STANWEX

Opinie o STANWEX

anonim 2009-05-25 00:59:28
zarobki marne w domu bardzo rzadko i o paliwo i o koszty cały czas problemy o paliwo najwięcej problemów odradzam tą firmę
anonim 2010-01-02 23:56:31
Witam serdecznie wszystkich stałych bywlców krasnej,gawrow,terechowej i krupek!JeZeli ktoś jest w trakcie szukanie roboty i zobaczy przez przypadek firme stanwex to niech lepiej szuka dalej.Mało w domu,mało w kieszeni oreszcie już nie wspominając.Pozdro!
traker 2012-01-18 16:04:31
a czy ktoś posiada taka wiedzę czy firma Stanwex ubezpiecza swoich kierowców np. w zusie?pozdrawiam
Stanwexowy 2014-05-04 11:38:00
Szef uzależniony od dyspozytorów chyba coś na niego mają /a oni to specjaliści w swoim fachu ""/ i cholernie niesłowny mało kasy mało w domu ciągłe podejrzenia o kradzież paliwa generalnie koszmar
sped... 2014-10-10 07:50:12
daje ale po pysku jak ktorys za mocno podskoczy. ogolnie trzyma cholote krotko!!!
tran 2016-05-20 22:04:23
jak widać, firma ma problemy, bo nikt już o nich nie pisze, a dla mnie znak jest dość klarowny @xz..
Zostaw swoją opinię o STANWEX - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STANWEX