Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Pisano od 2019 r. o jakimś pozwie zbiorowym pracowników lub byłych pracowników tej kancelarii. Jeśli doszło do rozprawy / rozpraw, to jakie zapadło postanowienie sądu? I jakie aktualnie są warunki pracy przedstawiciela? Od pierwszego dnia UoP i służbowe auto?

Danuta Obrzód-Tylka

dzień dobry, poszukuję kontaktu do pana Piotra żołyniak. Wiem że nadal działa pomagając przy uzyskaniu odszkodowania. W mojej rodzinie był w tym tygodniu cięzki wypadek, bardzo potrzebuję namiar na tego pana. Jak ktoś ma do niego aktualny adres i numer telefonu to bardzo proszę o kontakt tutaj. Dziękuję Danusia

Mistrz
@Danuta Obrzód-Tylka

Jest na fejsbuku pod prawdziwym nazwiskiem.

@Mistrz

Ta.jest Potwierdzam na fb

Ewa zabierzow
@Danuta Obrzód-Tylka

Fakt. To uczciwy pan Pomógł mojej rodzinie A potem wielu mo8m znajomym którzy też mieli wypadki

Kamil
@Ewa zabierzow

To znaczy wywalczył dla was odszkodowania? Powiesz jak to wygląda w praktyce? Kancelaria bierze jakiś procent od uzyskanej kwoty? Jaki?

Marek Wójcik Nowy wpis
@Danuta Obrzód-Tylka

Tak. Ten pan nadal pomga poszkodowanym w wypadkach w róznych okolicznosciach ale już pracuje w całkiem innej kancelarji. Nam też kiedys pomógł w sprawie wypadku mojej żony z dziećmi. Numer jego telefonu mozna znalrźć w internecie.ja mam taki numer do tego pana 503009030

WM Nowy wpis

Szukam wiarygodnej informacji o o Kancelaria LEXA Kraków zajmują się oddłużaniem firm. To pewnie kolejna spółka z tej grupy? Może ktoś korzystał?

Odzyskiwanie odszkodowań ? Jakieś problemy z firmą ?

Sabina Nowy wpis
@Ewa

Tak, do dzisiaj nie otrzymałam odzyskanych z odszkodowania pieniędzy. Trwa to już 4 rok.

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ferdydurke

Dzień dobry! Byłem przedstawicielem handlowym kancelarii odszkodowawczej LEX/Consensus z Krakowa. Rzetelnie wypełniałem powierzone mi obowiązki, wskutek czego przekazałem do tej kancelarii kilkanaście kompletów dokumentacji dotyczących w większości śmiertelnych wypadków. Niestety, pomimo wielomiesięcznych próśb nie uzyskałem należnej mi prowizji choćby za jedną pozyskaną sprawę. Niedawno jednak odżyły moje nadzieje na uzyskanie choćby części należnych mi z tego tytułu pieniędzy. Otóż zgłosili się do mnie prawnicy, którzy zaoferowali pomoc w tym temacie. Z ich propozycji wynika, że najlepszym narzędziem do walki o pieniądze z kancelarią LEX/Consensus będzie pozew zbiorowy w procesie cywilnym. Do jego złożenia potrzeba udziału co najmniej 10 oszukanych byłych przedstawicieli handlowych. Poza tym w takim wariancie koszty opłacenia prawników będą wyraźnie niższe niż w przypadku, gdyby reprezentowali każdego przedstawiciela osobno. W związku z tym proszę o kontakt wszystkich tych, którzy byliby zainteresowani taką pomocą, a wówczas przekażę kontakt do wspomnianych prawników. Dzięki nim znów uwierzyłem, że sytuacja finansowa przedstawicieli oszukanych przez LEXa może się chociaż częściowo poprawić. Mój adres mailowy – hitchferdek@gmail.com. Pozdrawiam!

KlaudiaxD
@ferdydurke

Hej ja również moje rodzeństwo 7 osób. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego

@KlaudiaxD

Proszę o kontakt na monika.walewska@interia.eu - jestem pewna że mogę pomóc.

@KlaudiaxD

Witam, Ja również proszę o kontakt w sprawie zbiorczego procesu

Wojtek Raciechowice
@ferdydurke

dzień dobry. jak pracował pan z tej firmie to może pomóc pan w uzyskaniu kontaktu do pana Piotra Żołyniaka? on tam pracował, pomógł kilku naszym znajomym ale oni też nie mają do niego kontaktu a mam teraz w dalszej rodzinie sprawę z wypadku i chciałbym z tym panem się skontaktować żeby poprowadził sprawę córki kuzynki. Prośba o kontakt jak pan może, napisałem do pana maila na ten adres będzie tam krotki opis sprawy. Jak zna pan pana Żołyniaka i ma do niego kontakt to proszę w wiadomości zwrotnej mi go podać ( najlepiej telefon ). proszĘ sprawdzić pocztę, dziękuję za info zwrotne. W.T.

Pxx

Uważajcie na tą firmę, proponują prace dla przedstawicieli handlowych na czarno . Przez kilka pierwszych miesięcy pracujesz za darmo, a potem może dostaniesz prowizję. Jeździsz swoim samochodem i lejesz za swoje pieniądze do baku, bo samochodów nie dają. Nie dajcie się oszukać !!!! Wiarygodny pracodawca podpisuje umowę o pracę już pierwszego dnia i daje narzędzia pracy (samochód)

Irena
@Pxx

I mimo tych warunków dużo tych handlowców tu było?

Potrzebuję się dowiedzieć czy nadal są tu problemy z płatnościami ?

Mariola

Nie polecam tej firmy od 2 lat mojej rodzinie jest winna ponad 400 tyś zł .Omijajcie tą firmę szerokim łukiem są nie wypłacani.W naszej sprawie komornik zaczął działać

Malwina
@Mariola

Witam czy to ta sama firma czy inna : http://lex-prestigo.pl/ Ponoc pan i pani Rybka prowadza te firme. Dzieki wielkie

borys
@Malwina

Dołączam do pytania

Liliana K-L

Dobry wieczór. Czy ktoś ma aktualny numer telefonu do Ppana Piotra Żołyniak który pracował w lexie zanim tą kancelaria upadła? Pan Żołyniak prowadził sprawę znajomej rodziny spod Krakowa, bardzo go chwalili a teraz u mnie bliska mi osoba miala ciezki wypadek i szukam kontaktu do pana Żołyniaka. Bardzo proszę o kontakt osoby które mogą mnie skontaktować z Panem Piotrem. Pozdrawiam Liliana Kaszubowska-Lorenc ( mail do mnie: liliana.kaszubowska.lorenc@gmail.com ).

Czy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza organizuje staże dla studentów?

P69

Tak, ale chyba w ZK na Montelupich

Leon

Jeśli ktoś słuszne oczekiwania to nie rozumiem dlaczego napisał o tym na forum pracowniczym?

Lola

To pewne że nie są wypłacalni?

Agata

Kompletny brak porady ze strony kancelarii. Niech Pani czeka na rozprawę !!!

Możecie pisać co chcecie, ja wszystkich przestrzegam przed ta firmą czy to pod stara nazwa czy pod nową. Najpierw super kontakt całują po raczkach a jak już odszkodowanie wpłynie na ich konto to nagle brak możliwości kontaktu. Nikt nie odbiera telefonów a jak odbierają to opowiadają brednie na kółkach, a teraz to już wszystko milczy. Ale niestety przyjdzie i na sprawiedliwość czas. Ja czekam na pieniądze już rok. w tej chwili moją i nie tylko moją sprawą zajmuje się prokuratura w Krakowie Podgórze. Jestem cierpliwa i przestrzegam wszystkich, omijajcie tę firmę z daleka. I wiecie co sobie myślę, że te wszystkie pozytywne komentarze, to są podstawieni ludzie lub jeden ludź , którzy nie maja za grosz godności i tyle w temacie.

Irena
@Ewa

Pani Ewo ,ja też zostałam oszukana przez ta kancelarię .Wczoraj złożyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.Proszę mi powiedziec czy Pani coś bliżej wie na temat tego postępowania .Czy jakis kontakt z poszkodowanymi albo złodziejami !

OP9
@Ewa

a można poprosić o sygnaturę postepowania żeby się zglosić do postepowania ?

Oszukana
@Ewa

Czy firlma zmirnila na we jesli tak to na jaka. Ppzdrawiam

Mikołaj
@Oszukana

Według moich danych firma dalej działa pod tą samą nazwą, ich strona internetowa też potwierdza moje przypuszczenia http://lex-kancelaria.pl/ W jaki sposób zostałaś oszukana? To smutne jeśli spotkały Cię jakieś nieprzyjemności. Zachęcam też obecnych i byłych pracowników do brania czynnego udziału w dyskusjach na temat pracy w tej firmie, jestem ciekaw co jesteście w stanie powiedzieć na temat warunków finansowych proponowanych przez Lex, jak działa system prowizyjny oraz czy jesteście zadowoleni z traktowania pracowników przez przełożonych.

Daria
@Mikołaj

(usunięte przez administratora). Wiszą mi kase, mi i mojemu rodzeństwu.. Nagadywali nas chwilę po wypadku a człowiek nie był nawet świadomy co to za ludzie. Wstyd!! Dorabiają się na czyimś nieszczęściu, sprawa została zgłoszona!! Kompletnie nie uczciwi ludzie!!! Ostrzegam przed tą i każdą podobną firmą, nawiną makaron na uszy i co zamiast pomóc to okradają w biały dzień.. Wstyd!!!

rd

nasza sprawa nie dawno skonczyla sie wyrokiem w sadzie. sprawa ciagla sie dlugo bo sprawca nie chcial tyle wyplcic ile sie nalezalo. dzieki poradom i pomocy pana Piotr zolyniaka ktorych udzielilm nam odrazu po wypadku wszystko sie ulozylo i poszlo dobrze. otrzymane pieniadze nie zwroca zdrowia ale wazne ze sa bo bylo ich duzo trzeba na rechabilitcje . dziekujeemy

Jadwiga S. Michałowice
@rd

dobry wieczor. Wiem że ten pan już w Leksie nie pracuje, stąd prośba do klijentów których obsługiwał pan Żołyniak i podanie mi do niego jego numeru telefonu. Mam sprawę do prowadzenia i pilnie z nim chciałbym się skontaktować, Dziekuję Jadwiga( j.strzepniowska@gmail.com )

K. S

Miałem też do czynienia z tą kancelaria ponieważ moja rodzina ja wynajela do wyegzekwowania odszkodowania za wypadek drogowy w którym zginął mój brat początkowo było dobrze ponieważ obiecywano wypłatę całego odszkodowania a gdy miało do tego dojść nagle zaczęły się problemy dopiero po tym jak mój ojciec pojechał do ich siedziby to rozpoczęli wypłatę ale w ratach lecz nie wyplacili wszystkim

normalny czlowiek

Dziwne że GOWORK teraz nie kasuje nieprzychylnych komentarzy. Już kilka lat temu pisałem tutaj co tam się dzieje i że już daaawno temu mieli problemy z wypłacaniem pieniędzy poszkodowanym. Wtedy kasowali każdy nieprzychylny wpis. (usunięte przez administratora)

Gabriela
@normalny czlowiek

@normalny człowiek Administrator Gowork.pl usuwa wpisy tylko wtedy, kiedy są one niezgodne z regulaminem. Tutaj wklejam link do regulaminu, może będzie Ci pomocny https://www.gowork.pl/regulamin. Nawet jeśli komentarz jest negatywny, ale przedstawia prawdziwą sytuację w firmie zostaje on na forum. Z Twojego wpisu jestem w stanie stwierdzić, że nie jesteś pracownikiem Lex - Kancelaria Odszkodowawcza? Przypomnę tylko, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia przez osoby tam zatrudnione.

normalny czlowiek
@Gabriela

Gabrielo, byłem pracownikiem Lex-a i widziałem już dawno nieprawidłowości jakie tam były. Umowa była tak skonstruowana żeby przetrzymywać jak najdłużej pieniądze klientow. Jeżeli klient nie upominał się to nie było przelewu (zaczęło się to jak jeszcze mieli biuro na ul. Batorego). Wszystkie moje komentarze które pisałem (pisałem przeważnie wieczorem) były rano skasowane. Lex kasował te informacje i jakim cudem mogli to robić? Sama zapewne znasz odpowiedź na to pytanie.

Gabriela
@normalny czlowiek

@normalny człowiek Tak jak koleżanka wcześniej wspomniała, z forum Gowork.pl kasowane są tylko i wyłącznie komentarze, które nie są zgodne z regulaminem. Napisz coś o umowie, którą oferuje Lex - Kancelaria Odszkodowawcza? Jest to umowa o pracę? Chętnie się dowiemy.

tomek

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć, co dzieje się z Kancelarią Lex, na żaden numer nie mogę się dodzwonić, nic dowiedzieć. Oni działają czy nie? Coś wiadomo ? Z góry dziękuję za wiadomość.

Kasia Grabarczyk

Znam pracowników Lexa-Consensusa od podszewki.Pracowałam tam 3 lata- do tej pory nie zapłacili mi za 4 miesiące pracy. Nowa pani dyrektor Bożena pożal się Boże to ewidentny podstawiony słup. Jak dyrektor kancelarii może nie mieć 4 zębów z przodu ? Masakra :) Beata jarzyna sprzedała swoje udziały na tego słupa i dalej jest cichym wspólnikiem

Iwona
@Kasia Grabarczyk

Każdy może sprawdzić w KRS kto jest właścicielem spółki i żadne słowo napisane przez Panią nie ma pokrycia w rzeczywistości, począwszy od tego żeby Pani kiedykolwiek pracowała w kancelarii. Oczernianie jest karalne!!! A na pomówienia jest odpowiedni paragraf. Czemu nie podpisała się "osoba" prawdziwym nazwiskiem skoro twierdzi, że ma prawdziwe informacje.

Tomasz -audytor
@Iwona

Karalne paniusiu to jest okradania i przywłaszczanie cudzych pieniędzy.Nikogo już nie okradniecie łobuzy bo wszcyscy sie juz na was poznali

Dorota Nowak- była księgowa
@Iwona

Do Iwony vel Grażyna Błaszczyk Dobrze wiem że to ty sie tutaj udzielasz i próbujesz ratować wizerunek złodziejskiego Lexa-Consensus. Nie podaruje wam mojego zaległego wynagrodzenia.Jesteście już skończeni- wszędzie o was piszą. Za ciebie też się wezmą bo nie jedno masz na sumieniu

AS
@Iwona

To oddajcie ludziom pieniadze (usunięte przez administratora)a nie na slupow zakladacie kolejna firme...

Dominika

Miałam wypadek w 2014r i odrazu na drugi dzień po wypadku przyjechali do mnie, że mogę dodać odszkodowanie jesli to nie była moja wina itd. Nie byłam taka zorientowana na temat takich firm , podpisałam umowę. Ale pieniądze dostałam bez problemu. Co się teraz stało z tą firmą.

Jacek
@Dominika

Miałem wypadek 2016 r. Kancelaria naprawdę wywalczyła dla mnie bardzo duże odszkodowanie i pieniądze od razu dostałem na konto ja byłem zadowolony z kompleksowej usługi później poleciłem znajomym kancelarię i też byli zadowoleni jestem w szoku

Justyna
@Jacek

Ja również polecam , moja sprawa zakończyła się pomyślnie , nie miała problemu

Kacper
@Dominika

Byłem kiedyś klientem kancelarii, miałem szkodę rzeczową na pojeździe naprawdę szybko przeprowadzili likwidację i wypłacili pieniążki na konto nie miałem żadnych problemów

Iwona
@Jacek

Kaska- wiem że to ty- co ty ściemniasz. Oddaj pieniadze ludziom złodziejko

John
@Justyna

What a lie...the office in Poland d doesn't exist anymore and they do not deliver the money they owe to their client!they lie to people!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042