stronce że szukają doradcy finansowego i managera zespołu :) Wymagania na obu stanowiskach to minimum dwa lata doświadczenia i systematyczności, rzetelności i uczciwości ;) Wiecej polecam poczytac juz u nich. Myśle że najbardziej zalezy im na tym doświadczeniu wiec jak takowe posiadasz to powodzenia ! :) I Daj znać jak tam po rozmowach ;)

do aga30

zatrudnia a potem zwolnia jak nie bedziesz pchac aegona i innych tra(e)fnych poliso-udupien

aga30

Byłam ostatnio na spotkaniu rekrutacyjnym i oczywiście o ten temat zapytałam bo mnie to przede wszystkim interesuje. Jestem po paru latach pracy w banku i chcę teraz dużo zarabiać bo znam się na pracy z klientami. Mają szeroką linię produktów inwestycyjnych oraz mocno rozbudowaną linię produktów z bankowości korporacyjnej. Marże z inwestycji bardzo wysokie i niespotykane możliwości w produktach bankowych. Nie wiem jeszcze czy mnie zatrudnią, zobaczymy ..

Ameks

A nikt chyba nie poruszył tematu finansowego, który mnie obchodzi najbardziej - no właśnie ile można zarobić?

karl

Szukaja obecnie do pracy managera zespołu oraz doradcy finansowego, oferty pracy oczywiście na stronie fcfg.

Przy rekrutacji wogóle praktycznie nie ma żadnych pytań, trudno to co się dzieje nazwać rekrutacją...

?

A czy nikogo nie zastanowiło, że w czasie rekrutacji nikt nawet nie pyta kandydatów o ich wiedzę ekonomiczną i przygotowanie merytoryczne do bycia doradcą finansowym?. Nie jest to bowiem potrzebne. Większość doradców FCFG ma kłopoty z liczeniem. Ważna jest bowiem jedynie umiejętność wciskania ludziom kitu, przede wszystkim, że opłaty likwidacyjne to nic takiego i ich nie dotyczą. Zresztą niedługo będzie zrobiony porządek prawny z funkcjonowaniem na rynku inwestycyjnych polis na życie i kariera takich firm, jak FCFG bardzo szybko się skończy.

Klimas

Byłem ostatnio na rozmowach i wyjeździe szkoleniowym w hotelu o standardzie 5*. Nowo wdrażany projekt przez tą firmę ale i inne spółki z grupy kapitałowej tego holdingu wygląda rewelacyjnie. Dają ciekawe zaplecze dydaktyczne, widać że osoby które prowadzą ten projekt są z dużym doświadczeniem i wyglądają na profesjonalistów. Jestem już po ostatecznych rozmowach i czekam na odpowiedź od nich. Mam nadzieje, że będzie ok bo to co robią podoba mi się.

doradca FCFG

Od 6 miesięcy. Ja osobiście miałem doświadczenie w sprzedaży usług bankowych, ale jakie są kryteria zatrudnienia nie wiem.

doradca FCFG

praca w porządku, stawiają na wiedzę i fachowość -szkolenia, szkolenia, seminaria, konferencje i dobre rynkowo produkty. dają zaplecze poprzez różnego rodzaju narzędzia, współpracują z największymi firmami na rynku. jeśli chodzi o zarobki, to zarabiasz na siebie. prowizje są duże, ale nic samo nie przychodzi, jeśli nie jesteś z branży przygotuj się na ciężką pracę na początku (choć są tacy szczęśliwcy, którym się zdarzały złote strzały z marszu, no ale nie każdy pod szczęśliwą gwiazdą urodzony). Wypłaty co dwa tygodnie, atmosfera super. Co do biura, to się zgadzam. Do pracy dobre, ale nie do spotkań z klientami, ja się wole umawiać gdzie indziej. Pzdr

pracownik sprzedaży

Witam, pracuję w firmie w sprzedaży od ponad roku. Jeśli chodzi o warunki, jak dla mnie konkurencyjne. Byłem wcześniej w podobnej firmie, ale nie dawali takiego zaplecza jak FCFG, dlatego postanowiłem przejść do nich. Duży wachlarz produktowy, bardzo interesujące seminaria wyjazdowe, na które można zabrać rodzinę, klientów, znajomych. Poza ty dostęp do konkretnych narzędzi, praca głównie w systemie prowizyjnym, ale jak pracujesz to zarabiasz, a jak zarabiasz są to fajne pieniądze. Nie ma szklanego sufitu i dają dużą swobodę w działaniu przy możliwościach rozwoju. Ogólnie pracę tam oceniam na 4,5. Minus za lokalizację biura -ciężko namówić klienta na dojazd w takie miejsce.

Kamil

Firma z potencjałem, ze świeżym spojrzeniem na biznes. Produkty dla różnego segmentu klientów, przede wszystkim inwestycyjne. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywnie.

RoX

firma idzie w dobrym kierunku, stawiają na ludzi

współpracownik

Witam, nie zgadzam się z pomówieniami z tego forum o jakichkolwiek zaległościach finansowych. Moja firma otrzymała wynagrodzenie po dwóch dniach od złożenia faktury za usunięcie obraźliwych i negatywnych komentarzy z tego forum. pozdrawiam Kazimierz

Zostaw merytoryczną opinię o First Class Financial Group - Warszawa

First Class Financial Group
2.1/5 Na podstawie 465 ocen.

First Class Financial Group