Opinie o Smart Personel Management w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Smart Personel Management. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smart Personel Management o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Personel Management w

piotr Nowy wpis

Właśnie poszukiwałem też oferty pracy na ich stronie internetowej, ale niestety tam też nic nie ma. Ciekawi mnie, czy w ogóle jest szansa na jakieś oferty w najbliższym czasie? Będę wdzięczny za jakieś info :)

jalapeno Nowy wpis

No to jak moi mili, ktoś już próbował swoich sił w szukaniu pracy przez Agencje pracy Smart Personel Magement? Można dzwonić do nich telefonicznie i dowiadywać się o oferty pracy czy może takich informacji udzielają tylko w biurze w Jarocinie? no i jakich dokumentów będę potrzebował? dowód osobisty wystarczy?

leman Nowy wpis

Smart Personel Magement to stosunkowo młoda agencja pracy która powstała zaledwie pięć lat temu , bo dokładnie w 2010 roku, kiedy to tego typu agencje powstawały jak grzyby po deszczu. Ciekawi mnie czy rozwinęli się w odpowiednim kierunku... własciwie czy ktoś z Was obecnych tutaj wyjeżdżał z nimi ostatnio?

basia.

cześć wszystkim, czy do Was dzwonił Pan przedstawiający się jako Andrzej Kołakowski? wcześniej, w poniedziałek wysłałam e-maila (a pisał jako Tomasz Sopa) z danymi i myślałam po tym co pisaliście, że koleś wystawiający tę ofertę to oszust, ale dziś zadzwonił. Powiedziałam mu, że póki nie dostanę umowy z warunkami pracy nie wyśle mu niczego, zaraz potem się rozłączyłam, żałuję, bo nie wiem co chciał powiedzieć.

mirek
@basia.

od (usunięte przez administratora) tez dostałem kiedys maila , w odpowiedzi na ogłoszenie chyba zbieracz oliwek, takze we włoszech i tam tez chcieli jak najszybciej pieniądze za transport 200 zł.

mirek Nowy wpis
@basia.

Tylko wtedy nie było to z Agencji smart personel menagment, a z Kadry MT z Bielsko Białej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Smart Personel Management odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
tomek

tez tak mysle... to nawet sie kupy nie trzyma a nawet jak sprawdzałem w rejestrze agencji to nawet numeru telefonu nie ma pdane bez sensu :/

wrona

Również dostałam maila w sprawie pracy na Sycyli. @tomek Nie powinien wymagać od Ciebie żadnych opłat. Mogę zrozumieć po podpisaniu umowy i np. w dniu wyjazdu. Ale umowa za pieniądze? Lepiej dać sobie spokój.

tomek

witam ja tez dostałem meila z praca na Sycyli tez podalem mu swoje dane. I odesłał mi odpowiedz ze wysle umowę przedstepna i ubezpieczenie dopiero po wplacie 250zł za autokar. Troche to dziwne

mirek

wiatm, tez dostałem maila do pracy na sycylię na te melony, ale jak widzę co tu piszecie to chyba jedna wielka sciema. Wczoraj odpisałem do goscia , zeby wysłał mi dla pewnosci skan tego dowodu no i odesłał. mam jego scan, tylko pytanie czy to na pewno on?

adam

Myślałem generalnie nad pracą na magazynie, produkcji, pakowacza ale na razie nic. Mam propozycję wyjazdu do Niemiec do szkółki leśnej na wakacje ale nie uśmiecha mi się ta praca, bo chciałbym wyjechać od maja.

tusia

Dokładnie ! :) dajcie na luz.. nie pierwsza i nie ostatnia oferta pracy ktora dostaniecie ! :) (usunięte przez administratora) ps . Macie moze jakies info dot. pracy w Holandii? albo Niemiec ? tylko nie praca w poolu, czy przy miesie..

Lukasz

Nie no jeżeli ktoś z was dalej sie zastanawia czy ta oferta jest prawdziła to chyba nie czyta wszystkich komentarzy. "Nie wiem co o tym myśleć" - przeczytałem to już z 5 razy na tym forum. Przecież jest już informacja oficjalna, że człowiek jest oszustem więc nad czym się jeszcze zastanawiać? Dajcie sobie spokój i szukajcie normalnej pracy. Nie traćcie benzyny i czasu na jechanie na miejsce skoro od dwóch dni już jest info, że firma nie zatrudnia (usunięte przez administratora) i nie mają ofert na melony.

Madhavi

Dodzwoniłam się do tej firmy, tel. znalazłam w necie. Pani poinformowała mnie, że to oszustwo a sprawa trafiła już do prokuratora.

tusia

Dla mnie to przekręt i tyle. każdy podostawal takie e maile, a nikt nie dostal odpowiedzi, ja juz wczoraj rano czytalam wypowiedzi dziewczyn, ja swojego e maila dostalam wieczorem, ok. godziny 18. takze wglad do e maila mial na bank. wiec czemu do tej pory cisza ? dziwna sprawa. najbardziej martwie sie tym, ze jednak poslalam mu swoje dane. michel - daj znac koniecznie czego sie dowiedzieliscie ! choc moim zdaniem padlismy wszyscy ofiarami oszustów. Pamietajcie, kiedy dostajecie oferte, taka jak ta,kiedy to wszystko za pieknie brzmi, to musi byc gdzies jakies "ale" . trzeba uwazac, idiotow nie brakuje.

tusia

Dla mnie to przekręt i tyle. każdy podostawal takie e maile, a nikt nie dostal odpowiedzi, ja juz wczoraj rano czytalam wypowiedzi dziewczyn, ja swojego e maila dostalam wieczorem, ok. godziny 18. takze wglad do e maila mial na bank. wiec czemu do tej pory cisza ? dziwna sprawa. najbardziej martwie sie tym, ze jednak poslalam mu swoje dane. michel - daj znac koniecznie czego sie dowiedzieliscie ! choc jak dla mnie to niezla sciema. Pamietajcie, kiedy dostajecie oferte, taka jak ta,kiedy to wszystko za pieknie brzmi, to musi byc gdzies jakies "ale" . trzeba uwazac, idiotow nie brakuje

Madhavi

Witajcie, jestem ze śląska i też dostałam e-maila takiego jak Wy. Długo się zastanawiałam, gdyż nie znalazłam żadnych namiarów na tę firmę. Dziwne??? Przeważnie pośrednicy mają swoje strony internetowe, a poza tym łatwo się z nimi skontaktować. Wiem z doświadczenia. Moim zdaniem ktoś próbuje nas naciągnąć. A miałam taką nadzieję na ta Sycylię. Znalazłam w necie chłopaka, który właśnie przy melonach został oszukany, pojechał i ani noclegu, ani pracy. Jednak był na tyle zdeterminowany, że na własną rękę poszukał sobie pracy. I ja uważam, że jeżeli chodzi o Włochy, Hiszpanie itp. kraje to lepiej zebrać znajomych i ruszyć w miejsca, gdzie są plantację i samemu znaleźć zatrudnienie. No nic, żadnych danych facetowi nie wysyłam i szukam dalej. Jakby ktoś potrzebował kogoś do grupy na wspólny wyjazd do Włoch, do pracy to jestem chętna. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Fajnie, że tutaj Was znalazłam i mogłam poczytać co myślicie o tej ofercie. Takie fora są potrzebne!!! Ciao :)

michel

witam wszystkich jade dzisiaj z dziewczyna do Nowych Bielic akurat dziewczyna pochodzi z tej miejscowosci i sprawdzimy osobiscie czy firma istnieje a gosciu jest wiarygodny tez dostalismy maila dzisiaj i jestesmy ciekawi czy to kplejny oszust wieczorem sie odezwe

ja tez dostałem meila z ofertą pracy w filandii. myśle , że to jakieś oszustwo. gość chce kasy z góry za prace bez jakiej kolwiek umowy. próbowałem się dodzwonić , skontaktować i nic cisza jak w rodzinnym grobowcu. moja rada omijać to g...wno z daleka.

Tuptuś2929

witam ja również dostałem ofertę pracy z Finlandii(Helsinki) , też podałem swoje dane , nie wiem co o tym myśleć po przeczytaniu komentarzy

kaska312

Ok, jeśli to jest oszustwo, to jak wysłałam temu kolesiowi moje dane to czy on nie zrobi teraz jakiś przekrętów używając ich? Teraz zaczynam się trochę obawiać. Nie chce mieć później jakiś nieprzyjemności przez to :/

Natalia

Hej , ja rowniez dostalam e-maila .. mam 20 lat chlopak 24 jestesmy ze slaska i rowniez nie wiemy co mamy myslec , oferta wydaje sie super

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Personel Management

Smart Personel Management