Consalnet Sp. z o. o.

Szprotawa

Opinie o Consalnet Sp. z o. o.

diablica 2 2012-01-18 11:25:15
W związku z dodaną opinią na temat Firmy Consalnet uważam że mija się ona z prawdą, swego czasu miałam kontakt z ta firmą i z tego co wiem prezesem jest osoba fizyczna ale napewno nie fikcyjna, wiec proszę zwracać uwagę na to co sie pisze, a pracodawcą z tego co wiem może być prokurent tym bardziej jak ma prokurę samoistną w spólce zo.o. Niestety nie miałam aż tak bliskich kontaktów aby wypowiedszieć sie w temacie prowadzenia firmy przez prokurenta.
elekt 2012-01-19 09:29:28
Prawda wygląda tak , że każda firma ma założone jakieś swoje forum i na każdym z nich banda byłych pracowników , którzy zostali zwolnieni z różnych powodów np.( pijaństwo, nieróbstwo , debilizm itp) , którzy w ciągu kilku lat pracują w 20 różnych firmach i w każdej kończą identycznie , żyją jeszcze tylko dlatego ,że doją opiekę społeczną , caritas itp. instytucje ,A mając wiele wolnego żygają swoimi żalami czasu na tym podobnych forach. Żygajcie dalej nieroby , tyle wam zostało !!!!!!!!!
NIEZALEŻNY 2012-01-19 16:25:46
"Wsadziłem kij w mrowisko". Do tej strony mają dostęp WSZYSCY. Każdy tu dokonujący wpisu ma swoją opinię i myślę, że również odróżni prawdę od obłudy. A PRAWDA BOLI !!!

Po co pisać nieprawdę, wystarczy zajrzeć do rejestru firm w Polsce.
Niestety jeszcze prawo polskie w dziedzinie odpowiedzialności osobowej nie jest doskonałe.
lodz 2012-04-29 00:06:52
Bardzo fajna jakosc drzwi, a tu ktos z uporem maniaka chyba probuje oczernic consalnet, zeby oslabic konkurencje.
Najbardziej podpadaja teksty typu\" chinskie drzwi\' itd. A co w dzisiejszych czasach nie jest z Chin?
Moje drzwi z consalnetu maja cztery lata,super wygladaja i nawet klamka sie nadal swieci.
bob 2012-09-04 21:40:38
Drzwi sa fatalne, łuszcza sie, rdzewieja i wypaczaja po niespełna roku uzytkowania. czesci niklowane schodza. Firma NIE reaguje na reklamacje. NIE POLECAM DRZWI TEJ FIRMY!!!!
yez 2012-10-15 12:15:32
czego się spodziewałeś za 700 zł ??Ceny prawdziwych drzwi zewnętrznych odpornych na warunki atmosferyczne zaczynają się od 2000 zł....
Bolo 2013-01-31 02:38:11
Potwierdzam w całej rozciagłosci. Drzwi są made in CHINA. można je rozpruć otwieraczem do puszek !!! reklamacja spotyka się z odmową. Nie zwracają kosztów interwencji ślusarza w przypadku awaryjnego otwarcia "drzwi"
mika 2014-05-26 01:06:02
Pracuje tam kilka lat i jestem bardzo zadowolona. To juz chamstwo, żeby mowić, że komuś nie zaplacą. Chyba, ze kradł lub pił.
Jasne czasem mam tez dość, ale ogolnie jest ok. A drzwi juz dawno nie sprzedają.I nie wywalili mnie, tylko daliinne zajęcie.
rubin 2015-01-18 15:45:17
no rozumiem Twoje podejście @marek. Jednak należy zauważyć , że w Consalnecie jest to troszeczkę efekt domina. Bo ludzie gdy przychodzą na początku to nie chcą się jakoś wybijać po za utarte scheamty i nasiąkają tym co jest w Conslanecie. Potem sami kolejnym nowym przekazują te same wzorce i tak jakoś leci
zumak 2015-03-23 09:00:52
Consalnet jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm świadczących usługi ochroniarskie w Polsce. Co prawda praca dotyczy Szprotawy, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że gdzie nie spojrzeć to warunki wcale jakieś wyśmienite nie są i to nie jest tutaj kwestia dużego czy małego miasta tylko rynku i tego co ma do zaoferowania.
Były pracownik 2015-12-03 12:02:16
Pracowałem w tej firmie 3 lata to co tam się dzieje to jest kpina a zwłaszcza w oddziale w Poznaniu. Kierownicy,kadry nie znają się na swojej robocie tylko potrafią oszukiwać pracowników na pensji w ciągu lat mojej pracy ani razu nie potrafili obliczyć dobrze pensji. Dlatego sprawę kieruje do Sądu Pracy.
Borat 2016-04-20 11:02:48
Ludzie czy potraficie czytać,forum na temat firmy Consalnet która zajmowała się handlem drzwiami a w chwili obecnej jest wiodącym producentem dekoracji ściennych w Polsce a nawet w europie, a wy gadacie o Konsalnecie firmie ochroniarskiej.
Caro 2016-05-06 15:46:53
Całkiem niezłe te forum, fajnie się czegoś sensownego dowiedzieć, dla mnie jest okej tutaj, dziękuję
Zostaw swoją opinię o Consalnet Sp. z o. o. - Szprotawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consalnet Sp. z o. o.