Opinie o Xervon Polska w Piaseczno Kineskopowa 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Xervon Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xervon Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xervon Polska w Piaseczno Kineskopowa 1

jojo

własnie tez zastanawiam sie nad wyjazdem do niemiec z xervonu, Duncyk wiesz cos wiecej na temet nowych kontraktów?

@jojo

Tak byłem na spotkaniu w Piasecznie jest to jedna wielka lipa jak chcesz znać szczegóły to zadzwoń do mnie ale od razu odradzam (usunięte przez administratora)

@duncyk

Widzę że administrator usuną nr. telefonu a więc opiszę po kolei .Najpierw kazali zrobić badania na mój koszt 150zł. powiedzieli że zwrócą ,jak przyjechałem do Piaseczna zorientowałem się że tłumów nie ma było nas dwóch,przeprowadzili dwa szkolenia,jak i dwa testy sprawdzające nasze wiadomości teoretyczne na temat montażu rusztowań,potem pozbierali całą dokumentację oryginały świad. pracy,uprawnienia ,scc itp.i z kserowali , nie wspomnieli ani słowa o zarobkach o hotelu kto płaci o warunkach umowy do słownie nic na temat pracy i dali do podpisania umowę ,która była zawarta na trzy miesiące a opiewała na kwotę 1620 zł. brutto, więc powiedziałem płatność miała być w euro,to Pani dyrektor od finansów powiedziała że za tydzień dostaniemy aneks do umowy w którym to aneksie zarobki będą stały w euro ale nie potrafiła powiedzieć ile, nie chciała też pokazać tego aneksu,dopiero po jakimś czasie widząc że nie podpisze umowy przyniosła jakiś aneks in blanko na 4 strony A4 , może nie jestem zbyt inteligentny ale ten aneks nie był dla mnie zrozumiały był zagmatwany ,wiec poprosiłem o ten aneks żeby pokazać mojemu księgowemu po to aby wytłumaczył mi nie jasne sprawy, Pani się oburzyła mowy nie ma powiedziała że wydziwiam za dużo ,więc umowy nie podpisałem podziękowałem i pojechałem do domu.Straciłem 150zł. za badania za które mieli mi oddać i 200zł na paliwo oraz cztery godziny czasu na szkolenia. Reasumując jak chcesz pracować dla xervonu to nie pytaj za dużo co za ile ,nie bądz za mądry a najlepiej udawaj debila i podpisuj wszystko co ci podsuną, tak właśni wygląda rekrutacja do XERVONU. Pozdrawiam wszystkich myślących.

cieśla
@duncyk

Dziwne to ich zachowanie tym bardziej że maja juz duzy problem z naborem ludzi ale co sie dziwic skoro placa tyle ile placa dajac prace na akord przy rusztowaniach ludzie za glowe sie zlapcie

duncyk

Czy ktoś wie jak wygląda praca i zarobki jak się jest oddelegowany do Niemiec jako monter rusztowań?,ponieważ mam podpisać umowę z Xervonem ,a z tego o czym tu piszecie za dobrze to nie wygląda.

wysoko

A czemu służy ta strona? Myślę ze wyrażeniu opinii o pracodawcy przede wszystkim osób pracujących w danej firmie a nie wylewaniu żali byłych pracowników bądź zarzadu który usiłuje się wybielić

moderator

z czyją uczciwością? nie reprezentuję Xevronu

@moderator

Więc co tutaj robisz w jakim celu się wypowiadasz!?

niki
@wysoko

a ty w jakim celu się wypowiadasz?

Monter

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
moderator

Warto zwrócić uwagę na kryzys w branży budowlanej. Inna firma oferuje Wam lepsze warunki pracy? Trzeba wziąć się za robotę, to będzie mniej czasu na narzekanie. Podobno jeśli jest się uczciwym i pracowitym, to można w Xervonie dobrze zarobić.

@moderator

Panu już podziękujemy już wiemy najlepiej jak to z waszą uczciwością jest!

monterek

Ciekawe kiedy warszawka weźmie się za Księciunia który co drugi dzień jest pijany w pracy na budowie Ineos co owinął sobie Kierownika wokół palca i takie bajki mu wciska ,że to aż dziwne ze ta budowa jeszcze nie upadła panoszy się po budowie ludzi ma za nic otoczył się gromadką popleczników którzy za wiele to nie potrafią ,a są stawiani za jakieś wzorce. Gdzie kontrole alkomatem wtedy się okaże jaka to fajna ekipka..

była pracownica

Janek podaj nr tel do ciebie albo odezwij się na kucyk0@autograf.pl . Jedno mnie zastanawia czemu ktoś z firmy będący na dyrektorskim stanowisku boi się podpisać swoim imieniem tylko chowa się za nickami różnymi odpowiesz nikodem , albo raczej Mirek?

niki
@była pracownica

była pracownico -( kucyku??) pękam ze śmiechu czytając twoje wpisy!

Janek

Potwierdzam, ta firma to pomyłka, nikomu nie życzę pracy za takie pieniądze i w takich warunkach. Zarobki żałośnie niskie do tego astronomiczne wymagania wobec pracownika, traktowanie pracowników z góry, bardzo zła atmosfera pracy, ludzie bardzo niemili, począwszy od tej pruderyjnej i pretensjonalnej kadrowej, która na powitaniu zmiesza cię z błotem. Wszyscy tam zdają się wyobrażać na swój temat niestworzone rzeczy, kim to oni nie są i czego sobą nie reprezentują kiedy w rzeczywistości są przeciętniakami kiszącymi się w rozpadającej budzie pracując w nic nie znaczącej na polskim rynku firmie. To co tam się dzieje najlepiej obrazuje to co wypisuje tutaj ten pracownik tej firmy zza swojego biurka. Nie zna czlowieka i z góry nazywa go leniem bo nie chce harować za 1500 złotych 7 dni w tygodniu po 10 godzin. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem i nikomu tego nie polecam.

nikodem
@Janek

Janku,a co ty umiesz ?jako kto pracowałeś będąc nieprzeciętnym? to dobrze ,że już teraz nie musisz się kisić i zapewne u konkurencji siedziśz na znaczącym(??) stołku no i zarabiasz krocie !!.

Ryszard

Firma dobra traktuje monterów jak (usunięte przez administratora). Kto to widział by rusztowania na akord stawiać. Płacone od metra montażu. Elewacje można tak stawiać a nie rusztowania w obiektach przemysłowych,stoczniach, elektrowniach. Nie ma to odwzorowania jaką robotę wykonują monterzy a jaka jest płaca i ile godzin ma taki dzień pracy by zarobić godną dniówkę. Dlatego większość dobrych monterów przeszło do Plettaca i Ramirentu bo pracują na godziny i wiadomo ile taka dniówka im wyjdzie a nie loteryjne raz 100zł za 10 godzin pracy a drugi dzień 20zł też za 10 godzin pracy bo rusztowanie było skomplikowane i trzeba się nakombinować by ominąć trasy kablowe i rury, ciągi technologiczne. Czy w innych krajach też tak jest? Nie. Tam monter rusztowań jest doceniany i nie ma głodowych stawek i nie słyszałem o pracy na metry. Pracowałem w Belgii, Holandii, Szwecji i Niemczech jako monter i nigdzie tak nie było jak w Xervonie i u podległych mu podwykonawców.

ciekawy
@Ryszard

a jaka dniówka jest godna dla ciebie? praca na godziny ? a to ciekawe - za "leżenie" też chcesz stawkę godzinową ?

andrzej
@ciekawy

Co siedzisz na dyrektorskim stołu zarabiasz dzięki pracownikom fizycznym i podwykonawcą 8-9 tysiaków na miesiąc i się wielce mądrzysz.(usunięte przez administratora) Ile to można ton dziennie w racach przerzucić. Nawet nie wiesz jaka to jest ciężka i niebezpieczna robota i a jaka płaca?. Bez nich byłbyś nikim.

ciekawy
@andrzej

Andrzeju,czytaj ze zrozumieniem ! pracownik fizyczny nie zrobi projektu ,nie weżmie na siebie odpowiedzialności ,bo nie ma uprawnień projektowych . Ty musisz cięzko pracować rękoma a ktoś inny głową .Rynek wycenia czyja praca jest cenniejsza. a najlepiej trzeba było kopać w gałe - jak Lewandowski

eryk
@ciekawy

Coś w Bełchatowskiej Elektrowni projekty powstają dopiero po wykonaniu rusztowań. To myślę że monterzy powinni brać też pensje za projektantów.

jojo

ja pracuje w xervnie prawie rok nie zgadzam się z ta opinia jedni maja doplate w urzędzie skarbowym a drudzy zwrot i to nie znaczy ze xervon nie placi podatkow musza placic a to ze masz doplate to nie jest ich wina to jest dobra firma na pewno lepiej jest niż w plettacu tam to masakra

lolo

Omijać tą firmę szerokim łukiem nie płacą podatku za pracownika , także cieszą się baranki że mają duże wypłaty ale obudzą się przy rozliczaniu PIT-ów , jak będzie trzeba donieść do Urzędu Skarbowego kilka tysięcy złotych, gdyż ta firma nie odprowadza podatku za pracownika,i ma do tego Prawo.

Była pracownica

Brawo (usunięte przez administratora)W końcu męska decyzja którą należało podjąć kilka lat temu.

zainteresowany

A co było przyczyną zwolnienia kierownika z Bełchatowa.Przecież to porządny i sumienny pracownik.

Gruby
@zainteresowany

Widocznie nie porządny i nie sumienny pracownik,jak z dnia na dzień wyleciał po wizycie Prezesa.

nowy

I właśnie wczoraj wyleciał z pracy kierownik oddziału Bełchatów. Przyjechał Pan Prezes i po rozmowie z(usunięte przez administratora) oświadczył że już nie pracuje w spółce Xervon

Była pracownica

Oto kilka wypowiedzi z innego forum na temat tej firmy. Myślę ,że to wyjaśni dużo i pomoże w kwestii podjęcia tam pracy ewentualnym chętnym oraz pokaże kto używa niewłaściwych leków. Byłem na rozmowie o prace na magazynie w tej firmie.Powiem tylko tyle wymogi nie wiadomo jakie a wypłata to grosze.Firmą faktycznie rządzi pani księgowa i uważa że ta firma to jakieś bóstwo. Kierowniczka oddziału nie miała nic do powiedzenia. Śmiech na sali magazyn na placu pod chmurką, zacząłem się zastanawiać w pewnym momencie czy oni szukają magazyniera czy robola do przynieś podaj pozamiataj za 1500 zł netto przy 240 godzinach miesięcznie.Nie warto tracić czasu na rozmowę o pracę. (usunięte przez administratora)A najlepszy jest podział na pracowników kategorii A i kategorii B. Jak masz A to możesz wszystko, jak wskoczysz do B to jesteś do parteru sprowadzony. Brak kompetencji w każdej dziedzinie głównej kadry kierowniczej nie jest w tej firmie postrzegane negatywnie... heh... aż się wierzyć nie chce że jeszcze to funkcjonuje Najbardziej w tej firmie rozśmiesza mnie ten sam tekst Pani kadrowej zamieszczony od lat na stronie firmy w zakładce Dumnie nazwanej Praca:W związku z dynamicznym rozwojem Firmy..... itd . Pani się obudzi jakim rozwojem chyba upadkiem. Firma zwalnia częściej niż ksiądz msze odprawia a wy mówicie o dynamicznym rozwoju??? Z wielkiej firmy Thyssenkrupp Xerv on pozostała już tylko nazwa. Ilu obecnie ta dynamicznie rozwijająca się firma zatrudnia pracowników??? No to policzmy chociaż tak z grubsza. Piaseczno pewnie ze 7 osób, Bełchatów :nie licząc Kierownika i jego nic nie robiącego wdupowałaza oraz sekretarkę to pewnie ze 6-ciu by było np i zostaje nam Gdańsk gdzie pewnie na paluszkach jednej rączki by się zmieścili. No , ale skoro jak to powiedział kierownik jednego z oddziałów Pan Prezes nazywa byłych pracowników szczurami to brawa za szacunek dla własnej kadry. Ciekawe jak nazywa tych którzy jeszcze u niego pracują????? Może DEBILE ??? Zgadzam się z "byłą pracownicą", tylko dodam, że prezes otacza się również u siebie w centrali kobitami, które są nieszczęśliwe w życiu osobistym i wyładowują swoje frustracje na innych pracownikach.Piszę tu o najgorszej kobiecie na świecie, a mianowicie o Pani kadrowej. Starej pannie,która nie ma rodziny i jest bardzo nieszczęśliwą osobą. Jest niby prawą ręką prezesa i ma duży wpływ na to co się dzieje w firmie, a on jej ślepo wierzy,a ono to wykorzystuje. Bo jak już kogoś nie lubi to stosuje wobec niego mobbing, a jak to nie wystarcza to chodzi do prezesa i gada mu różne głupoty na temat tej osoby, a on jej wierzy. I nie ważne jest czy jesteś dobrym pracownikiem i dajesz z siebie wszystko to i tak to nic nie da, ona tą osobę załatwi. Wszyscy się jej boją, bo jak jej podpadniesz to już koniec z tobą. Mam nadzieję, że kiedyś znajdzie się osoba, która ją zniszczy. Nie polecam tej firmy, ponieważ nie ma stałości pracy, oszukują na nadgodzinach, każą robić trzy listy obecności i później jest ciężko dojść czy za wszystko ci zapłacili. Dajesz z siebie wszystko, klepią cię po ramieniu mówiąc "wszystko jest ok, dobrze pracujesz, jesteś filarem tej firmy...", a później wręczają ci wypowiedzenie. Jak to ktoś kiedyś powiedział, że firma powstała przez przypadek i przez przypadek działa. W tej firmie nigdy się nic nie zmieni. NIE POLECAM!!! Może sama firma nie jest zła ,nawet powiedziałbym że prezes Pan J. Bińkowski jest ok tylko otoczył się środowiskiem kierowników oddziałów którzy w większości nie mają zielonego pojęcia o pracy i interesuje ich tylko wynik w tabelce.Nie liczą się ani z pracownikami fizycznymi ani z kadrą kierowniczą dzięki którym mogą się chwalić tym właśnie wynikiem w tabelce.Są kierownicy oddziałów którzy po załatwieniu dużego kontraktu przez Pana Bińkowskiego wręcz płaczą na forum publicznym że nie dadzą rady i nie potrzebnie Pan Prezes im wygrał ten przetarg(przykład proszę bardzo budowa XIII bloku w BEŁCHATOWIE).Byle pretekst jest dla nich wystarczający do pozbawienia premii z i tak słabych zarobków , chociaż ostatnio pojawja się nowa tendencja i teraz już nawet pretekst nie jest im potrzebny.Co do stabilności pracy zapytajcie jak często w tej firmie jest wymiana kadry.A i jeszcze jedno w obiecanki typu jak się Pani Pan sprawdzi to....nie wierzcie ,ponieważ nigdy ich nie dotrzymują .Pracowałam tam na tyle długo ,że z czystym sumieniem mogę odradzić pracę w tej firmie.

halo halo

wpisy chorych z urojeniami są rozpoznawalne już po pierwszych słowach. poczytaj regulamin forum a potem wypowiadaj się czy administrator ma prawo czy nie kasować /ingerowac w wypowiedzi.Polecam ci środki na uspokojenie i zakończenie opluwania przyzwoitej firmy - przetraw w samotności otrzymane wypowiedzenie z pracy

Była pracownica

(usunięte przez administratora) No , ale cóż skoro ktoś jest aż takim desperatem to polecam pracę w tej dziwnej delikatnie mówiąc instytucji. Zakres obowiązków oraz odpowiedzialność karna za błędy (usunięte przez administratora) , a tak już bywało niedawnej historii tej firmy całkowicie nie adekwatne to zarobków.Jeżeli ktoś uważa , że 2 czy 2,5 tysiąca złotych za pracę na stanowisku kierowniczym po 12 godzin dziennie oraz (usunięte przez administratora) to jest dużo to jest to oferta dla niego.

halo halo
@Była pracownica

"Byla pracownico" - nie fantazjuj . to co piszesz nie ma pokrycia w faktach.Chyba ,ż ektoś jest (usunięte przez administratora) to z KK odpowiada.

szofer

Jeszcze raz napisze ze praca w tej firmie to totalna porazka, Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

?
@szofer

porażka dla ciebie.a dla innych może szansa.

zainteresowany

Widziałem że firma poszukuje brygad monterskich do montażu rusztowań. Wiecie może co to znaczy atrakcyjne stawki? Bo tak jest w ogłoszeniu napisze

Hahha

Widzę że licznik ocen stale przyrasta, czyżby [usunięto przez moderatora] zarządził że każdy z pracowników codziennie musi odwiedzić i podnieść ranking? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Xervon Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Xervon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Xervon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xervon Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xervon Polska?

Kandydaci do pracy w Xervon Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xervon Polska