Opinie o Hotel Intercontinental w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Intercontinental. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Intercontinental o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Intercontinental w Warszawa

Witam, jestem przerażona ze taki znany hotel biznesowy tak słabo opłaca pracowników. Jak to jest możliwe, że wszystkie firmy maja płacone więcej w święta, a ten hotel nie praktykuje tego. Jest to wyzysk! I czas najwyższy żebyście coś w tym zmienili bo jest to bezprawne . Dopóki to się nie zmieni nie polecam pracy w tym hotelu.

Wy się obudźcie co się dzieje bo jebnie kiedyś sufit ludziom na łeb

Pani z działu HR umówila się na spotkanie, po czym się na nim nie pojawiła, nie uprzedzając wcześniej, nie odpisuje na smsy, telefon ani nie odpowiada na mail. Jeżeli tak traktujecie potencjalnych kandydatów to ciesze sie ze ta rozmowa się nie odbyła

@Ja aca

Oni normalnej roboty prawdziwej nie znają,żadnego planowania z kuchnią czy można taką imprezę zrobić tylko aby sprzedać i enter enter i enter

Stefan

Dlaczego kucharze z Platera i kelnerzy się nie odbijają na kantynie o 17 stej ???co jakieś inne warunki mają???

@Niezaluj

Czy to aby napewno robią co sami kucharze nawet nie wiesz co piszesz a wiesz gdzie w ogóle kuchnia się znajduje ??

Niezaluj
@Stefan

Żałujesz jedzenia tym którzy je gotowali? Zastanów się co piszesz, żałujesz jedzenia kucharzą którzy je gotowali. Odbijają się w odpowiednim momencie tak samo jak pracownicy kantyny, pozdrawiam

Witos

Ja jestem za tym żeby całkowicie znieść odbijanie się za obiady to jest wspaniały pomysł na 16 stego jestem za możemy to uświęcić coca-cola i,to,ach będzie wspaniałe jak zarząd piwie obiady za darmo jak śniadania,6 rano czy 7 Ukraina jak szarańcza żre wszystko i robi kanapki na połowę dnia bo ludzie obudzimy się bo nas zagryzą

Niezaluj
@Witos

Zastanów się co piszesz, zazwyczaj pracownicy z Ukrainy mają mniej szczęścia z rana i na wieczór ;) jedzenie mogłoby być za darmo z pewnych względów.. jeżeli Ci żal to zabierz jeszcze komuś z talerza abyś Ty miał więcej, pozdrawiam

@Niezaluj

Jeśli będziemy tak na wszystkim oszczędzać to najlepiej zamknąć to i tyle

@Witos

Ile razy widać dyrektorów niby biorą kontrahentów na platerze a jedzą za darmo te proce z 6 i 7 piętra

@Niezaluj

Jakiego szczęścia gdzie ta wojna jest???przecież to dla nich woda na młyn po co robić postępy jak zachód pieniądze daje a oni pałace za nasze pieniądze będą budować,jeżeli tak to może ruch narodowy niech naszym trzeba pomóc w ciul potrzebujących Polaków jest najpier od gniazda się zaczyna a potem innym

@Witos

Jakie auta jeżdżą na ukraińskich blachach gdzie ta biedna jest???gdzie oni na centralny nie żebrzą gdzie ta bieda gdzie Ukrainiec i nas bezdomny jest ???obudźcie się naiwne ludzie,a najlepiej daj im wszystko za darmo w robocie wszystko wiedzą a robić nie potrafią

@Witos

Kiedyś jak któryś zjadł pracownik śniadanie Polak że nie jest na umowie to prawie z roboty by wyleciał a teraz wsio darmo,to obiady też zrobić darmo wsio

@Jaca

Telewizje rudą TVN trzeba przestać oglądać i się obudzić

Jaca Nowy wpis
@Niezaluj

Mniej szczęścia którzy jakoś nie widać żeby u nich bieda była czy ktoś widział w Polsce żebrzącego Ukraińca bezdomnego??bo Polaków pełno może im dać naszym mieszkania i niech państwo daje na to,ostatni Polak jak będzie miał dach nad głową dopiero innym pomagać

Witos Nowy wpis

@Kandydat

I znowu temat maszyna nie działająca i ok i dział techniczny który tu bardzo kuleje i niewiadomo od czego jest,oni sami nie wiedzą od czego są na ktoś nad tym władze żeby ich zmobilizować do roboty ?

Ja aca
@Jan

Nic nie działa oni na górze tylko cyfry liczą o enter wciskają aby sprzedać imprezę,a przydało by się planowanie o kontakt czy taka imprezę Mozga zrobić z oo. To jest już stalabe po enter ?????dział stewarding dalej szuka ludzi do po racy dalej zapraszam

@Kandydat

Apeluje do działu rekrutacji i pracowników na zmywanie garów,też apeluje powstrzymać emocje imprezy itp.nie pracujecie w korpo tylko hotelu tak???więc wspólny sukces to nie dla was pręży itp.a kto to robi???kuchnia jakie to świętowanie??

Asha

Ja to mam gdzieś tobie na czarno o tobie kiedy chce mam dobrych kierowników trzeba coś zrobić z (usunięte przez administratora)na punkcie rekrutacji czy dają radę??czy dają radę i potem dawać ludzi do pracy,ja się mogę zamienić i pokazać jak to powinno wyglądać a nie on do zmywania garuw a 100 trzeba zapłacić żeby tu pracować

@Jan

Jaki HR tu ludzi trzeba do konkretnej roboty na kuchni a nie cyfry liczyć do roboty na kuchnię zapraszam a nie wy chodzicie jak dziadowski bicz,za robotę się brać a nie udawać

Jaca Nowy wpis
@Ja aca

Tosia

Poszukiwany jest Kucharz do restauracji, która znajduje się w Hotelu. Mam za sobą już kilka lat doświadczenia, którego wymagają, więc ciekawi mnie jak bardzo mogłabym negocjować stawkę w zależności od stażu pracy? Nie wspomnieli w ogłoszeniu nic o premiach, sama podstawa jest więc wysoka?

@Tosia

Panie moderatorze idź i sprawdź tam rąk do roboty to potrzeba na każdy dział,każdy,więc gdzie jest dział rekrutacji,i wszystko przez aplikację i zasranego mejla dajcie telefon do konkretnej osoby co powie itp.czy wy oczekujecie że nabrał lukratywne stanowiska ludzie będą słać SV przez portal ?!!!????to nie jest stanowisko prezesa banku tylko sprzątanie to życzę powodzenia,kogo tam zatrudniają i za co bierze pieniądze dział rekrutacji ???

@Jaca

Dajcie normalny telefon do konkretnego działu niech człowiek się dowie co robi,za ile itp.a (usunięte przez administratora) z aplikacjami po mejlu,bo tak nigdy nie znajdziecie ludzi do roboty

@Witos

Potrzeba ludzi do roboty na dział stewarding gdzie jest w tym temacie dział rekrutacji,czy ten dział funkcjonuje jako odrębny dział?? Gdzie są pracownicy do zmywania garów???

@Jaca

Bo tu jest to czego na 6 i 7 piętrze roboty nie widzą muska że dalej robią w korpo jak ten czereśniak z finansów niech się chłopak obudzi w czas że pracuje w hotelu i niech się obudzi że tu trzeba wydawać żeby mieć,zapytajcie rudego gdzie jest kuchnia i od czego jego wypłata zależy zasraniec

Witos

Dobrze (usunięte przez administratora) finansowego co nie wie na co ma wydawać korpo szczury

@Jaca

Chodzą tylko na stołówkę jeść chahy śmiechy a nie wiedzą od czego są proszę mi dać ludzie po fakultetach wykształceni ludzi do zmywania garów ???proszę się wykazać bo to że wy zrobiliście żeby mejlem ludzie tu składali chęć do pracy przez aplikowanie to jest porażka na całości życzę powodzenia kasztany

Jaca

Proszę mi zatrudnić ludzi do konkretnej pracy za co wy bierzecie laury czyli zmywanie garów,a co myślicie tam że żeby kucharz ugotował to skąd po stronie ma???? proszę się zastanowić

@Tosia

Idź spać i się zastanów co piszesz bo tu trzeba ludzi na każdy dział tylko za ile

Wacek Nowy wpis

Powinni być tak jak kiedyś że raz w miesiącu wszyscy z biura idą do prawdziwej roboty na kuchnię zobaczyć za co profity biorą,i to na zmywanie garów czy krojenie, żeby zobaczyli że to jest hotel a nie korpo o żeby wiedzieli gdzie robią

@Anonim

Ale o czym ty w ogóle mówisz? Chyba nie pracujesz tu na umowę o pracę.

@Zuza

No raczej napewno nie na umowę bo się nie opłaca 80 procent ludzi prucz kadr czyli kuchnia itp. Woli robić na zlecenie

@Anonim

Pracownik w święta i umowę ma normalna stawkę, a zlecenie po 30 zł na godzinę gdzie sprawiedliwość?

@Jan

Umowa o pracę daje inne korzyści - płatny urlop, emerytura, benefity pozapłacowe, zniżki.

Pluszowa krówka
@Anonim

Dokładnie tak. Nędzne pieniądze praca w światek piątek i niedziele. Pracownicy handlu mają lżej i jest to wynagradzanie, tu nie. (usunięte przez administratora) Tak to jest jak (usunięte przez administratora)właściciele rządzą się w Polsce.

@Jan

Jasiu, dalej wolą robić na zlecenie?

Ten komentarz poprzedni już dobre kilka lat ma. Trochę liczyłam, że do tej pory jakieś pozywytne zmiany zaszły. Ale twierdzisz, że wciąż jest tak samo? Zlecenie i niska pensja? Od jakich stawek się zaczynają pensje w hotelu?

@Anonim

I słabe jedzenie na kantynie zbiorczo po całym tygodniu,zapraszam biura do jedzenia w weekend niech skosztują tego rarytasu prima sort

Niki
@Witos

Tak jest przez cały tydzień, niezależnie od biura, czego oczekujesz od firmy za 5 zł za obiad? Takie pretenje mają osoby innej narodowości niż polskiej, najlepiej za darmo i żeby Polacy nie pracowali w tym hotelu, ogarnijcie się.

NIE POLECAM
@Anonim

NIE POLECAM pracy na basenie w Intercontinental - opóźnienia w płatnościach, niskie stawki lub praca bez umowy. Wyzysk

Wy się obudźcie co się dzieje bo jebnie kiedyś sufit ludziom na łeb

Czy po rozmowie w Hotel Intercontinental rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Cześć, mnie interesuje firma i praca tu jako asystentka działu hr. Dopiero co mieli rekrutację i w jednym miejscu pracę zdalną, a w innym pracę stacjonarną. Konkretnie wiecie, jaki tryb oferują na tej posadzie i czy jak jest opcja na pracę zdalną, to czy od pierwszego dnia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Świąteczny czas ale dla kogo niby jest ,??dla biura??!a kuchnia to co, narobić na się na brunch a z biura niech po przyjdą robić może w końcu my też chcemy mieć wolne w święta albo płatne super,a ja zapraszam biura do pracy z nami może w 32 albo 1 niech się wykarza solidarnie

tragedia

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Nie dajcie się zwieźć tym co mówią na rozmowie i ich rzekomym prestiżem, bo kiedy zaczniecie tam pracę to zobaczycie, że to jedna wielka bajka. Ludzie, którzy tam pracują są z przypadku (zwłaszcza osoby na szczeblach menadżerskich, które zdaję się, że dostały swoje stanowiska na podstawie stażu pracy i podlizywania się). Te ich rzekome standardy obsługi klienta również nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy, że pójdziecie do działu housekeepingu i zobaczycie jaki poziom reprezentują w trakcie sprzątania pracownicy. Na szkoleniu obiecają wam złote góry, wsparcie, pomoc i rozwój, a w rzeczywistości nie ma komu wytłumaczyć na czym polegają wasze obowiązki od A do Z ale jak najbardziej będziecie oceniani już od pierwszej chwili waszej pracy. Jeżeli chcecie mieć pracę w której koledzy i koleżanki nawzajem się obgadują i tylko czekają na czyjeś potknięcie i spędzać średnio 8 godzin w miejscu gdzie bije fałszem to aplikujcie. Jeśli nie to radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. I pewnie pomyślicie sobie, że te negatywne opinie to pojedyncze przypadki i, że z wami będzie inaczej - zastanówcie się dwa razy.

Marian
@tragedia

Tam widać na stołówce sama Ukraina a kto rano wstaje ten rządzi, kierownik na zmianę z pracownikiem, ale najważniejsza jest ankieta dobrze wypełniona

Nie wierzyłem w to co pislik poprzednicy o zarobkach ale teraz....muszę przyznać rację. Hotel oferuje stawkę godzinową niższą niż w innych dużych miastach (Wrocław,Trójmiasto) na identycznym stanowisku. Jest to kwota za którą osoba wynajmująca Kawalerke czy dwupokojowe mieszkanie w Stolicy nie jest w stanie się utrzymać. Dodatkowo na początek dostajecie umowę zlecenie...

@Kandydat

Niestety nastały takie czasy, że w ogromnej części prac bez większego doświadczenia zarabia sie w Wwie tyle, że wynajmiesz za to maksymalnie pokój i to nieduży. Ktoś niżej pisał o 4000 na rękę. Gdyby tyle płacili za recepcje to ja bym brała w ciemno, tylko pytanie czy to stanowisko też jest tak płatne? Szukają akurat w Warszawie, może orientujesz sie jaka stawka.

I to hotel 5 gwiazdek to ciekawe jak płacą w 2 gwiazdy

Był pracownik

tak 4k na rękę ale kolejne 4k z benefitów :) tam to eldorado upsellingowe

@Był pracownik

Czyli realne dostać 8k na miesiąc przy dobrych wiatrach? Benefity są wypłacane co miesiąc w takich samych kwotach? A nadgodziny idzie wyrobić, oczywiście te płatne żeby trochę jeszcze podbić pensję?

Wolo
@Zuza

Ile 4 tyś na rękę, hahahaha,hahaha tyle na start to powinien zarabiać każdy albo od takiej stawki dopiero rozmowa się zaczynać a kończąc na 4,500 netto minimum,minimum

@Wolo

No może i powinien, ale wiadomo jak jest w rzeczywistości ;) To mówisz, że na recepcji więcej można dostać? Piszecie, że nawet 8k, trochę trudno mi w to uwierzyć. Te drugie 4k to za co dokładnie można zgarnąć? Bo "benefity" nic mi nie mówi.

Dorian

Jakie są powody, że poszukują w chwili obecnej 5 kucharzy? Szukają osób potrafiących pracować zespołowo, gotowych do pracy w systemie zmianowym i chętnych do rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia. Ile więc czasu poświęca się tu na szkolenia i w jaki sposób wspierają ów rozwój? Raczyłby też ktoś napisać, ile może wynieść pensja zasadnicza oraz ewentualne premie i dodatki?

@Dorian

Jak dacie pieniądze to i odpowiedni pracownik się znajdzie

@Dorian

Tu potrzeba tabun ludzi do roboty a nie 5 kucharzy

Stefan

Tu już nikt nic nie pisze bo została sama Ukraina i agencje super powodzenia,zobaczymy jak Tusk wyśle wszystkich do domu to kim będziecie robić

Agatka

Pracował ktoś może jako HR Director? Chciałabym wiedzieć, na jaką umowę się zdecydowaliście, jeżeli tak, i czy byliście zadowoleni z decyzji. Pytam, ponieważ w ogłoszeniu widzę dwie opcje, umowę i b2b. Która jest bardziej opłacalna pod kątem stawek, składek od nich i tak dalej? Jak to widzicie?

W mieście Warszawa poszukiwano osób na stanowisko Recepcjonistka. Złożyłeś tam swoją aplikację?

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko recepcjonistki w Club Lounge Hotelu InterContinental. Firma oferuje pracę zmianową, jednak nie ma możliwości pracy w godzinach nocny. To jak czasowo wyglądają te zmiany? Od której, do której one są? Skoro jest to praca w weekendy oraz święta, to czy można liczyć na jakąś wyższą stawkę? Myślę nad tym, aby zaaplikować :)))

Speedy

Czasami tam jestem gdy wykupię pokój clubowy. Są 2 zmiany poranna gdzie są śniadania i można się wymeldować od 6:30 i popołudniowa od 14. do zamkniecia do 22. Wszystko jest na 41 piętrze. Zarobków nie znam, ale to miejsce spokojne z mega widokiem i zawsze super obsługą

Antek

Są miejsca na stewarding są zapraszam

Stefan

Witam pana BHP,bo fajnie jest chodzić i wytykać punkty,a czy brak 2indy i brak ludzi do pracy w pisuje się do niekorzystnych warunków w pracy? Tego nie widać

Ratownik

Pracowałem jakiś czas jako ratownik w RiverView, tragicznie to wspominam. Niekompetentna Pani Manager, była sytuacja że z mojej dyspozycyjności na 100h dostałem tylko 14h. Stawka oczywiście minimalna, co (jak na miejsce o takim PRESTIŻU) wydaje się żenujące. Robią problem o telefon, książkę, czy leżenie na leżaku, nawet jeśli ktoś robi 15 godzin dziennie. Klienci to w dużej mierze hołota: ludzie pijani, gwiazdeczki instagrama, bogacze z wybujałym EGO, matki niepotrafiące upilnować dzieci. Nie polecam, najniższa krajowa nie jest warta takiego zachodu i nerwów, są o wiele lepsze miejsca :)

Amy
@Ratownik

Możesz dać mi znać jak to jest z tą dostępnością? Nie do końca to rozumiem. Ty podałeś że możesz pracować 100 godzin, tak? Ale zapłacili ci tylko za te 14 co pracowałeś? Czy jak to jest liczone?

Pływak
@Ratownik

Chłopie tu ludzie oglądają na 6 piętrze tylko cyfry na komputerze czy się zgadza a nie wiedzą pod sobą że inne działy istnieją jak gastronomia że się gotuję itp.i dział sprzątający wiecznie borykający się o brak ludzi,a co to obchodzi biura co myślą że pracują w korpo i liczę cyfry,ha dole tego hotelu są prawdziwi bohaterowie dopiero żeby to jakiś funkcjonowało

@Ratownik

Tu masz być na każde skinienie za 3 tyś zł na ludzi gdzie tyle zarabiają w 2 godziny prawie jak (usunięte przez administratora) tylko za pseudo kasę dla ciebie,kasa powinna iść z wiedzą niech się sami ratują na tym basenie

@Ratownik

A tak poza tym każdy z was zdziwiony o zarobki że topy będą się sypać ?? To nie Egipt że trzeba dawać dlatego tam nie jeżdżę bo to pracodawca ma zapewnić

Witos

Według hasła wszyscy pracujemy na ten sukces więc nie ma co się wstydzić sprzątania i zmywania

Arev

Część, czy wiecie jakie są zarobki na stanowisku działu bankietów w 5* . Czy macie jakiś doświadczenie o tym hotelu?

Janusz
@Arev

A kogo szukają do działu bankietów, jeśli w ogóle szukają? Z jakimi kwalifikacjami są skłonni przyjąć?

@Janusz

Szukają na zmywanie garów czego pseudo korpo na górze i wymyślanie z braku czasu dziwne konkursy nie wiedzą, że ktoś tu wyrzuca (usunięte przez administratora) jeszcze zmywa gary i sprząta cało dobowo a brak ludzi do pracy,przez złą rekrutację w postaci aplikowania, i zapłaceniu 100 zł za to żeby tu można pracować daje dużo do myślenia

Anonim2134

Cześć:) czy ktoś wie jak przebiega rekrutacja na stanowisko w dziale kdoegowosci? Jakie tam są ewentualne zarobki bo z tego co czytam z komentarzy to głównie chodzi o gastro sprzątaczki i ratowników. A coś o księgowości lub kadrach jakieś informacje? Jaka ogólnie jest atmosfera w biurze w dziale takim? Czy rotacja tam częsta?

Iwona

Aplikowałam na stanowisko Młodszej Księgowej. Mam nadzieję, że się uda :) Podpowiecie jakich zarobków się spodziewać? Chciałabym być przygotowana na rozmowę rekrutacyjną. Zaintrygowały mnie w ogłoszeniu bony żywnościowe, pierwszy raz się z tym spotykam. To jakieś dodatkowe pieniądze na posiłki?

Nie polecam tego miejsca pracy(na recepcji)traktują nowych osób jak gówno,wymyślają głupoty i przekazują kierownikowi,tam załoga się decyduję kto będzie pracował a kto nie,kierownik tam jest tylko dla wygłądu.Jeżeli nie polubią Cię to tylko nagadają głupot kierowniczce i Cię wyrzucą nawet bez rozmowy. Bardzo lubią obgadywać koleżanek w pracy,nawet jeżeli osoba stoi za 2 metry od ciebie. Wszyscy normalni ludzie stąd odeszli po 1 mięsiącu maks 3. O szacunku do ludzi tam też nikt nie słyszał. Dramat.

Iza
@Kasia

Czy jakieś inne rzeczy rekompensowały tę atmosferę? Np dobre zarobki? Chętnie bym się dowiedziała ile tu dają na start bo rozglądam się za nową pracą powoli. Zdradzisz coś?

@Iza

Uwierz mi że ta praca nie jest tego warta.Jakbyś zobaczyła jak traktują tam ludzi to ten hajs to nic.Stawka tej sytuacji nie ratuję niestety. Lepiej poszukać jakieś inne hotele np 4*,płacą tak samo i będziesz miała mniej roboty.

Ewelina
@Kasia

A jak z rotacją pracowników? Z tego co piszesz to często się zmieniają. Tylko część załogi tak rotuje czy wszyscy? Możesz też dać znać ile płacą na pierwszej umowie?

@Ewelina

Pracownicy (nowe osoby)cały czas się zmieniają.Tak jak pisałam wyżej,1 maks 3 mięsiąca.Osoby którzy są „kierownikami”pracują po kilka lat no i stosują (usunięte przez administratora)oczywiście.

Wolo
@Kasia

Tam na każdym dziale jest poerdolnik ludzie nie chcą przychodzić do takiej roboty brak ludzi do roboty,tylko ta nieszczęsna agencja i statyści z niej do roboty bo to żądni pracownicy

Małgorzata
@Kasia

A skoro taka atmosfera jest to jak wygląda okres wdrożenia. Pomagają tutaj jakoś się wdrożyć lub robią jakieś szkolenia? Bo ciężko mi to sobie wyobrazić po tym co napisałas.

Hanka
@Kasia

Atmosfera nie jest ważniejsza jeżeli jest motywacja finansowa. Przedstawisz przynajmniej widełki zarobkowe? Umowa o pracę nawet na okresie próbnym?

@Hanka

Uwierz mi że jest ważniejsza właśnie atmosfera! Może nie miałaś takiego doświadczenia ale atmosfera to wszystko. Nie zarabia się tam dużo. Nie będziesz miała nawet 4000 na rękę. Dużo mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Intercontinental - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Intercontinental?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Intercontinental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Intercontinental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Intercontinental
2.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Emilii Plater 49
    00-125 Warszawa