Babex 2 Tour

Poznań

Opinie o Babex 2 Tour

anonim 2011-01-20 21:28:15
nie jest najgorzej, szefostwo wie czego chce, ale przynajmniej jest sprawiedliwy. polecam jako prace sezonowa. pozdro
anonim 2011-04-06 00:27:51
nie jest najgorzej? jestem zażenowana! to jest obóz pracy! w dodatku warunki dla wychowawców tragiczne, stare śmierdzące prycze i nie przysługujące posiłki. zarobki, średnio 20 kilka zł na dzień. Są one odwrotnie proporcjonalne do odpowiedzialności jaką się bierze za dzieci.
OnaWroclaw 2011-09-19 14:41:01
witam pracowalam tam przez sezon w osrodku na kuchni i nie bylo najgorzej. dobra atmosfera, 8h pracy dziennie bez naduzyc. spoko, pozdrawiam
sloneczko 2015-03-27 10:01:31
to jest kołhoz i wszystko co najgorsze. warunki pracy tragiczne, brak posiłków dla wychowawców, dobrze zedożywial mnie ratownik :) pozdro Darek.
Schudłam tam 5 kilo.
dosyć że praca caly dzień to jeszcze dyżury w nocy, bo nie ma wychowawcy nocnego.
ja sama 2015-03-27 10:09:12
Prycze żenada. śmierdzące, zarwane, składające się w nocy. okno się nie domykało (moją klamką była butelka 5litrowa), zmarzłam, schudłam i jeszcze nie byłam wyspana. Posiłki nie dla wychowawców to przepraszam jak mam funkcjonować bez jedzenia przez cały dzień i poł nocy bo były dyżury nocne.
Grzegorz 2016-04-20 20:04:57
zajrzałem tu z nadzieją, że znajdę oferty, ale niestety.. @trik przejrzałem kilka wpisów i dokładnie to samo rzuciło mi się w oczy. Dziwne w sumie, że konkurencja traci czas na takie brednie, skoro Babex działa dobrze i nie są w stanie im zagrozić takimi działaniami
Zostaw swoją opinię o Babex 2 Tour - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babex 2 Tour