Opinie o Kancelaria komornicza Rumia w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria komornicza Rumia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria komornicza Rumia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria komornicza Rumia w Rumia

Barbara Nowy wpis

No to w kwestii atmosfery chyba już dość jasno nakreśliliście obraz :/ Jeszcze zapytałabym Was o zarobki dla absolwentki administracji. Czy trzeba być po prawie? Mam nadzieję, że nie.

Xyz Nowy wpis
@Barbara

Najniższa krajowa. Można być po administracji.

Irena Nowy wpis
@Xyz

Wystarczy licencjat? Czy musi być magisterka?

Xyz Nowy wpis
@Irena

Wystarczy licencjat, nawet możesz być w trakcie studiów

Xxx

Nie polecam!! To co dzieje się w kancelarii przekracza ludzka wyobraźnie. Szef śmieje się głośno z pracowników i obraza ich przy wszystkich. Dziewczyna która ma się za „kierowniczkę” tylko przytakuje i śmieje się razem z nim. Wydaje polecenie żeby coś zrobić, po czym okazuje się ze komornik chciał inaczej to się wypiera w żywe oczy ze tak nie mówiła i zrzuca wszystko na pracownika. Atmosfera tragiczna. To co się tam dzieje to zwykły (usunięte przez administratora) Nikt zdrowy psychicznie nie wytrzyma tam długo. Osoby same się zwalniają po miesiącu.. Sama organizacja obowiązków w kancelarii jest na poziomie 0. Zaległości kilkuletnie.. żal osób które tam przychodzą do pracy i żal interesantów

Xyz

Bardzo nie polecam, atmosfera drętwa, śmianie się z pracowników przez szefostwo tak aby wszyscy słyszeli, niejasne instrukcje, wielomiesięczne zaległości, za nagodziny płacą mniej niż za normalny dzień pracy.

@Xyz

Hejka, czy możesz powiedzieć coś więcej o atmosferze panującej w tej kancelarii ?

Mmm

Firma Kancelaria komornicza Rumia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Cześć czy możecie mi powiedzieć jakie są w tej firmie zarobki? Czy warto starać się o miejsce pracy w tej firmie? Czy faktycznie atmosfera jest słaba jak piszą w innych komentarzach?

Katarzyna

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, czuć było mało przyjazną atmosferę, pomimo obietnicy odezwania się w przeciągu dwóch tygodni nikt nie oddzwonił.

Asia

@Ola a osoby bez doświadczenia biorą też?

Ola

Ja polecam prace. Można zdobyć wiedzę i doświadczenie. Dobre podejście do szkolenia nowych pracowników i uzyskiwanie odpowiedzi na pytania w razie wątpliwości, jak coś zrobić, co prawda nie od komornika, a kierownika kancelarii. Wynagrodzenie zawsze wypłacane sporo przed czasem. Praca sama w sobie jest trudna ponieważ ma się styczność z różnymi ludźmi. Dzięki pracy w kancelarii zdobyłam prace w innej kancelarii bliżej miejsca swojego zamieszkania, wcześniej nie posiadałam doświadczenia

xyc
@Ola

Kierowniczka sama pisze opinie, podszywając się pod innych pracowników....

@Ola

A czy praca polegala na odbieraniu telefonów?

Karol

Ale dlaczego jest drętwa atmosfera ?

Jarek

Podpowiedzcie o jaką konkretnie kancelarię w Rumi chodzi?

kivkk
@Jarek

Grunwaldzka 22

nieteraz

Praca sama w sobie była by spoko gdyby nie atmosfera tam panującą. Pani kierownik sprawia wrażenie żeby ją po rękach całować za tę pracę za marne grosze. Dramat.

- dramatyczna atmosfera pracy, wyśmiewanie wykonanych zadań w głos, komentowanie w niewybredny sposób, tak ażeby wszyscy pozostali słyszeli - rotacja w pracy co 2-3 miesiące, nikt dłużej nie chce pracować w takich warunkach - ogromny chaos, po zatrudnieniu oczekuje się nadrobienia kilkuletnich zaległości wynikających z wcześniejszych zaniedbań - płaca to najniższa stawka krajowa

cziko

to znaczy że nie jest to kancelaria z przypadku tylko

OLO MANOLO

Bałagan jaki w tej kancelarii panuje jest tylko przez Panią KIEROWNICZKĘ, która ma jakiś kompleks. Rotacja pracowników, aplikantów, asesorów jest najwyższa w Polsce, a to dzięki atmosferze jaką wprowadza ta Pani KIEROWNIK. Bałagan w dokumentacji,jest tak wielki że dziwię się że brak jest kontroli. Prawa pracownicze ????? tam nie ma żadnych praw. A ponoć zawód komornik jest zawodem zaufania publicznego, jest on także funkcjonariuszem państwowym. Tylko dlaczego łamie podstawowe prawa pracownicze.

jolka

dużo pytań a mało treści praktycznej jaka by pomogła w postrzeganiu tej kancelarii. pisał ktoś że umowę podpisują po 2 tyg kiedy od razu dziękują- ludzie ale to ktoś na własne życzenie tak ma- mógł nie podejmować pracy bez umowy i tyle. więc nie rozumiem do kogo pretensje. Pracodawca coś oferuje, jeśli się na to nie godzisz- proste nie podejmuj się

ewa

warte uwagi jest to co napisaliscie o rotacji. czy nadal takie rzeczy maja miejsce? Bo ja szukam pracy, a podobno w przyszlym miesiacu ma byc wolne miejsce w tej kancelarii....Jak tam wogle wygląda rozmowa, o co pytają i na co zwracają szczególną uwagę? zastanawiające jest jeszcze dla mnie jakie płace dostają nowi pracownicy?

xxx

Umowe podpisuje sie w chwili kiedy dziekuja za prace, czyli po tygodniu do dwoch. Widze, ze nic sie nie zmienilo.

smutny czlowiek
@xxx

Rozmowę przeprowadza osoba w praktyce trzymająca w tej kancelarii poziom, ktora jednoczesnie jest strasznym czlowiekiem , który nie jedna osobę swoim chamskim zachowaniem doprowadzila do placzu a potem do rezygnacji z pracy tam. Nie lepszy jest pewien człowiek, który wpada w furie o byle co i ciśnie po ludziach jak po gównie gdy mu się coś nie spodoba. Plus ten stres panujacy w całej kancy jak trzeba dać mu do podpisu rzeczy i wszyscy nasłuchują w swoich pokojach czyje pisma teraz czyta (modlac się o to żeby to nie były moje?) bo jak coś będzie źle, to będzie biegał po korytarzu i krzyczał i głośno pytał jednej osoby czy ktoś i ktoś jeszcze się nadaje, gdy robi to przy otwartych drzwiach i wszyscy to słyszą martwiąc się, że zostania zwolnieni. Ale były zachowane tez i eleganckie zwyczaje, w postsci paczkow w tlusty czwartek, czy kwiaty na dzień kobiet. pracowałem 3 miesiące i do dzisiaj mam traume. W tym czasie z pracy zwolniono/odeszlo 12 osób. Ale za to hajs się zgadzał.

właśnie czekam na odpowiedź w sprawie pracy z tej instytucji, rozmowa odbywa się ok 2 tygodnie temu ( w sumie było miło, sympatycznie, ale raczej mało profesjonalnie) i nie wiem czy nadal czekać, ale z tego co widzę opinie przeważają jednak za odpuszczeniem sobie pracy w tym miejscu... napiszcie proszę jak dokładnie wygląda układ pracownik- pracodawca...

do ,,ja\"

ja - 2012-09-03 08:46:01 Odradzam pracę w tej instytucji. Panuje tam całkowity brak poszanowania dla pracownika, kierownicy nie mają pojęcia o jakichkolwiek zasadach HR, a sposób prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jest poniżej jakichkolwiek standardów. Ponadto nie dotrzymywane są obietnice z rozmowy kwalifikacyjnej. Przełożony był bardzo nie miły i zależało mu tylko na poniżeniu pracownika (chyba aby zrekompensować swoją niekompetencje). odradzamo widzę, że nic się nie zmieniło...pozdro dla przełożonych :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria komornicza Rumia - Rumia

• Jak się pracuje w Kancelaria komornicza Rumia?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria komornicza Rumia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Kancelaria komornicza Rumia