Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Andżela Nowy wpis

Hejka, czy w tym roku był ktoś może na tym orderpicku, na którego teraz szukają na stronie i by ocenił warunki? piszą już w zajawce, że € 13,81 – € 20,72 można zarabiać i ten górny próg przyznam, że mnie zainteresował. ciężko jest na takiej stawce robić?

Artur Nowy wpis

Pracowałem w agencji od 2008 przez półtorej roku, praktycznie same nocki na Reach Tracku w Kuehne+Nagel Utrecht. Agencja wtedy moim zdaniem jedna z najlepszych, żadnych problemów z kasą, wszystko na czas, domki klasa w sobie, z ogródkami , wiatami na auta czy to prywatne czy firmowe. To byl najlepszy mój czas w Holandii w tej agencji ( ogólnie 3 lata byłem w NL z normalnymi zjazdami co 3-4 miesiące)Koordynator Sławcio w sumie sam siebie wtedy nie ogarniał, ale po paru telefonach szło wszystko załatwić. Nie wiem czy tylko ja tak trafiłem, ale ekipa na jednym i drugim domku obok ( były dwa domki na jednym podwórku) od pierwszego dnia sami swoi, żadnych kłótni, że wszystkim pomogli na początku się ogarnąć, no nic dodać nic ująć, ekipa elegancka. Do dziś czasem wspominam jakie to było (usunięte przez administratora) półtorej roku. Pozdro dla starej gwardii: Jara Tomcia Bodzia Pabiana i reszty ekipy. Może to kiedyś przeczytacie i też wam się łezka szczęścia w oku zakręci. Pozdrawiam również kadrę Eu-people

Nie polecam Nowy wpis

Ciągle problemy z wypłatami pracujemy na ta sama zmianę tyle samo godzin a różnica na wypłacie 180 e po czym telefon do agencji ktora twierdzi ze wszystko się zgadza a jeśli dochodzi do pomyłki przy wypłacie to zawsze ta pomyłka jest ale na korzyść agencji

@Nie polecam

A punkt kulminacyjny? Co z ta kasa tak ostatecznie się dzieje? Zostajecie ostatecznie rozliczeni, tylko trzeba uwagę zwrócić czy jak? i czy to w ogóle te same osoby obsługują gdy się człowiek kontaktuje czy właśnie inne? ciekawi mnie czy w środku maja jakaś rotacje może?

Przy tych opiniach od osób obsłużonych wiadomo może jak sama praca w HR wygląda? z ciekawości szukałam ofert dla rurkujących i mam jedna z tym ze sprzed lat na Krakowską. Zastanawiam się czy z czasem wymogi się tu zmieniają czy raczej stale są takie same? Ktoś wie? i co z zarobkami? Są takie jak w każdej agencji? Jak rozlicza się prowizje?

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

Bjx

Jak do tej pory najlepsza agencja dla jakiej pracowałem. Przyjechaliśmy z narzeczoną na lokację i przeżyliśmy lekki szok bo byliśmy sceptycznie nastawieni przez poprzednie doświadczenia a dom okazał się w (usunięte przez administratora) standardzie i dobrze wyposażony. Współlokatorzy na szczęście też bardzo fajni, praca również spoko. Praktycznie wszystko zgadza się z tym co było w ogłoszeniu. Jedyna niezgodność to fakt, że mieliśmy pracować TYLKO na ciepłej hali i 20 min dziennie na koniec na lodówce a tymczasem okazuje się, że na lodówce jesteśmy średnio co pół godziny kończąc kurs. Mroźnia prawdopodobnie również będzie konieczna czego nie było w rozmowie podczas rekrutacji. Koniec końców jesteśmy mega zadowoleni w ogólnym rozrachunku.

Bart

Czy zamieszczane w propozycjach pracy detale, są zgodne, z tym, co na umowie i tym, co na miejscu? Kto wie, jakimi warunkami lokalowymi agencja rozporządza na miejscu w Eindhoven? I czy na miejscu można w razie potrzeby doczekać się pomocy od przedstawiciela firmy? Właśnie do Eindhoven można aplikować na Production worker / cleanroom operatora. Praca na dwie zmiany. Od 6.00 do 15.00 i od 15.00 do 00.00. Za 14,79 - 16,3 euro brutto / godz. Ciekawe też, ile przerwy przysługuje w takim systemie czasu pracy?

Bartek
@Bart

Pracowałem przez Eu-People w 2020 roku. Dojeżdżałem do Eindhoven ze Stevensweert. Trochę daleko ale mieliśmy do dyspozycji firmowego busa, którym dojeżdżaliśmy do pracy wszyscy mieszkający w jednym domku. Zakwaterowanie było super, chyba najlepsze jakie miałem w Holandii. Mieszkałem w Porta Isola, w solidnym domku 4-osobowym, na dole mieliśmy duży salon z kuchnią, łazienkę i pralnię, a na górze dwie sypialnie (oba pokoje 2-osobowe) i łazienkę. Wypłaty bywały różne ale wszystko zgadzało się z przepracowanym i godzinami. Jeśli ktoś "zwiedził" kilka agencji pracy w Holandii i nie oczekuje hotelu 5-gwiazdkowego, chce pracować, to na pewno nie będzie zawiedziony. Ps. Mieliśmy (ja i pozostali lokatorzy) problem z jednym gościem mieszkającym z nami, po jednym czy dwóch telefonach do koordynatorki delikwent został przeniesiony do innego domku i dojeżdżał do pracy z kimś innym, więc tak - agencja stara się rozwiązywać rzeczywiste problemy. Na początku przyszłego roku mamy zamiar wyjechać z Narzeczoną do Holandii na 4/5 miesięcy by zarobić na fajne wakacje. Myślę, że na pewno w pierwszej kolejności będziemy odzywać się do Eu-People. Powodzenia ✌️

Gigi
@Bartek

Dobrze, że piszesz, że domki schludne, a powiesz ile odtrącali za zakwaterowanie? Co do tych zarobków, to jesteś w stanie powiedzieć ile średnio pracownik jest w stanie zarobić lub odłożyć? A co do dojazdów do pracy, to był jakiś autokar dla pracowników?

YYYYY

No namiot w lato to jeszcze dalby rade. Nigdy na to nie wpadłem, są osoby, które na takie warunki jechały? A rower jakiś dawało rade ogarnąć chociaż? W ogóle tez się zastanawiam czy wiedziałeś na co jedziesz? Jakie info miałeś przed odjazdem? Ja jeszcze nigdzie nie byłem, chce od kolejnego roku wyruszyć ale obawiam się o te kwatery właśnie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w EU-People Polska Sp. z o.o.?

dawisad

Gwarantowana płaca przez pierwsze 2 miesiące Kogo to dotyczy? Od stycznia 2022 r. nowy pracownik zwerbowany w swoim kraju przez agencję pracy tymczasowej (dotyczy tylko członków ABU) do pracy w Holandii otrzymuje gwarancję zarobku. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy taki pracownik zarobi co najmniej tyle, ile wynosi płaca minimalna za 40-godzinny tydzień pracy, nawet jeśli tych godzin nie wypracuje. Jednak jeśli pracownik wyraźnie nie dotrzymuje umowy, w takim przypadku odstępuje się od gwarancji dochodu minimalnego. Celem ochrony zagranicznego pracownika, któremu nie przysługuje gwarantowany zarobek, zwolniony pracownik ma prawo: Do gwarantowanego powrotu do domu. To oznacza, że koszty transportu do kraju pochodzenia pokrywa agencja pracy tymczasowej. Do możliwości spędzenia 5 kolejnych nocy na koszt agencji pracy tymczasowej w zakwaterowaniu zaoferowanym przez agencję. Do umorzenia wszelkich niespłaconych długów, które narosły lub powstały w pierwszych dwóch tygodniach po przybyciu migranta zarobkowego do Holandii. Chodzi o długi powstałe z tytułu zatrudnienia pracownika przez agencję pracy tymczasowej i dotyczą: kosztów transportu do Holandii, dojazdu do pracy, kosztów zakwaterowania i kosztów z tytułu wykupienia polisy ubezpieczenia zdrowotnego.

dawisad

chcialbym zapytac agencje eu people poniewaz piszecie w komentarzach ze jestescie godna zaufania agencja i przestrzegacie zasad jakie obowiazuja prosze mi wiec odpowiedziec dlaczego ludziom ktorzy zostali zwerbowani z polski do pracy dajecie rezerwy w ciagu 2 pierwszych miesiecy?? skoro dajecie rezerwy musicie im zaplacic za to przez pierwsze 2 miesiace taki pracownik jest chroniony i prosze nie pisac tutaj bzdur ze placiciebo tak nie jest

Witam, pracuje ktoś w oosterhout nettorama? Jak zakwaterowanie i jak w pracy ile realnie idzie zarobić? Pozdrawiam

Oko

Bylem pracowalem organizacja jest straszna w tej agencji, pracowalem krotko ale i tak zniklo gdzies 450 eur. Holandia to kraj w którym nie odprowadza sie skladek emerytalnych, strata czasu Nie polecam nikomu

Kacperek

Witam . Nie polecam współpracy z tym biurem ponieważ nie da sie porozumieć z nikim , pani koordynator nic nie załatwia co chwile prosi o kontakt z administracja gdzie często brak odzewu również obiecano mi zwrot kosztow lekarza i juz 2 miesiace się nie doczekałem. Kontrole bez sensu chodzenie po pokojach podczas nieobecności mieszkańców i szukanie dziury w calym . Również prosilem o szybsze wyplacenie moich pieniedzy uropowych to żeby zrobić na złość powiedziano mi ze bylem raz kierowcą i moze mandat przyjsc a każda myśląca osoba wie ze mandaty w nl przychodzą szybko i byle mi nie zaplacic szybciej, porażka oraz koordynator gruby który chyba myśli ze pracuje w CIA ale pozwala na wszystko swoim kolegom którzy z nim mieszkali wcześniej ale na niego i tak niedługo przyjdzie czas ponieważ zabrał mi moją prywatną rzecz . Najlepsza decyzja byla zwiozana ze zmianą agencji ponieważ w koncu mam normalne życie bez nalotów w domu i współczuję innym ludzią którzy sie tam muszą męczyć

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie EU-People Polska Sp. z o.o.? 6 maja na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

Przyszły pracownik

Czy agencja eupeople na stanowisko magazynier action echt przyjmuje osoby karane? Chce wyjechać wraz z partnerem ja mam czysta kartotekę lecz mój partner ma stare wyroki czy przyjmujecie na magazyniera jeżeli mamy 5 letnie doświadczenie na wózkach elektrycznych i magazynach ?

Helfik

(usunięte przez administratora) Nie wypowiem na raty wypłat bo dopiero co zacząłem pracę . Ale zakwaterowanie jest kosmos . Najlepsze do tej pory jakie miałem. Czysto na domku . Wszystko git . Blisko do pracy . Jak ktoś dba o to co mu agencja daje to jest ładne . W pracy w action bardzo mili ludzie . Pomagają we wszystkim. Mogę z całego serca polecić tą agencje. Nawet po napisaniu że dotarłem na lokacje rekruterka Anna spytała jak się czuje czy wszystko w porządku itd. więc naprawdę wszystko na plus

Cycu
@Helfik

Siemka ;) napisałbyś więcej o pracy w akcion? Ile wychodzi za np 40 godzin i czy warto się tam wybrać do pracy? Pozdrawiam

@Helfik

Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak pozytywnej opinii na temat Twoich doświadczeń z EU-People. Wspaniale jest słyszeć, że podoba Ci się nowa praca w Holandii i że oferowane zakwaterowanie odpowiada Twoim oczekiwaniom. Czysta i wygodna przestrzeń do życia może w dużym stopniu sprawić, że ktoś poczuje się lepiej i bardziej zmotywowany do pracy. Cieszymy się, że ludzie, z którymi pracujesz w Action, są mili i pomocni. Pocieszająca jest też świadomość, że rekruterka Anna sprawdza, czy wszystko w porządku do samego końca procesu. Ten rodzaj indywidualnej uwagi pokazuje, że naprawdę troszczymy się o naszych pracowników i cenimy ich doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za rekomendację EU-People jako zaufanej agencji pracy. Twoja opinia jest cenna i mamy nadzieję, że Twoje pozytywne doświadczenia będą kontynuowane.

@Helfik

Mógłbyś dać znać ile kosztuje ten domek? Dużo jest o finanse z wypłaty za to zakwaterowanie? I czy dużo osób mieszka? Ilu osobowy masz pokój? Zastanawiam się nad wyjazdem, ale trochę się obawiam kwater właśnie

@Marta

Cześć Marta. Opłaty za domek są pobierane z wypłaty i najlepiej napisać maila do EU-People z pytaniem. Dodatkowo masz pobierane z wypłaty na Twoje ubezpieczenie. Też się Ich zapytaj. Nie mam zamiaru najeżdżać na EU-People, bo ilu ludzi tyle opinii. Ja uważam, że jednak wygodniej jest mieszkać na prywatnej kwaterze. Przede wszystkim nie mieszkasz w pokoju z kimś innym, chyba, że jedziesz z chłopakiem, no to nie ma problemu. Poza tym, nie ma zbiorowej odpowiedzialności. Trafisz na domek z (usunięte przez administratora)i czy innym (usunięte przez administratora) i już masz problem z EU-People, mimo, że Ty jesteś czysta. Następna sprawa to meldunek, gdzie wtedy m.in. możesz kupić samochód na Holenderskich numerach, a żadna agencja nie daje meldunku, mimo, że w Holandii jest OBOWIĄZKOWY. Ja z EU-People mieszkałem, pracując w Action na takim dużym ośrodku, gdzie z parkingu do domku trzeba było iść ok. 1 km czy deszcz czy śnieg, bo na teren ośrodka wpuszczali tylko auta na Holenderskich numerach. Jedynym minusem przy prywatnej kwaterze, jest obowiązek wpłacania kaucji, która przeważnie wynosi 1 miesiąc. Ale myślę, że na początek idziesz na kwaterę EU-People, jak nie masz pieniążków a po 2-3 miesiącach szukasz prywatnej kwatery w okolicy i się przeprowadzasz. Dobrze jest poszukać komentarzy na temat wynajmującego na grupach bo czasami się trafia niedobrze (tak jak z wszystkim). Ogólnie pracę w Action w Echcie bardzo miło sobie wspominam, a byłem Anreiderem czyli jeździłem EPT o długości ok 2,5 m. i rozwoziłem towar z Inboundu na lokację, pracując ze skanerem. Język angielski wystarczy, a byli nawet tacy co ni w ząb holenderskiego czy angielskiego i też pracowali. Powodzenia.

@FArTooR

Zapytają mnie jak z tą kwatera? Może być tak, że nie będzie dla mnie miejsca gdzieś blisko? Co wtedy z dojazdami do pracy? Zapewniają jakiś bus albo inny środek transportu?

@Marta

Możesz wziąć kwaterę od EU-People i wtedy do 10 czy 15 km. wypożyczają Ci rower za 100 EU. Czasami dostajesz wielkie (usunięte przez administratora) a nie rower. Jak znajdziesz swoją kwaterę no to swój rower albo auto. Można też się dogadać z kimś i razem dojeżdżać. Rowerem ciężko bo wiatr, deszcz i śnieg albo zakupy to wtedy jest problem. Ja osobiście wolałbym pójść na prywatną kwaterę i za 500 EU już masz przyzwoite autko tylko przerejestrowanie na polskie numery to dostajesz tymczasowe numery rejestracyjne, tak zwane zjazdówki, koloru białego tylko na 2 tygodnie.

Helfik
@Marta

4 osoby w domku. Jedyny minus to trochę mały pokój dwuosobowy ale nie wymagamy cudów . Co do pracy . Wymagają normę 125 colli . Ale czasami chcąc nie chcąc nawet jeśli się człowiek stara to nie ma bata . Jest młyn. Dużo rzeczy mają nie poukładanych a robić trzeba. Praca naprawdę zła nie jest . Pracuje miesiąc i jest git . Ludzie różni . Na domku spoko ludzi mam . W pracy różnie jest. Wszystko zależy jakie masz podejście . Ja osobiście mam wylane bo jakbym się przejmował ludźmi to bym chyba w wariatkowie był . Więc trzeba robić swoje . A jak ktoś ma wąty o byle (usunięte przez administratora) do ciebie to wylane trzeba mieć i tyle . Na temat agencji w sumie spoko . Nie miałem ani jednego problemu jak na razie. Zobaczymy jak będzie gdy będę chciał urlop bo wtedy zaczynają się schody jak w każdej agencji ✌️

Maciej

Opinie z tej strony do Eu-people tyczy się tylko ofert z Polski?

john

witam czy pracyje ktoś w Nettorama? jak tam jest, opłaca się jechać tam ?prosze o normalne sensowne odpowiedzi

Nie polecam nikomu

Przyjechaliśmy do domku i to co tam zobaczyliśmy było mega obrzydliwe. W domu śmierdzi wilgocią i brudem, kuchnia jest brudna i zaniedbana, brzydziliśmy się przygotowywać w niej jedzenie, Lodówka też pozostawiała wiele do życzenia, mało miejsca i smród. Pokój, który dostaliśmy był zamieszkany przez patologie - śmierdziało brudem, podłogi brudne, ściany brudne i pełne plam. Materac był chyba zasikany, a noc spędziliśmy w ubraniach. O wielkiej dziurze w ścianie nie wspomnę xD. Szafa to typowa blacha, w której nic się nie mieści. Lokatorzy to typowe brudasy, którzy nie sprzątają po sobie. Sprawę zgłosiliśmy koordynatorowi, a ten jak przyszedł powiedział, ze nie widzi problemu, według niego w domku nie śmierdzi, a ściany i podłogę może nam umyć xDDD. Kiedy zapytaliśmy się o nowy domek, powiedział nam, że szybko go nie dostaniemy i poza tym nowy domek może okazać się gorszy niż ten obecny. Kiedy postawiliśmy sprawę jasno innej koordynatorce przez (usunięte przez administratora) ze w takich warunkach nie będziemy mieszkać i zostawiamy klucze i wracamy do domu - nagle jest możliwy jeszcze tego samego dnia nowy domek! Niesamowite, nagle się znalazł :D Po tylu czerwonych flagach stwierdziliśmy, ze szkoda się męczyć z tą agencją bo to jedni wielcy krętacze. Dla zwykłych ludzi meliny, a koordynatorzy mieszkają w zadbanych domkach niczym willach. Zabookowaliśmy sobie hotel, w którym dokładnie się umylismy i spędziliśmy w nim noc, a rano wróciliśmy do Polski. NIE POLECAM NIKOMU WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!!!

@Nie polecam nikomu

A napiszcie coś więcej na temat miejscowości i dla jakiego pracodawcy miało to być.

@Nie polecam nikomu

Dziękujemy za opinię o naszej agencji. Rozumiemy frustrację. Chociaż przygotowujemy nasze domy najlepiej jak to możliwe, mogą wystąpić pewne problemy pomiędzy sprawdzeniem domu a przyjazdem nowych lokatorów. Staramy się ograniczać te problemy, ale nie zawsze jest to możliwe. Rozumiemy rozczarowanie, natomiast jest wiele osób, które współpracują z nami od lat i nie mają żadnych skarg tego typu. Oferujemy dobrze płatną pracę dla osób, które chcą dobrze zarabiać. Nasz zespół ciężko pracuje, aby rozwiązać wszelkie problemy tak szybko, jak to możliwe. Zapewniamy, że pracujemy nad rozwiązaniem, które zapobiegnie podobnym problemom w przyszłości.

@Pracodawca

Mam zapytanie odnośnie tych domków. Czy w każdej lokalizacji zapewniają państwo zakwaterowanie? Czy są miejsca gdzie trzeba znaleźć mieszkanie na własną rękę?

Justyna

Tak z rok temu mniej więcej jeszcze widziałam jakieś oferty, ale wtedy nie rozglądałam się za pracą. Teraz tak zerkam na tego audytora wewnętrznego, to dobra praca jest? Stabilna, jest umowa o pracę? Powiedzcie, co to za stanowisko.

Rafal

witam chcialbym zapytac kiedy macie zamiar wyplaci ludzia odprawy ??poniewaz byly pisane emaile w tej sprawie do was ale zero odzewy!!! tylko nie piszcie ze odpisujecie na emeile szybko bo duzo ludzi piosze bo jesli jest ktos chory lub nie powaji sie w pracy w chwile dzwoniecie i piszecie wiec prosze o odpowioedz nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.