Opinie o Enersys Bielsko w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Enersys Bielsko. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Enersys Bielsko o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys Bielsko w Bielsko-Biała

Byczek

Witam a więc chcę się odnieść do naszych szanownych panów na portierni.Gdy wychodzi się z pracy lub wchodzi do pracy czuć straszny smród.Nie wiem czy panowie się nie myją mają tam po prostu trolowanie.Niby porządny zakład a nikt na to nie reaguje.Prośba do kierownictwa o dodanie tam jakiś odświeżaczy powietrza i nakazanie pana kąpieli przynajmniej dwa razy w tygodniu.????Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy ponieważ nie można tego znieść.

Może
@Kolumb

Trzeba pobrać dodatkową maskę ????

Eska

Witam proszę o odpowiedź czy warto aplikować na lidera zespołu? Jakie są benefity? Na jakie zarobki mogę liczyć na początek? Jaki system pracy? Dziękuję pozdrawiam

Sylwia

To co to za stanowisko skoro nie można się wykazać? W teorii ile osób się ma pod sobą? Jak dużym zespołem się zarządza? Wiesz może? I jak finansowo to wychodzi?

Bukowy Nowy wpis

Witam nie polecam tej pracy.Praca w cztero brygadzie świątek piątek czy niedziela trzeba zapi.W masce w syfie.Zarobki hm gdyby nie robić św i niedziel to wszędzie zarobisz te 4.5 5 tys.Propozycje podwyżki 1.2zl do godziny śmiech na sali.Czytalem ogłoszenia o pracę byłem na paru rozmowach.I jak się okazało od pon do piątku na dwie zmiany można zarobić spokojnie 5 tys bez ołowiu maski i zepsutego nastroju.Z tyłu na formacji czy montażu końcowym można pracować.Na montowni i płyciarni trzeba troszkę popracować żeby zarobić.Pozdrawiam

Vip Nowy wpis

Witam praca w tej firmie jest bardzo nie sprawiedliwa.Jedni z ukladzikami pracują tam po 20 30lat mają wywalone i robią jedna dwie rzeczy.Czlowiek który przez 3 lata nauczy się wszystkiego zarabia od nich dwa tysiące mniej a robią dużo dużo więcej.Nikt na to nie patrzy.Proponowal bym zająć się łazikami którzy z powodu braku umiejętności ślizgają się co dzień.Aby minęło 8 H i do domu pozdrawiam.

Danuta

Chciałabym zapytać o dział księgowości, bo trafiłam na taką ofertę, ale jest tam napisane "umowa zlecenie - cztery miesiące", to znaczy że po tym okresie przechodzi się na umowę o pracę? Może mógłby mi to ktoś rozjaśnić. Jestem również ciekawa jak wygląda atmosfera w biurze, można liczyć na wsparcie na początek?

Jola Nowy wpis
@Danuta

Jeśli pisze 4 miesiące to tyle, nie dłużej. Często pojawiają się nowe okoliczności, w trakcie ktoś się zwolni lub pójdzie na urlop macierzyński. Wtedy jeśli ktoś się sprawdza w szerokim tego słowa znaczeniu to ma szansę na umowę.

Bożena Nowy wpis

To o ile chcieli podnieść pensję? Ja znalazłam dla siebie etat specjalisty ds. logistyki, ale nie ma więcej konkretów. Z chęcią bym poznała pensję podstawową i czy te stanowisko też było objęte podwyżką. Proszę, niech ktoś napisze coś więcej o warunkach zatrudnienia.

Księgowa

Odpowiedziałam na ogłoszenie w którym oferowano umowę o pracę na czas nieokreślony,na rozmowie okazało się że zatrudniają na umowy zlecenia lub umowy na zastępstwo, rozmowa raczej na niezadawalającym poziomie pod kontem przygotowania do niej rekrutujących,pytania o słabe i mocne strony, to już trochę przeżytek.Nie polecam osobom które chcą związać się z firmą na dłużej, rotacja pracowników spora,ciekawe jaki jest powód?

Magazyn

Nic się nie zmieniło formacja dalej zadzi kierownikiem robią z nim co chca

Dobry Człowiek

Witam serdecznie.Praca w tej firmie jak praca trzeba swoje zrobić to proste.Najgorsze jest to że zwykły pracownik pracujący na większości maszyn nie ma szans na jaki kolwiek awans lub premie.Zatrudniani są liderzy z drogi bez doświadczenia którzy mam wrażenie wiele nie ogarniają.I jest jak jest robione jest to specjalnie ponieważ lepiej zatrudnić kogoś kto nie zna tematu i nawijać mu makaron na uszy niż doświadczonego pracownika który wie o co chodzi.Drugi aspekt to niesprawiedliwość.Ludzie którzy robią dużo i pracują na kilku stanowiskach dostają takie same pieniądze co leserzy którzy robią na jednym stanowisku całe życie.To nie jest mądre od każdego jednego pracownika powinno się wymagać tego samego.Pracuje już tam ponad trzy lata i robię więcej od gościa który ma stażu pracy 20 lat i cały czas robi to samo.A kasę dostaje większą przynajmniej o 1500zl to nie jest dobre.W moim odczuciu trzeba udawać lub być idiotą żeby miało się dobrze w tej firmie.

@Dobry Człowiek

Co do zatrudniania tych leaderów, to wiecie, jakie są wymagania w ofercie pracy na takie stanowisko? Bo może tam są za małe wymagania względem kandydatów. Ciekawi mnie np. czy jest tam wymóg doświadczenia w pracy na produkcji kilka lat lub znajomość narzędzi fachowych.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Enersys Bielsko? Chętnie zatrudniają?

Wg

Panowie związkowcy coś słaba frekwencja w wyborach 25 % , czyli idąc tym tokiem myślenia większość pracowników nie podoba się w jaki sposób działacie.

Bukowy

Witam serdecznie pracuję tam już jakiś czas i mam mieszane uczucia co do pracy.Maszyny rozwalone nie da się na nich robić.Wymagaja cudów a nic z tym nie robią.Tylko nacisk na normę i słupki nic więcej nie interesuje.Cieżko to wytłumaczyc czasem prowadzącym a suma summarum wina i tak spada na ciebie .

@Bukowy

Piszesz, że pracujesz już tam jakiś czas, a z warunków finansowych jesteś zadowolony? Tak się zastanawiam jak wyglądają premie i sama podstawa wynagrodzenia, skoro taki nacisk na wyrabianie norm jest. I co masz na myśli przez to, że firma wymaga cudów od pracowników? Ciężkie do wyrobienia są te normy czy chodzi o to, że wymagają wysokich kwalifikacji?

Jarek

Cześć. Zobaczyłem ofertę pracy na danym zakładzie. Czy warto? Jakie są zarobki, czy są nadgodziny? Jakie umowy zatrudnienia? Z góry dziękuję

Pytań wiele a odpowiedzi pracowników jak na lekarstwo. Potrzebna jest teraz osoba na staż i tak się zastanawiam. Umowa jest oczywiście tymczasowa. O skończonym stażu pracownicy mogą znaleźć realne zatrudnienie? Widziałam, że nie ze wszystkimi pracownikami piszecie, że można się dogadać, myślę, że praca to nie miejsce na zawieranie przyjaźni więc nie działa to na mnie zniechęcająco.

Joshus

Witam serdecznie czy możecie mi podać ile dostajecie Zfss np premia świąteczna, wczasy pod grusza itd

Byczek

Witam serdecznie.Ogolnie powiem tak.Praca jak praca wszędzie trzeba robić.Najgorzej jest z (usunięte przez administratora) zatrudnianych na stanowisko mądrych głow którzy rządzą brygadami.Goscie z drogi nie znający się na niczym.(usunięte przez administratora) za 5 Zł.Np pan Krzysztof K który (usunięte przez administratora) pracowników szczególnie nowych.Za poklepanie przez kierownika zrobi wszystko.Nie zna się na niczym nic nie umie a próbuje grać szeryfa na produkcji.Jesli ktoś spotkał się z jego strony z obrażaniem czy oczernianiem niech się nie boi tylko to zgłosi.Ja też zastanawiam czy od razu nie zgłosić tej sytuacji do sądu pracy i załatwic tą sprawę raz na zawsze.Pan Krzysztof K jest zwykłym (usunięte przez administratora)a zachowuje się przynajmniej jak kierownik.Jesli ktoś miał jakoś sytuację z nim związana zgłosicie to..pozdrawiam

Cos2
@Byczek

Nie Czytam twoje oba wpisy i chyba go nie lubisz bo moim zdaniem to jeden z lepszych kołczy z którym można się dogadać w tej robocie. Prawda że wymaga ale jak robisz swoje to się żaden nie czepia. Jak widzę młodych pracowników to mam takich na maszynie i ręce opadają kogo zatrudniają.praca jak każda swoje zrobisz i tyle . Ja nie narzekam kasa dobra i 4 brygady mi odpowiadają gorzej z tyłu bo pracują 6na 2 to jest (usunięte przez administratora)

Pogromca zjebów

Kolego pisz za siebie.Nie za innych.Normalna rzeczą jest że ktoś kogoś lubi albo nie lubi.Nie normalną rzeczą jest to że w pracy nie ma sprawiedliwości to fakt nie mit.Wiec daruj sobie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.A to że nie podpisał się z imienia i nazwiska to chyba logiczne.Moze pracował może pracuje ?ale pamiętaj w każdej plotce jest trochę prawdy ...........

Znalazłem ofertę na pracuj.pl. że firma szuka ludzi do działu produkcji (akumulatory). Zaciekawił mnie zapis o 10 dodatkowych dniach urlopu po pierwszym roku pracy. Czy to znaczy, że oprócz ustawowych 26 dni można dostać jeszcze 10 (razem 36)? I cały czas jest to urlop płatny?

Tom

Hej tak właśnie jest dostajesz dodatkowe 10 dni tylko wybierasz jednorazowo … nigdzie tego nie masz !! Robota na początku ciężka a później się przyzwyczaisz i fajnie bo kasa super

Vip

Witam serdecznie praca w tym zakładzie jest spoko.Lecz nie dla wszystkich nie którzy pracują ciężko na maszynach dzień w dzień a nie którzy (usunięte przez administratora)i nic im nawet uwagi nie zwróci.(usunięte przez administratora) na stanowisko biurowe są załatwiane etaty po znajomości lądują tam ludzie którym po prostu nie chce się pracować.Drugim problemem jest pan Krzysztof K który (usunięte przez administratora) pracowników i rządzi sobie jak by był przynajmniej kierownikiem.Chlop który nie ma pojęcia o niczym tylko się przechwalać i (usunięte przez administratora).Żadnego doświadczenia dzięki swojej brygadzie jakoś to tuszuje ale trzeba to zmienić bo będzie coraz gorzej.

Cześć, szukam konkretów o pracy u nich na produkcji :) Swoje przepracowałem już, ale przy produkcji akumulatorów jeszcze mi się nie zdarzyło. A według ogłoszenia na pracownika produkcji właśnie przy tym jest praca. Co dokładnie się robi, wyjaśni ktoś krok po kroku najlepiej?

Dlaczego tak często pojawia się ogłoszenie na stanowisko "Specjalista ds. obsługi klienta"?

@Ewa

Cześć, powiedz mi proszę czy inne oferty także tak bacznie nadzorujesz? Chodzi mi konkretnie od specjalistę ds. zakupów. Na takim portalu widnieje ogłoszenie, jestem nim zainteresowana lecz po przeczytaniu tego zapytania co do obsługi zastanawiam się czy w tym przypadku tez są jakieś większe rotacje? Dopiero od niedawna zapoznaje się z firma. mam doświadczenie. ogarniacie może jakich zarobków można się spodziewać?

Cześć, swoje zapytanie wywnioskowałam na podstawie opinii na tym forum. Musisz poczytać sobie cofając się do opinii nawet do 2016 roku. Często pojawiają się wypowiedzi, że szuka się osób na zastępstwo, np. gdy pracownik jest na macierzyńskim. Nie wiem na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na stanowiskach biurowych. Może warto spróbować wysłać swoje CV i na samej rozmowie zapytać o warunki pracy?

Szukam pracy i w internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika produkcji. Praca odbywa się w systemie 4-brygadowym. Możecie dać znać, w jakich godzinach odbywają się te zmiany? Skoro jest to zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej, to na jak długo można dostać umowę o pracę?

@kawapeto

Jak jeżdżę na wózku to jest ok . Jak idę na maszynę nie mam humoru .

Karo

Jeszcze przez kilka dni można wysyłać cv na rekrutacji dla Stażysty w Dziale Sprzedaży i Marketingu. Napisali, że dają opcje zdobycia doświadczenia. A co potem? Czy firma po stażach daje normalną, etatową pracę? Jest szansa na UoP po tym okresie?

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys Bielsko - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys Bielsko?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys Bielsko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys Bielsko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enersys Bielsko?

Kandydaci do pracy w Enersys Bielsko napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enersys Bielsko