Opinie o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUTY C.H. Turawa Park. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GUTY C.H. Turawa Park o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

Zawiedziony Klient

Wczoraj w restauracji "guty" w Turawa Park zjedliśmy obiad ,mąż tak się zatruła kulkami w pięciu smakach że znalazł się w ciężkim stanie. Jedzenie tam bez smaku do tego nie wiadomo co w tym jest. NIE POLECAM!!!!!!

Smakosz
@Zawiedziony Klient

Pisze pani tylko po to żeby kogoś oczernić lub konkurencja .Jedzenie smaczne ,duży wybór różnego rodzaju potraw Umiesz lepiej gotować siedź w domu i nie hejtuj

Zoja Nowy wpis

Wyświetliła mi się jak szukałam oferta pracy do lodziarnio-kawiarni w tym miejscu. Podali godziny, ale wynagrodzenia już nie, ktoś wie, jak aktualnie można tam zarobić przy tych 168 godzinach w miesiącu? Można wziąć więcej jak się chce? Mam nadzieję, że ktoś napisze, bo chcę wysłać CV szybko.

Stella Nowy wpis
@Zoja

Złóż cv bo fajny pracodawca. Ja pracuję sobie na 3/4 a nadgodziny mam więcej płatne. Kwestia dogadania się. Pracuję ponad 4 lata. Oczywiście podwyżki miałam, bodajże 3 razy, ale nie dadzą podwyżki na start, wiadomo, najpierw musisz zasłużyć i mieć jakiś staż pracy. Ja bym sama byle komu dużo nie zapłaciła, trzeba sprawdzić z kim ma się do czyszczenia, bo nie mało dziś leserów w pracy.

@Stella

Jaka stawka obowiązuje za nadgodziny, można jakoś konkretnie na nich zarobić? To podejście z podwyżką jest zrozumiałe, więc napisz po jakim czasie minimalnie można spodziewać się lepszej pensji.... Zresztą to wyznacza czas czy może jakieś umiejętności?

Zawiedziony Klient

Xz
@Zawiedziony Klient

W Guty nie mają żadnych kulek w pięciu smakach :-D Nie wie pani woogóle o czym pani pisze. Pisownia sugeruje to w szczególności. A w tym jedzeniu jest nic innego jak mięso i warzywa.(usunięte przez administratora)

Smakosz Nowy wpis

Krzysztof

Jak jest z przyjęciami w tej restauracji? Potrzebują kogoś na kuchnie albo do obsługi gości? Teraz na sezon wakacyjny zawsze jest więcej pracy więc może udałoby mi się załapać chociaż tymczasowo...?

Martyna

A to firma zakończyła swoją działalność ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GUTY C.H. Turawa Park odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Henry

Zastanawiam się o co chodzi, że zupełnie przestaliście korzystać z forum?

Norbert

GUTY to firma z opinią super pracodawcy. Jeśli nawet ktoś ma jakieś zastrzeżenia to i tak jest świetnie.

fasola

Pracowalam tu dlugo. Nie miałam na co narzekać. Uczciwy pracodawca. Miałam stałą pracę i stałe przychody, a to bylo dla mnie najważniejsze. Poza tym nie bylo za bardzo na co narzekać.

slawko
@fasola

Witam czy można się dowiedzieć coś więcej na temat tej restauracji szukam osoby Z Opola w tej Branży z doświadczeniem masz jakiś inny kontakt podaje tel(usunięte przez administratora)Pozdrawiam Proszę o odpowiedź

Patrycja

@Andrzej na stronie internetowej firmy jest odpowiednia zakładka, która jest przeznaczona wszystkim aktualnie prowadzonym przez GUTY C.H. Turawa Park rekrutacjom. Warto tam zajrzeć, aby zobaczyć, co obecnie dzieje się w tej kwestii w firmie. Aktualnie można zapoznać się z ofertą pracy na stanowisko sprzedawcy i pracownika restauracji. Czy byłbyś którymś z nich zainteresowany?

Jedzenie totalnie do bani masakra niech się uczą od szefa kuchni wieży ciśnień w Opolu bo to co dają nie da się jeść

Patrycja

Widzę, że jednogłośnie możecie powiedzieć, że praca w GUTY C.H. Turawa Park to idealne miejsce dla studenta. Potwierdza to wiele komentarzy. Chciałabym tylko dopytać, że skoro pracują tylko młodzi ludzie to organizowane są jakieś spotkania integracyjne?

Zikol

Jak ktoś studiuje to można śmiało łączyć nawet studia dzienne z pracą w GUTY. Z dogadaniem się co do grafiku raczej nie ma problemów. Polecam!

dumny paw

nie ma co, praca tutaj jest bardzo w porządku. kaska wpada fajna. szefostwo miłe, pomocne. nie mam wiekszych zastrzezen.

O.M.G.

Spoko, jest na prawdę spoko. Myślałem, że będzie charówa, a nie ma. Pracuje się przyjemnie, napiwki dobre. Polecam tego pracodawcę.

Estera

Istnieje wszechobecne zdanie, że praca kelnera jest ciężka, ale odkąd pracuję w restauracji Seny Guty całkowicie się z tym nie zgadzam. Owszem, trzeba się starać, ale ta praca może się przyczynić do sympatii ze strony klientów - w postaci napiwków, bądź po prostu - następnym razem będą chcieli także być obsługiwani przez Was.

truskawka

System zmianowy to fajna sprawa. Bo najczęściej wychodzi tak, że co drugi dzień masz wolny i możesz zająć się swoimi sprawami. Atmosfera też jest ok, bo większość to młodzi ludzie.

Jagoooo

Spoko praca za spoko kasę. Dla mnie jest po prostu okej.

arthur

seny guty ma bardzo dużo klientów bo ma tanie i bardzo dobre jedzenie. dla nas to oznaczało wiecej pracy, ale też spore napiwki. mi się pracowało bardzo dobrze. kasa była bardzo fajna, godziny pracy też. polecam

kos

Dobra praca dla ludzi ktorzy lubia pracowac. Kasa jest bardzo spoko, mi sie podoba nie ma na co narzekac.

Tajemnicza

Bardzo fajnie mi się tu pracowało :) Atmofsera- kozak! Gdybym się nie przeprowadzałą to bym tu jeszcze długo popracowała. Pozdrowienia dla ekipy, zgadnijcie kto pisze! ;) ;*

ona

Bez słodzenia i cukrzenia. Dla mnie to spoko praca. Nie przemęczam się jakoś bardzo, napiwki spoczko, podstawa tez. Mili ludzie, zarówno pracownicy jak i klienci. Dla mnie spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o GUTY C.H. Turawa Park - Opole

GUTY C.H. Turawa Park
3.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Skaryszewska 7
    03-802 Opole