logo DKpartner

DKpartner

Toruń

Opinie o DKpartner

oszukana 2009-11-23 08:05:40
jak dochodzi do wyplaty to z ustalonej kwoty dostaje sie polowe ! Odradzam
michu 2010-01-24 18:47:37
nie wiem o co Wam chodzi... ja tam bardzo długo pracowałem i zawsze dostawałem kase.
Grześ 2010-02-03 22:55:55
[usunięte przez moderatora] Ja tam pracowałem i było ok kasa na czas wiesz anomnim jaka praca taka płaca pozdrawiam Grzegorz
oszukana 2011-01-21 19:51:40
dokładnie tak jak inni zostałam oszukana , za cały miesiąc grudzień,dodatkowo jeszcze sobota i niedziela dostałam 540 zł , po wielkiej awanturze DK PARTNER dosłało mi 200 zł a miało być około 2000 zł .Sprawę skieruję do inspekcji pracy , urzędu skarbowego , wszelkich możliwych kontroli i sądu pracy .Uważajcie na umowy ,pilnujcie aby była zachowana ich ciągłość
Aurel 2014-04-23 14:27:44
Dk partner odradzam ja pracowałem w Łodzi z nimi pieniądze dostałem z potrąceniem według cennika ,który nie istniał do dnia wypłaty ,poza urzędem skarbowym nie opłacono mi nic strasząc mie że nie dostanę drugiej części bo przecież pracowałem miesiąc ale podzielono to na dwie płatności, bo wypłata jest zawsze 15jak poprosiłem o rachunek to panienka była zbulwersowana brakiem zaufania-ODRADZAM
Daniel 2016-05-20 20:13:15
oni spedytorów to chyba w ubiegłym stuleciu szukali @zami, ja nie widziałem nic od dawna
Zostaw swoją opinię o DKpartner - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKpartner