opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o GoWork.pl

Aktualność
Dziś dzięki GoWork.pl możecie wejść do fascynującego świata Google!

Google to firma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. To globalny gigant technologiczny, uznawany za drugą najcenniejszą markę na świecie według rankingu #KantarBrandZ z 2023 r.

W ramach rozmów dotyczących współpracy GoWork z Google ostatnio mieliśmy okazję zwiedzić niezwykle nowoczesne biuro dla pracowników Google w wieżowcu The Warsaw HUB.

Centrum Rozwoju Technologii Google Cloud zostało otwarte w 2021 r. Na 14 piętrach ponad 30-kondygnacyjnego wieżowca znajduje się przestrzeń do pracy dla ponad 1000 osób.

I właśnie w tej przestrzeni odbyliśmy rozmowę biznesową dotyczącą współpracy GoWork.pl i Google. Z Google Ads Account Managerem Huzevatyi Bohdan rozmawiał Adam Kosieradzki, Prezes GoWork, Adam Krajewski – Dyrektor Sprzedaży Rynków Zagranicznych oraz Norbert Orlik, SEM Team Leader – sam inicjator spotkania.

Podczas wizyty przekonaliśmy się, że siedziba Google to nie jest typowe biuro, a przestrzeń pełna barw i aranżacji rodem z katalogów architektonicznych. Sam wygląd biura jest jednym z elementów kultury organizacyjnej firmy.

Jest też kilka rzeczy, które niewątpliwie nas zaskoczyły, a pokazują nietuzinkowe podejście Google do swoich pracowników.

Chcesz wiedzieć co to takiego?

Obejrzyj naszą pełną relację z wizyty w siedzibie Google: https://lnkd.in/dczfjFfQ

Aktualność
Dziś dzięki GoWork.pl możecie wejść do fascynującego świata Google!

Chcesz wiedzieć co to takiego?

Aktualność
Kobiety to fundament funkcjonowania GoWork.pl, dlatego dzisiaj mamy wielkie świętowanie! ????

Większość Działów w GoWork.pl stanowią wyłącznie przedstawicielki płci pięknej. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i sercu, jakie wkładacie w codzienną pracę, możliwe są sukcesy całej naszej firmy.

A z racji tego, że kwiaty i słodycze to idealny mariaż postanowiliśmy, że naszym Paniom poza pięknymi tulipanami podarujemy trochę słodkości. ????

Zawsze staramy się wybierać produkty naszych klientów, dlatego i tym razem zdecydowaliśmy się na produkty od Wawel.

Jeszcze tak pięknie słońce dziś świeci. Lepiej być nie mogło!

W tym wyjątkowym dniu każdej z Was życzymy wszelkiej pomyślności, dużo uśmiechu, radości z życia, spokoju, zdrowia i wszystkiego, co sobie wymarzycie.

Bardzo dziękujemy za to, co dla nas robicie.

Jesteście niezastąpione! ❤️

Aktualność
Na tegorocznym wydarzeniu HR Challenge Poland 2024 (5-6.03.2024r.) spotkała się sama śmietanka ze świata HR.

Nie mogło tam zabraknąć GoWork.pl!

Mnóstwo doświadczonych i cenionych ekspertów stworzyło niesamowitą atmosferę, pełną inspiracji i wymiany doświadczeń. To było nie tylko spotkanie biznesowe, ale prawdziwa uczta dla umysłu i ducha!

Jako GoWork.pl mieliśmy zaszczyt wystąpić podczas wydarzenia w aż dwóch modułach.

Najpierw odbyły się warsztaty pt. „“Od słów do działania: kiedy opinie o firmach reprezentują pozytywne doświadczenia pracowników i kandydatów”. Prowadziła je Karolina Karwowska, Managing Partner z firmy Dream Employer Hub, wraz z Michał Sierakowski, Entuzjastą komunikacji w GoWork.pl.
Podczas tego interaktywnego spotkania prowadzący skupili się na kluczowej roli opinii pracowników i kandydatów w kształtowaniu pozytywnego doświadczenia pracowniczego.

Drugim naszym wystąpieniem była prelekcja z tematem „Kto sprawdza opinie o Twojej firmie? Poznaj oczekiwania Twoich kandydatów.” Wówczas do Michała dołączyła nasza HR Business Partner, Weronika Dudkowska. Przedstawiła ona uczestnikom wyniki badań GoWork.pl zrealizowanych w styczniu tego roku na próbie ponad 10 tysięcy respondentów.

Raport z badania niebawem będzie dostępny również i dla Was!

Oprócz Michał i Weroniki w HR Challenge z ramienia GoWork.pl uczestniczyli również Dyrektor Operacyjny Michał Szymański, Dyrektor Sprzedaży Grzegorz Gospodarec, Team Managerka Aneta Parzych, Team Leaderka Adrianna Wolniewicz, , Team Leaderka Monika Pawłowska oraz Senior EB Reviews Advisor Dawid Czuczułaszwili.

Tak mocna ekipa miała mnóstwo okazji do wielu rozmów w kuluarach na temat kultury pozytywnego feedbacku oraz cyklu „Wiemy jak się tu pracuje”, w którym to pokazujemy od środka pracę w najbardziej znanych w Polsce firmach.

Organizatorom brave conferences gratulujemy świetnie przeprowadzonego wydarzenia. Jesteśmy pewni, że za rok spotkamy się raz jeszcze.

To był czas pełen wiedzy, inspiracji i nowych spostrzeżeń. Dziękujemy za możliwość bycia częścią tej niezwykłej, pełnej pasji i zaangażowania społeczności.

Więcej na temat wydarzenia HR Challenge oraz udziału GoWork.pl w nim przeczytacie tutaj: https://lnkd.in/dbZYsjuc

CZ Nowy wpis

Cześć. ;) jak oceniacie elastyczność względem warunków pracy? jakiś czas temu odnoszono się we wpisać do pracy zdalnej, ja zastanawiam się natomiast nad forma umowy. W większości wszyscy są na tej o pracę? a czy gdybym chciała w administracji pracować na zlecenie to bym mogła?

Specjalista Ds. Rekrutacji

Rekrutacja w porządku, w miłej atmosferze. Do wykonania jedno zadanie. Na zdecydowany minus - Pani rekruterka zaprasza na drugi etap rekrutacji (dzień próbny) z wyznaczonym terminem i godziną, informując, że będzie się kontaktować w ciągu kilku dni - max do końca tygodnia. Żadnego telefonu nie otrzymałem.

Proste i przewidywalne pytania.

Aga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy można liczyć w Gowork.pl na prywatną opiekę medyczną?

Catgirl

Pracuje w GoWork już jakiś czas i do tej pory ciężko byłoby mi znaleźć jakiś wyraźny minus pracy w tym miejscu. Atmosfera super, możliwość pracy zdalnej, zapewniony sprzęt do pracy, premia, zero nadgodzin, stresu, presji... Fajne benefity oraz ciekawe projekty :) Na prawdę polecam! Pracowałam już w kilku większych czy mniejszych firmach i jak do tej pory to najlepsze miejsce w jakim pracowałam!

GD
@Catgirl

Cześć, a w jakim projekcie pracujesz? jaką funkcję tam w nim się pełni? Ciekawi mnie też to jaki sprzęt jest zapewniony? To wszystko na umowie o pracę?

Satra

Witajcie, gdzie teraz biuro główne. Widziałam,że rekrutują na stanowisko specjalisty da. Jakości. Coachingu, feedbacku itp. Czy jest to na Żurawiej czy na Cybernetyki? Soooooorrrrrrki za.pytanie, ale dojazd jest dla mnie ważny.

JN
@Satra

Masz już temat ogarnięty, bo mnie tez zaciekawił? :D przede wszystkim piszesz o dojeździe, nie da się może online jakoś pracować? nawet hybrydowo? Nie mam tej oferty teraz przed sobą to nie wiem.

Alina

Super firma jeśli chodzi o zlecenia dla opiekunów. Dużo zleceń w róznych częściach kraju. Jest w czym wybierać :)

Kamil

1. Widełki na stanowisku Key Account Manager wynoszą 8000-26000. Jaka kwota to podstawa? 2. Na stanowisku Key Account Manager kontakt z klientem jest tylko w formie telefonicznej i mailowej? 3. Adres wykonywania pracy na stanowiskach: -Key Account Manager -Trener wewnętrzny ds. jakości rozmów to ul. Wirażowa 124 A, 02-145 Warszawa? 4. Na obu stanowiskach jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej? 5. Czytałem, że jest możliwość wyboru formy zatrudnienia. Jestem studentem poniżej 26 roku życia. Czy w związku z tym jakbym wybrał umowę zlecenie zamiast umowy o pracę to czy otrzymałbym wtedy wyższą pensję brutto (bo koszty pracodawcy wtedy są niższe)?

Czy GoWork.pl zapewnia kartę multisportu?

@Andrzej

Nie konkretnie MultiSport, ale jako alternatywę tej karty możliwość skorzystania z karty od innej marki, z dostępem do siłowni i wielu innych atrakcji. Jest także dostęp do pakietów medycznych.

Darek

Czy za wymienione kwestię Pracodawca GoWork, odciąga przy wypłacie, czy jest to typowy "gratis"?

FV

Czemu multisport akurat nie? Czy wcześniej z niego korzystano i doszło do rezygnacji czy może po prostu pracownicy nigdy nie wyrazili chęci skorzystania z tego pakietu? Mają oni możliwość na proponowanie benefitów? Jakie weszły z ich własnej inicjatywy?

Wiecie, czy GoWork.pl udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej? Czy w ogóle jest możliwość wykonywania pracy w formie zdalnej?

anonimowo
@Andrzej

handlowiec ma i jedno i drugie pracując zdalnie

@Andrzej

Na wielu stanowiskach możliwa jest u nas praca zdalna. Oczywiście zapewniamy wszelkie niezbędne do pracy narzędzia, jak komputer czy telefon.

DR
@GoWork.pl

Te wspomniane niezbędne narzędzia dotyczą osób na umowie o pracę, tak? a co z inną formą zatrudnienia? gdy ktoś jest dla przykładu na b2b lub zleceniu? jakie stanowiska mogą wchodzić w tę pulę?

Czy w tej firmie przestrzegane są prawa pracy pracowników z grupą, tj. Dodatkowy urlop, 7 godzinny dzień pracy i dostosowanie stanowiska pracy? Będę wdzięczny za opinie, chętnie poznam zdanie osób pracujących i tych, którzy odeszli z firmy.

Jaki jest wkład kierownictwa GoWork.pl w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników. Jakie są benefity, dodatki?

Kierownictwo, dokładnie tak jak reszta teamu GoWork, jest pomocne, dba o ogólnie dobrą atmosferę pracy i utrzymanie balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym pracowników. Dbają o nasz wellbeing, szkolenia, integracje, mamy opcję konkursów, możliwość korzystania z kart sportowych i prywatnej opieki medycznej.

Olek

Jestem ciekaw, więc spytam by poznać Waszą opinię... Czy w firmie są nadgodziny? Jeśli tak to czy czas spędzony ponadnormatywnie jest rozliczany premiowo? Jeśli tak, to w jaki sposób?

@Olek

W GoWork dużą wagę przywiązujemy do równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym naszych pracowników, dlatego zwracamy uwagę na to, żeby nie pracować po godzinach. Wiemy jak ważny jest balans w tej kwestii.

Pytam

Czy w GoWork.pl zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym? Jeśli tak, to czy okres próbny trwał 3 miesiące, czy krócej?

@Pytam

W GoWork pracujemy w oparciu o umowę o pracę, podczas okresów próbnych, które trwają zazwyczaj 3 miesiące także.

Jaki dress code obowiązuje w gowork?

Czy można w gowork liczyć na jakieś dodatki?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w gowork? Chętnie zatrudniają?

Ciekawa

Czy firma GoWork zapewnia samochody dla swoich pracowników?

Zapytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Gowork.pl?

@Zapytanie

Atmosfera pracy jest bardzo dobra, współpracownicy pomocni i wspierający. Widać, że team się po prostu lubi, a nie pracuje, ze sobą na siłę :)

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 41 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.