Opinie o Pałac Jugowice Sp. z o.o. w Jugowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pałac Jugowice Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pałac Jugowice Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Jugowice Sp. z o.o. w Jugowice

Kinderek Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu nikomu (usunięte przez administratora) pracuje i tyle wiecznie szukają do pracy nie dziwie się z nikt nie zostaje na stałe

Kasia Nowy wpis

Czy pałac nadal jest czynny ?

Ania Nowy wpis

To jest hotel? Wolne żarty, Panie!

Dominika Nowy wpis

Nie rozumiem nic.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pałac Jugowice Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Szef kuchni?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Amadeus

Tak, tak cwelem jestem, parówą... Popełniłem wielki błąd szukając pracy u państwa Jolanty i Mariusza!

Usłyszałem

że się nie nadaję, jestem debilem, który węgla od śniegu nie odróżnia i do niczego w życiu nie dojdę

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pałac Jugowice Sp. z o.o.?

Maryna

żadne

Grześ

Godziny są nienormowane. Stale przebywają tam ludzie, których trzeba obsługiwać i dopomóc szczególnie wtedy, gdy nie są w stanie się podnieść po imprezie. Dużo alkoholu, czasem agresja. Nocują tam przecież, to hotel.

Nie polecam pracy w Palac Jugowice. Zero szacunku do personelu że strony szefostwa. Nie wspomnę już o relacjach między pracownikami-porażka!

czerwona12

Zgadzam się w 100% :) Nie polecam również pracy w tym miejscu

Janusz
@czerwona12

Widzę, że zgodnie nie polecacie pracy w tej firmie. Moglibyście napisać coś więcej tym, jak pracodawca traktuje swoich zatrudnionych pracowników? W szczególności chciałbym ustalić, czy można liczyć na ewentualne dodatki wynagrodzenia w momencie, kiedy wykazujemy się ponadprzeciętnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Hanna
@Janusz

Niestety, na nic takiego nie można liczyć. Ogólnie pensje są adekwatne do zajmowanego stanowiska, ale najwięcej pracuje młodzieży, takie umowy chronione dla 13-17 latków. Jeśli pokończyłeś szkoły i myślisz o normalnym etacie, to nie masz czego tam szukać.

Marian
@Janusz

Słabo płacą. Czasem zatrzymują wypłatę. (usunięte przez administratora)

Jaka jest atmosfera w tej firmie ? Czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć ?

Albert
@Monika

Fantasmagoryczna, duszna atmosfera

Nino

To chyba nie jest wina firmy jeśli sami pracownicy nie potrafią ze sobą pracować?

Prac
@Nino

Pracodawca nie można ich nazwać. Za grosz kultury i wychowania.

Bogdan

@Sympatyk pałacu, czy pisząc problemy, miałeś na myśli, że nie zawsze można taki grafik dostosować? Czy pracownicy Hotelu Pałac Jugowice otrzymują służbowy uniform? Czy mają możliwość skorzystania z pralni? Jak wygląda kwestia posiłków pracowniczych, czy zapewnia je pracodawca? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Bogdan

@Sympatyk pałacu, czy można pracował w Hotelu Pałac Jugowice w niepełnym wymiarze czasu? Na przykład na pół etatu? Czy pracownik dostaje od razu umowę o pracę, czy przechodzi najpierw okres próbny? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów. Niektórzy z nich szukają stabilnej pracy, a umowa o pracę jest w tym przypadku czynnikiem mile widzianym.

Sympatyk pałacu
@Bogdan

Można pracować, ale z elastycznym grafikiem również są problemy. Najpierw umowa na zlecenie, potem zależy od układów :)

Sympatyk pałacu

Mój komentarz zniknął, ale w porządku, więc napiszę inaczej. Jeśli ktoś jest odporny na stres to praca dla niego. Jeśli ktoś chce rozwijać swoje pasje w hotelarstwie- nie polecam. Praca między działami jest super(!) dopóki nie wtrąci się jej wysokość pani prezes. Praca na recepcji po 12 godzin (8 godzin do dogadania). Polecam do pracy w każdym z działów oprócz restauracji, która ma dużo do dopracowania, np śniadania, jak ktoś lubi biegać przez całą sale z kuchni do bufetu i tak w kółko to polecam :) Współpracownicy- super, szefostwo- leży.

Bogdan

Czy w Hotelu Pałac Jugowice pasjonaci hotelarstwa mają szansę na rozwój? Jak wygląda system pracy na Recepcji, czy to zmiany 8-godzinne czy 12-godzinne? W hotelarstwie współpraca odgrywa kluczową rolę i decyduje o poziomie obsługi gościa hotelowego. Czy można liczyć na dobrą współpracę między poszczególnymi działami Hotelu Pałac Jugowice?

Życzliwy praktykant.

Praca w tym miejscu to tragedia... Nie mówię tu o współpracownikach, bo większość jest bardzo sympatyczna (pozdrawiam). Jednak kierownictwo to coś strasznego... Miejsce w którym nie można wyrazić swojego zdania, bo pani prezes zaraz będzie krzyczeć, a jeśli zostaniesz przy swoim zdaniu, to masz przesrane (pozdrawiam dziewczynę, która wytrzymała to chyba 2 miesiące, broniąc swojego zdania). Kobieto ogarnij się! Stracisz niedługo wszystkich pracowników. Pomijając krzyki szefostwa, można też dostać ochrzan za niewyrabianie się z robotą, ale to przecież nie wina pracowników, tylko organizacji miejsca pracy. Dajcie ludziom najpierw na czym pracować, a potem wymagajcie, żeby wszystko było! Pozdrawiam zwykłych pracowników oraz kierowników działów, którzy są "do rany przyłóż", szczególnie pana Marcina, panią Justynkę oraz panią Anię ;) lepiej trafić nie można ;) Jeśli jesteś odporny na wrzaski, to idealne miejsce.

safe

ja tam miałam praktyki i muszę przyznać, że naprawdę zdobywa się doświadczenie i również obsługa hotelu jest bardzo przyjazna

Filip

Mi tam bardzo się podobało, pracowałem do 2015r. Ogolnie mówiąc warunki spoko, dobra organizacja miejsca pracy. Wynagrodzenie dobre i terminowo. Tak do końca nie rozumiem wcześniejszych opinii, chyba, ze wcześniej tak rzeczywiscie było. Teraz jest na prawdę dobrym miejscem do pracy. Być może powodem jest zmiana kadry kierowniczej.. słyszałem rożne opinie, a jak trafiłem to okazało sie OK.

...

Nie da się tam pracować. Wykonczenie psychiczne pracownika a szacunku zadnego. Osoby na wyzszych stanowiskach nie porafią się ze sobą dogadywać wiecznie cos im nie pasuje. Pracownicy na niższych stanowiskach mimo iż starają się ze sobą współpracowaćto im się na to nie pozwala. każdy podkopuje każdego. ogolnie nie polecam nikomu pracy w tym miejscu.

myśliciel

W okolicy tego miejsca pracy, w najbliższych miejscowościach opinia wyrażana przez ludzi, którzy mieli okazję pracować w tym miejscu jest chyba (?) najbardziej adekwatną opinią? Zastanawiające jest dlaczego jest tam aż taka rotacja pracowników?

Jula

Niestety muszę potwierdzić powyższą wypowiedź. Bardzo niemiła atmosfera utrzymywana przez kierownictwo. Nie wiem czemu ma służyć skłucanie ze sobą pracowników ale cóż takie rozumowanie. Z całego serca nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Jugowice Sp. z o.o. - Jugowice

• Jak się pracuje w Pałac Jugowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałac Jugowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pałac Jugowice Sp. z o.o.?

Pałac Jugowice Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Główna 4
    58-321 Jugowice
  • NIP: 8862884283 REGON: 20666516 KRS: 0000301549

Pałac Jugowice Sp. z o.o.