Vie Vita Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Vie Vita Sp. z o.o.

bambo 2009-09-16 15:59:09
Omijać szerokim łukiem - chyba że lubisz kłopoty , ogólnie szkoda nawet pisać
jojo 2009-09-24 20:59:19
Możesz rozwinąć swoją myśl ??!! Miałem tam pracować jako PH ale odmówiłem
bambo 2009-09-28 09:42:05
To lepiej tam nie idź gorzej niż na bezrobociu , bo chociaż masz zasiłek w porę płacony hihi
VIE VITA 2009-10-27 18:32:49
Co wy piszecie .SPOKO FIRMA .DOBRZE PLACI
lux 2009-10-30 12:37:00
koleś tam pracuje i nie szuka innej roboty...
on 2009-11-02 08:07:35
to chyba jest właścicielem hihi bo jakoś pojawiło się pełno ogłoszeń
kolo 2009-11-02 15:25:00
Pracowalem tam 3 miesiace i nie dostalem nawet zlotowki:((((( powaznie odradzam kazdemu ta firma to jakas porazka!!!!!!!
kolo 2009-11-02 15:31:24
a do tego sciemniaja na kazdym kroku i obiecuja kokosy! (usunięte przez administratora)!!!!!!!! a o wyplaceniu wynagrodzen to chyba zapomnieli! podstawy nie mozna wywalczyc a o premii juz nie wspomne!!!!!1
dk 2010-11-19 15:55:35
Nabrali dotacji unijnych i nie tylko,pora teraz rozliczyć to towazystwo, prezesik(usunięte przez administratora) lansuje sie po miescie, uwaza za wielkiego bosa, a tak na prawde jest prostym (usunięte przez administratora)nie mającym odrobiny chonoru, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!
Hwo 2015-01-27 09:49:31
Ma ktoś może informacje na temat firmy i tego co się dzieje w jej szeregach? Chciałbym prędzej czy później do nich aplikować, ale nie wiem, czy mam odpowiednie kwalifikacje, które pomogłyby mi się rozwijać tutaj. A przy okazji pochwalcie się jakie zarobki oferują na start pracownikowi, bo to również jest kluczowa kwestia.
Ozen 2015-04-01 23:40:10
@hwo myślę, że nie powinieneś się tak bardzo przejmować tym czy się dostaniesz czy nie, a najpierw spróbować. W ogłoszeniu o pracę chyba są jakieś informacje na temat wymagane doświadczenia i innych rzeczy których będą egzekwować. Jeśli spełniasz te warunki to składasz CV i czekasz na odpowiedź. Tylko gdybyś mógł powiedzieć skąd miałeś ogłoszenie ?
amelka 2015-04-23 11:38:21
ja również niestety mam problem mze znalezieniem ich aktualnych ogłoszen więc prosze was o pilne ingfo jak wy szukacie u nich pracy i jakieś wskazówki.
Zostaw swoją opinię o Vie Vita Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vie Vita Sp. z o.o.