Paracross SP. Z O.O. S.K.

Opinie o Paracross SP. Z O.O. S.K.

Paracross Team 2016-05-30 11:48:46
Nowa, przejrzysta strona jest w przygotowaniu.

Ruszy niebawem.

Zachęcam do wizyty.
Emil 2016-07-18 22:09:08
Witam , ja pracuje przez firmę Paracross , od roku czasu przebywam w Bridgwater i jestem bardzo zadowolony, moim Menagerem wprowadzającym był Pan Tomasz który pomagał mi we wszystkim co mógł .Obecnie przebywam w UK z rodziną , bardzo często Pan Tomasz potrafi zadzwonić do mnie i zapytać się czy jest wszystko ok.
Chciałbym powiedzieć iż polecam tą firmę z pełną odpowiedzialnością , firma podchodzi do człowieka profesjonalnie i świadczy pomoc w każdej chwili jeżeli jest to z ich strony możliwe , proszę również wziąć
pod uwagę iż każdy kierowca po przybyciu do UK powinien zdać egzamin z Jazdy , Bez zdanego egzaminu nie otrzyma pracy , nie wolno pod czas egzaminu najechać na krawężnik ani nawet go dotknąć ,
Egzaminy są prowadzone przez egzaminatora Brytyjskiego , Proszę również nie sugerować się opiniami osób które nie potrafią zdać egzaminu i obwiniają niesłusznie zespół Paracross. Dziękuję Emil
Emil 2016-07-18 22:11:06
help 2016-07-19 10:26:49
Skoro pracujesz @emil napisz ja wygląda u nich sprawa zakwaterowania, oni na to płacą?
Zostaw swoją opinię o Paracross SP. Z O.O. S.K. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paracross SP. Z O.O. S.K.