Opinie o OKK Otlewski w Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OKK Otlewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OKK Otlewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKK Otlewski w Laskowice

Rok bez pożaru? A jakieś jeszcze inne okazje przez ten okres czasu się przytrafiły? Od paru miesięcy nikt niczego nie pisał, nawet warunki pracy dla tapicerów nie zostały jednoznacznie określone. czy coś się zmieniło teraz na przełomie roku w ich zakresie? wystąpiły podwyżki?

Lucy

Dzień dobry, może pan rozwinąć te kwestie? Wystawiona jest oferta dla montera mebli, partner będzie chciał aplikować ale ja jednak chciałbym się dowiedzieć co na zakładzie takiego się dzieje, że tak piszecie. Nikomu nigdy krzywda się nie stała?

OKK

Dzień dobry, jesteśmy po zmianach stawek na działach. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą na stanowisku tapicer, szwaczka lub monter serdecznie zapraszamy na rozmowę.

@OKK

Witam a gdzie jest jakiś mail podany do tego żeby można było przesłać swoje cv? i jeszcze dopytam tak od razu, to po jakim czasie można się spodziewać zaproszenia na rozmowę?

Lucy Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie OKK Otlewski?

OKK Nowy wpis

Dzień dobry, Jak na każdej rozmowie o pracę, padają pytania o doświadczenie w danym zawodzie, staż pracy, miejsca w których kandydat pracował… mobilność, dyspozycyjność … serdecznie zapraszamy

Siemka, cos opinii nie widzę z tego roku zbyt wiele a oferty wiszą na tapicerów czy tez stolarzy. Mnie ta druga kwestia interesuje właśnie. Doświadczenie już posiadam, ale czy i tak występuje jakiś okres próbny? Jaka na nim przysługuje stawka i czy potem mam pole do negocjacji?

Firma OKK Otlewski prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Montażysta na Montażysta. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 3000 PLN to dobra oferta?

Były pracownik.

Uważam że to bardzo mało. Jak na obecne czasy. Bardzo dużo wymagają, a słabo płacą

Witold
@Były pracownik.

Rozumiem że odszedłeś właśnie z tego powodu. Wszyscy tak zarabiali czy można było zawalczyć np. o premie? Były jakieś możliwości dorobienia?

Czy kandydat na stanowisko SZWACZKA w firmie OKK Otlewski ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Jeszcze pracownik

Zakład dla którego nie liczą się ludzie uczciwie pracujący, a wręcz Ci którzy nie wykazują żadnej inicjatywy , wiecznie na chorobowym, którzy mają plecy" . Takich ludzi potrzeba w OKK . Więc jeśli ktoś chce aplikować a spełnia takowe warunki zapraszamy

Łucja
@Jeszcze pracownik

czyli premii frekwencyjnej to nie macie? tutaj mimo wszystko nie ma kogoś z kim można byłoby o to zagadać? nie wiem co kryje się pod pojęciem pleców ale firmie też nie jest chyba to na rękę jak wyniki są słabsze, bo kogoś nie ma?

Były pracownik maszynowni.
@Jeszcze pracownik

Wszystko się zgadza niestety.

Barbara

Jaka jest możliwość awansu w firmie z posady Stolarz/Montażysta? Pytam o to, bo widziałam, że napisali o tym w ogłoszeniu. Jak można awansować? Trzeba jakieś kursy zrobić? I czy kasa wtedy też rośnie?

Szukam pracy na Konserwator. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy OKK Otlewski? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4800 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

4800 gwarantowane . Za dwa miesiące pracy

Łucja

Czyli można na pół etatu? ;) Najniższej to nie dobija czy jednak tyle by było? Praca tu pod firmą na tym stanowisku to jak wygląda, ma się sporo roboty? Jeśli tak to jakiej?

Kierownik

Odpowiadając na Pana pytanie odnośnie wynagrodzenia mechanika/ elektryka to stawka brutto wynosi między 4.200-5.300 Zapraszam do złożenia podania lub zgłoszenia się na rozmowę kwalifikacyjna.

Joanna

Mąż szukał ofert pracy i nic nie znalazł ale chyba mimo wszystko podeśle firmie swoje CV stąd moja obecność tutaj. Chciałam się dowiedzieć jakie zarobki mają stolarze ale tu niżej nie widzę żadnych informacji na ten temat - ktoś da znać jakie to kwoty? Widzę też jakieś narzekanie na atmosferę dawno temu - jak teraz ta atmosfera wypada?

@Joanna

Nic się nie zmieniło. Wyzysk człowieka za najnizsza krajową bez możliwości robienia nadgdzonin

Alicja

To szkoda, a są chociaż jakieś benefity pozapłacowe? Albo jakieś bony lub paczki z okazji świąt itp?

Czy w OKK Otlewski możliwa jest praca na podstawie B2B?

Obserwujący

Okk rządzi się swoimi prawami i ma swój indywidualny " kodeks pracy "

Ilona

Witajcie, jak jest ze stabilnością zatrudnienia w OKK Otlewski w obecnym czasie? Interesuje mnie firma, w której można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony i, w której nie trzeba się martwić o swoje stanowisko pracy. Czy w tym miejscu właśnie tego można się spodziewać? :)

Onnnn
@Ilona

Myśle ze z tym nie będzie problemu. Jak ktoś chce pracować to zawsze znajdzie prace i może liczyć na dobra umowę.

Co się dzieje w Otlewskim? Strona jest w budowie, w mediach społecznościowych ostatnie wpisy sprzed kilku lat, oferty pracy także. Czy żaden inżynier procesu, tapicer i stolarz nie jest aktualnie potrzebny? Może firma przyhamowała, bo koronawirus... Jeśli jestem w błędzie, a firma ma nabór, to z chęcią przyjmę sprostowanie.

Grażyna

Witam, mój syn interesuje się stolarką, na jednym z portali społecznościowych firmy znajduję się informacja, że poszukują pomocnika stolarza. Mam pytanie, czy osoba bez doświadczenia, jednak z wiedzą i pasją ma szansę? Syn chciałby spróbować swoich sił, jednocześnie ucząc się fachu, orientujecie się czy firma prowadzi takie szkolenia?

Jakie wartości są cenione w OKK Otlewski?

Xd

Sumienność i pracowitość oraz oddanie Firmie.

Nazawszerita

Ojej bardzo pani współczuję! !! Tacy ludzie nie powinni zajmować takich wysokich stanowiskach pracy!!! Polecam pani zadzwonić do przedstawiciela prawa pracownika! To jest karygodne !

Katarzyna

Witam przepraszam bardzo wyskoczyło mi powiadomienie ja nigdy nie pracowałam w tej firmie nie znam pracowników ani nikogo była u nas większą grupka znajomych może ktoś wziol mi telefon nie chce mieć problemów przez oczernianie niewinnych osób.

fackyou
@Katarzyna

Ale na tej stronie powiadomienia nie przychodzą ????

Angela

Ujawniane danych osobowych jest karalne i zajmiemy się panią Katarzyną i spotkamy się w sondzie!!!

Panie M.M., wniosek o ujawnienie IP twojego komputera już jest zgłoszony do organów ścigania. Zarzut : POMÓWIENIE

@Angela

Sondzie!!! Do Sondu!!! Nie dziwie się, skoro takie debile tam robią...

Rychu

Pomówienie??? A jakie dane zostały ujawnione??? Pracowałem tam kilka lat i sobie możecie skakać w obronie tej "firmy", w szczególności filii w lsapalmas. I tak ją zamkną, a (usunięte przez administratora) wyrzucą... Kto Ci poda adrs IP??? Straszyć to możesz dzieci. Nie można się wypowiedzieć, bo admin poda IP??? Co za DNO!!! Pracownik DNO!!!

Rychu

A "A" to frajer i piz*a!!! Magister od "dojenia krów"!!!

Kleks

Macie pojęcie o czym wy wszyscy piszecie? przez takie wpisy ludzie popełniają samobójstwa... opamiętajcie się !!! Jeśli kogoś nie lubicie to czemu nie powiecie tego wprost? Boicie się? Za ujawnianie imion we wpisach mozecie niezle oberwac.

Tomas
@Kleks

To są wpisy zawistnych,tchórzliwych ludzi którzy najprawdopodobniej byli zwolnieni bo byli za leniwi do pracy.

Teddy

Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

Cocolino
@Tomas

Wkrótce sprawa się wyjaśni. Katarzyno bedziesz błagać o wybaczenie na kolanach !

Krysia
@Cocolino

Katarzyno na Twoim miejscu bym się zaczęła obawiać, dziś każdego można zdemaskować. A firma na pewno nie pozwoli sobie na oczernianie pracowników. Można iść siedzieć za głupotę.

Mirek
@Krysia

(usunięte przez administratora) jej zrobicie wy Laskowickie ciemniaki, poza tym prawdę mówi.

oburzona!!!
@Mirek

I Ty także odpowiesz za obrazę nas mieszkańców Laskowic!!!! A swoją wypowiedzią pokazałeś swoją zerową inteligencję!!! Pozdrowienia z Laskowic!!!!

Prawnik
@Rychu

Rychu gamoniu pomówienie to nie ujawnienie danych tylko bezpodstawne oskarżenie, wszyscy tu tak samo inteligentni, no comment.

Xxx
@Teddy

Ha ha ha

Jarosław
@Xxx

Wiecie może, czy firma OKK Otlewski poszukuje może nowych pracowników na produkcję? Starałem się samemu znaleźć informacje na ten temat, jednak niestety nic nie znalazłem. Mam nadzieję, że ktoś z Was zechce mi pomóc.

@Jarosław

A co to za problem wziac cv w rece i zapytac bezposrednio w firmie? Odpowiadajac na pytanie mysle ze bez problemu bedzie praca.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w OKK Otlewski. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Anonymous

Nie ;) Jak było tak jest

Witam pisze sprostowanie pod postem pani Katarzyny i bommarleya żadna sytuacja z panem Arielem nie miała miejsca a jak było wspomniane ja pani Aliny na oczy nie widziałam... Ludzie co to są za komentarze pod tym postem ten pan nie jest niczemu winny głupi szczeniaczki wybryk ten człowiek może stracić pracę i skończyć kadenacje swojej pracy to nie jest śmieszne dla mnie ten człowiek jest szanowany dał prace i to nie jednemu z nas co jego dzieci pomyślą jak się o tym dowiedzą albo żona oni niczemu nie są winni...Tak jak ktoś napisał ze JP nie idzie wyszukać a wiem i na swojej skórze się przekonałam ze idzie i to bardzo szybko tak ze wszystkim którzy obrażają kierownika niech chociaż mają tyle odwagi przeprosić!!! I skaczcie te komentarze bo chociaż wiadomość Katarzyny zniknie to opinia zostanie a wy jeszcze dokładacie swoje zamiast stanąć w obronie pana Ariela...

Maria

Potwierdzam , też pracowałam na tapicerni, kierownikowi pała furgocze jak ruski wentylator, ma ksywe anal terror

nn

Kto mi wytłumaczy, dlaczego w tej FIRMIE można mieć rachunek bankowy tylko i wyłącznie w Banku Spółdzielczym?! Za drogi jest przelew do innego banku dla właściciela? To się chyba nazywa utrudnianiem życia pracownikowi, każdy ma przecież prawo wyboru własnego banku, według własnych potrzeb.

@nn

To nie prawda! Ja mam w innym banku i też tam pracuję i nie nażekam! A co do firmy, to wejdźcie sobie na forum innych firm i zobaczycie, ze wszędzie znajdzie się ktos co narzeka!!!

Bob marley

Najzajpierw to ja bym wymienił kierownika tapicerni. Po pierwsze nic nie wie całe życie ludzi traktuje jak psy i cały dzień tylko dziewczyny pilnuje i podrywa. Jeżeli czegoś potrzebuje od pracownika np. Nocka czy nadgodziny żeby zostać to najlepszy przyjaciel tylko szkoda, że na drugi dzień z łaską ci rękę poda. Nienadaje się calkowicie do wykonywania swojej pracy jedynie do pilnowania dziewczyn (mężatych)

Andżela

Ja tutaj pracuje i nie narzekam. Gdybym miała się przejmować ludzmi którzy tu pracuja i kierownicwem to nigdzie bym nie pracowała, wszędzie się znajdą osoby za którymi nie będzie sie przepadać. A do pracy Cie nikt nie zmusza- nie podoba sie to jest inna praca. Zarobki są w miarę da się przeżyć. Kto chcę pracować to zawsze i wszędzie będzie pracować. XXX

Zostaw merytoryczną opinię o OKK Otlewski - Laskowice

• Jak się pracuje w OKK Otlewski?

Zobacz opinie na temat firmy OKK Otlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKK Otlewski?

OKK Otlewski