Opinie o Piekarnia Białogon

Aktualność
ZACZYNAMY JUŻ W TEN PONIEDZIAŁEK- 2 SIERPNIA! :)

Na każdym z naszych sklepów firmowych rozdajemy Karty Stałego Klienta!
Jesteś w naszym sklepie? Odbierz kartę, zbierz 5 pieczątek i odbierz uśmiechniętą eko torbę na zakupy gratis:). Zbierz 10 i otrzymaj któryś z naszych pysznych kilogramowych tortów za 1 zł!
Zachęcamy do zbierania pieczątek przy okazji zakupów w naszych sklepach:)

Będziemy na Ciebie czekać w naszych sklepach firmowych w Kielcach:

• ul. Pańska 30A,

• ul. Zagórska 36,

• ul. Sandomierska 105,

• ul. Chęcińska 6,

• ul. Nowy Świat 48/3

@Ala

W firmie przestrzegane są wytyczne zgodnie z reżimem sanitarnym związanym z zachowaniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. W zakładzie obowiązuje także między innymi nakaz częstego mycia i dezynfekcji dłoni, w tym celu w miejscu wejścia do budynku powstały specjalne bramki dezynfekujące. Posiadamy także przegrody z pleksy oddzielające stanowiska pracy, aby ograniczyć bliski kontakt pracowników podczas pracy.

Ala

Macie jakieś obostrzenia w pracy obecnie?

@anonymous

Bardzo się cieszymy, że nasze produkty Państwu smakują! :) Dziękujemy za pozytywną opinię:)

mmmm pyszne produkty mają!

@anonymous

Dzień dobry, a mnie ciekawią tegoroczne benefity. Czy co roku pojawiają się jakieś nowsze? Co z deputatem? Teraz na przykład zbliża się tłusty czwartek czy pracownicy mają szansę dostać zniżkę na produkty lub część ich właśnie w formie deputatu? Na jakie jeszcze dodatki można liczyć?

A wiecie może ilu tych ludzi na magazynie teraz potrzeba? We wpisach było kiedyś jakieś zainteresowanie tą robotą, na jednej stronie widziałem, że ogłoszenie wygasło z parę miesięcy temu. Fajnie, że można elastycznie zmiany ogarnąć i ze doświadczenie nie jest wymagane, bo go nie posiadam jeszcze. Jak teraz wygląda jakieś szkolenie / wdrożenie? i jak tu podchodzą do osób całkiem nowych?

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Pracownika magazynowego. Firma wymaga od kandydata gotowości do pracy zmianowej, a w dalszej części informuje, że można liczyć na elastyczny czas pracy... Czyli jak to w końcu wygląda, bo jedno z drugim się zaprzecza. Pracownik decyduje, w które dni może przyjść i na jaką zmianę? W ogóle ile ich jest i w jakich godzinach?

DI

Dzień dobry, W ogłoszeniu podany jest numer kontaktowy. Jeśli posiada Pan/Pani jakieś szczegółowe pytania wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu w ofercie. Praca oferowana jest w systemie trzyzmianowym. Każda ze zmian trwa tydzień. Jeśli potrzebuje ktoś w następnym tygodniu pracować na inna zmianę, niż ma zaplanowane to jesteśmy elastyczni i możemy zorganizować pracę na zmianie w innym zakresie godzinowym. Stąd informacja, że mogą Państwo liczyć na elastyczny czas pracy. W razie pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami Serdecznie pozdrawiamy

Doma
@DI

Partner być może podjąłby się pracy u Was z tym, że mamy małe dziecko, ja również pracuje zmianowo, czy na stale można ustalić mu grafik, aby był stały? I czy będą jeszcze Państwo kogoś potrzebować? Widzę, że tamta oferta wygasła jakiś czas temu

DI Nowy wpis
@Doma

Dzień dobry Pani Dominiko, oczywiście, wszystko jest kwestią porozumienia:) Uprzejmie bym prosił o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 571 099 786 z działem rekrutacyjnym, bądź przesłania CV pod adresem mailowym praca@bialogon.kielce.pl, abym mógł przekazać je do kierownictwa w celu kontaktu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Mzk

Kółko wzajemnej adoracji w sklepie na Zagórskiej. Hipokryzja kierowniczki najwyższy poziom. Obrabiane tyłka za plecami pracowników opanowane do perfekcji ???????????? współczuję kolejnym pracowników, którzy zmieniają się z prędkością światła.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Piekarnia Białogon.
Jozef

Kupuję i jadam ciasto firmowe z piekarni Białogon. Powiem znakomite nie znam lepszego. Przy okazji sam pikę chleb na produkowanym przez siebie zakwasie, używam tylko soli cukru i żytniej mąki. Upieczony cleb przecowywany w woreczku foliowym śniadaniowym nie pleśnieje do 7 dni gdy trzymam w normalnych warunkach. Przecowywany w lodóce był bez śladów eśni po 30 dniach. Pozdrawiam. Senczyszyn

@Jozef

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa:) Bardzo się cieszymy, że nasze produkty cieszą się tak pozytywną opinią :) Pozdrawiamy!

Andzia

Witam interesuje mnie praca na chłodni.Czy są przyjęcia?

Urszula
@Andzia

i co ostatecznie były gdy o nie pytałaś? ile teraz płacą? i na jakie warunki ogólnie na tej chłodni można się nastawiać?

@Andzia

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: https://piekarniabialogon.pl/praca/ Pozdrawiamy

@Urszula

Najlepsza piekarnia! Bardzo polecam! Zawsze smacznie i świeżo!

@Pracodawca

Aktualność
ZACZYNAMY JUŻ W TEN PONIEDZIAŁEK- 2 SIERPNIA! :)

Na każdym z naszych sklepów firmowych rozdajemy Karty Stałego Klienta!
Zachęcamy do zbierania pieczątek przy okazji zakupów w naszych sklepach:)

Będziemy na Ciebie czekać w naszych sklepach firmowych w Kielcach:

• ul. Pańska 30A,

• ul. Zagórska 36,

• ul. Sandomierska 105,

• ul. Chęcińska 6,

• ul. Nowy Świat 48/3

Ala

Macie jakieś obostrzenia w pracy obecnie?

Artur.M

Chleb Bialogon firmowy..... Trzy doby lezakowania i nadaje sie do wyrzucenia.... Plesn rozwija sie od srodka. Gdyby to byl jeden przypadek, ale to nie pierwszy zakup i nie poerwsza wpadka.

@Artur.M

Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Niestety długość świeżości naszych produktów zależeć może od wielu czynników. Jednym z nich może być także ich przechowywanie w wyższych temperaturach. Jeśli jednak aspekt odpowiedniego przechowywania został zachowany, to będziemy zobowiązani, aby móc bezpośrednio skontaktować się z Panem, aby móc to wyjaśnić i odpowiednio przeprosić za zajście:) Bardzo nam na tym zależy:) Będziemy wdzięczni za bezpośredni kontakt na adres mailowy: biuro@bialogon.kielce.pl, aby ustalić szczegóły. Pozdrawiamy i liczymy na kontakt

mmmm pyszne produkty mają!

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GOWork!

Smak i jakość to kluczowe wartości, które przyświecają nam od ponad ćwierć wieku podczas codziennych wypieków. To już 27 lat, gdy z powodzeniem łączymy tradycyjne metody produkcji na naturalnych zakwasach z nowoczesnymi technologiami wypiekowymi, a nasze pieczywo i wyroby cukiernicze codziennie goszczą na stołach tysięcy rodzin. Jesteśmy z tego dumni i z nieskrywaną radością przyjmujemy nagrody oraz wyróżnienia dla naszych produktów. Nie spoczywamy jednak na laurach i stale się rozwijamy. Chcemy aby nasze wyroby trafiały w  gusta naszych klientów i spełniały ich oczekiwania.

Jednak Piekarnia Białogon to nie tylko pachnące wypieki, a przede wszystkim ludzie- każdy z nas tworzy to miejsce i przyczynia się do zadowolenia naszych klientów.

Dlatego nasz profil stworzyliśmy, aby być bliżej Was. Dialog to wzajemne zrozumienie, które łączy ludzi. Prowadźmy go w sposób kulturalny. Spotkajmy się tutaj. Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoją opinią- nasi klienci, byli a także obecni pracownicy, ponieważ każda z nich jest dla nas bardzo ważna. Dzięki temu będziemy mogli poznać wasze oczekiwania, rozwijać się i wyciągać wnioski. Dbając w ten sposób o wasze zadowolenie.

Zachęcamy do zadawania pytań. Postaramy się na każde odpowiedzieć w sposób skrupulatny.
Będziemy chcieli informować Was także na bieżąco o wprowadzanych nowościach i prowadzonych rekrutacjach w naszej firmie, do których uczestnictwa serdecznie zapraszamy.

Prosimy jednak pamiętać, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane na forum.

W takich sytuacjach prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@bialogon.kielce.pl

Chcemy również podkreślić, że nad poprawnym funkcjonowaniem strony czuwa administrator portalu - wszystkie komentarze niezgodne z prawem polskim i regulaminem portalu będą usuwane.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:
Regulamin Portalu GoWork

Pozdrawiamy i do usłyszenia,
Kacper

Czy tam u was zapewnili maseczki dla bezpieczeństwa?

momo

witam,wszystkie Panie które bardzo sie obrzucają błotem.Czytam i czytam i chyba jestem w szoku,ponieważ chciałam starać sie o prace ,ale jak widze komentarze to gęsiej skórki dostałam,dlaczego Wy sie tak nie nawidzicie,przecież od dawna dawna jest tak że kto ma lepsze znajomości to i lepsze stanowisko,a jesli ktoś szuka pracy to się łapie wszystkiego i dziś takie czasy żeby zarobić trzeba sie narobić,ale Wy Panie jesteście w cieplłym miejscu a tyle nienawiści.Pewnie gdybym zaczeła pracę to z tego co czytałam poprostu zostałabym zgnojona.Kobitki ogarnijcie się bo macie fajnę smaczne rzeczy.Czy naprawde tak strasznie jest u Was????pozdrawiam

Olgierd

Wiecie może czy firma potrzebuje piekarza, jak się pracuje i zarabia?

Daniel

To chyba jest normalne, że przed świętami piekarnie pracują dłużej. Świąt tak dużo nie mamy!!!

Smieszek
@Daniel

Swieta swietami ale pozniej czlowiek wyglada przy stole jak zombi????

Smieszek
@Daniel

Same Daniele tam chyba pracuja sory tzn jelenie

Tymon

Generalnie w pracy trzeba pracować a szefowie są po to żeby to egzekwować!!

jest ok

Hanna

@Ogr mimo wszystko staraj się nie używać takiego słownictwa na forum, bo obowiązują tu pewne zasady zawarte w regulaminie. @Justinnn87 nie ma szansy rozmowy o zarobkach? Może powinniście negocjować stawkę z pracodawcą piekarnia bialogon?

Hanna

@Justinnn87 według ogłoszenia (http://www.gowork.pl/praca/piekarnia-bialogon;pr) piekarnia bialogon oferuje umowę o pracę, czyli wszystkie to godziny to są nadgodziny, tak? I jak one są wypłacane? Jest jakaś wyższa stawka, są wypłacane w terminie? Nawet według ogłoszenia liczba godzin do wyrobienia to 40, czyli na rozmowie i umowie było to samo ustalone? Podzielisz się jeszcze tymi informacjami z nami?

Justinnn87
@Hanna

To co piszą w internecie to bzdura. Jeśli nie masz rodziny to jak najbardziej sie tam nadajesz ...

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Białogon - Kielce

• Jak się pracuje w Piekarnia Białogon?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Białogon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.