Opinie o Grupa Okazje Sp. z o.o. w Łódź

Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez ponad 6 mln internautów, generujących 16 mln odsłon. Głównym filarem grupy jest porównywarka cen Okazje.info, plasująca się w pierwszej trójce porównywarek w Polsce. Grupa Okazje.info to także funkcjonalne wyszukiwarki zakupów dopasowane do potrzeb określonych grup docelowych – YouShop, YouHome oraz YouStyle. W 2014 roku do grona serwisów dołączył Rabatuj.pl oferujący internautom rabaty, promocje, wyprzedaże i inne formy zniżek na e-zakupy.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Okazje Sp. z o.o. w Łódź

Również byłem u nich na rozmowe kwalifikacyjnej i również odczułem pewne spięcie . Jeżeli możecie powiedzieć jakie są zarobki po podpisaniu umowy ?

wik Nowy wpis
@Zainteresowany

najniższa krajowa, a jak wielki algorytm będzie łaskawy (jakakolwiek zmiana w nim powoduje, że firma przez ponad pół roku nie może się podnieść) to jakieś +50%

wik Nowy wpis

Nie za bardzo rozumiem, jak ta firma się jeszcze trzyma. Praca nie ma jakiegoś niesamowicie szybkiego tempa, ale wypłata nie zachęca do pozostania w firmie, zwłaszcza że jakikolwiek bonus poniżej średniej krajowej zależny jest od algorytmu wyszukiwarki Google. Sprzęt, z którego miałam okazję korzystać, był standardem jakąś dekadę temu, a o zapewnieniu komputera do pracy zdalnej można zapomnieć. Z resztę sama praca zdalna to też luksus, na który mogłam sobie pozwolić od święta. A propos świąt, nie uświadczyłam tutaj wielu benefitów, a obietnice z ogłoszenia o pracę, na którą aplikowałam, w większości nie zostały spełnione. Jeśli ktoś czuje w sobie duszę hazardzisty i lubi modlić się do wielkiego algorytmu o pieniążki to zapraszam, w przeciwnym wypadku nie mogę polecić.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Grupa Okazje Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

fed Nowy wpis

Jeżeli do was też dzwonia ze maja jakies promocja darmowa probka itd nie daj cie sie nabrac po tem wyslaja fv nie wiadomo od czego a jezeli chcesz z rezygnowac to kolejne fv nie polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grupa Okazje Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
Agnieszka

Specjalista SEO ma szanse na pracę zdalną? Czy raczej należy odpuścić myśli o czymś takim? Wiem, że wiele firm praktykowało w czasie kryzysu, a potem się zmieniło to. Dajcie znać, jak tutaj jest.

Czy w Grupa Okazje Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracowniczek

A co to jest?

Jarosław
@Pracowniczek

Czyli nic takiego nie macie, okej... A w jaki sposób motywuje się tu pracowników skoro nie ma takich dodatków?

Beata
@Pracowniczek

Super rzeczy, bony na zakupy czyli takie specjalne karty załadowane na 50, 100zł lub więcej pieniędzy którymi można płacić w sklepie :) A paczki to wiadomo - jakieś słodycze, drobne upominki.

Alija
@Jarosław

Też się dowiem ,jakieś premie?

@Alija

Nikt nie odpowiedział, wiec może nie ma premii albo wysokość jest objęta tajemnicą? Jesteś zainteresowana pracą, że pytasz? Liczę że jak się czegoś dowiesz to podpowiesz na co można liczyć finansowo.

Puls
@Paweł

Na rozmowie rekrutacyjnej wszystko ci powiedzą.

Ratunku!

Gdzie mogę ocenić sklep okazje-info? Promowali sklep Lokten.com, który oszukiwał klientów i kiedy, zapewne po wielu skargach, tak jak moja, nagle zawiesili ich działalność, wydało się się, że nie biorą żadnej odpowiedzialności, za reklamę (usunięte przez administratora) Powinni na swojej głównej stronie umieścić ostrzeżenie, bo pewnie wielu naiwnych klientów nadal przelewa odroczone płatności na konto złodziei, a Okazje- info nie czują się nawet zobligowane, aby kogokolwiek ostrzec, że z takich okazji nie można korzystać!! Sprawę zamiata się pod dywan i nie ma tematu! Może ,trafi się jakiś uczciwy pracownik, który coś z tym zrobi!? Klientka-frajerka

adam
@Ratunku!

przecież ten serwis to nie sklep internetowy

Beata
@adam

Nie czytasz ze zrozumieniem. Fakt, jest dość chaotycznie napisane ale ewidentnie nie łapiesz o co chodzi.

Ratunku!

Nie byłam w stanie dodać negatywnej oceny, bo system sam oznaczył wszystkie gwiazdki. Winszuje samozadowolenia!

Ferdynand

@Figielek Nie narzekajmy bo nie ma na co. Mamy dobrą firmę dbającą o pracowników, ja polecam pracę.

Zaskoczona
@Ferdynand

Jaka firme? Dbajaca o pracownika? Ktorego niby? I jak? Nie ma tu juz zadnej kompetentnej osoby i wypowiadaja sie wlasnie tacy jak Ty i w takim samym tonie .. podaj konkrety.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Figielek

Czego? Awansu? :D Awans dostaniesz - więcej pracy, obowiązków i opieprzu od dziwnych przełożonych, ale kasa ta sama albo mniejsza. W tej firmie nie ma możliwości żadnego rozwoju. Oni w ogóle jeszcze funkcjonują?

AW

Ale cenzura...

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Angielski w Okazjach

Oni nie prowadzą rozmów po angielsku...

Aaaa

Myślisz, że będą się ratować pracą ukraińskich rąk? Ukraińcy też nie chcą pracować za darmo, przecież nie po to tu przyjeżdżają.

Aaaaa

Widocznie niektórzy lubią tonąć...

Rybka

Jeszcze chwilę, mielizna blisko.

Iwona
@Rybka

Poszukuję opinii o pracy w Grupa Okazje. Ktoś powie, czy można tam liczyć aktualnie na stabilność zatrudnienia? Czy nadal redukują stanowiska?

Hah
@Iwona

Jedyne na co można tam teraz liczyć to rychłe wypowiedzenie, bo firmy lada moment nie będzie stać na pensje. Ale próbuj, może na miesiąc się załapiesz.

Big
@Hah

No to nieźle...

Co jaki okres czasu w Grupa Okazje Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Zawsze z tym było nędznie, ale teraz to szybciej dostaniesz wypowiedzenie, a nie podwyżkę :D Chyba że masz na myśli podwyżkę obowiązków, he, he.

Va
@Odpowiedź

Obowiązków chyba już tez słabo, w końcu niedługo się zamykają, wiec roboty coraz mniej. Czemu ludzie stamtąd jeszcze nie uciekają, gdy sytuacja jest tragiczna?

Heh
@Va

Po pozowali tam tacy, którzy nie widzę perspektyw na lepsze jutro ;)

Ooo
@Heh

@Heh Chyba nawet i oni już kombinują co zrobić, żeby nie zostać na lodzie...

Tom
@Ooo

Coś słabo im to idzie. Pierwsze oznaki upadku tej firmy były już prawie 2 lata temu, a w dalszym ciągu siedzą tam... Kto był kumaty to już dawno opuścił ten statek. Pozostali mniej rozgarnięci.

Xxxxxxx
@Tom

Popatrz tak - pierwsze oznaki były 2 lata temu, a mimo to przez te 2 lata nie musieli się martwić zmianą pracy. Jakoś to się toczyło do przodu.

Cooo
@Xxxxxxx

Cooo? XD ludziom teraz obcięli pensje o polowe i oni dalej tam siedzą, wyprane mózgi. Na takich ludzi wlasnie okazje zawsze liczyły, slugusow którzy myślą, ze w żadnej firmie innej sobie nie poradzą i okazje to dla nich ciepła posadka - i tak było, aż do teraz. A oni nadal tam siedzą XD kto ostatni zgasi światło? Ktoś z cm? A może ux? A może jednak handlowiec?

Zenon
@Cooo

Jest w tym racja. Nie opłaca się tyrać na kogoś, kto daje połowę stawki i jeszcze nie docenia pracowników.

Aww

Czyli nie da się zbudować imperium oszczędzając na pracownikach? Czyli śmieciowe umowy nie dają oszczędności? Niesamowite.

Dawid
@Aww

Orientujesz się jaką stawkę godzinową oferują? Trzeba ją wywalczyć na starcie, czy jest szansa na podwyżkę za jakiś czas?

mati
@Dawid

Trudno mówić o stawce godzinowej przy najniższej krajowej na śmieciówce, jak ktoś ma farta to dostanie może na start te 100-200 więcej, ale na pewno nie na UoP, w końcu firma tnie koszta ile się da i gdzie się da, a zawsze da się na pracownikach, którzy nie wiedzieć czemu tak się dają robić do dziś. Na szczęście to się kończy, za 4,5 miesięcy gaszą światło.

Ro

Nadszedł koniec. Po firmie za chwile nie będzie co zbierać. Pracownicy gratulują zarządowi świetnych decyzji biznesowych oraz kadrowych. To musiało paść.

Ag

Właśnie pracodawca swoim pracownikom zapewnił zmianę pracy.

Do Ag
@Ag

Masowe zwolnienia znów się posypały? Czy to kogoś jeszcze zaskakuje? XD

Ag
@Do Ag

Tak, zwolnienia większe niż rok temu + ucinanie wypłat pozostałym. Czas opuszczać ten tonący statek

XD

Ostatni gasi światło.

Oj
@Ag

Czyli teraz to już nie przelewki, koniec jest bliski?

Gustaw

Zawsze można zmienić pracę jeśli dobry pracodawca jest nieodpowiedni!

asd
@Gustaw

Ta wypowiedź pokazuje jakie jest podejscie firmydo pracownika. Lepiej nie dało się tego opisać.

arn

Firma to taki PRL. Byłem tam na rekrutacji, zarobki śmieszne, nawet nie zająknęli się o UoP. W biurze duszno i skwar, brak klimatyzacji i wentylacji, wszyscy siedza jak na skazaniu, atmosfera żadna. Raczej nie polecam.

do_arn
@arn

Kiedyś przynajmniej klima była i jakaś atmosfera :)

A

Jak tam? W tym roku też okazje zafundowały przymusowe odrabianie wigilii w ramach już tradycji ?

Agnieszka
@A

Co chcesz przez to powiedzieć? Jesteś pracownikiem firmy Grupa Okazje? W wielu firmach wigilia może być dniem wolnym od pracy, który należy następnie odpracować. Jest to bardzo powszechne rozwiązanie. A może chodzi Ci o coś zupełnie innego?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Okazje Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Okazje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Okazje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Okazje Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.

Grupa Okazje Sp. z o.o.