Opinie o BBF Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BBF Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BBF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBF Sp. z o.o. w Poznań

Dzień dobry, potrzebuje się dowiedzieć jak częste mogą być te wyjazdy służbowe z opisu dla Asystenta Projektanta Branży Architektonicznej. One są jednodniowe czy jednak czasami na dłużej trzeba wyjechać? Zastanawiam się jak wtedy jest to płatne oraz z jakim wyprzedzeniem planowane

Potencjalna kandydatka Nowy wpis

Dzień dobry, w związku z ogłoszeniem na kosztorysanta - stąd pytania: 1. Wynika to z powiększenia zespołu czy nastąpiły zwolnienia/wypowiedzenia? 2. Jaka panuje atmosfera w biurze? 3. Czy w firmie "popiera się" nadgodziny czy działa tryb 8-godzinny? 4. Czy znane są widełki na to stanowisko? 5. Czy jest dofinansowanie do opieki medycznej? 6. Jaka panuje opinia wśród Podwykonawców i czy chętnie ofertują? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Rzeczoznawca Majątkowy w mieście Poznań?

To może ja spróbuje. Macie jasno wytyczoną ścieżkę kariery? Co z awansami? Po jakim czasie następuje tego typu rozwój. o szkoleniach także byście napisali kilka słów? Jakie przykładowe były prowadzone jeszcze ostatnio?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. Administracji w firmie BBF Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kazek

Witam Wolfik, a jako kto pracowales w BBF i naprade jest tam tak kiepsko?

L
@Kazek

Mojego opinii wnioskuję, że nigdy nie pracował w BBF !

Sebi

Popieram w całej rozciągłosci ,ta firma to wielki smiech na sali ,nie płaci jest nieuczciwa wszystko co najgorsze to BBF radze unikac ,omijac szerokim łukiem ,żeby nie chodzic po sądach...

L
@Sebi

Kompletnie się z tą opinią nie zgadzam. Współpracuję z BBF od ponad 10 lat i nigdy nie zdarzyło mi się żeby moje wynagrodzenie spóźniło się choć o jeden dzień. Wysokość wynagrodzenia musisz negocjować i może chciałoby się więcej ale jeśli się na coś umówisz, zawsze dotrzymują słowa. Więc uzupełnienie rozumiem takiej opinii - jest po prostu (usunięte przez administratora).

Janina

Jako kandydatka do pracy w BBF chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda kwestia podwyżki po umowie na okres próbny (trwa 3 czy 6 miesięcy)? Czy firma regularnie daje pracownikom podwyżki w związku z inflacją? Słyszałam różne opinie, dość mieszane.

Weronika
@Janina

Masz na myśli stanowisko asystentki inżyniera? Niby piszą w opisie, że warunki zatrudnienia są stabilne... Ale to aż tak, żeby podwyżek nie było? Gdzie tak słyszałaś? Mnie ciekawi możliwość brania udziału w tych kontraktach, o których wzmianka jest w opisie. Wiadomo jakie projekty ostatnio firma prowadziła?

Kamil

Firma bardzo solidna, trafiająca w punkt ze swoimi usługami i produktami. Wszystko zorganizowane w sposób przemyślany i z należytą starannością. Troska o klienta bywa czasami przytłaczająca, ale chyba konieczna. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Mam nadzieję, że nigdy nie zmienią swojego podejścia i nadal będzie można pokładać w nich nadzieję. Wierzę, że proponowane przez nich rozwiązania będą odpowiednie. Polecam i Pozdrawiam

Ryszard

Witam. Pracuję w firmie od ponad 2 lat na stanowisku projektanta. Jestem bardzo zadowolony z pracy w Firmie BBF. Ludzie są sympatyczni, pomocni. Firma inwestuje w oprogramowania w zależności od branży i potrzeby pracownika. Atmosfera - w każdym dziale jest myślę dobra, w niektórych jest super. niezależnie od branż, często siedzimy w różnych zespołach, raczej należy mówić o atmosferze w pokojach :). Pan Prezes zna chyba wszystkich pracowników po imieniu, jest zżyty z pracownikami. jeśli chodzi o pensje - jest uczciwa i stabilna. Gorąco polecam - jest ogrom projektów i wyzwań :) Firma jest dla osób prężnych i aktywnych. Osoby leniwe nie odnajdą się tutaj. Nie jest to miejsce na przezimowanie.

Zuzanna

Od 2019 roku nie pojawił się tu na forum żaden nowy wpis o pracy w BBF. Czy nikt z pracowników firmy już tu nie zagląda? Zastanawiam się, czy to dlatego, że jesteście zadowoleni z pracy i nie macie żadnych zastrzeżeń? Napiszcie, jestem ciekawa jak się pracuje w tym miejscu.

Dzień dobry. W związku z zmianami na rynku pracy spowodowanymi pandemią COVID 19. Chciałbym ponownie podjąć pracę na stanowisku informatyka, dlatego mam pytanie, czy w BBFie istnieje dział IT? Mam wieloletnie doświadczenie i bardzo zależy mi na znalezieniu pracy w podobnej branzy.

Firma BBF posiada dział IT, w przypadku zainteresowania pracą proszę przesłać CV na adres: bbf@bbf.pl

Olek

@Anna Może dodasz cos więcej do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja?

Niestety potwierdzam negatywne opinie

XyZ

Integracja pracowników jest bardzo dobra, co widać na każdym etapie realizacji projektów! Szefostwo bardzo liczy się z pracownikiem jako indywidualną jednostką, nie jak w przypadku wielkich korporacji, gdzie każdy jest tylko numerem. Jak w każdej firmie trzeba umieć zadbać o swój dobrobyt. Roszczeniowi ludzie będą niezadowoleni choćby zagwarantowało się im najlepsze warunki pracy. Nie znalazł się jeszcze taki co by wszystkim dogodził. Trzeba umieć mówić o swoich potrzebach a na pewno zostanie się wysłuchanym. Zdecydowanie polecam BBF jako miejsce pracy, lepiej nie mogłam trafić i nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z pracy w tej firmie.

@XyZ

Ciesze się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie BBF oraz atmosfery, która tam panuje. Możesz napisać, czy firma w jakiś specjalny sposób stara się o jak najlepszą integrację pracowników, którzy tam pracują? Organizowane są może jakieś wspólne wyjścia na wydarzenia kulturowe, bądź tak po prostu na zwykłe spotkanie? Ciekawi mnie, czy firma stosuje takie praktyki, aby wciąż polepszać relację zatrudnionych osób.

XyZ
@Witold

Są organizowane imprezy integracyjne ;)

@XyZ

Dziękuję za odpowiedź. Czyli mogę przypuszczać, że również spotkanie wigilijne z okazji świąt Bożego Narodzenia było organizowane w firmie BBF? Czy tak rzeczywiście było? Jeżeli tak to mógłbyś opisać, jak przebiegało to spotkanie? Odbyło się po godzinach, czy może w trakcie godzin pracy? Zachęcam do przedstawienia informacji na ten temat.

Witold

@N., czy możesz szczegółowo przedstawić, jak wyglądają zarobki za pracę w firmie BBF? Rozumiem, że mając umowę zlecenie są problemy z otrzymaniem dłuższego urlopu wypoczynkowego? Możesz przedstawić, jak rozwiązywana jest ta kwestia? Opisz, jak to dokładnie wygląda.

N.

Generalnie nie polecam. Oferują umowę zlecenie, nawet po dłuższym czasie pracy nie ma co liczyć na umowę o pracę. Wynagrodzenie kiepskie w stosunku do wykonywanych (odpowiedzialnych) obowiązków. Socjali praktycznie żadnych. Atmosfera wiadomo zależna od działu, ale ogólnie integracja pracowników słaba.

Witold

Od dawna nikt nie udzielał się w tym wątku. Miło by było dowiedzieć się czegoś aktualnego o BBF. Jak wygląda w tej chwili sytuacja firmy? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś znaczące zmiany? Dzielcie się wszelkimi informacjami dotyczącymi aktualnych ofert pracy oraz doświadczeniami z rozmów rekrutacyjnych. Wszystkie informacje są bardzo cenne i pomocne dla użytkowników forum.

frutti

A socjale jakie sa teraz dla początkujących pracowników?

;)

Pozdrowienia dla Pana H. ;)

Bzdury

Co za bzdury! Pracuję od kilku lat w BBF i wynagrodzenie zawsze jest 10 każdego miesiąca, diety zawsze wypłacone. Atmosfera OK!

Zostaw merytoryczną opinię o BBF Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BBF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BBF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BBF Sp. z o.o.?

BBF Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.

BBF Sp. z o.o.