Opinie o Skillsco w Leicester

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Skillsco. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skillsco o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skillsco w Leicester

Mariusz Jakubowski Nowy wpis

Pracowałem przez Tę Agencję przez Trzy miesiące. Bez problemów

Dominik Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje w firmie więc na forum zapanował spokój!!

wujek lei

Skillsco daje pracę tylko w szkodliwych warunkach i ciągle w tych samych firmach za najniższą krajową. Nie wypłacają pieniędzy tłumacząc, że nie mają jeszcze przesłanych przepracowanych godzin z firm. Firmy do których głównie wysyłają to tulip (spożywka, praca w niskiej temperaturze, trzeba być obeznanym, żeby dobrze się zalogować i wylogować) oraz ASDA 4 (tzw. sandersen a częściej śmieci) czyli rozładowywanie tirów na czas, wyrzucanie przeterminowanego jedzenia, wrzucanie oraz odbieranie plastikowych skrzynek na tzw traywasha (mycie, najcięższa praca, która wymaga doświadczenia w składaniu skrzynek bo inaczej stoi cała linia)), składanie skrzynek na palety, opróżnianie metalowych klatek z kartonów i folii. Pracują tam sami Polacy na kontraktach, którzy jeżdżą widlakami. Ogólnie kontraktowcy są spoko oprócz team leadera polaczka na dorobku, który jakby mógł to by zajechał każdego. Podsumowując najgorszą robotę odwalają ludzie wysyłani przez skillsco. Polki pracujące w scillsco są miłe jeśli chodzi o wysłanie nas do pracy. Kiedy przychodzi kwestia pieniędzy lub jakichkolwiek innych załatwień kończy się uprzejmość i zaczynają się problemy.

koko Nowy wpis
@wujek lei

pracowałem trzy dni dziekuje kontraktowi to buce .unikac takiej pracy i ...

Wiktor Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód , że przestaliście pisać? Firma normalnie działa?

Aplikowałeś do firmy Skillsco? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
VonDEVIL

Pracowałem dla nich. Nigdy wiecej poniewaz ani razu nie wyslali mi payslips do tego mosiałem sie upomnieć o zaległy urlop. Ludzie zajmujacy się tam swoimi pracownikami nie wiedzą jak to robić wręcz robią to w naganny sposób.

Lukasz85

Pracowałem w Salvesenie w latach 2005-2006 przez tą agencję. Człowiek nie umiał języka a mimo wszystko dzięki Julli, była stabilna praca. Fakt ciężka przy maszynie do mycia skrzynek ale ważne że była praca. Czy teraz też jest ta praca bo słyszałem, że firma Christian Salvesen przestała istnieć. Może to plotki:) Teraz ciężko o pracę w Leicester lub Lutterworth?:)

tukan

dają jakoś radę. niemniej do poprawienia jeszcze sporo

kur!!!

Pracowalam w tej agecji za czasow Ani i Olgi.... i zdazaly sie problemy z wyplatami itd wystarczylo zadzwoni aby wszystko wyjasnic dziewczyny ogarniqly;-) teraz sa nowe pracownice na pozur mile fajne itd ale od mowcie im pracy po przepracowanych 5 dniach po 12h lub upomnijcie sie o wyplate to was zezra zywcem !!!!! Zachowuja sie jakby ludzie mieli byc im wdzieczni za prace - zapominaja ze same sa w pracy i jest to ich zasrany obowiazek aby osobe rejestrujaca sie w agecji obsluzyc .... stare przyslowie mowi "klient Twoj PAN !!!! Brak szacunku i kultury do czlowieka a zwlaszcza KAMILA brak slow nie polecam tej agecji kiedys bylo spoko teraz kompletne dno praca jest ciezka fakt ... do kazdej pracy mozna przywyknac na poczatku w uk ale nie dajmy sie gnojic rodakom ... komu jak komu ale nie im !!!!!

Gagatek26

Rejestracja bez problemu. Pomagają, jeśli ktoś ma problemy z angielskim. Wypłaty spoko. Zawsze o czasie. Wyjaśnienia ewentualnych niezgodności w kwocie to już problem. Nigdy nie udało mi się wyjaśnić ewentualnej różnicy w tym co ja sobie obliczyłem i tego co mi wypłacili. Zatrudnienie na najniższej krajowej. Ponadto nie płacą za nocne zmiany i za zmiany stanowiska np. za przejście na wózek widłowy czy inne maszyny. Cały czas ta sama stawka.

nnnnn

Pracuje tam rok czasu i nigdy nie miałam opozmienia w płatnościach i zawsze zgodnie z przepracowany mi godzinami mój przelew jest zawsze o tej samej porze

tomek

jestem ciekaw czy cos sie zmienilo w salwensenie czy sa jakies zmiany w oficie albo w agencji

Noname

Słabo

aaa

bedac w leicester mialem przyjemnosc pracowac przez rozne agencje pracy jak i skills co. byla to jedna z wielu agencji gdzie nie trzeba bylo za bardzo po polsku mowic ze by sie tam zarejestrowac tulip - syf praca w zimnie, z dojazdami lipa jak miales kijowa zmianę, salvesen troche wiecej placili ale tez tyrka i bez auta lipa, praca na czas jak ktos chce sobie wyrobic rzezbe to polecam widze ze od kilku lat nic sie nie zmienia :) tulip salvesen ciekaw jestem czy maja jeszcze(usunięte przez administratora) hehe a tak po za tym jak sie nie zna jezyka to trzeba tyrac w polsce za taka sama prace masz (usunięte przez administratora) a nie wyplate- jedna lipa z takimi agencjami ze z dnia na dzien ci powiedza ze nie masz po co przychodzic

Zostaw merytoryczną opinię o Skillsco - Leicester

• Jak się pracuje w Skillsco?

Zobacz opinie na temat firmy Skillsco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Skillsco
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Tadeusza Kościuszki 103/105
    90-441 Leicester