Opinie o work factory GmbH w Leverkusen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie work factory GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w work factory GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o work factory GmbH w Leverkusen

Piotr Wilga

Kompletna kpina wciskanie kitu za kitem na wypłacie prawie 400e za mało. Najgorsza agencja i praca jaka mi przyszło pracować. Nic nie pokrywało się z opisem i rzekomym zapieraniem się o stawkach że będzie 13e netto na godzinę a wyszło niecałe 9. Na pytania w stylu to w końcu ile mam na tą godzinę odpowiedź dostałe taka: dobre pytanie. Żałosna firma kompletnie nie polecam. Praca w jakieś fabryce stali z Niemcem który stoi za plecami i cały czas się drze arbeit za 9 e netto dziękuję bardzo Jeżeli macie opcje to trzymajcie się odtych złodzieji z daleka. Pozdrawiam

@Piotr Wilga

Witam serdecznie Panie Piotrze, pomylil pan agencje przeciez Pan dla nas nawet nie pracowal.. Prosze pamietac, ze ludzie tu te opinie czytaja. Prosze o sprostowanie. @Pracodawca Work Factory Leverkusen GmbH

Przyszły pracownik

Witam dostałem ofertę z tej firmy stawka 13-14 euro na rękę plus 60euro diety dziennej. Warto zastanawiać się nad wyjazdem czy firma nie warta zachodu ?

Niki
@Łukasz

Jak nie znasz niemieckiego żeby choć się dogadać to i problemy, a podatki są wszędzie więc te gruszki nie za gęste to jednak są .Co byłem to zawsze miejsce do spania było przez nich załatwiane co prawda niby jest tam zawsze drogo.

Krzychu

Siemka. Od 31.07 mam zacząć pracę w work factory Jena . Czy warto jest ? Bo nie wjem . Tyle się czyta . Dajcie znać

@Krzychu

Dzien dobry, pomylil Pan odzialy, tu moze siePan dowiedziec o pracy w odziale z Leverkusen. Pozdrawiam i zycze milego dnia. @pracodwaca Work Factory Leverkusen GmbH

Krzysztof Nowy wpis

Super firma, ogarnięte wszystko, wyplaty na czas , pokuj jednoosobowy, jestem zadowolony.

Pracownik Nowy wpis

Polecam firmę workfactory leverkusen. Poszukiwałem w Niemczech pracy w zawodzie hydraulika. Otrzymałem od rekrutera ofertę i pracuje juz 4 miesiąc. Wszystko jak w umowie, wyplaty na czas, pokoj mam sam. Polecam Bogdan

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie work factory GmbH?

Krzysiek Nowy wpis

Najprostsze pytanie , czy twoje CV jest zgodne z twoimi umiejętnościami. Bardzo wielu aplikuje na stanowiska o których nie mają pojęcia i po kilku dniach dostają kopa . ZROZUMCIE jedno to nie gowork was zatrudnia tylko niemiecku pracodawcą, oni są tylko pośrednikiem. Jeśli WY spełnicie oczekiwania PRACODAWCY to macie zapewnioną pracę na kilka miesięcy. Ja sam tak zaczynałem, korzystając z translatora . Po kilku miesiącach FIRMA zaproponowała mi przejście na bezpośrednie zatrudnienie i choć Gowork nie był z tego powodu zadowolony to ja już prawie 3 lata pracuję bezpośrednio w niemieckiej firmie. CZYTAJCIE UMOWĘ że zrozumieniem . APLIKUJCIE na takie stanowisko na którym się naprawdę znacie , każdy ma szansę na uczciwy zarobek , powodzenia .

Obserwuje ich od pewnego czasu , jak ludzie piszą prawdę te komentarze magicznie znikają , a strasznie wykorzystują polako2 i wrzucają ich na miny , mam nadzieję że tych rekroterów karma za to dopadnie , strata czasu ,przestrzegam przed nimi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w work factory GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy MALARZ ( m / k ) zapewnione zakwaterowanie
Leverkusen
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy OFERTA DLA OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM OD ZARAZ
Leverkusen
Centrum Językowe KONIK

Dostałem umowę I chcieli żebym tego samego dnia był najlepiej w pracy? Kolo 11godzin jazdy. Widać że ktoś zrezygnował i chcieli dać szybko kogoś. Dlatego zastanowiłem się i nie pojechałem. Nikt nie rezygnuje z dobrej pracy czy też dobrych zarobków....

Jaka umowa obowiązuje w work factory GmbH podczas okresu próbnego?

6 miesięcy

Wiktoria
@Jacek12004

ale jaka umowa? zlecenie, o dzielo, etat, kontrakt ??

Zuzanna
@Jacek12004

a po okresie probnym jakiej umowy mozna sie spodziewac i na jaki czas ?

@Wiktoria

Etat, jeśli się sprawdzisz w miejscu gdzie cie wysyłają masz około 6 miesięcy +

@Krzychu

Sprawdź wcześniej umowę, jaką masz stawkę brutto, czy firma załatwia ci kwaterę na start (! Może być droga, więc zainstaluj sobie e-Bay by poszukać sobie zaraz tańszej). Jeśli jedziesz własnym autem to ok. w przeciwnym przypadku licz się z tym że ktoś cie będzie dowoził i będziesz mu musiał dopłacać do przejazdów. Pozostaje jeszcze kwestia grupy podatkowej, jeśli jesteś kawalerem płacisz najwięcej, jeśli jesteś żonaty powinieneś otrzymać chyba 3 grupę podatkową co jest ok Powodzenia

@Krzysiek

Dzięki za odpowiedz. Mam w umowie stawkę brutto wpisane. Poczekam teraz na adress kwatery i firmy gdzie mam się zgłosić. Jecze raz dzieki z gury ????

@Krzychu

(usunięte przez administratora) nie warte zachodu ,niebawem dam tutaj swój nr telefonu , żeby każdego polaka ostrzec przed tym co się dzieje , oni ci dają 50-60€ diety dziennej a na wypłacie okazuje się że to idzie z twoich pieniędzy ci dają i prowizję za przelewy naliczają, jak przyjedziesz na miejsce nie masz żadnego transportu , sam załatwiasz hotel , i transport do pracy ... a mieli po mnie autem jedźić , kłamią jak z nut , ten polski koordynator to zawodowy kłamca na etacie

Krzysiek

(usunięte przez administratora) Pokaż (usunięte przez administratora) swój kwit i pokaz gdzie z twoich pieniędzy wypłacają ci dietę. To że za przelewy masz płatne to masz w umowie napisane, czytać nie potrafisz to zamknij(usunięte przez administratora)nierobie. Adres kwatery otrzymałeś a że sam (usunięte przez administratora) za nią płacisz to chyba normalne po toasz dietę. A jeśli liczysz na darmowy transport to się grubo przeliczyłeś, jeśli któryś z pracowników zechce cie wozić do pracy własnym autem to musisz się do tego dokładać a jeśli nie to z wystawki weź rower i (usunięte przez administratora)

Piotr Wilga

@Piotr Wilga

A co masz napisane na umowie NETTO czy BRUTTO, bo jak znam życie żadna firma nie wpisze ci stawki NETTO bo to jest uzależnione od grupy podatkowej którą otrzymasz więc nie (usunięte przez administratora) bzdur tylko naucz się czytać. Czemu tylu ludzi pracuje tam latami i nie mają problemów? Ja sam pracowałem u nich rok, owszem zdarzały się drobne spiny lecz to co miałem na papierze to wszystko otrzymałem. LESERZY I PIJUSY lepiej niech nie planują wyjazdów bo w żadnej firmie nie przepracują dłużej niż dwa tygodnie.

Krzysiek

Ale kto ciebie potraktował jak (usunięte przez administratora)? Jeśli spełniałeś oczekiwania niemieckiej firmy to pytanie dla czego z ciebie zrezygnowali? Wielu aplikuje w zawodach które widzieli gdzieś na budowie czy na filmikach. Życie weryfikuje wasze umiejętności bardzo szybko. Jeśli umiesz to w czym aplikowałeś to pozostaje tylko jeden temat dla czego firma z ciebie zrezygnowała. To TELEFON. Spacerujących Polaków z telefonem przy uchu co 10-15 minut to jakaś plaga. Czy wy sprawdzacie żony czy one was? Nieistotne najlepiej by było gdybyście na czas pracy je wyłączali. Pracodawca nie toleruje tego. Szukacie sami problemów, Work in time jak i pozostałe firmy wysyłają was do pracodawcy i tylko od was zależy czy w danej firmie się utrzymacie. Work jak i pozostałe firmy jak najbardziej chcą byś pracował u jednego pracodawcy jak najdłużej, bo mają święty spokój. Kasa wpływa do nich co miesiąc, oni z wami nic nie muszą robić w przeciwnym wypadku muszą wam szybko szukać nowego pracodawcy i nowej kwatery, a opinia o pracownikach z danej firmy skutecznie odstrasza ich od ponownego zatrudnienia Polaków. Ja sam pracowałem u jednego pracodawcy rok czasu, przez ten czas przewinęło się 15 Polaków, wszyscy oni zostali zwolnieni po max. 1 miesiącu. 80% to pijący pozostali aplikowali na stanowisko nie wiele mając pojęcia o danym zawodzie. Po roku zwolniłem się z Work Time i przeszedłem bezpośrednio do firmy w której pracowałem już rok. Przez ponad 2 lata mój szef nie chciał korzystać z tych firm, w tym roku ponownie podjął próbę zatrudnienia Polaków z takim samym skutkiem jak wcześniej, jedyna zmiana polegała na tym że mniej pijaków za to więcej ludzi nie mających pojęcia o zawodzie. Więc za nim podejmiesz się aplikacji w jakimś zawodzie upewnij się czy naprawdę coś umiesz, zaoszczędzisz sobie podróży.

Piotrek
@Krzysiek

Nikt ze mnie nie zrezygnował tylko podziękowałem im sam. Było nas 4. 2 którzy robili już trochę dłużej atmosfera w pracy taka ze przez pierwszy tydzień nikt się do mnie nie odezwał. Dopiero w drugim zacząłem z chłopakami trochę żartować. (usunięte przez administratora) Nie jestem z tych co marudzą i nie chcą pracować jeżdżę za granicę 10 lat i pierwszy raz pisze komentarz na jakąś firmę bo to co się tam odwala to jakiś żart. Przy jeszcze wciskaniu kitu z agencji zmiany mieszkania dwukrotnie zapewnianiu że mieszkania są DARMOWE I ZORGANIZOWANE gdzie dwukrotnie poproszono mnie o zapłacenie za tydzień do przodu. Transport to samo miał być a jeździłem swoim samochodem człowiek który miał tam być i mnie wprowadzić w ogóle nie istniał w rzeczywistości. A jeden facet nawet stracił słuch na tej hali na jedno ucho bo bhp tam wgl nie istnieje. Agencja jest żałosna i to moja opinia pisze ja tylko mu przestrodze. Pozdrawiam

@Piotr Wilga

Jakie wartości są cenione w work factory GmbH?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w work factory GmbH?

Przyszły pracownik

@Przyszły pracownik

Onici obiecuja gruszki na wierzbie a jak pojedziesz to zderzysz sie ze sciana nawet te (usunięte przez administratora) hotelu nie zorganizowali

Niki
@Łukasz

Jakie godziny pracy obowiązują w work factory GmbH?

Witam, elektrycy, hydraulicy, spawacze, slusarze pracuja 8 do 10 godz dziennie, mozna pracowac rowniez w soboty. spawacze pracuja czasami na 2 zmiany. resza na pierwsza zmiane.

Niezadowolony pracownik

Zgadzam się z Kolorado że pozytywne opinie piszą pracownicy tej firmy!!! Mną też nazwijmy to szumnie "opiekowała" się Pani Izabela Bobek no katastrofa miła jak coś potrzebowała. Ludzie słuchajcie tych którzy mieli do czynienia z tą firmą zostaniecie oszukani na 200 procent. Pracowałem trzy miesiące i oszukali mnie na ponad 800 euro. Chciałem dodać że właściciel work factory ma kilka agencji także uważajcie nazwy znam więc jakby ktoś chciał je znać to zapraszam. NIE DLA WORK FACTORY!!!!

@Niezadowolony pracownik

Ta firma oszukała mnie nie płacąc mi za dzień próbny . Tak przepracowałem cała pierwsza dniowke i nie zapłacili mi za nią grosza (usunięte przez administratora) twierdząc że mnie nie było wtedy w pracy kiedy dzwoniłem to po chwili dyskusji się rozpaczała i potem w ogóle nie odbierała telefonu. Jak to czytacie kurw...y z work faktory to mam dla was wiadomość udlawcie się tymi pieniędzmi ale nie próbujcie nawet zakryć tych negatywów wstawiając sztuczne pozytywy bo szybo je przebije tymi złymi

Gerwazy
@Niezadowolony pracownik

Zarzucisz nazwy tych agencji miałem tam jechać ale po tych opiniach to chyba jest bez sensu pozdrawiam

Jon
@Niezadowolony pracownik

Możesz się kolego skontaktować ze mną?

Kim

Gdyby faktycznie miały miejsce sytuacje jakie opisujecie to podejrzewam, ze firma dawno by nie istniała bo ktoś by to zgłosić do odpowiednich instytucji, skoro posiadają oferty pracy i rekrutują to musi to wszystko byc legalne

@Kim

Bo ludzie nie chcą się bawić z wami w takie coś ale ja was (usunięte przez administratora) pograze (usunięte przez administratora)

@Kim

A ten komentarz rozumiem ktoś z firmy napisał mam to zgłosić do instytucji (usunięte przez administratora) i tyłu niby ludzi się na was uparło a wy tacy uczciwi. Jest tak jak opisałem to zwykli (usunięte przez administratora) i nie warto im zaufać a wy ludzie róbcie z tym co chcecie wasze życie wasze decyzje

Stefan
@Łukasz

Miałeś styczność z work factory GmbH? Twoja opinia nie jest jak widzę pozytywna, co na nią wpłynęło? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Takie szczere, rzetelne opisy współpracy z firmą są bardzo ważne dla ludzi odwiedzających ten wątek, warto dzielić się swoimi przemyśleniami i tym samym pomóc potencjalnym kandydatom.

@Kim

Pośrednik musi być legalny tylko nielegalnie mogą okradać pracowników z Polski. Pracowałem kiedyś przez Humanus z Nordlingen, okradali mnie od pierwszego tygodnia, nawet 400 € w miesiącu potrafili ukraść, i co, ja złożyłem wypowiedzenie w trybie natychmiastowym z ich winy a dzisiaj nadal rekrutują i piszą o sobie że się rozwijają (za kradzione pieniądze). Czy ktoś z Polaków chce i ma kasę na prawników by ze złodziejami się użerać ? Na tym właśnie bazują niemieccy (usunięte przez administratora) Żeby zamknąć taką nieuczciwą firmę to musiało by być parę wyroków na nią a wyroki wysłane do Urzędu Pracy (miejscowy UP wydaje zezwolenia na taką działalność) z oficjalną skargą. Niemcy potrafią wytykać brak "praworządności" w Polsce a sami swoich złodziei nie chcą likwidować bo po co, "przecież to tylko Polacy". Sporo wiem coś na ten temat, pracowałem przez może 10 pośredników - żadnego w 100 % nie mogę polecić. Administratorze nie usuwaj mojego postu bo na swoje stwierdzenia mam dowody !!!

T.
@Adam

A czy Humanus nie pobierał tych 400 euro na nocleg? Z tego co wiem to dobra agencja.

@Kim

bo to pracownik biura !!!!!!!!!!

Pracccownik
@Kim

Droga Kim firmy niektóre utrzymują się na rotacjach pracowników. Wiesz, że taki Volkswagen płacił pierwszej ręce 113 euro za godzinę pracy, później następny pośrednik, następny i tak dalej, aż w końcu ostatni płacił Polakowi 10 euro i tak się toczy. Tam idzie grubsza kasa niż się może wydawać. Pozdrawiam.

@Kim

Bo Ty jesteś pracownikiem biura i musisz tak pisać, za to ci płacą

@Kolorado

A to akurat naprawdę byłoby ciekawe, gdyby faktycznie płacili za to ale po co skoro każdy może napisać opinię tak po prostu? Twoja to czym jest umotywowana, że tak podważasz?

karola

Proszę o opinie o agencji. Może ktoś pracuje w Gera? Zanim rozpocznę pracę to chciałabym znać opinię ludzi.

Katarzyna
@karola

Podpinam się pod pytanie. Też jestem ciekawa, bo chciałabym zacząć pod koniec sierpnia.

Barbara
@Katarzyna

I jak tam ? Byłaś na rozmowie o pracę? Jakie pytania zadawali?

Ss

Dostałem ofertę pracy od tej firmy jako spawacz i nie wiem czy warto jest jednak w to wchodzić

@Ss

Pracujesz tam. Czy nie. Bo mam jechac

@Jacek12004

I co pojechałeś w końcu? Jak było / jest?

Xoxo

Nigdy nie spotkałem się z tak nieprofesjonalną firmą, wyjazd do pracy odwołany już 2 raz, brak podania adresu zamieszkania i pracy, przy próbie kontaktu z zapytaniem o adres, zostałem zbywany tekstem "oddzwonię do Pana" kilka razy. Przy pierwszej rozmowie ,byłem zapewniany ze znajomość języka jest nie wymagana, natomiast po czasie dzwonili do mnie z firmy sprawdzając jak mówię po niemiecku. Zero zorganizowania, nie polecam.

Lidia
@Xoxo

Ale lipa. Wyjechałeś w końcu do pracy czy sobie darowałes?

Zuzanna
@Xoxo

I co? To znaczy że po niemiecku na jakim poziomie trzeba potrafić mówić?

Jacek12004

Podpisałem umowę z ta firmą od 7 czerwca 2022. Ale czytając opinie sam juz nie wiem. Czekam na wyjazd. Jako spawacz mam pracowac na hali. Zarobki obiecali dobre . Proszę może ktoś tez jedzie do pracy przez tą agencję. Napiście czy warto jechac. Czy nie zostanę (usunięte przez administratora) Mam rodzinę. Nie stac mnie na straty. Czekam moze ktoś jedzie w tym czasie. Napisz

Firma nie kompetentna. Załatwiają wszystko na odwal się . Nie sugerowałem się opiniami puki sam nie spróbowałem i się nie przekonałem . Nie poważni ludzie. 0 profesjonalizmu

Emilia

Widzę że jesteś pracownikiem... skoro ludzie tacy nieprofesjonalni to jak wglądała twoja rozmowa o pracę? Wymagali doświadczenia, jakichś konkretnych umiejętności?

Cognac

Nigdy do nich nie aplikowałem a tu nagle telefon o 8.45 rano i to jeszcze w święto. Potem widzę mail z pytaniem czy szukam pracy w Niemczech. Odpisałem że nie szukam na siłę i tylko dobrze płatnej. Zapytałem skąd mają telefon do mnie. Bez odpowiedzi.

Jacek
@Cognac

To dziwne, że zadzwonili co ciebie mimo że nie wysyłałeś CV. Może mieli twoje namiary w bazie danych. Nie myślałeś że warto się zorientować w sprawie pracy bo przegapisz fajna ofertę?

@Jacek

I co, jak zadzwoni do firmy , to trafi akurat na Ciebie , bo to Ty do niego dzwoniłeś? Takie bajki "bo przegapisz fajna ofertę " to możesz pisać dzieciom . Jesteście (usunięte przez administratora)( może ty nie) , ale Podszus was wyszkolił , wyprał wam mózgi i mówicie co wam kazał . Mnie (usunięte przez administratora) na jakieś 2500 € (usunięte przez administratora) .

Zostaw merytoryczną opinię o work factory GmbH - Leverkusen

• Jak się pracuje w work factory GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy work factory GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w work factory GmbH?

work factory GmbH