Opinie o AZF Contractors w Bogumiłów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AZF Contractors. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AZF Contractors o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AZF Contractors w Bogumiłów

Eusi Nowy wpis

Może ktoś wybiera się na fasady aluminiowe typu alucobond do Kopenhagi niech ktoś się wypowie jak jest na miejscu jak traktują ludzi czy jest zapierdziel warunki na hotelu dojazd do pracy za free

Hanna Nowy wpis

Jakim aktualnie Waszym zdaniem pracodawcą jest AZF Contractors? Czy od zamieszczenia przez Was ostatniej opinii na temat pracy w firmie, zaszły w niej jakieś zmiany, które dotyczą osoby zatrudnione lub te ubiegające się o zatrudnienie? Co możecie powiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia w AZF Contractors?

zainteresowany Nowy wpis

Paddy Szewc a mozesz powiedziec cos wiecej o stawce i co to za praca?

Olek Nowy wpis

Może ktoś podzieli się wiedzą na temat tej roboty w Anglii. Czy firma opiekuje się pracownikiem?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AZF Contractors? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Paddy Szewc

Azf przyjachalo do Dublina w Irlandi i szuka tu ludzi do roboty oferuja stawki rynkowe ale czy warto?

Jaaa

Jak zwykle obiecali że praca nowa ruszy na moście, a po 3 tyg okazuje się że inna firma go wzięła i roboty nie ma....

Kreda

Już nie pracujemy na metrze w Kopenhadze

Hanna

@Kreda jesteś pracownikiem AZF Contractors? Co więcej możesz napisać o pracy w tej firmie? Jakie pozytywne aspekty zauważyłeś w pracy? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Kreda

Nadal to samo jak w każdej firmie, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Stacho
@Kreda

Czy znasz sprawę budowy metra w Kopenhadze przez ta firmę?

Hanna

Pojawią się jakieś nowe opinie wraz z 2017 rokiem? Coś się zmieniło? Podzielcie się wrażeniami ;)

Pikaczu

Mogę w 100% potwierdzić wypowiedź @hardy@ Z podatkiem to uważam za celową zagrywkę żeby ludzie cieszyli się,że zarobili dużo a jak będzie trzeba do Skat-u oddać to kogo to w firmie będzie obchodzić przecież firmy już nie będzie! Jaka to firma bez zaplecza prezes walizka na kasę i kilka laptopów z marketu.Pracownicy to tylko żeby sztuka była i chip na bramce odbiła. Reszta jest nie ważna. Zero jakiejkolwiek pomocy w załatwieniu żółtej czy niebieskiej karty o innych rzeczach nie ma co wspominać. Jak sobie sam nie załatwisz to nic nie będziesz miał. Pani "menager" nie potrafi poprawnie przepisać danych z umów i na 10 osób 8 ma błąd w adresie lub w innych danych osobowych podawanych do Skat. Wracasz z urlopu i do końca nie wiesz na jakie mieszkanie bo nikt nie jest od tego żeby Ci powiedzieć, nikt się tym nie zajmuje! Były przypadki, że chłopaki spali w recepcji hotelu albo na stacji paliw w aucie! Ale gdzie rano do pracy się zgłosić to Ci powiedzą! Kierowcy nie dość, że jeżdżą po 100km. w jedną stronę wożąc ludzi za free to jeszcze proszą się żeby dostać pieniądze na paliwo do aut firmowych które mają z resztą wiele do życzenia (świecące kontrolki check to standard,kiepskie opony i masę innych). W pracy BHP jest na papierku do podpisania na szkoleniu i to tyle! Ciągły stres, wywieranie presji, poganianie, brak narzędzi, uszkodzone przewody to norma! Na urlopy (bezpłatne) to najlepiej jak byś nie jeździł wcale.W rozmowie przed rozpoczęciem pracy obiecują wiele a w trakcie zmieniają wszystko! Jeśli coś potrafisz to będziesz zapier... za grupę obiboków a na koniec dnia dostaniesz kopa w D... Szczerze jeśli ktoś nie potrzebuje dodatkowych wrażeń to niech omija tą firmę!

ooo

a nie prowadza teraz zadnej rekrutacji na pracowników ogólnobudowlanych? tylko ,ze nie w Polsce a za granicą

Zaucha

W Danii u pana Grzegorza P. na seidzie MMK choćbyś pracował nie wiem jak dobrze to i tak szybko dostaniesz kopa do Polski. Szanuje on tylko obiboków i nadużywających alkoholu. Nie panuje nad niczym. To jego powinni w pierwszej kolejności wywalić z roboty. Nie sprawdza się na żadnej budowie. Jeszcze takiego złamasa nie widziałem mimo wielu lat pracy. Nie potrafi zarządzać kapitałem ludzkim. Mam nadzieję, że szybko się na nim poznają i potraktują go tak jak on innych traktował.

hardy

czołem opinia @riger trafna, organizacji zero, co budowa inne warunki pracy, wyplata i oplacenie noclegow dobre ale nie dla wszystkich, moi koledzy po wypadkach tez tak mysla? nie sadze... jak o nich zadbano? kolega wspomnial... kurs wanem do szpitala (nie wzywac karetki bo to przeciesz protokol widnieje w papierach) ubezpieczenie? nie ma, tylko w sytuacji zagrozenia zycia... pochorujesz sie? nie mozesz isc do lekarza, nie jestes ubezpieczony (jak zaplacisz i nie malo to ok), nie pojawisz sie 3 dni w pracy to zgas swiatlo. firma daje ciuchy robocze ktore potem nalezy oddac, daje kopie umowy oraz numer cpr (karta podatkowa). pracowalem na spalarni, tam wyrabiali zolte i niebieskie karty a teraz? ni ch***... urlopy? uwazaj... bo mozesz nie miec gdzie wracac, po za tym powiedziano ze zjazdy (bzplatne oczywiscie) co 6 tygodni (na 1 tydzien) lub co 8 (na 2). i co? wnioski odrzucane, chcialem jechac na wszystkich swietych, bilety zabukowane nie ma. jaka opieka koordynatora ktos wspomnial wczesniej?! tu niczego u swojego superwisiora nie zalatwisz, nie zgadzaja sie godziny na payslipie? nie znasz angielskiego to rzaden z tych w biurze nie pomoze radz se sam... prosba o informacje na temat zoltych kart? sami nic nie wiedza, wprowadzaja w blad lub nie chce im sie pomoc... tylko kilku z ekipy co znaja angielski pomaga, michał jesli dobrze pamietam, z tego co mi chlopaki mowili kazdy kto go poprosil temu pomogl, zolta/niebieska karta, nemid, wizyta w urzedach, wszystko co pracodawca powinien zalatwic, malo tego dzieki niemu prawie wszyscy zaczeli sie rozgladac po jakis ksiegowych bo zorientowal sie ze nasze karty podatkowe ze Skata sa nei wiedziec czemu wazne tylko na 3 miesiace zamiast do konca roku. i co sie okazalo? prawie wszyscy placilismy za male podatki a jaki by nam zwrot Skat dopier***** to juz firma ma w dupie (nie mam do niego telefonu, moze kto inny zna) podsumowujac: idzie fajnie i szybko zarobic ale niech nikt nie oczekuje ze zajmuja sie nami jak z jajkiem.

fghjuik

nie maja

Łukasz

znam kilka osób co tam pracują i każdy co innego mówi, czyżby na każdym odcinku panowały inne warunki ?? mam nr ale podam na priv a nie na ogólnym forum

CBŚ

Hotel Slagerse najgorszy syf gdzie można trafić pasuje nasrać i poiezdzić rowerem ...

pis
@CBŚ

to prawda

riger

witam wyrzucaja ale dzisiaj jeszcze lepszy numer kolega wrócił z urlopu rozpakował się i dostałtelefon że ma wracać do kraju bo jest zwolniony

Łukasz

o to chodzi że nie dbają o zdrowie, coś się stanie to do Polski wysyłają aby nie mieć problemów a Ciebie mają w dupie. No gonią do pracy nie przestrzegają BHP i z tego biorą się wypadki, sporo ludzi wraca nie wytrzymuję tępa i są ostre rotacje. Jedyny plus że płacą a reszta to dno

riger

kolego zmiażdzenie nogi (stopy) musicie przewieżć "konie" na paleciaku słowa kiera złamanie żeber i przebite płuco to są chyba powazne wypadki pomoc wygłada tak szpital i jak najszybciej to jest możliwe wypad do POLSKI bo już nie jesteś potrzebny a blokujesz miejsca dla innych

Łukasz

riger masz rację co do tych warunków, kolega po 2 miesiącach pracy nam dużo więcej powiedział jaki tam kocioł, wypadki w pracy, ludzie zjeżdzają bo nie wytrzymują tam tempa pracy, możesz coś więcej napisać co tam panuje ??? długo już pracujesz ??

@Łukasz

witam pracuje krótko ale juz dużo widziałem wypadków powaznych w tym tygodniu nie było ale wczoraj zwolnili łudzi bo niby nie sprawdzili sie tak napisali w wypowiedzeniu a chłopaki przyjechali jako zbrojarze a przez cały miesiąc nawet cążków nie mieli w rękach najlepsze jest to że wczoraj około 16 dostali wypowiedzenia dzisiaj rano miei opuścic kwatere mimo wszystko ja chcę zostać do końca roku bo kasa za miesiąc pracy to około 10 tys zł

Gunner
@riger

Hej Łukasz możesz mi podać numer do tej firmy??

Zostaw merytoryczną opinię o AZF Contractors - Bogumiłów

AZF Contractors