Opinie o Invest Partners Group Sp. z o.o. w Łódź

INVEST PARTNER Doradcy Finansowi to instytucja finansowa, zajmująca się doradztwem finansowym w pełnym wymiarze. Działalność INVEST PARTNER skupia się na produktach oszczędnościowych, inwestycyjnych i emerytalnych, a także kredytowych. Firma działa również w segmencie ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń majątkowych.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Partners Group Sp. z o.o. w Łódź

Marek Nowy wpis

No co mam powiedziec, praca jak praca, moim zdaniem bardzo dobra, bo Drewnex- recycling plastics są uczciwi

Sylwia Nowy wpis

@Jacek - bardzo przepraszam, ale pisałam jak było tam kiedy ja pracowałam - 3 lata temu. Poza tym nie napisałam nawet jednego złego słowa na firmę, wręcz przeciwnie.

Sylwia Nowy wpis

Opinii tutaj bardzo dużo - szkoda ,że tylko negatywnych. Pracowałam tam trzy lata temu , a raczej współpracowałam - wcześniej podpisywaliśmy umowę agencyjną ( B2B umowa między dwoma firmami). Po pierwsze jest to współpraca , a nie praca. Nie ma żadnych podstaw tylko prowizja- tak samo jak przy prowadzeniu własnej firmy . Ile wypracujesz tyle zarobisz. Zus, księgowa , US musicie opłacać sami. Firma udostępniała biuro w centrum miasta , szkolenia i niezbędne materiały. Oceniłam współpracę dobrze, ponieważ wiedziałam na co się piszę, nie potrzebowałam pieniędzy od razu , nie byłam zadłużona ( jak większość przyjmowanych tam osób), miałam doświadczenie w prowadzeniu działalności i przez pierwsze miesiące ciężko pracowałam .Rynek produktów finansowych to obecnie chyba najtrudniejsza forma zarobkowania, produkty oferują już wszyscy , a największy konkurent to bank - instytucja zaufania publicznego. Umówić spotkanie telefonicznie z czasem było coraz trudniejsze- obecnie jest prawie niemożliwe. Gdy pracowaliśmy w małym zespole ( osoby , które naprawdę wiedziały po co tam są) atmosfera była bardzo dobra, zarobki satysfakcjonujące i niesamowita motywacja. Problem pojawił się , gdy zaczęto przyjmować coraz więcej osób, często przypadkowych, które naprawdę nie miały pojęcia ani o finansach ani o samej sprzedaży. "Starzy" pracownicy zaczęli się buntować i powoli odchodzili, nowi przynosili niewielkie zyski dla firmy. Co do zarobków nie było ograniczeń , koleżanka zarabiała czterocyfrową stawkę , ja również nie narzekałam,ale były miesiące gdzie wychodziło się z "0" - to normalne ryzyko pracy na własny rachunek. Co do prezesa - moim zdaniem odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wy mówicie - "obiecuje złote góry " , ja mówię " motywuje i pokazuje co można osiągnąć CIĘŻKĄ PRACĄ" - wiem , bo widziałam co się działo gdy przychodził do nas z umowami od klientów, wiem jaka to radość być na samej górze tabelki na poniedziałkowym zebraniu ( chociaż tylko raz mi się to zdarzyło ). W firmie nauczyłam się naprawdę dużo , przede wszystkim wzbogaciłam się o świadomość ,że tylko CIĘŻKĄ PRACĄ MOŻNA COŚ OSIĄGNĄĆ, pokazali mi jak żyć w organizacji , jak rozmawiać z ludźmi , jak być bardziej pewnym siebie ,na pewno dowiedziałam się o finansach więcej niż na obecnie skończonych studiach kierunkowych. Odeszłam tylko dlatego,że zdecydowałam się robić to co kocham - sprzedawać ,ale niekoniecznie produkty finansowe. Obecnie prowadzę własne sklepy, ale w dalszym ciągu dobrze wspominam pracę w Invest Partner, dziękuję zarówno prezesowi jak i drugiemu dawnemu współwłaścicielowi za owocną współpracę ,przekazaną wiedzę i czas , który mi poświęcili jeżdżąc ze mną na spotkania do klientów . A wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć tam pracę radzę najpierw się zastanowić , czy to co opisałam jest dla nich wykonalne lub czy może lepiej poszukać pracy na etacie i nie przeżywać rozczarowania jak koledzy wyżej.

Mycha

Sorry, ale o którą firmę Invest Partner Doradcy Finansowi Sp. z o. o. chodzi? Jest kilka o takiej nazwie w różnych miastach. Ja akurat współpracuję z Invest Partner z Łodzi, ale tam jest tylko jeden prezes i jak na razie finansowo jest ok, żadnych przewałek.

eva aga Nowy wpis
@Mycha

Pitu, pitu przewałek nie ma ha ha i może dostajesz wynagrodzenie pięć tysięcy zlotych tak jak obiecali na początku, śmieszne!!!! a faktycznie 200 zł brutto na rękę ha ha. Najlepsze są imprezy integracyjne na własny koszt i znowu ha ha

Telemarketer

Jednym słowem..... Masakra....

ludzie bez kompetencji, dorobkiewicze, myślą tylko o sobie

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
NAR

(usunięte przez administratora) chcą tylko naiwnych ludzików którzy będą pracowali charytatywnie.

Invest Partner to jakaś porażka każdy ucieka, Prezes żyruje na naiwnych którzy myślą że dostają pracę "biurową" ha ha za miesiąc pracy dostają 200 zł wynagrodzenia żenada. Nie polecam nikomu nawet desperatom, którzy nie mają innej pracy

INNA

Zgadzam sie w zupelnosci, szefowie a raczej Prezes twierdza, ze determinacja... Malo jest takich, ktorzy maja ja non stop, kazdy ma chwile slabsze. Zero podstawy, zero wsparcia. Szefostwu sie wydaje, ze wspieraja... Odradzam, a ostatnio to juz prawfziwy (usunięte przez administratora)

gość

PRACODAWCY NIE MOGĄ SIĘ DOGADAĆ. CZŁOWIEK PROSI SIĘ O CIĘŻKO ZAPRACOWANE PIENIĄDZE. A RACZEJ O JAŁMUŻNĘ. ZA MIESIĄC PRACY NAWET NIE MOŻNA DOSTAĆ 1000 ZŁ. A SZEFOWIE MÓWIĄ ŻE JAK SIĘ CHCE TO MOŻNA ZAROBIĆ KILKA TYSIĘCY TYLKO TRZEBA CHCIEĆ!!!! WSZYSTKIM ODRADZAM TĄ FIRMĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Partners Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Partners Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invest Partners Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Partners Group Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 5/9
    91-348 Łódź

Invest Partners Group Sp. z o.o.