Tenzi

Szczecin

Opinie o Tenzi

koka 2012-09-16 01:12
Prezes co innego mówi co innego robi.Zadufany w sobie.Nigdy Ci nie pomoze.Odradzam tam pracowac
nick 2013-08-08 16:11
Nie polecam i wiem co piszę.Scheiße
zadowolony 2014-01-30 22:47
Ja byłem zadowolony z pracy. Jeśli ktoś wie po co do niej przychodzi to nie ma problemu. Całkiem fajnie da się zarobić jeśli wykonuje się plan. Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że tak będzie. Fajne narzędzia do pracy, szef z dużym doświadczeniem i wiedzą. Wśród szczecińskich firm jedna ze stabilniejszych, która może się poszczycić dużym rozwojem. Z tego co widziałem przeprowadzili się chyba do nowej siedziby z czerwonej cegły na wzór Starego Browaru Poznańskiego. Osobiście polecam tym, którzy są ukierunkowani na sukces a nie leniom, którym czy się stoi czy się leży podstawa się należy...Prawdziwą kasę zarabia się tam z prowizji od wzrostu, jak w większości firm handlowych.
xzx 2015-10-07 18:00
Kolego powiedz mi proszę, na jakie stanowisko się zatrudniłeś. A odpowiem Ci czy masz racje.
gron 2016-04-04 20:36
alek, zastanawiam się czy oni są w stanie zapewnić pracownikowi odpowiednie szkolenie ? Z własnego doświadczenia wiem, że firmom zależy aby pracownik był jak najbardziej zorientowany w działalności firmy.
erni 2017-01-26 22:44
witam czy sa może PH obecni tutaj,jesli tak dajcie info jak wyglada praca i jakie warunki na tym stanowisku.
Zostaw swoją opinię o Tenzi - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tenzi