Getin Noble Bank

Wrocław

Opinie o Getin Noble Bank

luna 2012-09-15 16:17:31
Traktowanie pracowników jak nieliczące się numerki, brak perspektywy rozwoju i brak jakichkolwiek szkoleń, polityki HR.
Do tego ostrzegam, że Getin Noble Bank nie ma zamiaru nikogo zatrudniać na umowę na czas nieokreślony - kiedy kończy się max. czas, na który mogła funkcjonować umowa na czas określony nie przedłużają i biora nowy numerek an to miejsce na 3, potem 6 m-cy i do widzenia.
Piter 2012-09-16 23:13:01
Polityka HR nie istnieje, brak sciezki kariery. Zysk ponad wszystko a pracownik to statystyczna pozycja w kosztach. Fatalne podejscie do szkolen, szkolenia tylko takie aby systemy znac, reszta sie nie liczy!
Klik 2016-03-18 22:03:13
Odradzam pracę w Centrum Operacji Bankowych we Wrocławiu!!!

1. COB wygrywa w rankingu niskich płac! od 2000 - 3000 brutto i tu już masz kierownika zespołu podanego.
2. Zliczka, magiczne urządzenie, które ma wykazać twoją efektywność klikasz jak małpa po każdym wykonanym zadaniu. Jak nie wiesz co kliknąć masz problem.
2. Dyrektorka Centrum nie powinna opiekować się skupem złomu, a co dopiero mieć pod sobą ludzi. O kobietach zachodzących w ciąże mówi - " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która zaciążyła", a "Dzieci mają ryje z których im się leje". Zero szacunku do ludzi. Tak na prawdę ciesz się że dostałeś pracę. 80% ludzi szuka pracy w ostatnich 2 miesiącach sypią się wypowiedzenia.
4. Przerzuca ludzi między zespołami zaczynasz w księgowości idziesz do wsparcia, a później lądujesz na w archiwum.
5. Podwyżka chyba Ci się pomieszało, 2-3 lata znasz procesy nawet dostałeś awans czyt. nowa pieczątka "specjalista", ale podwyżki ni grosza.
6. Spada Ci efektywność lądujesz na dywaniku u dyrektorki, że za mało robisz.
Kaja 2016-09-30 07:24:48
Infolinia nie polecam... przepracowalam tam troche swojego zycia i w pore ucieklam jak wszystko zaczelo sie walic chyba tam juz nikt nie pracuje.. cala stara ekipa sie zwolnila. Kolega wzial urlop na zadanie i zostal zwolniony.. smiech na sali :) doslownie i w przenosni. Ciagle cisnienie z zespolu jakosci ktory niewiele w zyciu widzial i slyszal. Zap... erdol jest konkretny premie jak sie widzi gorze kiedys byly spoko teraz... no comment uciekac poki mozna:D

Maja asystent w zespole archiwizacji ma 2300 brutto i nie ma premii
Alan 2016-09-30 13:34:16
Generalnie to nie robiłbym tak wielkiego zamieszania, o kilka gorszych opinii, wystarczy rzucić okiem na ogłoszenie, aby wiedzieć jak jest
Zostaw swoją opinię o Getin Noble Bank - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Noble Bank