Auchan Polska

Wrocław

Opinie o Auchan Polska

rajski kwiat 2015-01-31 19:58:38
W "Auchanie" na Bielanach Wrocławskich, pracowałam na stoisku mięsnym i wytrzymałam tam tylko 2 tyg.
Jestem osobą bez doświadczenia w podobnych pracach i nie specjalnie się do tej pory interesowałam wyrobami mięsnymi, lecz jestem zdania, że nowemu pracownikowi należy pomagać, wspierać go i szkolić, a nie pohukiwać na niego i utrudniać mu życie, a wobec mnie stosowano raczej te drugie metody.
Przede wszystkim mam zastrzeżenia do menedżerki stoiska:Moniki Ł., która wiedząc o tym, że jestem osobą uczącą się w trybie zaocznym, najpierw zapewniała mnie, że będzie mi dawać wolne dni na sobotę i niedzielę, później stwierdziła, że tylko jeden weekend będę miała wolny, a w resztę weekendów będę musiała przyjeżdżać na 14 do pracy, a w końcu nawet i tego nie było, tylko została mi nawet na weekendy wlepiona pierwsza zmiana.
Po drugie menedżerka traktowała mnie nierówno, w porównaniu z resztą pracownic, to znaczy miałam przydzielane prawie same pierwsze zmiany(6.00-14.00)-w miesiącu styczniu, w grafiku miałam 17"jedynek" na 21 dni pracy, w porównaniu z innymi paniami, które większość zmian miały na popołudnie, albo rozłożone po równo.
Po trzecie pani Monika, nie zareagowała na przejawy agresywnego zachowania jednej z pracownic przy kliencie,wobec mojej osoby, a nawet starała się zwalić winę na mnie.
Po czwarte uniemożliwiono mi przejście na inny dział, na którego funkcjonowaniu znam się lepiej, mimo iż zapewniano mnie, że można się przenieść-pani menedżer miała w tym również swój udział.
W wyżej wymienionych sprawach napisałam pismo do dyrektora sklepu, ale od niego również nie otrzymałam odpowiedzi.
Poza tym ok. 563 zł.wypłaty za 2 tyg. pracy-nie jest to dużo.
Reasumując kierowniczka wiecznie skrzywiona, nie idzie się z nią dogadać, nie wiadomo o co czepiająca się, niektóre pracownice na tym dziale także reprezentują zerowy poziom kultury osobistej-ja rozumiem, że na terenach Kobierzyc był kiedyś PGR i może one tam pracowały, a poza tym nie mają za wysokiego poziomu wykształcenia, no i z domu też za bardzo nie miały czego wynieść, w kwestii zachowania w społeczeństwie, ale to ich nie usprawiedliwia, ponieważ uczymy się przez całe życie i niech te panie się zainteresują, jak należy zachowywać się wobec współpracowników, a także przy klientach, albo niech pójdą na jakiś cykl szkoleń, nie wiem...
Żeby nie było wszystko takie złe, to może do pozytywów zaliczę umowę o pracę, paczki na święta, zapomogi socjalne, dofinansowania do kolonii itp.
Jednakże znalazłam inną pracę, za "Auchanem" nie płaczę.
electro 2016-04-08 06:59:07
pracowalem na electro i powiem szczerze ze okropne warunki go...pensja i chamskie podejscie kierownikow swiadcza o renomie firmy. mam nadzieje, ze niebawem ta firma splajtuje bo ludzie od takiego buractwa beda uciekac. zegnam ozieble auchan i mam duuuzo lepsza prace i jestem zadowolony! z pensji równiez a nie jakies 1500zł!
Zostaw swoją opinię o Auchan Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska