Opinie o ELWO S.A. w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ELWO S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ELWO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELWO S.A. w Pszczyna

anonymous Nowy wpis

W nowym ELWO jest jak na wakacjach, nikt nic nie robi, gramy w gry na internecie, pijemy kawusię i obijamy się bo firma nie dostaje żadnych zleceń, oczywiście co 3 miesiące jest zmiana pracownika, który nie wie o co chodzi.

figul Nowy wpis

Obecnie Elwo zwalnia około 75 pracowników plus wszystkich na umowach terminowych.Dyrektor produkcji werbował ludzi do pracy z byłych pracowników Elwo przed upadłością obiecując niestworzone rzeczy a po 3 latach im podziękuje.Zawiodłem się jak nigdy i nikomu nie polecam tej firmy.

ROZCZAROWANY Nowy wpis

ZAWIEDZIONY BEZROBOTNY - 2012-09-06 19:19:49 Nowo-powstała firma ściągnęła do siebie byłych pracowników Fabryki Elektrofiltrów ELWO S.A., skorzystała z ich wiedzy, kontaktów handlowych, a następnie wyrzuciła ich na bruk, spóźniając się z ostatnią wypłatą. A obecnie poszukuje nowych pracowników, o tych samych kwalifikacjach, na te same stanowiska, tak aby zatrzeć ślady po swoim perfidnym działaniu. Uwaga dla osób zainteresowanych pracą ! .Firma zawiera umowy tymczasowe.Po zatrudnieniu pracownika obniża pensję przy następnej umowie czasowej . Pracownicy o określonej specjalizacji są przerzucani do innych prac w różnych działach i w rezultacie są wyzuci ze swoich kwalifikacji. Umowy są rozwiązywane bez podania przyczyn, a kontakt przełożonych z podwładnymi jest nonszalancki. W rezultacie pracownicy są udręczeni. Praca jest zupełnie nie zorganizowana, ludzie przychodzą i odchodzą lub są zwalniani. Koszmar !Zgadzam się z tą opinią w 100 procentach. Z byłych pracowników "starego" ElWO została już tylko garstka, większość została już wywalona na bruk. W tej firmie nie ceni się pracownika nawet doświadczonego. Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy wyleci z pracy, przez to atmosfera wśród załogi jest nieciekawa, kończy się koleżeństwo a nawet przyjaźnie bo każdy drży o własny stołek. Mimo dużego bezrobocia nie polecam tej firmy.

ZAWIEDZIONY BEZROBOTNY

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy TJ Operator maszyn
Pszczyna
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o ELWO S.A. - Pszczyna

ELWO S.A.