EU-People Polska Sp. z o.o.

Opole

Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o.

seba 2017-03-15 17:47
te kary to gowno prawda, dzien wczesnij dasz wypowiedzenie i nic ci nie zrobia, jak wrzuca kare postrasz arbeit inspekcje, jestes tymczasowwy na fazie a masz tygodniowe umowy oni w kazdej chwili moga cie wywalic i na odwrot ty w kazdej chwili mozesz odejsc
Tomek 2017-04-04 09:30
Dzień dobry Państwu! Chcę zarekomendować stronę z poszukiewania pracy wszendzie www.eurabota.ua bardzo dobra strona zawsze dużo nowych ofert pracy!
calineczka 2017-04-04 21:25
a po co nam ukraińska strona ?
pedziwitar 2017-04-26 13:42
tak też tam pracowałem ,ale ta słuchawka polska jest do bani ,wcześniej pracowałem na holenderskiej słuchawce i było o niebo lepiej zawsze można było wpisać na komputerku box i tyle a w actionie trzeba się wykłócać czasami nawet 5 min aż ta komputerowa babka załapie?/tylko bozia wie ile wulgaryzmów wypłynęło do tej słuchawki!!!
barotsh1717 2017-04-28 13:27
Pracujemy z nimi na xboksach w Cevie.
Dobra stawka, dobre domki.Placa zawsze na czas.Godziny tez sa, tylko trzeba pokazac ze przyjechalo sie do roboty a nie jarac po katach
Praca jak praca , ale na agnecje nie moge nazekac.,
misiek 2017-04-28 13:36
od niedawna pracuje u nich i jest naprawde spoko, domki czyste, wyplata na czas i jak czlowiek nie chodzi co tydzien na chorobowe to nie robia z niczym problemu. Obecnie dojezdzam do roboty 65km ale i tak sie oplaca:)
operatoR 2017-04-28 15:27
Polecam Naburs !
Transfor 2017-05-04 11:22
Jest ok, polecam
SATEFCIO 2017-05-07 10:21
Trzeba znac jezyk angielski czy nie ? niemiecki moze byc ?
Ja 2017-05-07 11:54
Zadzwoń, zapytaj
marcus 2017-05-19 10:21
Witam, mam zacząć pracę w Actionie miejscowość Echt. Macie tam siłownię? Jakie ceny?
Jhonny 2017-06-16 20:14
Jak wygląda sytuacja z Wi FI na parku w Susteren?
jaro 2017-06-20 09:13
wiec tak , tydzien temu zaczalem prace w nettorama.kasa spoko, niezla stawka , pierwsza wyplata pozytywnie.
kontakt z biurem w opolu bezproblemowy ( pozdrawiam ) , mieszkam na swoim wiec nie wiem jak z zakwaterowaniem.moge polecic
r&t 2017-06-20 09:14
zaczynamy 1-07 jako loader w echt.
ktos cos moze napisac ?
jaro 2017-06-20 09:18
jest spoko, nie ma zadnego 4 dniowego szkolenia.masz okres probny - wiadomo.
jest tempo na zakldadzie ale wszystko ladnie I sprawnie.
wiem ze szukaja kogos teraz
Jonny 2017-06-20 14:00
Jak ktos juz wczesniej napisal o Action - to chcialem sie zgodzic.Z czytsym sumieniem mozna polecic prace w Action przez ta agencje.
Znajomy ktory robi przez van kopena ciagle narzeka na wyplaty i godziny, a przeniesc sie juz nie moze
Baska 2017-06-20 22:22
I znowu wszystkie negatywne komentarze są skutecznie wykasowywane. Drogie EU-People przestańcie oszukiwać i kasować komentarze które mówią prawdę na temat Waszych oszustw ! Ludzie uważajcie na te agencje. Spójrzcie na komentarze dziwnym trafem zostają jedynie te pozytywne samo to powinno już Wam dać do myślenia że coś jest nie tak. Rotacja jest ogromna, brak godzin, niesamowity wyzysk na firmie Action. Koordynatorzy - Holendrzy to jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] XXI wieku z butami wchodzą w życie prywatne. Przestrzegam wszystkich przed tą agencją !
j&rAB7xx 2017-06-21 11:21
Dziwne , bo zadnego koordynatora holendra nie mamy - rowery podstawial smieszny polak w kapeluszu, umowy tez z nim podpisaywalismy?
Cos krecisz "Baska".
Nie ma godzin ? W biurze dokladnie powiedzieli - pokazecie ze przyjechaliscie do pracy- beda godziny - I tak jest.
Widocznie nie bylas tam w pracy ? Rotacja ? Chyba przez VKVE albo Eurojob.
Tak jak pisalo juz pare osob - jesli Action to tylko przez EU, reszta to szajs.
Tak samo jak twoj klamliwy komentarz
BaskaSraska 2017-06-21 12:19
widze ze nieuczciwa konkurencja dziala.zal wam dupki sciska ze ludzie wola przez eu pracowac niz przez wasze molochy.eurojob - otto - t&s to jest dopiero przemial ludzi
acocietoobchodzi? 2017-06-21 14:44
Obserwuje strone od dluzszego czasu i raczej nie widuje tutaj w ogole negatywnych komentarzy. PEWNIE DLATEGO ZE LUDZIE SA ZADOWOLENI Z BIURA
zwagdijk 2017-06-21 16:58
Jesli kogos zwalniaja z Action albo sam sie zwalnia znaczy ze jest leszczem ktory nie przyjechal tutaj pracowac
sittard 2017-06-22 09:14
pewno ze jest
~misiek 2017-06-23 16:32
Pytanie do ludzi ktorzy tam sa lub byli. Zaniedlugo wyjezdzamy z zona do Echt pracowac w firmie Action oczywiscie przez Van Kopena a jej polski odpowiednik beestma. Jak jest naprawde z tymi godzinami i wyplatami??czy naprawde sa az tak niewyplacalni??
markus 2017-06-23 16:50
Action - gdzie lepiej pracować w Echt czy Zwaagdijk???
Type R 2017-06-28 22:51
Witam ;)
Czy wiecie już może coś o tej pracy, bo ja mam jutro podpisać z nimi umowę (Beetsma, Action, OP), a widzę że chyba lepiej z EU-people...?
~misiek 2017-06-29 12:45
Dam ci znac w przyszlym tygodniu bo wyjezdzamy w niedziele z beetsmy wlasnie.Ale z tego co wiem praca jest, godziny sa ,dwie soboty w miesiacu musisz zrobic wiec raczej nie ma zle;)beetsma ogolnie jest wyplacalna tylko zalezy w jakie miejsce trafisz;)
~misiek 2017-06-29 12:47
A dokladnie gdzie jedziesz??Echt czy Zwaagdijk?? To co napisalem to generalnie o actionie w Echt
pati 2017-07-01 20:59
Bardzo polecam ,szczególnie prace w actionie w echt krojom ludzi równo
Nowy 2017-07-02 11:23
Napiszcie jakie są teraz agencje pracy w Action Zwaagdijk, chodzi szczególlnie o dział Order Pick.
taśma 2017-07-02 22:49
Lepiej jedz przez eu People. Przynajmniej pieniądze będziesz miał zawsze na czas i godziny Ci się będą zgadzać. . Pozdrawiam
Luk 2017-07-03 14:40
Witam
Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z pracą w venray na ten moment? są godziny?
Ana 2017-07-06 18:37
Echt
Ogólnie nie polecam agencji Van koppen . Pracowałam tam 3 mies do dziś wiszą mi kasę , wielki nieogar biurowy itd itp
To dopiero najgorsze biuro w Kaim byłam a mam za sobą już 4
Teraz jestem w Otto ale mało godzin i dostałam prace w eu proporcje nw action i soe zastanawiam czy pójść....
Powtarzajacy 2017-07-06 23:44
Toja 2017-07-07 16:44
Witam koledzy, koleżanki. Coś więcej odnośnie pracy w dystrybucji centrum Action Echt? Jak wyglądają warunki na europarku?
~misiek 2017-07-10 13:48
Praca w miare fajna i spokojna jak chcesz pracowac i nie robisz z siebie niewiadomo kogo to jest ok. Na europarku jak na wakacjach a jak jeszcze trafisz na fajna grupe w domku to juz wogole elegancko. Poki co fajnie jest.
pracoholik 2017-07-11 09:54
nieroby by chciały mieszkać w pałacu nic nie robić i jeszcze euro zarabiać
anna 2017-07-13 14:37
Pracuje ktoś w Actionie w Echt? Napiszcie jak warunki pracy i mieszkaniowe. Dzięki!
rose0192 2017-07-13 15:36
No ja też ciekawa Action Echt, warunki pracy, ile mniej więcej za godzine netto, i jak tam z angielskim? Pozdrawiam :)
~misiek 2017-07-16 01:04
w Action w echt jest więcej Polaków niż rodowitych pracowników także nie ma źle godziny są praca jest.jedynie angielski potrzebny do kontaktu z kierownikami i locketem. ja jestem póki co zadowolony
rose0192 2017-07-16 21:06
Ile wychodzi na h netto ? Tygodniowka mniej wie ej ? To mnie interesuje najbardziej, ale nie trzeba jakos super angielskiego znac nie ? Tylko komunikatywny
Kasia 2017-07-17 13:04
Kto jedzie w tym tygodniu? Ja jadę sama i chciałabym kogoś zapoznać.
rose0192 2017-07-17 19:49
Mogę się dowiedzieć odpisze ktoś????? :D
Marleee 2017-07-18 11:00
Hej Kasia! Ja tez szukam kogos z kim moglabym sie wybrac za granice. Moj e mail ; marlenqa.96@wp.pl
Kasia 2017-07-19 13:23
Kto w ten weekend jedzie z firmy Otto do pracy w firmie Action w Echt ??
Kserkses 2017-07-20 18:57
Czy mógłbym prosić o informację jak wygląda kwestia zakwaterowania i dojazdu do pracy jeśli chodzi o pracę w Action w Echt ???
Karolina 2017-07-20 23:14
Aktualnie dostępnych jest sporo ofert pracy dla EU-People Polska Sp. z o.o. Czy ktoś chciałby podzielić się swoim doświadczeniem i odpowiedzieć na pytania osób rozważających zatrudnienie? Informacje na temat pracodawcy są na wagę złota, szczególnie jeśli chodzi prace wyjazdowe, gdzie wątpliwości i pytań jest mnóstwo.
Lukasyno 2017-07-25 14:14
Po wielu doświadczeniach od poniedziałku zaczynam pracę jako reacher w Action w Echt. Zakwaterowanie na europarku w Susteren, dojazd rowerem. Przyznam, ze troche wybieram w ofertach i czy moglby ktos na podobnym stanowisku opisac sytuacje? Przede wszystkim czy warto? Zaznaczam, ze chce zarabiac... nie jade na imprezy, za duzo tego widzialem i raczej wole przez ten czas system praca(nadgodziny), dobra tygodniowka, mozliwosc wyspania sie (bo podobno praca na 3 zmiany?). Z góry dziekuje za odp
marcus 2017-07-25 17:28
Ile osób na domku? Pokoje ilu osobowe? Z jakiego województwa jedziesz?
marcus 2017-07-25 17:33
Jeszcze jedno. Wymagają orzeczenie o niekaralności?
marcus 2017-07-27 23:48
DO LUKASYNO

Co za koleś wpadł pochwalić się że jedzie w poniedziałek do roboty w Actionie, ale żeby odpowiedzieć na pytania to już milczy.
Nienawidzę takich ludzi cali polacy...
Zostaw swoją opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EU-People Polska Sp. z o.o.