InVette

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o InVette

Cześć! ✋ W Invette realizujemy cele biznesowe klientów za pomocą nowoczesnego marketingu. Jesteśmy stale rosnącą i rozwijającą się Agencją Growth.z Krakowa, która współpracuje z klientami z całej Polski i zza granicy. Naszą misją jest zamienianie kliknięć w złotówki i wykręcanie najlepszych wyników dla naszych klientów przez doradztwo, zaawansowane kampanie i dobrą optymalizację procesów w firmie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów i marketerów. Świetnie czujemy się w ekosystemach płatnych – Facebooku, Instagramie, Google, Allegro, a także w kampaniach SXO. Tworzymy strony, sklepy, portale, landing page'e. Produkujemy, kręcimy i piszemy najlepszy content, budujemy spektakularną widoczność w sieci.

Tomek K.

Szukam opinii byłych/obecnych pracowników Invette, jak się pracuje w firmie? Jaka jest atmosfera, benefity? Praca w biurze czy w pełni zdalna? Jak ogólnie oceniacie firmę?

M

Firma masakra niestety

Pracuję w Invette już prawie rok i myślę, że to dobry czas na podsumowanie dotychczasowej pracy. Zaczynając od mojej rekrutacji - byłam bardzo zaskoczona ludzkim, normalnym podejściem - przeszliśmy na Ty, nie było sztucznego spięcia i nerwowej atmosfery. Większość pytań była podstawowa, bez udziwnień, testów osobowości czy innych dziwnych rzeczy, które musiałam robić na innych rozmowach. Ogromny plus za informację o decyzji - niezależnie od tego czy chcą Cię przyjąć, czy nie, zawsze dają informację - wiem od innych pracowników, z którymi o tym rozmawiałam. W większości firm po prostu mówią, że "odezwią się wkrótce" i później już się nie odzywają, co powoduje frustrację, bo nie wiesz czy czekać na odpowiedź, czy wypada się odezwać, czy nie chcą z Tobą współpracować... Sama praca jest bardzo rozwojowa. Doceniają Twoje umiejętności, jeśli chcesz zapisać się na jakiś kurs albo znajdziesz fajne szkolenie to wystarczy powiedzieć - albo kupują albo większą kwotę dopłacają. Po tych kilku miesiącach widzę, że stawiają na rozwój pracowników i na to, by ciągle zdobywali nowe doświadczenie - przez okres mojej pracy przewinęło się kilka osób szukających tzw. ciepłej posadki, czyli jak robić, żeby się nie narobić - i takie osoby absolutnie nie pasują do profilu firmy. Stąd też część komentarzy tutaj - ludzi, którzy szukali pracy w której się nie napracują tylko większość dnia spędzą na kawie i plotkach - niestety w Invette to nie przejdzie. Sama miałam gorsze momenty i dni w których po prostu się nie chciało i jest to zupełnie normalne - Zarząd jest bardzo ugodowy i każdą rzecz można przegadać - czy wyjście wcześniej bez odrabiania, czy dzień wolny. Pracuję od początku na umowę o pracę, wiem że część pracowników jest na zleceniu i mają jeszcze większą elastyczność, co jest super. Dla mnie ważne jest to, że nie ma nadgodzin i sztucznego przymusu zostania dłużej - ba, nawet czasem kiedy chcesz coś dokończyć słyszysz, żeby nie siedzieć po godzinach i lecieć do domu - bardzo podoba mi się takie normalne podejście, gdzie pracodawca ma świadomość, że masz rodzine, partnera i po prostu życie prywatne. Jeśli chodzi o zarobki to porównując są takie jak wszędzie - najpierw okres próbny, a jak się sprawdzisz to podwyżka. Do tego dochodzi jeszcze premia i prowizja (w zależności od działu i tego co robisz), także sumując jeśli faktycznie pracujesz to to procentuje wyższą wypłatą. Na plus są też dodatkowe umiejętności i kursy, to też ma wpływ na podniesienie stawki, co jest zrozumiałe. Fajne jest to, że np. jesteś specjalistą w jednej dziedzinie, ale interesuje Cię też inna usługa i chcesz się jej nauczyć - firma jak najbardziej pochwala takie zachowania i pomaga w nauce i szkoleniach, a dodatkowe umiejętności są doceniane podwyżką. Lokalizacja dla mnie jest w porządku bo mam 20 min jazdy, może być minusem dla osób mieszkających dalej. Biuro nowoczesne, wygodne, kuchnia trochę mała, ale póki co wystarczająca, nigdy nie miałam problemu ze zrobieniem kawy czy odgrzaniem jedzenia. Minusem są kolejki do toalety. Minusem jest też brak klimatyzacji, szczególnie to czuć w lecie, choć słyszałam, że w tym roku ma być montowana. Czasem trudno jest znaleźć miejsce parkingowe blisko biura i trzeba stanąć trochę dalej. Podsumowując cały mój czas pracy - jestem zadowolona, nie jest to praca idealna, bo takiej nie ma, ale patrząc na to z boku i myśląc o wadach i zaletach, zdecydowanie więcej jest zalet. Na pewno jest to miejsca gdzie można się sporo nauczyć i zyskać doświadczenie. Jeśli ktoś ma motywację i realnie chce się rozwijać to jest to super miejsce, natomiast odradzam osobom, które szukają miejsca gdzie "przebimbają" dniówkę i pracują tylko po to by "odwalić robotę i pójść do domu" (a takich opinie tutaj widać).

UF
@Xyz

Rzeczywiście aż tak dużo tu stażystów? Może to akurat specyfika sezonu urlopowego - komentarz był pisany latem, a wtedy wiele firm przyjmuje ludzi na zastępstwo za pracowników będących na urlopie. Na samych studentach może bazować jakiś startup czy inkubator przedsiębiorczości. Myślę, że i tu jest trochę ludzi z wieloletnim stażem. Tym bardziej, że Anna pisała, że inwestują w rozwój pracowników, a chyba nikt nie robi tego po to, żeby co chwilę szukać nowej kadry.

Anka

Moją ścieżkę zawodową w InVette rozpoczęłam od stażu, potem zostałam Junior Social Media Specialist, z czasem Social Media Specialist. W firmie rozwinęłam się i nauczyłam się wszystkiego o pracy w social media. W firmie jest możliwość awansu. Każdy, jeśli tylko ma chęci, może się szkolić i poszerzać swoją wiedzę. W firmie kładzie się nacisk na rozwój i kreatywność. Przełożeni konkretni, ale przy tym przyjaźnie nastawieni do każdego. Chętnie służą pomocą. Dbają o swoich pracowników. Fajne biuro, w którym panuje przyjemna atmosfera.

Larysa

A napiszesz dlaczego odradzasz? Mąż właśnie chciał aplikować od nowego roku, więc chętnie się dowie co i jak. Czy kasa jest chociaż dobra, bo to wydaje się być najważniejsze w pracy? Może atmosfera zawodzi albo samo szefostwo? Jak już napiszesz kilka szczegółów to chętnie też się dowiemy czy dają wszystkim umowy.

@Larysa

Napisałbym dlaczego odradzam ale jak widać usuwają takie wpisy ;)

Tomek K.

Agnes
@Tomek K.

Ja pracuje jako grafik i moge powiedziec ze firma jest bardzo elastyczna i otwarta na współpracę - pracuje w pełni zdalnie, mam wolną rękę jeśli chodzi o moje projekty, po okresie próbnym dostałam duzy kredyt zaufania i możliwość rozwoju (sama o to zapytałam). Wprost mówią jakie masz możliwości i jeśli "chcesz więcej" to wiesz co musisz zrobić, by to uzyskać. Ludzie bardzo na plus, jest tez sporo imprez integracyjnych, wiele bardziej prywatnych, czyli nie organizowanych oficjalnie przez firme, co świadczy o tym, że team trzyma się ze sobą też po pracy.

WWojtek
@Agnes

Z tego co wiem to benefity jak wszędzie - opieka medyczna i karty sportowe.

BJ
@Agnes

Od początku pracujesz zdalnie czy był jakiś okres, który musiałaś popracować w biurze? Ile trwał ten okres próbny, o którym piszesz, standardowe 3 miesiące? Ile podstawy proponują na start dla grafików?

OLA
@Tomek K.

Co do rozwoju to się zgodzę bo są konkretne ścieżki rozwoju gdzie masz napisane co musisz zrobić/jaką wiedzę przyswoić żeby pójść level wyżej

Agnes
@BJ

Od początku zdalnie, bo mieszkam na drugim końcu PL. Okres próbny jak i stawkę miałam ustaloną indywidualnie, dlatego pisalam ze sa bardzo elastyczni i wszystko mozna dogadac, mysle ze jak jestes zainteresowany/a to warto sie do nich odezwac i zagadac :)

Gimli
@Agnes

Ja pracują hybrydowo, komunikacja na slacku jest bardzo płynna, duży plus za procesy, w poprzedniej firmie zwolniłam się właśnie przez mega chaos - nikt nie wiedział kto jest za co odpowiedzialny czy z czym do kogo się zwrócić, tutaj zdziwiło mnie to ułożenie i konkretne checklisty na minus jak dla mnie jest polozenie biura, bo mam dość daleko.

M.W.
@Tomek K.

Jak szukasz ciepłej posadki gdzie robisz podstawową robotę i nikt ci nie przeszkadza to raczej nie tutaj, mocno cisną o ten caly rozwój, robienie szkoleń na bierzaco, branie udzialu w szkoleniach i czytanie nowinek, mnie to strasznie wkurzalo i sie zwolnilem

A.
@M.W.

Potwierdzam

QL
@A.

Myślałem, że to przywilej i potencjalna korzyść brać udział w szkoleniach, zwłaszcza jakby jeszcze firma sama je finansowała, a treść szkoleń była przydatna na przyszłość i w innych firmach? W jaki sposób odczuwałeś nacisk, by brać w nich udział i czy to by się odbywało w czasie wolnym, czy w czasie pracy?

A.
@QL

No chyba oczywiste ze w czasie pracy. masz caly czas dostep do roznych szkolen i masz swoja sciezke rozwoju do zrobienia zeby sie ciagle uczyc i tyle

Patka
@Gimli

Mówisz, że położenie biura na minus, a jednak pracujesz hybrydowo. Czyli w konkretnych działach nie ma opcji pracy 100% zdalnie? A może to wybór każdego pracownika jak chce pracować? Mi by właśnie pracowała wylącznie praca z domu, więc wolę dopytać. Mają może coś takiego jak dofinansowanie domowego biura? Skoro już część osób pracuje w ten sposób :)

Gimli
@Patka

Chyba nie rozumiem pytania, pracuję hybrydowo bo mi to odpowiada i tak się dogadałam, to że ja mam dojazd trochę dłuższy nie oznacza że nie chcę tu pracować

Ala
@Tomek K.

Ja sobie bardzo chwalę - można się dogadać w każdej kwestii, jest otwarcie na rozwój i pogłębianie swoich kompetencji

EI Nowy wpis
@Ala

Firma sama proponuje szkolenia pracownikom czy można iść do szefostwa pytać o zgodę jak znajdzie się coś interesującego? W takich przypadkach przełożeni zwykle się zgadzają czy trzeba uzbierać jakąś minimalną liczbę osób?

M Nowy wpis

Firma masakra niestety

Bartek Kłos Nowy wpis

Brałem udział w pierwszej edycji Akademii Invette i bardzo sobie chwalę. Uważam że mega dużo wiedzy (czasem może aż za dużo, bo termin złożył się z sesją), przystępnie omówione zagadnienia, widać że prowadzący znajdą się na tym co robią i mówią z praktyki. Brakowało mi własnie takiego szkolenia, bo na studiach dużo mówimy o teorii, a trudno jest dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce. Niektóre testy wiedzy mnie pokonały, wpadło też kilka błędów, ale wszyscy je zgłaszali i z tego co wiem przy drugiej edycji ma to być doszlifowane. Ja na pewno będę polecał znajomym jeśli wystartuje druga edycja. Trzymam kciuki za całą ekipe i życze żeby ten projekt się rozwijał bo jest mega przydatny dla nas, studentów. Dzięki za możliwość wzięcia udziału w Akademii!

Xd

Ta firma to porażka, co chwile nowi pracownicy, a działu SEO naeet nie komentuje XD

Ala
@Xd

Ale co w tym złego że pojawiają się nowi pracownicy? xD To chyba znaczy, że firma się rozwija i szuka nowych osób. Akurat jestem na bieżąco i ciągle dochodzą nowe osoby, bo jest zapotrzebowanie na powiększanie zespołów, więc słaby komentarz osoby, która nie jest w temacie :) Co do SEO to jeszcze lepiej - stały zespół od dawna, skąd Twoja opinia? :)

Account Manager

Rekrutacja przebiegła sprawnie. Tak naprawdę nie liczy się bogate CV i kompetencje. Najważniejsze są chęci do pracy. Rozmowę prowadził p. Konrad. Pełen profesjonalizm.

PT

Junior SEM/PPC Specialist, jestem zainteresowany pracą. Wyczytałem, że zarobki w zależności np od formy zatrudnienia to 4,5-5,5 tyś. Ale jest też napisane, że są atrakcyjne premie. Widełki które zostały podane to wyłącznie podstawa plus jeszcze dodatkowo można powalczyć o premie? Ile przeciętnie miesięcznie ona wychodzi? Sporo wpisów pod tytułem nie polecam, ze względu na atmosferę, dlatego chciałem zapytać jak na tym dziale się ona prezentuje?

@PT

Cześć! Jeśli masz jakiekolwiek pytania o stanowisko/zarobki/system premiowy itd. - zawsze jesteśmy do dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu przez biuro@invette.pl, zawsze też możesz wpaść do biura :)

Julka

Jest na ich stronie rekrutacja na posadę SEO team leader. Oferują tam wynagrodzenie od 8000 do 12000 PLN w oparciu o B2B/UZ. A dlaczego nie ma tu UoP? Czy te podane umowy to tylko na start? Czy wgl wcale nie praktykuje się tu umowy o pracę? I co trzeba zarobić, aby dostać od razu te 12 000 zł?

@Julka

Cześć! Akurat zamykamy rekrutację na to stanowisko, więc oferta nie jest już aktualna. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań o ogłoszenie jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możesz kontaktować się z nami przez biuro@invette.pl, przez naszą stronę czy social media. Postaramy się odpowiedzieć jak najbardziej wyczerpująco! Pozdrawiamy!

Zero odzewu po przeprowadzonej rozmowie rekrutacyjnej mimo zapewnień, że firma oddzwoni w ciągu tygodnia. Po nic miła atmosfera, skoro na koniec wychodzi brak poszanowania czasu kandydata i nieprofesjonalne podejście.

Aleksandra

Upominałeś się czy już dałeś sobie spokój?

@Aleksandra

Tak, nie zauważyłem od nich wiadomości w skrzynce, bo trafiła do SPAM-u - faktycznie dostałem feedback w umówionym terminie.

Aleksandra

No widzisz, to zmienia postać rzeczy. A był pozytywny? Masz pracę?

@Aleksandra

Proszę nie sugerować się odpowiedzią z 15.09.2022 z godz 16:09 - nie ja jestem jej autorem i ktoś się pode mnie podszywa tą samą nazwą użytkownika. Nie upominałem się, dostałem pracę w firmie, gdzie szanuje się pracowników

Wojciech

@Wojciech

Objawia się chamskim zachowaniem, problemem jak chcesz wolny dzień nawet w majówkę :) tzn 2.05

Wojtek

Głównymi plusami w pracy Invette są pracownicy - mili, pomocni, przyjacielscy oraz przerwy, które możesz robić sobie w dowolnym momencie, ale to byłoby na tyle. Z całego zarządu tylko główny prezes jest osobą chętną do pomocy, która umili Ci pracę w tym miejscu, poza tym damska część zarządu nie do opisania. Ciągła wyższość, wyśmiewanie, obgadywanie za plecami, wieczne problemy ze wszystkim, nawet z tym, że czekasz za długo w kolejce do łazienki. Typowo, chamska mina jak tylko zobaczą pracownika, który im nie pasuje - codzienność, nie musisz zrobić wiele, żeby te Panie, Cię nie polubiły, wystarczy krzywo stanąć. Zwolniłem się, bo widziałem jak te wywyższające się Panie traktują pracowników, a zarazem mnie. Nie polecam

Kamila

Prawda :)

Max
@Wojtek

Możesz napisać coś więcej? Z tego co widzę atmosfera w tym miejscu chyba jest nieprzyjemna?

Weronika

To jak wygląda tutaj onboarding nowej osoby? Chodzi mi, ile czasu trwa i co zawiera szkolenie wstępne? Pytam o to w kontekście tej rotacji. Są szkolenia teoretyczne, czy raczej od razu do praktycznych działań jest nowa osoba przekierowana?

z tym kiblem czasem są kolejki, no ale z tym ogrzewaniem(usunięte przez administratora), przecież tam ogrzewanie jest centralne + rekuperacja z wentylacją mechaniczną, wystarczy przekręcic białe pokrętło żeby było cieplej ....

Neptun

Ale że co, nie mają grzejników i klimatyzacji? xD Jezu, jakie to jest wyssane z palca xd wystarczy przekręcić pokrętło na grzejniku z 1 na 5 albo wystarczy się cieplej ubrać, w końcu jest uwaga ZIMA. Do jakie działu nie zajrzysz, można było siedzieć w krótkim rękawie. Negatywnie na zdrowie? Uf, dobrze, że od razu nie na życie.

Weronika

Serio, na zdobycie doświadczenia to też nie? Bo mnie właśnie interesuje złapanie 'wpisy do cv'. Chodzi o to, że nie ma kursów czy szkoleń dla świeżaków, czy że doświadczone osoby niechętnie dzielą się wiedzą i nie da się niczego od nich nauczyć?

xyz
@Weronika

nawet na doswiadczenie, czego chcesz sie uczyc? peudomarketingu?

Czytaj
@Weronika

Jak nie ma XD? W CRMie masz szkoleń dla każdego działu na pierwsze 3 miesiące wdrożenia od tego jak żyć w firmie po wszystkie najważniejsze umiejętności, które musisz nabyć... Ścieżkę rozwoju pod kątem awansów dostajesz do wglądu na pierwszym spotkaniu masz tan rozpisane co musisz umieć na stażu, na juniorze, specjaliście i seniorze, 1:1 z teamliderem przynajmniej raz na tydzień. W zasadzie w ciągu 3-6 miesięcy od zera jesteś wstanie stać się mocnym juniorem. Od początku jesteś przypisany do jednej osoby w dziale, która ma Cię wdrażać w Twoje obowiązki. Wiadomo nie wlewają wiedzy do głowy bo się nie da.

Gabriela
@Czytaj

A te 3 miesiące są normalnie płatne jak pensja? Po zdobyciu tych umiejętności wszystkich awansy są zapewnione czy liczy się coś jeszcze? Praktycznie każdy po tych 3 miesiącach jest gotowy do pracy na swoim stanowisku?

kandydatka

Cześć! Czy w Invette są obecnie prowadzone rekrutacje?

@kandydatka

Cześć! Czy w Invette są obecnie prowadzone rekrutacje? Cześć! Jasne, że tak - cały czas rekrutujemy! Obecnie szukamy: - Customer Success - Junior Customer Success - New Business Manager - Junior SEO Specialist do działu SXO - Team Lider do działu SXO - SEM/PPC Specialist Zachęcamy do obserwowania zakładki Kariera na naszej stronie - https://invette.pl/kariera/! Pamiętaj także, że jeśli czujesz ten sam vibe co my - zawsze możesz przesłać swoją aplikację na biuro@invette.pl i napisać dlaczego czujesz, że do nas pasujesz :)

PC
@InVette

No ja widziałam ofertę dla Junior SEM/PPC Specialis i widziałam widełki 3500 - 5500 zł. A kto dostaje tę wyższą kasę? Te górne widełki są dla kogo i czy te 5500 zł to jest pensja i premie, czy sama pensja?

@PC

Cześć! Gdzie znalazłaś takie widełki? Aktualne widełki na to stanowisko to 4500 - 5500 zł. Przesyłam link do ogłoszenia: https://invette.pl/blog/oferty_pracy/junior-sem-ppc-specialist/ Jeśli jesteś zainteresowana szczegółami - zapraszam do kontaktu poprzez biuro@invette.pl - wszystko chętnie wyjaśnimy! :)

KV
@InVette

A po jakim czasie można realnie dostać te 5,5k? Na jakie stanowisko z tego etatu można awansować i po jakim czasie? Można wiedzieć za to między innymi przyznajecie premie? Dla mnie spoko, że można pracować na hybrydzie, ale ile dni trzeba być w biurze? Ma to znaczenie jakie to są dni?

@KV

Cześć! Pytania są bardzo szczegółowe i zależą od wielu czynników - jakie już masz doświadczenie, ile elementów naszej ścieżki rozwoju już są w Twoich kompetencjach, ile czasu zajmie Ci przyswojenie rzeczy nowych - to wszystko, jak i kolejne pytania omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej, ponieważ staramy się do każdego podejść indywidualnie. Jeśli ktoś jest super kandydatem, rozumie naszą misję i odpowiada mu kultura firmy, ale ma bardzo daleko i potrzebuje więcej niż 2 dni zdalne tygodniowo - to też jesteśmy w stanie się dogadać. Zapraszam do kontaktu przez biuro@invette.pl i na spotkanie, to chętnie pogadamy o szczegółach! :)

N
@InVette

Można coś więcej wiedzieć o samej rekrutacji? Ilu spotkań potrzeba i ile czasu, byście wiedzieli, czy chcecie podjąć współpracę? Czy każdy, kto wziął udział w rozmowie otrzyma odpowiedź zwrotną?

@N

Cześć! Tak jak podkreślaliśmy - wszystkich tych informacji możesz dowiedzieć się szybko i od ręki kontaktując się z nami bezpośrednio - czy mailowo, czy telefonicznie :) Staramy się do każdego podchodzić indywidualnie, jednak uśredniając - zwykle potrzebujemy 2-3 spotkań, by podjąć decyzję. Natomiast dbamy o to, by każdy otrzymał wiadomość zwrotną mailowo lub telefonicznie, niezależnie od tego, czy jest ona negatywna, czy pozytywna. Zależy nam na tym, by Kandydat otrzymał od nas feedback i nie tracił czasu, na czekanie na naszą odpowiedź. W razie dodatkowych pytań - zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę! :)

Anka

Czy firma może się pochwalić jakimiś osiągnięciami?

@Anka

Cześć! Zachęcamy Cię do zapoznania się z case study naszych kampanii tutaj: https://invette.pl/wyniki/ W 2023 roku zgłosiliśmy się do konkursu Global Performance Marketing Awards w dwóch kategoriach - i w obu zostaliśmy finalistami! Konkurencja była spora: Allegro, JBL czy Volkswagen! Pojechaliśmy na galę rozdania nagród do Londynu - jeśli jesteś zainteresowana to na naszych social mediach znajdziesz relację z wyjazdu :)

Hania
@InVette

Można prosić o link do relacji z tego wyjazdu do Londynu? Chętnie zobaczę.

@Hania

Jasne! Proszę: https://www.instagram.com/reel/CzLYblVBPXh/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA== Dobrego dnia!

KS

Zdecydowanie polecam pracę w tym miejscu.

HR Invette

Cześć! ✋???? W Invette realizujemy cele biznesowe klientów za pomocą nowoczesnego marketingu. Jesteśmy stale rosnącą i rozwijającą się Agencją Growth.z Krakowa, która współpracuje z klientami z całej Polski i zza granicy. ???? Naszą misją jest zamienianie kliknięć w złotówki i wykręcanie najlepszych wyników dla naszych klientów przez doradztwo, zaawansowane kampanie i dobrą optymalizację procesów w firmie. ????????‍???? Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów i marketerów. Świetnie czujemy się w ekosystemach płatnych – Facebooku, Instagramie, Google, Allegro, a także w kampaniach SXO. Tworzymy strony, sklepy, portale, landing page'e. Produkujemy, kręcimy i piszemy najlepszy content, budujemy spektakularną widoczność w sieci.

Jaki jest styl zarządzania w InVette?

Mateusz

Chciałem złożyć CV ale spojrzałem na reakcje pod wpisami i zrezygnowałem. Dzięki ludzie!

OI
@Mateusz

A na co chciałeś złożyć? Zdradzisz? Mnie interesowała tamta oferta dla Customer Scusses Specialistę co na linku z miesiąc temu wisiała ale właśnie była już wygasła. Czyli mimo tego podejścia ktoś jednak się dostał? Czy warunki z czasem ulegają poprawie? Pracuje ktoś nowy teraz i da znać?

Małż

Pozdro, dobra firma, fajna atmosfera

xxx

Junior Customer Success jest ogłoszenie za 4-7 tys netto. Jak tam na tym dziale ludzi traktują i jakie wymogi ogółem, da się sprostać? Chcę wysłać papiery, ale się powstrzymałem na chwilę, bo tu ktoś niżej pisał o tym traktowaniu ludzi, że nigdzie takiego nie widział. No to jak na tym dziale jest z tym? Muszę wiedzieć.

Łeo
@xxx

Są dwie kategorie osób. Te które kierują się opiniami na goworku i te, które same wyrabiają sobie opinie. Najprawdopodobniej nawet nie przejdziesz rekrutacji i nie dostaniesz się do firmy więc Ci trochę powiem. Jeżeli chodzi o traktowanie to nie mam pojęcia co ktoś miał na myśli. Jak jesteś nastawiony na siedzenie w pracy i oglądanie monitora to raczej nie praca dla Ciebie, a jeśli chcesz pracować to na bank się odnajdziesz bo firma się rozwija i dużo można dla siebie ugrać.

XD

Nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora). Najgorszy czas mojego życia. A jakość usług pozostawia wiele do życzenia ha ha ha

Edzia
@XD

Podasz konkrety, za które nie polecasz pracy tutaj? Co jakość produktów ma do pracy? Pracowałeś tu normalnie na uop? Byłeś zadowolony z kasy?

Masz racje
@XD

Praca w Invette to strata czasu i godności. Nigdzie nie widziałem tak złego traktowania swoich pracowników. Polecam przemyśleć trzy razy chęć zatrudnienia się tam.

Wojtek
@Anna

Mam bardzo podobne odczucia! W porównaniu do innych agencji, w których pracowałem tutaj na plus jest atmosfera, biuro, system rozliczeń i brak presji i stresówki :)

Xyz
@Wojtek

Ja mam trochę inne zdanie. Atmosfera - niby ok, ale przemiał ludzi tam jest ogromny. Pieniądze? Śmiesznie niskie. Biuro? Dość słaby standard, ale to akurat nie jest problem. Sprzęt do pracy? Śmiech na sali. Firma technologiczna, która pracuje na starych komputerach, które wiecznie się wieszają i co chwilę coś nie działa. Nie mówiąc już o bezpieczeństwie informacji przechowywanych na temat klientów. Hasla, loginy itp... Aż cud że nic jeszcze (chyba) nie wypłynęło. Ogólnej firma bazuje na samych stażystach, przez co poziom świadczonych uslug jest na dość niskim poziomie. Polecam dla studentów pierwszych lat. Wpiszecie sobie do cv. Ogolna ocena raczej na minus.

UF
@Xyz

Zostaw merytoryczną opinię o InVette - Kraków

• Jak się pracuje w InVette?

Zobacz opinie na temat firmy InVette tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InVette?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 18 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InVette?

Kandydaci do pracy w InVette napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InVette