Opinie o Concept Intermedia w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Concept Intermedia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Concept Intermedia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Intermedia w Toruń

Ola24

Piotr Nowy wpis
@Ola24

Potwierdzam, pół roku czekania i jak się upomniałem o odpowiedź to wielka afera że jak ja śmiałem się upomnieć bo firma pracuje i nie ma czasu dla klienta.

Dariusz Nowy wpis

....Może i stały kontakt jak i zaufanych klientów mają, ale obsługa klienta przez pracowników firmy pozostawia wiele do życzenia.... szczególnie dotyczy to Pani J. gdy nie mam usługi poserwisowej to olewka tłumaczona brakiem czasu i szczególnym okresem :) i tak już 14 dni

Była pracownica Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jako handlowiec. Wytrzymałam pół roku. Od kolegów informatyków otrzymałam informacje ze i tak długo wytrzymałam. Szef nie słowny - pomimo obietnic od początku nie było mowy o umowie o pracę. Brak szkolenia, a wymagania żeby wiedziec wszystko o ich systemie. Wymaganie aby zostać po pracy za darmo - pokazuje to niby zaangażowanie i chęci do pracy w tej firmie. Pieniądze ani razu nie były na czas. Czasem musiałam wręcz o wypłatę prosić, raz się zdarzyło ze ja dostałam i tak z opóźnieniem ale po cichu przed innymi. Pieniądze na wyjazdy z rodziną i kupowanie nowych rzeczy dziecku zawsze miał - firma mieści się w garażu jego domu wiec wszystko było widać - ale dla pracowników nie bardzo. Najgorsza jednak była jego hmm prawa ręka - bardzo nieprzyjemna, potrafiła się drzec bez powodu i nigdy nie było wiadomo o co się przyczepi - to przede wszystkim z jej powodu odeszłam stamtąd. Sama praca nie była zła ale "otoczka" formalna i atmosfera bardzo mocno dawała po psychice. Nazywa się to fachowo mobbing. Ale jest jeden plus. Dzięki doświadczeniu jakie tam zdobyłam żadnemu innemu pracodawcy nie pozwoliłam się źle traktować.

Hanna Nowy wpis

@toronto piszesz o umowie, która się zgubiła. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz przybliżyć nam opisywaną przez Ciebie sytuacje? Czekamy na Twoją opinię.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Concept Intermedia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
toronto

Ja się dziwie że am ktoś jeszcze pracuje...umowa śmieciowa która się zagubiła itd podpisywana po kilku tygodniach, szef bierze zlecenia jak leci nie zdając sobie sprawy iż nie ma ludzi do realizacji. nie polecam

okej

a więc właściciele czy kierownictwo powinni wyegzekwować w ludzki sposób to, by pracownicy dali z siebie więcej. :)

Marzena 85

Jest teraz nabór do tej firmy ulica szlak Kraków dzwonienie do szkoły językowej i namawianie na spotkanie czy ktoś pracuje tam /pracował?? Może coś powiedzieć o tej pracy i firmie?

kcya4n9

Jeśli tak traktują pracowników jak dawniej to ja się dziwię że w ogóle ktokolwiek jeszcze tam pracuje. Ten człowiek nie ma krzty honoru, nie dotrzymuje słowa choć od innych wymaga. Rzuca się na zlecenia którym nie daje rady bo żałuje na personel i sprzęt.

redko

no oni działają w branży, która generalnie zajmuje się mediami i jak ktoś nie ma doświadczenia w takiej pracy to już moim zdaniem nie ma co wysyłać CV, bo jeśli już to na jakiś staż mogą Was wziąć, no ale czy do pracy to nie wydaje mi się jednak. Takie agencje to raczej specjalistów zatrudniają z branży.

PIP

Swego czasu to sukcesem w tej firmie było dostać jakąkolwiek umowę :) Oczywiście obietnice były od początku tylko jakimś dziwnym trafem tygodnie leciały i leciały ...

?

anonim - 2013-08-02 16:55:03 To komuś jeszcze zdarzyła się taka sytuacja że czekali na umówioną rozmowę kwalifikacyjną? No bo wiesz może to jeden przypadek tylkoTak, to wszystko co tu piszą to są pojedyncze przypadki. Polecam lecytynę i witaminy z grupy B + kwas foliowy.

Forseti

Szuka kogoś, kto pracował na Symfony co najmniej rok. Tak więc, radził bym zatrudnić się przedtem na rok gdzieś, gdzie to używają. A tak na poważnie, to umówiłem się z nim, że ogarnę Symfony i mi da jakieś zadanie do zrobienia. Po 2 tygodniach gotów do wykonania zadania zgłosiłem się do pani pośredniczącej - mam czekać na wiadomość. Do tej pory nic nie było, c(usunięte przez administratora) . Jeszcze jedno, gdy umówicie się z nim na rozmowę kwalifikacyjną na konkretny czas, to przygotujcie się, że możecie czekać ponad godzinę przed drzwiami, bo tak było ze mną. Życzę wszystkim kandydatom powodzenia.

Nie prowadzę tam rekrutacji, więc nie odpowiem ;)

To już musisz negocjować z pracodawcą. Za mojej kadencji praktyką były umowy czasowe (max 5 lat).

Umowa o pracę, pełny etat.

A no to fajnie że taka kwota (usunięte przez administratora) jest realna. Tylko trzeba najpiew wywalczyć żeby była wpisana na umowie. A umowa jaka?

No wiesz gery dla niektórych żenująco niskie to np 500 złotych a dla innych 2000 złotych więc wolę się zapytać. A chodzi oczywiście o Toruń

ananas

Możesz coś więcej powiedzieć na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Intermedia - Toruń

Concept Intermedia
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Wodociągowa 18A
    87-100 Toruń