Opinie o McDonald's Częstochowa Bajorland w Częstochowa Sadowa 31

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy McDonald's Częstochowa Bajorland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's Częstochowa Bajorland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Częstochowa Bajorland w Częstochowa Sadowa 31

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z McDonald's Częstochowa Bajorland? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

mamita

A z takich powodów że nawet osoby z dużym stażem nie mogą zneśc chamstwa i pomiatania, mimo iż poprzez doświadczenie potrafią pracować w stresie.I nikt nic z tym nie robi,młodzi ludzie nadal odchodzą.wiadomo że tam jes ogrom pracy i jak młody człowiek chce pracować to będzie pracował. Ale właśnie poprzez traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) oni po prostu odchodzą, Moje dziecko też mimo iż zawsze powtarzało że koledzy i koleżanki są ok.Tylko niestety jest problem z menadzerami niektórymi co chyba im poprzewracało sie w głowach,Szkoda że ktoś wyżej nie widzi problemu a pózniej sie dziwią że młodym sie nie chce pracować. Ciężka praca ok-niech młodzi sie uczą ale chamstwa....

Czy firma McDonald's Częstochowa Bajorland w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nikt

Współpracownicy. Główny powód.

Mariusz
@Nikt

Napiszesz coś więcej? Chodzi o obgadywanie, brak jakiejkolwiek pomocy czy o co?

Bolt

@Pytanie Napiszę to w punktach : 1 brak utciwosci wśród ludzi i zrozumienia czyli dyskryminacja menadżera na ludzkie problemy , 2 wykorzystują ludzi i nie szanują pewnych rzeczy typu , 3 wybierają ludzi do pracy jaki i się spodoba a pozostałych zlewają jak ludzie nie nadają się do niego według nich kaprys ich. Może jest więcej pod punktów ale wypisałam te najważniejsze

Jak najdalej od tego miejsca

Kończą z powodu atmosfery w której nie da się pracować. Jak się spodobasz,to nawet awans możesz dostać,a jak nie to traktują jak śmiecia. Praca bardzo ciężka,bardzo szybkie tempo,a menagerom i tak wiecznie nic nie pasuje i wylewają swoje flustracje na innych. Pracownicy obgadują się wzajemnie i donoszą.

mamita Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby w McDonald's Częstochowa Bajorland otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pracownik Nowy wpis

od razu UoP

Nikoś Nowy wpis

Bajorlandu niema już od kilku lat. A ktoś pyta o to, dobry jest agent???????? Byłem pracownikiem Bajrloandu a później w firmie MFP

Lidia

Czy dalej audyt wygląda tam tak jak pisaliście? Ja w ogóle jestem ciekawa czy zarobki na start są takie jak to piszą w mediach. Napiszcie jeśli pracujecie i wiecie :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w McDonald's Częstochowa Bajorland odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Pytanie a

Czy są tam zatrudnienia do pracy na chwilę obecną od 26 października 2020 ?

Czy McDonald's Częstochowa Bajorland ma ściśle ustalone godziny pracy?

Stick

Do wszystkich. Bajorlandu niema od 01.03.2020r. Więc nie rozumiem czemu piszecie komentarze pod tą nazwą?

Była klientka

W poniedziałek byłam świadkiem jak jakiś zarozumiały gbur z dużym brzuchem po 50-tce ze słuchawka w uchu przeprowadzajacy zapewne jakiś audyt nie zwarzając na moją obecność przy stanowisku zamówień rzucił z impetem Paniom obsługującym na ladę tekturowe korony i zaczął je w mojej obecności ostro krytykować. Jakby tego było mało za moment oberwało się staruszkowi który zajmuje się pracami porządkowymi że jest niby bałagan - uwierzcie mi wszędzie był błysk a tym bałaganem był jeden paragon znajdujący się pod koszem który rzucony był przed momentem. Trudno żeby ten dziadzio był we wszystkich miejscach jednocześnie i widział każdy śmietek gdzie przez widoczne przeze mnie problemy ze zdrowiem ledwie się schylał. Powiem tak - dawno nie widziałam takiego prostactwa i upodlenia ludzi. Zbulwersowana byłam nie tylko ja takim zachowaniem. Ponad to atmosfera była tak fatalna, że gdyby nie to,że czekałam na kogoś od razu był stamtąd wyszla ale z pewnością już tam nie wrócę. Nie dość, że kobiety tam pracujące zarabiają marne grosze, to jeszcze przyjdzie taki mały, gruby prostak i zacznie w nie rzucać i poniżać przy klientach. ŻENADA !!!

Irek to Ty?
@Była klientka

Czyżby szanowny pan Ircio?

Frytka
@Była klientka

Zgadzam się z Tobą w milionie procent. Poniżanie krzyczenie i traktowanie ludzi gorzej jak zero. Porażka

Anonim654

Wszystkich do pracy tam nie akceptują napewno założę się na 100 % odmawiają zatrudnienia bez udzielenia powodu. Okłamują że oddzwonią a nie zdzwonią. Wybierają wybrane osoby tam do pracy wszystkich nie biorą. Na staż pracy jako pomoc kuchenną na początku. Te osoby które pracują i przeczytają będą tego nie rozumieć to normalne ...

Klaudia

Czy na stanowisku na mcdrive się zarabia tyle samo co na kasie zwykłej? Czy nie ma takiego podziału i zależy od dnia na jakim miejscu pracujesz?

Someone
@Klaudia

Tyle samo nie ma podziału w McDonald's robisz wszystko. Jesteś na każdym stanowisku po trochu

Asi

Nie polecam. Pracowałam kilka dni po czym musiałam się zwolnić, nie elastyczny grafik, kierownicy bez kultury. Nie polecam!!

jakotaki
@Asi

NIESTETY JEST TAK JAK MÓWISZ BRAK KULTURY TO COŚ NAJGORSZEGO CO MKOŻE BYĆ

Grzegorz
@jakotaki

W jaki sposób objawia się ten brak kultury o którym wspominasz? Kto układa grafik i czy pracownik może zasugerować w które dni chciałby mieć wolne? Daj znać, jestem ciekaw co powiesz.

Anonim, 44
@jakotaki

Zgadzam się z tym oprócz tego nie chcą zatrudniać za dużo wymyślają tylko wybrane osoby biorę jak się dpodobs

Przemko

Najgorszy mak w jakim byłem zawsze coś nie tak burgery zimne albo zleżałe frytki koszmar

Agata, jastrzebie

Beznadziejnie. Mcdrive 02.09.19 godzina okolo 13;00 zamówienie odebrała pani która była chamska i obojętna, jakby nie chciało jej się pracować. Dostałam szejka którego było bardzo mało, na reklamację zareagowała słowem że 'maszyna tak nalala' i z fochem nalala więcej. W restauracji baaaaardzo zimno, a w toalecie przewijak zerwany i bardzo smierdzialo. Ogólnie nie polecam

Niki

Może ktoś wie czy firma prowadzi rekrutacje? jakie wymagania stawiają na początek?

klient

mcdonald's częstochowa aleja Wojska Polskiego 263/2 klienci muszą wysłuchiwać nie kulturalnych rozmów pracowników, kierownictwa i szybko opuszczają to miejsce zapewne tu nie wrócą. Duży luz rozumiem ale brak profesjonalizmu nie. Czy to zgodne z polityką firmy ? nie sądzę.

Wiktoria

Pracuję w McDonald's od trzech dni i jestem zachwycona! Praca nie należy do łatwych, ale z taką cudowną atmosferą jest lżejsza! Chętnie chodzę do pracy, dopiero zaczynam. Dużo osób mi pomaga i ma przyjazny stosunek! Naprawdę polecam!

@Wiktoria

@Wiktoria, fajnie, że jesteś zadowolona z atmosfery panującej w McDonald's Częstochowa Bajorland. Na pewno to ważny czynnik w pracy. Czy mogłabyś napisać, jakie formy zatrudnienia oferuje ten pracodawca oraz w jaki sposób ustalany jest grafik? To na pewno istotne kwestie.

patryczek

Lubię atmosferę w McDonald's Częstochowa Bajorland za: Super atmosfera

@patryczek

@patryczek, wspominasz o atmosferze panującej w McDonald's Częstochowa Bajorland - to dobrze, bo zawsze milej jest przychodzić do pracy gdy wiesz, że czekają na Ciebie fajni, pomocni współpracownicy. Czy mógłbyś napisać, jak wygląda kwestia przerw podczas pracy i po ile godzin trwa zmiana w firmie?

Weronika

@Stolik130, ciężko jest odnieść mi się konkretnie do sytuacji, którą przytoczyłeś. Być może było to po prostu niedopatrzenie. Rozumiem też, że chciałeś podzielić się swoją opinią, ale przypomnę, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w McDonald's Częstochowa Bajorland!

Stolik130

Odwiedziłem dziś McDonald, złożyłem zamówienie z przyniesienien do stolika ze względu na dużą ilość osób w kolejce po odbiór, oczekiwałem na jedzenie około 25 minut, po czym wziąłem numerek i paragon i idę szukać swojego, okazało się ze od napewno dobrych kilku minut jedzenie czekało na wydawce, zdążyło juz ładnie wystygbac, zjadłem zimne bo nie planowałem przeznaczyć na szybkie jedzenie aż tyle czasu, ogólnie slabo.... Po co system numerów jak wogóle nikt się nim nie przejmuje a i tabliczek z numerami znalazłem w restauracji az dwie...

Weronika

@Jasiek, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika McDonald's Częstochowa Bajorland, tak? Przypominam, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawców. @Asi, może przy dłuższym stażu pracy w tym miejscu, firma zyskałaby nieco w Twoich oczach? Często wyrabiamy sobie jakąś opinię, a później ją zmieniamy pod wpływem wielu różnych czynników.

Jasiek

To bardzo dziwne co piszecie. Ta firma ma wszystkie procedury narzucone i wszędzie jest ok. Dlaczego u was jest inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Częstochowa Bajorland - Częstochowa

• Jak się pracuje w McDonald's Częstochowa Bajorland?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Częstochowa Bajorland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald's Częstochowa Bajorland
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042