Opinie o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Lublin

firma usługowo-handlowa

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Lublin

Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś informacje związane z Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

SM Nowy wpis

Biona prowadzi proces upadłościowy , pisałem o tym we wcześniejszym poście a wiem na pewno bo pracowałem w tej firmie do samego końca . A zarobki były bardzo dobre . Szkoda firmy .

zzz Nowy wpis

szkoda

SM Nowy wpis

Ta firma od kilku lat prowadzi proces upadłościowy , część pracowników jakieś 5 lat temu otrzymała zaległe wynagrodzenia z funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych , byli to pracownicy na umowach o prace i umowach zlecenie ale osoby które pracowały na umowę o dzieło niestety wynagrodzenia nie otrzymały .

Misiek

Czy aktualnie dzieje się coś w firmie? Tak dawno nikt nie pisał a ja chciałbym tu pracować i liczyłem na opinie pracowników

Brałeś udział w rekrutacji do Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
tejk

to prawda, zawsze można złożyć cv w siedzibie, czasem jak kogoś poszukują to jest tyle chętnych, że nawet nie zdąży się wstawić oferty do internetu :)

romeko

a nie można wysłac takiego zgłoszenia, swojej aplikacji bezpośrednio przez ich strone, widziałem chyba, z emieli oni taką zakładke do aplikowania na zasdzie "pracuj z nami" czy "nasz oferty", bo nie wiem na jakich oni stronach dają te ogłoszenia wszystkie.. a sam zastnawiam się czy by nie zrobić teraz tak, że iśc od nich osobiście.

Sławek

To na pewno nie ta strona podam Ci maila do firmy rubin a Ty wykombinuj sobie z tego adres strony . mail: biuro@ppuhrubin.pl . NIe mogę podać strony WWW bo jest to niezgodne z regulaminem serwisu i admin wykasuje .

Sławek

Biona nie działa już ze 2 lata , firma ppuhrubin jest firmą założoną przez byłego pracownika firmy Arkamed a Arkamed był "siostrzaną " spółką Biony .Zarobić można naprawdę porządna kasę .Siedziba Rubina jest w Toruniu a pracujesz w swoim rejonie zamieszkania.Napisz do tej firmy , podaj numer telefonu a odezwą się do Ciebie tak było ze mną, ja pracuję już rok czasu i jestem zadowolony .Nie mogę podać tu adresu strony internetowej Rubina bo admin wykasuje ,musisz znaleźć ją sam i dowiesz się wicej .

SM

Biona już nie istnieje jeżeli chcesz pracę pisz biuro@ppuhrubin.pl

xxxxx

tak fundusz wypłaca tylko pieniądze jak ktoś miał podpisaną umowę o pracę. Umowa zlecenie nie jest z tego wypłacana

Ciekawy

Fundusz wypłaca pieniądze tylko w przypadku umów o pracę? Czy umowy zlecenia też są brane pod uwagę? Jak ktoś odzyskał pieniądze mając umowę zlecenia niech się ogłosi...

Rzeszów

Biona zalega mi z zapłatą ponad 2000 zł

w tym wypadku nie podlega to juz pod Katowice lecz pod Zabrze

on

a czy Biona Sp z o o ogłasza upadłosc ? czy dalej dzialają o robią ludzi w jajo

RZRZ

A masz jakiś kontakt w ogóle z ludźmi z BIONY, bo my z oddziału Rzeszów nie mamy z nikim kontaktu i nie wiemy co robić, firmy nie ma i nie ma naszych pieniędzy. Chcemy się dowiedzieć od kogokolwiek czy jest jakaś szansa, żeby dostać nasze pieniądze..

ytyt

Z tego co się orientuje postępowanie upadłościowe trwa od ponad tygodnia

ona

czy Biona sp z .o. o. ogłosiła już upadłość ? wie ktoś????

odziału Rzeszów nie ma już jakiś czas, wszyscy poszli w odstawke

Niech ktoś się ogłosi na forum kto pracował w BIONIE w Rzeszowie i otrzymał wynagrodzenie za kwiecień, maj lub czerwiec? A jak nie dostał to co zamierza z tym zrobić?

pewnie że możesz pracować firmie konkurencyjnej nie ma żadnego przepisu żebyś nie mógł pracować znam dużo osób co pracują w konkurencyjnych firmach i lepiej im jest niż w BIONIE powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Lublin

Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.